Ambient on/off

Join the new world

 

[LNP] Šnipų žaidimai

Day 1,825, 13:52 Published in Lithuania Lithuania by Povilas1989


Sveiki, brangūs tautiečiai (:
Šį kartą Lietuvos nacionalistų partija nori jums padovanoti lengvą skaitalą apie tai kaip kai kurių asmenų dėmesys mums peržengia vis naujas ribas - nes mes juos irgi mylim.Viskas prasidėjo, kai žaidėja pseudonimu AistePasPas įstojo į LNP partiečių gretas, mes iš pradžių per daug negalvoję sutikom naujokę išskėstomis rankomis ir pakvietėme į pokalbių kambarį, bet pastovūs išpuoliai mūsų atžvilgiu savotiškai mus užgrūdino ir padarė atsargesnius, suprantama, kad yra narių, kurie į naują žmogų pažiūrėjo atsargiau ir pareikalavo savotiškos patikros, vėliau paaiškėjo, kad jie buvo teisus.

Prezidentas ZygaLTU asmeniškai pakalbino taip vadinamą naujokę ir paprašė užsiregistruoti sistemoje http://erep.n4.lt/ O sistemos administratorius Axemas patikrino žaidėjo IP. Ir tada paaiškėjo skaudi tiesa – pasirodo, jokia naujokė net neegzistuoja. Žaidėjos AistePasPas IP adresas sutapo su išpuoliais prieš LNP pagarsėjusios Panteros7 IP. Paaiškėjo, kad AistePasPas yra „multis“ skirtas šnipinėjimui ir provokacijom prieš LNP narius.


Pirmoje nuotraukoje matome AistesPasPas registraciją su IP adresu.


Antroje nuotraukoje matome Panteros balsavima del organizaciju pasitikejimo su jos IP ir ID(profilio nuorodos skaičiukai)adresu.

O čia Gliooko komentaras su IP adresu.


Kadangi LNP pasisako už sąžiningą žaidimą, nedelsiant buvo kreiptasi į žaidimo administraciją.
Vartotojas AistePasPas buvo užblokuotas. Deja, dėl man nesuprantamų priežasčių pati pantera liko nenubausta, matyt žmonės perkantis auksą už tikrus pinigus turi savotišką neliečiamybę, bet šįkart palikime tai administracijos sąžinės reikalu.Koks viso to tikslas?
Manau, tai tiesiogiai susiję su neseniai pasirodžiusia šmeižto kampanija nukreipta prieš LNP narius. Viena vertus, matyt buvo siekiama sužinoti daugiau LNP narių asmeninio gyvenimo detalių ir toliau plėtoti niekuo su žaidimu nesusijusią “real-life“ purvasklaidos kampaniją. Gal ir būtų juokinga, jeigu nebūtų graudu.


Nuotraukoje matome kaip pantera rinko informaciją apie LNP narius

Kita vertus, reikia pastebėti, kad panteros multis dalyvavo ir partijos pirmininko rinkimuose, turbūt dėl mūsų silpnybes dailiosios lyties atstovėm surinko, net nemažai balsų. Baisu net pagalvoti kas būtų jeigu tokiems kenkėjiškiems elementams pavyktų perimti partijos valdžią. Taipogi, nors ir Pentera ištrynė daugumą Aistės komentarų erepe, bet labiau akylūs partijos nariai gal dar atsimena, kaip prasidėjus SOL ir LMS konfliktui, vartotojas AistePasPas LNP shoutbooke rašė:


Matyt, buvo tikimasi LNP ir LTS susipriešinimo, turbūt vienas iš piktavališkų trolių tikslų yra sabotuoti LNP santykius su kitomis partijomis. Džiugu, kad LNP nariai reagavo ramiai, užtikrintai ir nepasidavė provokacijomis.


