Ambient on/off

Join the new world

 

[LNP] Kandidatai į Lietuvos Respublikos Seimą

Day 1,891, 10:57 Published in Lithuania Sweden by Brisiaus GalasSveiki mieli partiečiai, rinkėjai ir kandidatai į Seimo narius,

Artėjant naujiems Seimo rinkimams, noriu supažindinti Jus su Lietuvių Nacionalistų Partijos iškeltais kandidatais.

Kaip visada Seimo narių reitingavime galės dalyvauti partijos nariai kurie yra užpildę registracijos partijoje anketą. Ar esate ją užpildę, galite pasitikrinti čia. Dėl kandidatų reitingavimo su jumis bus susisiekta asmeniškai. Seimo narių reitingavimas vyks iki ketvirtadienio 22 val.

Seimo kandidatai sąraše bus išdėlioti tokia tvarka:
Kaip prognozuojamas patenkančių Seimo narių skaičius, buvo imti pastarųjų rinkimų rezultatai. Tada į Seimą pateko 8 partijos nariai.
1-5 vietos kandidatų sąraše bus skirtos daugiausiai partijos narių reitingavimo balsų surinkusiems kandidatams.
6 vieta bus skirta daugiausiai reitingavimo balsų surinkusiam Seime dar nespėjusiam pabuvoti partijos nariui.
7-8 vietas atsižvelgusi į nuveiktus darbus bei kandidatų aktyvumą, skirs partijos taryba.
Likę kandidatai bus išrikiuoti pagal reitingavimo balsus.Mūsų kandidatai:

Bimbagalvis
Esu eRepublikos žaidėjas jau 12mėnesių. Per visą tą laikotarpį buvau tik Lietuvos piliečiu.
Būdamas penkių mėnesių pradėjau dirbti URM, kur dirbu iki šiol ambasadoriumi Rusijoje. Visi prezidentai ir ministrai per tą laikotarpį liko patenkinti mano darbu.
Leidžiu laikraštį „Varpinė 2”, kuriame periodiškai pateikiu eRusijos spaudos apžvalgas, taip pat šiame laikraštyje spausdinu kitas aktualias problemas evisuomenei.
Būdamas 10 mėnesių sukūriau „Gidą Naujokams“, kuriame yra sudėti daugumą reikšmingų straipsnių naujokams. Šis gidas platinamas tiek privačiai mano pastangomis, tiek NM laikraščiuose. Tai pat išleidau kelis straipsnius vien naujokams
Nuo 11 mėnesio dar dirbu ir Naujokų ministerijos komandoje.
Be to padėjau įkurti ir vadovauju LS MU Akademijai.
Aktyviai dalyvauju LK reformoje ir Seimo darbe.

Magnus Dux
Šią kadenciją galėčiau suskirstyti į dvi dalis:
1. Kol CP buvo ZygaLTU. Buvo smagu - tiek su vokiečiais, tiek su švedais pasipleškint. Netgi Berlyną atakavom. Buvo kilusi mintis netgi trečią frontą atidaryti, bet tarpšventinio myto metu tiek ZygaLTU, tiek kiti į tai vien tik linksmai pažiūrėjo - "visai lietuviai išnaglėjo, jiem 2 karų maža". Bet po to, kitą dieną, teko dalyvauti derybose su vokiečiais dėl taikos. Nebuvo sunku, nes jie jautė, kad karas nebus vienakryptis kaip kad anąkart ir teprašė taikos su švedais, kurie jai irgi neprieštaravo. Tada vėl prisiminiau idėją nukeliaut iki Atlanto pakrantės - su ZygaLTU netgi įtikinom vokiečius, kad jiems irgi yra palankus mūsų pasivaikščiojimas po Norvegiją (jie, sekdami iš paskos, atgautų prarastą Danijos regioną, kuriame ir buvo mūsų siena su norvegais). Ir dar slapta svajonė buvo prieš išsikraustant iš ten kanadiečiams NE mestelti, bet... kažkaip per savaitgalį Seimas nubalsavo prieš NE norvegam - gaila...
2. Po to. Smagumai baigėsi, košė virė Lietuvos kieme. Tik keli MPP bei nuomonių išsakymai ir balsavimai forume dėl Lazokratų, karo atnaujinimo, SP nušalinimo, naujo SP rinkimai, KM finansavimo bei organizacijų (ne)išdalinimo. Prabalsavau taip, kaip, mano nuomone, geriausia Lietuvai. Patekęs Seiman tą patį darysiu ir naujos kadencijos metu.

