Ambient on/off

Join the new world

 

[LTS] Jauni, entuziastingi ir draugiški!

Day 1,906, 12:40 Published in Lithuania Lithuania by Lietuvos Tevynes Sajunga


Spaudoje karts nuo karto spaudoje pamatome straipsnius su [LTS] prierašu ir tikriausiai tampa aišku, kad straipsnyje bus rašoma apie Lietuvos Tėvynės Sąjungą. Galbūt kyla klausimas – kas gi ta Lietuvos Tėvynės Sąjunga? Šiame straipsnyje ir bandysime trumpai supažindinti su šia organizacija, papasakoti jos istoriją, pateikti šiek tiek statistikos ir galiausiai apžvelgti, ką ji veikia. Įdomaus skaitymo!

Lietuvos Tėvynės Sąjunga (arba LTS) – liberali eLietuvos centro partija, pagal narių skaičių šiuo metu užimanti penktąją vietą ir aktyviai dalyvaujanti eLietuvos valdyme. Partijos pavadinimas bei vadovai nekartą keitėsi, tad iki tokios partijos, kokia yra dabar, teko nukeliauti tolimą kelią. Tad ir pradėkime nuo partijos istorijos.Partijos priešistorė

Senais, daug kam neatmenamais laikais – 2011 metų rudenį – buvo įkurta partija. Pradžioje tai nebuvo žymi ir didelė partija kol neatpūtė permainų vėjai. Partija aktyviai veiklą pradėjo jau 2012 metų pradžioje, kai partijos vairą perėmė daug kam gerai žinomas aktyvus verslininkas Salldo. Po naujo ir veiklaus partijos prezidento atėjimo prasidėjo ir permainos – pakeista partijos kryptis bei pavadinimas - tuomet partija buvo pavadinta Verslo Sąjunga. Partijos pagrindinis tikslas buvo apimti norinčius verslauti, dalintis idėjomis – t.y. sukurti verslininkus vienijančią organizaciją, kuri taip pat atstovautų verslo interesus.

Jau kovo mėnesį partija tapo 5-ąja pagal dydį eLietuvoje ir pirmą kartą dalyvavo seimo rinkimuose. Partijoje aktyviai veikė jos galva Salldo, būdamas Ekonomikos Ministru, merkasz, kuris rašė puikias analizes, Atsibodo, kuris nuolat nušviesdavo pasaulio ekonomikoje su straipsniais „Kur dirbti“ bei Robinas, užsiėmęs įvariom analizėm. Tačiau, su ekonomikos eRepublike numirimu, iš esmės sustojo ir Verslo Sąjungos veikla. Su tuo sutapo ir Salldo pasitraukimas iš partijos prezidento posto (kuriame praleido 3 kadencijas) – nuo tada partija iš esmės supasyvėjo. Po Salldo pasitraukimo partiją vairavo Robinas (2 kartus), merkasz ir Theend777 (po kartą). Galiausiai, piliečio merkasz remiamas, 1730 eRepublik dieną (Rugpjūčio 15-ąją) partijos prezidentu tapo Mindziuss.

Nauji vėjai partijoje

Laikinojoje partijos Valdyboje (ji susikūrė dar Liepos mėnesį) jau kurį laiką buvo plėtojamos partijos atsinaujinimo galimybės. 1735 eRepublik dieną Verslo Sąjunga pagaliau pradėjo reformas - pakeitė pavadinimą ir tapo Lietuvos Tėvynės Sąjunga. Iš esmės partija iškarto sėkmingai pradėjo veiklą – jau pirmuosiuose Seimo rinkimuose buvo matyti suaktyvėjusi partija. Pertvarkytas partijos vidus, įvestos naujovės. Partijos narių skaičius augo kaip ant mielių: 71 rugpjūtį, 84 rugsėjį, 108 spalį. Sukurtos naujosios konferencijos, atnaujinta informacija, jauna ir entuziastinga Valdyba kėlė partiją į aukštumas. Galiausiai, 1800 dieną priimtas Lietuvos Tėvynės Sąjungos statutas, kuriuo įtvirtinta nuolatinė 5 narių Valdyba. Pasikeitus Seimo rinkimų sistemai iš vienmandačių į daugiamandates, priimtos LTS Seimūnų taisyklės, bei LTS kandidatų į seimą reitingavimas, įsteigtas LTS biudžetas.