Pabaigai
Negaliu atsistebėti panteros ir Gliooko tandemu - kiek laiko ir pastangų dedama i siekį diskredituoti Lietuvių Nacionalistų Partiją. Norom nenorom, aplanko jausmas, kad jiems čia jau nebe žaidimas, o tiesiog manija. Gaila, kad tam tenka net ilgas valandas įsikūnyti į kitą asmenį, meluoti ir galiausiai vogti nieko bendro su žaidimu neturinčio asmens fotografija. Aš, aišku, nesitikiu, kad būsiu jų išgirstas, šie asmenys viską mato taip kaip nori matyti, bet tikiuosi gal bent priversiu susimąstyti purvasklaidos trolių suklaidintus žmones. LNP draugiška partija visiems kas nori su mumis draugauti.Lietuvių nacionalistų partijos atstovas spaudai
Povilas1989


 

Comments

pantera7
pantera7 Day 1,825, 14:08

Kagi - sveikinu LNP už puikų sąmokslą prieš mane, bet deja aš su šitu reikalu nesu susijusi.
Prie erepubliko jungiuosi darbe, namie, pas draugus bendrikuose, univere, miesto kavinėse ir kitokiose viešose vietose, per mobilų internetą.
Jei tai kažkur ir sutapo IP su kažko kito, tai neiko neįrodo, juolab pagal rodomusscreenshotus nematau kur būtų nurodytas mano IP, juolab tokiuose skaičiuose yra labai lengva pakeisti skaičius ir padaryti neva akivaizdžiais faktais nuteiktais prieš mane.

pantera7
pantera7 Day 1,825, 14:09

Jeigu adiministracija manęs neužblokavo, tai manau yra akivaizdžiausias įrodymas.

Ačiū už suteiktą dėmesį ir populiarumą.

gliookas II
gliookas II Day 1,825, 14:12

Pastebiu labai keistą tendenciją ir paranoją iš gerb. LNP partijos pusės. Kiekviename naujame naryje jie mato manęs ir mano žmonos asmenybes, it kokio Šėtono apraiškas.

Bandymas geras, nors ir pakankamai iš piršto laužtas, todėl nieko neįrodo. Tai, kad acc neužblokuotas - stebuklingu būdu įrodo, kad pati gerb. Pantera7 nėra multintoja.

gliookas II
gliookas II Day 1,825, 14:12

Labai keistas bandymas, radus viešoje erdvėje IP adresą - jį privesti prie visų įmanomų blokuotų ir neblokuotų acc.

FAIL, tikriausiai, kaip MD sakytų 😉

HEXaminas
HEXaminas Day 1,825, 14:31

Ar as vienas kazkaip Panteros IP adreso nematau?
Taip pirmoje nuotraukoje matome AistesPasPas IP, taciau antroje tik vartotojo ID. Panteros kazkaip nesimato.
Kas del kazkokiu mulciu, tai cia jau panaseja i paranoja. Jei tik kazkoks itartinas naujas zaidejas, tai butinai multis. Ir ne siaip multis, o Glioko, ar Panteros. Galima pagalvot niekas be ju nemultina.
Kas del 'sutampanciu' IP, tai uztenka 'seimynelei' uzeiti i interneto kavine ir ju IP sutaps su dar keliu veikeju sedinciu salia

ZygaLTU
ZygaLTU Day 1,825, 14:33

Gliušiem - Panteros matyt bendradarbė pasijungė per tą patį IP kaip ir ji, kaip ir glušius, juokdariai...

Nebanina, nes aukso pirkai, meile.

Glušius nemultina!

HEXaminas
HEXaminas Day 1,825, 14:33

ir gal but zaidzianciu erepa.
Blet jei jau zmogus tikrai nusprendzia tvarkingai multinti ir rezga kazkokius samokslus, nejaugi patinges pasinaudoti kad ir elementariu proxy ar kad kokiu meslu.
Zodziu. Eiline, pigi provokacija Ne daugiau

ZygaLTU
ZygaLTU Day 1,825, 14:35

HEXaminai, o tu pažėk koks ID, gal aiškiau bus : )

Tiesa, kam įdomu - kelias h su adminais susirašinėjau, kol užbanin bent vieną, vis sakė, kad čia viskas ok, bet galiausiai užbanino multę. Įdomu dėl ko... Gila tik vieną, o ir tai ne pagridninę.