Nutzz
Anksčiau buvau žinomas kaip Dariukas. Teko pabuvoti tiek CP, tiek URM, Kai egzistavo ABC, keletą kartų buvau išrinktas vyriausiu aljanso vadu. Nors kurį laiką buvau pasitraukęs iš didžiosios politikos, bet pastaruoju metu mane galima vis dažniau išvysti ''ant pakylos''. Taip pat esu daugkartinis Seimo narys, ir visa Seimo virtuvė man labai puikiai pažįstama.

MerKasZ
Sveiki, Esu MerKasZ metukus jau lošiantis erepubliką. Pradėjęs lošti įsidarbinau
EM ministerijoje, kai dar egzistavo ekonomika ir pinigas dar darė pinigą. Būdamas vice ministru leisdavau finansų analizes, jei yra kas dar prisimena jas. Dar vieną kadenciją buvau NM bei išleidau "Pirmos dienos gidą" kuris jau pasenęs ir perdarytas.
Porą kadencijų sėdejau KM kur vesdavau Žaidimų turnyrus. 3 kart buvęs seime.
Esu tikrai ne skūpas žmogus, uz gerą idėją vis prisidėdavau prie KM konkursų ir taip esu rėmęs JSF(mindžiaus stipendijas) ir patsai porą kartų esu išdalinęs nemažai tais laikais tankų bei batonų.
Paskutiniu metu buvau pradingęs iš Lietuvos akiračio, daugiau į 2clikinimą pasinešęs buvau bei kariavau kol pasiekiau God of war rank. Dabar sugrįžęs į Lietuvą, noretųsi prajudinti kaulus. Laiko šį mėnesiuką turėsiu nemažai. Visados ginu savo įsitikinimus ir žiūriu tai kas teisinga mano nuožiūra, bei draugams tikrai reikalui esant suskubsiu padeti iš to nereikalaudamas naudos.

axemas
Esu 9 kartus aktyvus seimo narys žinantis kaip ir kada balsuoti. Kazkada aktyvus SD ministras, erep.n4.lt, vote.n4.lt, lk sistemos autorius.

Josef Terboven
Sveiki. Esu aš Josef Terboven. Pradėsiu eilinį savo prisistatymą netradiciškai ir nekartosiu to pačio kelis kartus, mano vardą jau žinote, todėl žinom kas.
Įdomu kada? Eilinę 25 mėnesio dieną. Taigi, dabar jau žinom kada. Bet vis dar iškyla daugybė klausimų.
Kur? Čia jau sudėtingesnis klausimas, į kūrį galima būtų atsakyti tik šiais žodžiais: ,,didelėse interneto platybėse, kažkokiam strateginiam socialiniam žaidime, kaip supratau, eRepublik'e, internetinėse balsavimo vietose." Taigi, žinom ir kur, bet dėl ko? Dėl ko būtent tai, dėl ko šis straipsnis?
Dėl to, kad man nenusispjauti ant eLietuvos ateities. Dėl to, kad aš esu LNP partijos kandidatas. Ir dėl to, kad man nereikia gold, ar exp, man rūpi eLietuva!!!
Neraginsiu aš balsuot už mane, ar ką nors kitą, bet prašau, parodykit, kad jums svarbus eSeimas ir eLietuvos ateitis. Iš anksto Ačiū.
(Pirsistatymas/trumpa agitacija paremtas savas žmogus (inside man))