Partija susitvarkiusi iš vidaus, aktyviau pradėjo reikštis ir politikoje – mūsų partiečiai buvo užėmę arba ligi šiol užima URM, VRM, KAM, EM, NM, SP postus, pradėjo aktyviai dirbti valdžioje. Šiuo metu, Lietuvos Tėvynės Sąjunga mielai priima naujokus politikoje ir jiems padeda pradėti politikos kelią: suteiktos lygios teisės visiems kandidatuoti į Seimą iš LTS sąrašų; padeda susirasti darbą valdžioje – padeda, pataria pamoko. Ir šiandien LTS partijos nariai užima aukštus postus, o dar bent penketas dirba kitose ministerijose. Juk galų gale, LTS – tai politinė partija.

Partija šiandien

Partijos Prezidentu jau 5 kartą išrinktas Mindziuss ir toliau sėkmingai vadovauja partijai. Partijos narių skaičius nuolat svyruoja nuo 110 iki 120 narių, o Sausio mėnesį pasiekta kulminacija, kai partijoje buvo 128 nariai. Nuolatos organizuojamos akcijos aktyviems partijos nariams (apie 5 per mėnesį), įvairūs konkursai, susitikimai (vienas iš jų suorganizuotas Vasario mėnesį). Jau išlydėta pirmoji Lietuvos Tėvynės Sąjungos Žurnalistų Klubo studentų karta bei priimta antroji. Vykdomas naujokų paramos projektas, o LTS Skype konferencijoje nenutrūksta diskusijos (per pastarąjį mėnesį parašyta virš 20‘000 žinučių) įvairiomis temomis. Partijoje tiesiog virte verda gyvenimas..

Partija aktyviai veikia Seime – pasiūlytos, aptartos, koreguotos ir galiausiai priimtos Organizacijų administravimo taisyklės. Dar du projektai planuojami pateikti svarstymui eSeime. Tuo tarpu vyriausybėje Lietuvos Tėvynės Sąjunga irgi nesnaudžia. Net trys partiečiai dirba Vidaus Reikalų Ministerijoje auditoriais. Taip pat entuziazmu trykšta Kultūros Ministerijoje dirbantys LTS‘ai bei ministerijų vairus tvirtai laiko miestiete (Užsienio Reikalų Ministerijos ministrė) ir freshass (Naujokų Ministerijos ministras). LTS narys Arius Nesakysiu (Lietuvos Kariuomenės vadas) bando užvesti Lietuvos Kariuomenės varikliuką. Darbai nestovi vietoje!Ką gi, pereikime prie žadėtos statistikos. Pirmojoje diagramoje galime matyti kaip kito partijos narių skaičius nuo partijos atsigavimo 1735 dieną, kuomet partija pervadinta į Lietuvos Tėvynės Sąjungą (ir tikrai nėra susijusi su TS-LKD - nesusimaišykit).Kaip matote – partijos narių skaičius stipriai augęs pirmaisiais mėnesiais, pastaruoju metu stabilizavosi ir laikosi ties 120 narių riba. Žinoma, yra planų, kad šis skaičius dar labiau išaugs, tačiau juk svarbu ne kiekybė, o kokybė. Žemiau pateiktoje lentelėje galite išvysti, kiek gi balsų surenka LTS partija Seimo rinkimuose.Per šį laikotarpį partija Seime turėjo 5-6 mandatus ir vieningai nešė LTS nuomonę. Juk tik dirbdami kartu galima pasiekti kur kas daugiau! Lapkričio-Gruodžio mėnesiais buvo juntamas balsų sumažėjimas – tačiau partijos vadovas tikino, kad to priežastys yra žinomos, buvo imtąsi priemonių ir jau Sausio mėnesį atsitiesta. Lietuvos Tėvynės Sąjunga nestovi vietoje, mokosi iš klaidų ir juda toliau į priekį!Lietuvos Tėvynės Sąjunga per savo atstovus Seime ir Vyriausybėje siekia efektyvinti valstybės valdymą ir užtikrinti skaidrumą. Partija skatina atsisakyti nenaudingų ir neefektyvių valdžios organų veiklos bei bei priimti ir vykdyti tik naudingiausius projektus. Lietuvos Tėvynės Sąjunga visokeriopai siekia padėti ir remti eLietuvos piliečius: tiek per savo partinę veiklą (projektus, akcijas ir t.t.), tiek per partijos atstovų veiklą: Seimas, Vyriausybė - biudžeto lėšas skatiname panaudoti dotacijoms, subsidijoms bei kitoms programoms, padėsiančioms eLietuvos piliečiams greičiau tobulėti ir stiprėti.