Lari0x
Lari0x Day 1,825, 14:37

> Jei tai kažkur ir sutapo IP su kažko kito, tai neiko neįrodo

http://global3.memecdn.com/Bitch-Please_o_138988.jpg

pantera7
pantera7 Day 1,825, 14:37

Zyga,
dar pamiršau paminėti, kad ir kituose miestuose tenka lankytis ir ten prisijungti prie interneto, bet jei nori provokuoti, tai žinoma pritempsi, ką nori ir padirbti galėsi, ką nori, kad tik neva pasirodyti kokie LNP šaunūs ir kaip visi pas juos bėga.

ZygaLTU
ZygaLTU Day 1,825, 14:38

Pantera, aš ne durnas, tikiuos skaitantys ir žinantys kas tas IP yra - irgi ir supras kas tu per viena...

ZygaLTU
ZygaLTU Day 1,825, 14:39

Dar jei norit pagooglinkit iš kur tas IP, rasit ir glušiaus komentarus per tan, kaip ir vieta - Vilnių, o ne kitus miestus : )

Lari0x
Lari0x Day 1,825, 14:41

Ir tipo glušius iš tos pačios kavinės commentino? Koks sutapimas!!! Pasimokykit multint geriau, nevykėliai.

Noblas
Noblas Day 1,825, 14:43

hahahaha in da face bitch ; DDDD

Noblas
Noblas Day 1,825, 14:45

Iškart pasipylė belekokios atmaskės, o kadangi pirma taisyklė neigimas, tai tuom viskas ir pasakyta : DDD

Lurk
Lurk Day 1,825, 14:47

Gliookai papasakok bobutei kad pantera nera multintoja, visi zino kad ji buvo gavusi bana uz multi http://imageshack.us/a/img560/4965/panterban.png

kaip ir visi zino, kad ir tu esi gaves bana uz multi http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/2136516

si karta velgi buvo susekti jusu nesvarus zaidimai ir nesveika manija viska zinoti apie kitas eRepo partijas.

RedW1ne
RedW1ne Day 1,825, 14:50

Aukštai kilsi žemai krisi

BlMBA
BlMBA Day 1,825, 20:52

geras darbas, mane tik nustebino, kad glookas ir pantera pirmieji pakomentavo

Monkey. D. Luffy
Monkey. D. Luffy Day 1,826, 23:49

Žinoma, jūs nemultinat, tik per rinkimus dėl nepaaiškinamų priežasčių 40 balsų nuo jūsų nubraukiama...

Tautis_LT
Tautis_LT Day 1,826, 23:50

hahahaha in da face bitch ; DDDD
+1


kad sutaptų 2 IP tai dar galima būtų bandyt spangt, mol sutapimas, bet trys? `comon! o ir pasitesinimai tokie skysti skysti. Nors ko norėt - nei gliooko nei panteros klaidų pripažinimo ko gero niekas nėra girdėjęs. Jei kas ir klysta, tai tik aplinka, o visa kita yra šlykštūs melai, provokacijos ir trukdymai dirbti vardan savo gerovės...oi, tfu, eLietuvos gerovės va!

DrMonte
DrMonte Day 1,826, 00:52

IP adresą patvirtinančių faktų yra ir daugiau.

Brisiaus Galas
Brisiaus Galas Day 1,826, 00:58

"kad sutaptų 2 IP tai dar galima būtų bandyt spangt, mol sutapimas, bet trys?"