InUrFaceChimp
Sveiki, prisistatymą truputį sunku parašyt, nes nieko tokio įdmaus nesu nuveikęs… Na todėl surašysiu apskitai ką čia eRepe veikiau 🙂. Seime buvau 3 kartus, parašiau keletą ataskaitų apie seimo “darbą”. Kurį laiką darbavausi KM – organizavau tarptautinius ir Lietuvos pokerio turnyrus, truputy prisidėjau prie eRadijo grojaraščio sudarymo, įgarsinau keletą trumpų intarpų tarp dainų. Dar esu parašęs keletą nejuokingiausių trolinių straipsnių, bei istorijų kaip mane vargšą politinės karjeros pradžioj valdžios seniai skriaudė 🙂. Ai ir žinoma esu jau trečią kartą LNP pirmininkas 🙂.

DovydasMzk
Esu Dovydas Banys, man 16 metų, gyvenu Mažeikiuose mokausi 11 klasėje. Kolkas dar nieko naudingo eLietuvai nepadariau, tačiau patekęs į valdžią stengčiausi viską kuo greičiau išmokti ir suprasti.

AragonTom
Sveiki rinkėjai, atstovauju Lietuvių Nacionalistų Partija. Per ilgą laiką, praleistą šiame žaidime, daugiausiai prisidėjau prie Lietuvos gerovės kviesdamas naujus žaidėjus tai įrodo mano gausi society builder medalių kolekcija, taip didindamas Lietuvos populiacija.Esu vieno iš stipriausių eLietuvos karinių dalinių Lithuanian shadows narys.Jau devyniolika kartų buvau išrinktas į seimą ir puikiai atlikau savo pareigas, nepadaręs nei vieno klaidingo sprendimo spaudžiant vieną iš dviejų mygtukų, todėl tikiuosi jūsų pasitikėjimo ir dvidesimtąjį kartą.
Slapyvardis AragonTom
Partija Lietuvių Nacionalistų Partija

Lurk
Buvęs eLietuvos Prezidentas, stipriai prisidėjęs prie eLietuvos išvadavimo iš čigonų okupacijos. 16 kartų Seimo narys, didžiausio eLietuvos karinio būrio LEO vadas. Vienas iš nedaugelio God of War rangą turinčių eLietuvos piliečių. LK registracijos ir davinių dalinimo formos, kurias naudojame po šiai dienai, yra sukurtos būtent Lurk.

Deimis666
Sveiki, jei būsiu išrinktas į seimą aš dirbsiu tik eLietuvos ir eLietuvos žmonių naudai. Pats esu nacionalistinių pažiūrų, todėl kas bus nukreipta prieš eLietuvą aš smerksiu. Sprendimus priimsiu tik gerai apsvarstęs ir savo nuomonės nekeisiu. Nors erepublik'as yra žaidimas, bet kartu ir gyvenimas. Todėl seime žaidimų nežaisiu, o viską svarstysiu rimtai. Prisijungus visą laiką neišeis išbūti, bet į dieną būsiu prisijungęs pakankamai, jei iškils pavojus, prisijungsiu ir naktį, kad atlikčiau svarbius dalykus. Naujokams, nepasiturintiems, stengsiuosi surasti pagalbą, kaip jiems suteikti džiaugsmo iš erepublik'o. Ginsiu savo bendraminčių, partiečių nuomonę iki galo ir savo nuomonės nekeisiu. Niekam neparsidavinėsiu ir nenusileidinėsiu.

XFaktor.LT
Esu gan aukšto lygio žaidėjas, neblogai susipažinęs su žaidimo mechanika.
Buvęs seimo narys, IM narys, LEO 2 komanderis, pagalbinių žaidimo įrankių kūrėjas, eLietuvos patriotas ir eSpaudos kūrėjas.
Po šiek tiek aktyvesnio periodo RL, atsiradus daugiau laiko vėl norėčiau prisidėti prie Lietuvos vyriausybės/seimo ir savo idejomis ir gabumais pagerinti jos situaciją. Šiek tiek pailsejus nuo aktyvios politikos grįžtu su naujomis idėjomis ir pasiūlymais.