Lietuvos Tėvynės Sąjungos misija: siekti maksimalaus valstybės valdymo efektyvumo, biudžeto lėšas panaudojant eLietuvos piliečių gerovės kūrimui bei naujų piliečių pritraukimui bei mokymui.

Lietuvos Tėvynės Sąjungos vizija: stipri ir vieninga eLietuvos valstybė.Robinas, vienas tiek iš Verslo Sąjungos, tiek Lietuvos Tėvynės Sąjungos įkūrėjų, partijos senbūvis:

"Manau, buvusi Verslo Sąjunga ir dabartinė Lietuvos Tėvynės Sąjunga turi neatsiejamą ryšį. Verslo Sąjunga buvo siekiama skatinti kiekvieno nario ar piliečio ekonominį gerėjimą. Dabartinė Lietuvos Tėvynės Sąjunga nukrypo į visos eLietuvos ekonominį gerumą. Atsirado ir kitos sritys, pavyzdžiui, kultūra, kuri niekada nebuvo Verslo Sąjungos vertybė. Lietuvos Tėvynės Sąjunga tikrai daug dirba ta kryptimi. Reiškia, pilnėja, tobulėja. Eina tik geryn.
Vieningai už Lietuvos ateitį!

Jauni, entuziastingi ir draugiški,
Lietuvos Tėvynės Sąjunga


 

Comments

Sharass
Sharass Day 1,906, 13:20

o7

Evil Rudolph
Evil Rudolph Day 1,906, 13:27

Šaras kaip visad pirmas:D

iPSiArt
iPSiArt Day 1,906, 13:31

o7 sėkmės!

Mindziuss
Mindziuss Day 1,906, 13:37

Mariau - čia taip Šaras antspauduoja 🙂]

Arius Nesakysiu
Arius Nesakysiu Day 1,906, 13:48

šaras - "štempelis" o7

Sharass
Sharass Day 1,906, 16:49

Dėkui, aš tave irgi myliu : DD

LS HQ
LS HQ Day 1,906, 22:24

vote

neriustLT
neriustLT Day 1,907, 03:42

o7

kriste ir darius
kriste ir darius Day 1,907, 13:16

nu joooo majo ...1911m LTS-KP ? to ir as nezinojau ...nu o paskui Smolnis klauso -leninas . Auroros suvis ,Ziemos rumu sturmas ...... ..... nu saunuoliai , po 1991 maniau, jus paskui buroka ..sveiki gyvi lietuvisko "Žydbergo Trockio" pasekejai !!!!! tad tokiai progai http://www.youtube.com/watch?v=sXokRH7jGh8 ..

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.