Spėju, jeigu plato atliktų patikrinimą Cobra tankinėj pagal kriterijų kas dirba už minimumą ir negauna davinių - "sutapimų" dar ne tiek būtų 🙂]

LS HQ
LS HQ Day 1,826, 01:02

🙂 tam, kad gautumet nelieciamybe reikia speju bent i silver vip statusa pakliut., kas bent ten pakliuna, jiems neapsimoka multint ir rizikuot del 10gold. kai ir taip kokius 500g turi:). Bet logiskai mastant cia labiau issidirbinejimus matau...nors man toks jausmas, kad greitu metu tuoj visa Cobra Mu uzbanins:). Cia butu tarsi erep masine savizudybe:))Adminai anksciau veliau visus pagauna,o jei ten glookas multint moko, tai anksciau ar veliau tie naujokai pateke pas glooka gaus ban.

gliookas II
gliookas II Day 1,826, 04:25

gliukas ne multint moko. kontektualiai cia prie visiskai kitko privesta buvo, o ne prie pamokeliu kaip reikia 😉 be to sita citata rasite ir kituose ivairiuose chatuose, jeigu tai problema - siulau visiems pasimokinti.

by the way, kai prigaus - tada ir pakalbesime. o db cia yra pripaisymai ir smeizto akcijos, visiskai be pagrindo;[

Samdinys
Samdinys Day 1,826, 04:28

Reziumuojant straipsnį:

1. Mes pagavom LLS šnipą. Gėda! Nemoralu! Tėvynė pavojuje!
2. Mūsų šnipas Cobroje vis dar nepagautas (žr. paskutinį pav.).

O jei rimčiau, akivaizdu, kad multis buvo sukurtas ne pasipelnymo, o žvalgybos/PTO tikslais. Tačiau tai ne RL ir nuo to žaidimas tampa tik įdomesnis. Moralisto rolė žaidime yra optional.

Monkey. D. Luffy
Monkey. D. Luffy Day 1,826, 04:49

Koks skirtumas kokiais tikslais kuriama? Žaidimo taisyklės visiems yra vienodos. Čia dvigubi standartai niekam neturi būti taikomi. Juolab, kad šnipinėti galima ir legaliomis priemonėmis.

Tautis_LT
Tautis_LT Day 1,826, 04:55

Samdini, dėl šnipų tai pastaba taikli - abejoju ar eLT yra nors viena DIDELĖ partija, kuri neužsiimtu nešvariais darbeliais. vieni gal š. pilstyme labiau patyrę, kiti mažiau, bet iš esmės nei vieno švaraus ir balto nėra - tokia jau ta politika matyt.
Bet šiame straipsnyje minima problema ne šnipai, o mulčiai. Ir jokio skirtumo kokiais tikslais tie mulčiai kuriami - tai yra erep taisyklių pažeidinėjimas ir blogo tono ženklas.

zDunz
zDunz Day 1,826, 04:57

atsiprašau, bet komentaras parašytas gliooko, o pas jį nepastovus IP. tad, galėjo laisvai taip atsitikt, kad ta žaidėja irgi naudojasi tokiu pačiu interneto tiekėju kaip ir gliookas. todėl IP'ai ir sutapo.

Samdinys
Samdinys Day 1,826, 05:03

@M.D.L: Visų pirma, žaidimo taisyklės vienodos yra tik formaliai. Tie, kurie moka pinigus yra gerokai "lygesni" už tuos, kurie nemoka. Dvigubi standartai YRA taikomi.
Visų antra, iš esmės jokio skirtumo ar paprašysi partijos naujoko pašnipinėti, ar susikursi multi ir atliksi tai pats. Tai tėra techniniai skirtumai, o istorija - išpūstas burbulas.

Nerolat
Nerolat Day 1,826, 05:13

Galiu pasakyti - gėda. Dėl to jog viešinat ip.