DrMonte
eLietuvos pilietis Nr. 2, God of War. 17 kartų Seimo narys, daugkartinis Seimo ir LNP partijos pirmininkas. Vienas sėkmingiausių eLietuvoje verslininkų, buvęs Ekonomikos ministras, Lietuvos Verslo Asociacijos (LVA) įkūrėjas ir vadas.

Bravo_Man
"Sveiki, esu BM. Žaidime ""sėdžiu"" jau 3+ metų. Per tą laiką mačiau įvairių politinių jėgų vyravimą. Nuveikti galima daug, tačiau taisyklė yra paprasta - vienas Seime nieko nepasieksi, visi sėkmingi Seimai dirbo kaip komanda. Savo patirtimi ir asmenybės bruožais, esu įsitikinęs,padėčiau LNP siekti įvairiapusių sutarimų.


Šiam kartui tiek, iš anksto dėkoju visiems už palaikymą rinkimuose. Linkiu visiems kandidatams sėkmės ir smagaus bei konstruktyvaus darbo Seime.Pagarbiai
Partijos pirmininkas
InUrFaceChimp


 

Comments

Nutzz
Nutzz Day 1,891, 11:20

o/

BlMBA
BlMBA Day 1,891, 11:22

v

ZygaLTU
ZygaLTU Day 1,891, 11:43

o7

TheUnit H. Pacas
TheUnit H. Pacas Day 1,891, 11:56

Pacą užmiršai...

p.s. Teip

TcTarget
TcTarget Day 1,891, 11:56

Sėkmės rinkimuose!

Brisiaus Galas
Brisiaus Galas Day 1,891, 12:08

Nu hyperi... Pavėlavai truputį įstot pas mus... Vienaip ar kitaip, sėkmės sekantį mėnesį 😉 Ačiū TcTarget 😉

Magnus Dux
Magnus Dux Day 1,891, 13:20

o7

malfame
malfame Day 1,891, 13:54

o7

skeitas
skeitas Day 1,891, 14:06

Uz bimbagalvi!

Ex Nihilo
Ex Nihilo Day 1,891, 19:32

kur adolfiuko prisistatymas? pesinuka atsius?

Brisiaus Galas
Brisiaus Galas Day 1,891, 21:45

Jei gražiai paprašysi, gal dar ir dainą atsiųs

TheUnit H. Pacas
TheUnit H. Pacas Day 1,891, 21:55

Čimpai meluoji, nepavėlavau ^^

ZygaLTU
ZygaLTU Day 1,892, 00:29

Hyperis LNP, čia kas, mėnulio fazė kažkokia ar į protą atėjai? : )

Magnus Dux
Magnus Dux Day 1,892, 00:42

Skaičiau, kad vakar Vilniuj 2 Saulės švietė.... tai gal ir apšvietė protą (:

TheUnit H. Pacas
TheUnit H. Pacas Day 1,892, 01:03

Į protą atėjau(saulės nieko dėtos... gal...)xD

Leiskit į seimą ir eLietuva ateis(:

Ex Nihilo
Ex Nihilo Day 1,892, 02:24

Jei gražiai paprašysi, gal dar ir dainą atsiųs
>>>.
labai prasau man koki marsa atsiuskit...zodziu nepamenu bet melodija tim tim tirimpimpim tim tim tirimpimpim ...bezdionele turetu mane suprasti 😁)

Adolf.H
Adolf.H Day 1,892, 05:40

netiko mano prisistatymas pp 🙁 ,turbūt per mažai sulindęs subinėn...

Povilas1989
Povilas1989 Day 1,892, 06:55

Adolfai. Viso mein kampfo i viena straipsni nesutalpinsi(((:

EmuSV
EmuSV Day 1,892, 12:03

o7

Mindziuss
Mindziuss Day 1,892, 15:38

Garbingų rinkimų! Sėkmės!

Sharass
Sharass Day 1,892, 20:59

o7

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.