Ambient on/off

Join the new world

 

[LTS] Susitikime rinkimų apylinkėje prie balsadėžių!

Day 1,892, 00:54 Published in Lithuania Lithuania by Lietuvos Tevynes Sajunga


Kol Lietuvos Tėvynės Sąjungos partiečiai reitinguoja kandidatus į Seimą, gyvenimas toliau verda. Kiekvieną mėnesį LTS nariai skiria savo balus oficialiai iškėlusiems kandidatūrą iš Lietuvos Tėvynės Sąjungos sąrašų ir taip išreiškia nuomonę, kas atstovaus mūsų nuomonę kitą kadenciją Seime.

Paskutinįjį mėnesį visi Lietuvos Tėvynės Sąjungos seimūnai aktyviai balsavo, reiškė nuomonę, tobulino/kūrė projektus. LTS seimo narių biuro stalčiuje jau guli parengtas organizacijų skyrimo tvarkos projektas bei konferencijose aptariamas mokesčių surenkamumo problemos klausimas. Šie du klausimai bus pradėti rutulioti, tik pradėjus veikti naujajam Seimui.Lietuvos Tėvynės Sąjungos misija: siekti maksimalaus valstybės valdymo efektyvumo, biudžeto lėšas panaudojant eLietuvos piliečių gerovės kūrimui bei naujų piliečių pritraukimui bei mokymui.

Lietuvos Tėvynės Sąjungos vizija: stipri ir vieninga eLietuvos valstybė.

Lietuvos Tėvynės Sąjunga siekia eLietuvos valdymo skaidrumo bei pastovumo; subalansuoti eLietuvos biudžetą, biudžeto lėšas panaudoti dotacijoms, subsidijoms bei kitoms programoms, padėsiančioms eLietuvos piliečiams greičiau tobulėti bei stiprėti.Kyla klausimas, ką nuveikė LTS praėjusios kadencijos metu?

Visų pirma, buvo aktyviai diskutuojama, iškelta į viešumą organizacijų tvarkos nustatymo projekto būtinybė. Šiuo metu projektas yra pilnai parengtas ir laukia savo eilės.

Visų antra, Seimo Pirmininke po Seimo skandalo tapo miestiete, kuri ir toliau žada laikyti Seimo vadeles.

Visų trečia, Lietuvos Tėvynės nariai aktyviai dirbo Vidaus Reikalų Ministerijoje, Naujokų Ministerijoje bei Kultūros Ministerijoje. Einame į valdžios institucijas, stebime ministerijų darbą, prisidedame prie eLietuvos gerovės kūrimo, pramogų ir pan.

Visų ketvirta,ir toliau daug dėmesio partijos vidinei atmosferai gerinti, sėkmingai vykdė Lietuvos Tėvynės Sąjungos Žurnalistikos Klubo projektą ir t.t.Kitą kadenciją iškeltas pagrindinis partijos tikslas - eLietuvos biudžeto surenkamumo didinimas. Yra ne viena galimybė jam padidinti, tad bus svarstoma, kuri iš galimybių yra naudingiausia.

Partijos nariai jau baigė reitingavimą. Reitingavimo rezultatus galite gauti parašę Mindziuss.

LTS kandidatai į Seimą prioriteto tvarka:

1. Mindziuss – 9 kartus Seimo narys, JSF įniciatorius, LTB auditorius.
2. Miestiete – 5 kartus Seimo narė, VRM atsakinga už pilietybes, KAM auditorė.
3. Arius Nesakysiu – LK vadas, 1 kartą Seimo narys.
4. Sharass – aktyvus diskusijų dalyvis, 2 kartus Seimo narys.
5. pijust1 – 1 kartų Seimo narys, KM darbuotojas.
6. Ovidijus Ilkinas – politikos naujokas, kadaise sykį pabuvoję Seime.
7. nanuks – naujokas tiek politikoje, tiek žaidime, KM auditorius.
8. MAGICGOKIS - politikos neragavęs partietis, Seime dar nebuvęs.
9. DoctoR_X - ilgalaikis partijos narys, 1 kartą Seimo narys.i.G33K, Žurnalistų klubo kursantas:

"Nieko nepažinojau žaidime. Nusprendžiau, kad mažos partijos - tiesiog pažįstamų draugelių grupės, tai man nėra ko ten trintis į draugus. O iš didžiųjų partijų Lietuvos Tėvynės Sąjunga buvo vienintelė 'nei labai į kairę, nei labai į dešinę'.
Eit kariaut arba bizniaus daryt kaip ir neišeina - tai lieka žurnalistika ir politika.
Pasirinkau Lietuvos Tėvynės Sąjungą, nes ji neturi išsirinkusi jokios kitos partijos kaip savo 'aršiausio draugo' ant kurio reiktų nuolat š papilti. Duonos ir žaidimų šiokių tokių vyksta, Skype konferencija irgi gyvuoja - o kažką daugiau turbut ir sunku ant esamo eRepublik karkaso išlaužt."
P.S. Susitikime rinkimų apylinkėje prie balsadėžių!

Vieningai už Lietuvos ateitį!

Aktyvi ir draugiška
Lietuvos Tėvynės Sąjunga 

Comments

Sharass
Sharass Day 1,892, 06:25

o7

EmuSV
EmuSV Day 1,892, 06:48

o7

Brisiaus Galas
Brisiaus Galas Day 1,892, 12:55

Sėkmės 😉

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.