Monkey. D. Luffy
Monkey. D. Luffy Day 1,826, 05:25

Tas faktas, kad moki pinigus nesuteikia teisės pažeidinėti žaidimo taisyklių.
O skirtumas yra. Ypač kai tie asmenys viešai skelbia esą sąiningi ir bla bla bla..

Profkas
Profkas Day 1,826, 05:33

Nesunku be to ir tuos adresus suklastoti. Su tokiu chrome labai lengvai galima nusikopijuosi tekstinio scripto gabalėlį, jį pakeisti atidaryti ir VUOLIA, turi ip. Dar ir painto (dievo) neužmirškime. Ir dar jums ne keista, kad visa šita pasirodė po gerb. LLS partijos pasisakymą dėl pono SP bei KarŽygio pasakojimų.

Samdinys
Samdinys Day 1,826, 05:43

@Tautis: Taip, suprantu paties poziciją. Tačiau pažvelkime iš kitos pusės. Multinimas yra formaliųjų žaidimo taisyklių pažeidimas. Žaidime taip pat egzistuoja metataisyklės, kurios kuriamos bendru žaidėjų susitarimu.

Mano e-jaunystės laikais tokių metataisyklių pavyzdys buvo "Naujokų ministerijos mokytojai neturi teisės vykdyti politinės agitacijos". Etikos požiūriu ganėtinai paprasta ir aišku. Tuo metu ieškodamas labiausiai e-tapatybę atitinkančios partijos, įstojau į LNP. Partiją su

Samdinys
Samdinys Day 1,826, 05:43

.."vertybėmis". Nusprendžiau paprovokuoti ir partijos čate pasisiūliau tapti naujokų mokytojų ir patyliukais vykdyti verbavimą į partijos gretas. Mano idėja buvo priimta teigiamai ir pasiūlyta ja užsiimti.

Manau istorijos moralas aiškus. Įvaizdžio projekcijos tokiomis ir telieka. Todėl, Tauti, kaip ir Tu, esu apolitiškas.

Monkey. D. Luffy
Monkey. D. Luffy Day 1,826, 05:46

Kuriais čia laikais taip buvo? 🙂

Profkas
Profkas Day 1,826, 05:52

kaip ir visi zino, kad ir tu esi gaves bana uz multi http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/2136516

si karta velgi buvo susekti jusu nesvarus zaidimai ir nesveika manija viska zinoti apie kitas eRepo partijas.
@Lurk čia jei neklystu buvo LNP sukurtas žaidėjas gliooko II šmeižimui.

Samdinys
Samdinys Day 1,826, 05:52

Prieš gerus metus. Vicepirmininku tuomet, jei neklystu, buvo Dariukas.

Povilas1989
Povilas1989 Day 1,826, 06:00

Profkai

Gliookas eRepublik birthday Nov 07, 2009
Gliookas II eRepublik birthday Apr 08, 2011

O taip! LNP šmeižė gliooka dar prieš jam atsirandant 😁)) Ačiū už gera nuotaiką:)

Profkas
Profkas Day 1,826, 06:05

Tai gal ten buvo tas Gliookas I

Samdinys
Samdinys Day 1,826, 06:13

@Profkas. "Gliookas I" niką sukūrė "SealOfStar" (SoS turėjo dar ir kitą nicką, tik dabar nepamenu) pasišaipymo tikslais. Dar ir J. Byberio nuotrauką uždėjo. O dėl Gliuko bano tai toks reikalas tikrai buvo. Pats Gliukas tai buvo pripažinęs Rusijos spaudos komentaruose. Galbūt google istorijoje dar įmanoma rasti nuorodą, reikia pažaisti su tinkamais raktažodžiais.

Migasss
Migasss Day 1,826, 07:15

Rimti kaltinimai su itin reikšmingais įrodymais. Vien ,,aš taip nedariau" nepakaks paneigti multinimo fakto.

Mykolas O
Mykolas O Day 1,826, 07:44

O kaip be šnipų žaidimo?
Už mulčius teisia žaidimo administracija, jei jų neįtikino argumentai, kodėl jie turi įtikinti kitus.
"Netikėk niekuo, ką tau sako, ir tik pusė to, ką matai" - Egdar Elan Po.

TheUnit H. Pacas
TheUnit H. Pacas Day 1,826, 09:02

Juokingi, JUOKINGI zmones, kol nepamatysiu uzbaninto acc tol man px, o jei tai tiesa ir kazkas kure mulcius, tai man nei silta nei salta, jie dar gal uz LTU pakovojo...

DrMonte
DrMonte Day 1,826, 09:28

Man asmeniškai vienodai kieno kas yra multis ir kas ką veikia savo chatuose. Pacas gerai rašo - žiūrim į faktus:
1. AistePasPas Administracijos užbaninta už multiaccount naudojimą.
2. AistePasPas IP adresas sutampa su pantera7, gliookas II ir dar keliais jau užbanintais už multi accountais. Ir jokiais kitais.
3. Istoriškai žiūrint, Administracija duoda perm ban multi accountui ir kartais term ban pagrindiniam accountui.

Povilas1989
Povilas1989 Day 1,826, 09:31

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/5841114

Multis pasakė, kad jam nesvarbu kiti mulčiai(: Linksmuolis Pacas(:

Brisiaus Galas
Brisiaus Galas Day 1,826, 09:48

Už tokias smulkmenas kaip mulčiai pakurti paklastot rinkimus ar inflitruot į svetimą partiją perm banų nedalina tiems kurie paremia žaidimą. Bet viskam visada yra ribos. Mačiau ne vieną top100 mastercarderį banintą už mulčius. Priežastys gali būti dvi - arba prigamino krūvą aukso su mulčiais arba kai labai reikėjo, padėjo šaliai mūšyje keliais netikrais milijonais įtakos. Vienaip ar kitaip kažkada ribos bus peržengtos ir galėsim smagiai pasijuokti iš Gliookas III ar pantera8...

Brisiaus Galas
Brisiaus Galas Day 1,826, 09:54

"jei jau zmogus tikrai nusprendzia tvarkingai multinti ir rezga kazkokius samokslus, nejaugi patinges pasinaudoti kad ir elementariu proxy ar kad kokiu meslu."

Tikiu kad jungiantis prie eRep visą tą mėšlą naudojo, tiesiog dėl elementaraus neapdairumo neįjungė registrudamasi(-s) prie n4.lt, todėl afera ir išlindo. Kitaip sakant.... FAIL!

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,826, 10:01

hm, o tai n4 skirtas stai kam. siulau visiems daugiau nesinaudoti axemo teikiamomis paslaugomis, nes sis zmogus yra saliskas, ir jusu informacija, kaip jau minejau pirmam jo testuotame balsavimo bandyme, gali ir bus panaudota pries jus. Tai reiskia, kad jeigu jusu brolis ar mama, sugalvos susikurti acc, didele tikmybe kad jus busite apskusti axemo zaidimo administratorei, kaip buvo siuo atveju ir busite nubausti. O su adminais apie bano reiksminguma aiskintis nelinkiu nei vienam

Lurk
Lurk Day 1,826, 10:15

Tai reiskia, kad jeigu jusu brolis ar mama, sugalvos susikurti acc, didele tikmybe kad jus busite apskusti axemo zaidimo administratore

o tai aistepaspas cia buvo mama, sese ar brolis panteros?

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,826, 10:24

neesme, as kalbu bendrai, nepuolat cia manes plesyti, neginu nei panteros, nei cia sitos rasliavos autoriaus, nors visi turbut puikiai supranta kad ip adresai yra briedas visiskas, net adminai pagal juos nebanina. esme tai kad axemo tas kurtas sudas, atseit geriems tikslams, atsiskleide kam is tikro yra naudojamas

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.