Ambient on/off

Join the new world

 

[LMS] Žygiuoja į Seimą

Day 1,892, 04:08 Published in Lithuania Lithuania by EmuSV


Lygiuot!o7
Ramiai.
Į seimą ruoštis.
Žengte marš!


Turbūt kiekviena partija turi skirtingus metodus ir būdus kaip atfiltruoti kandidatus į seimą. Aš savo ruožtu, kaip visiškai naujas PP nusprendžiau padaryti mažą vidinį konkursą, kurio tikslas buvo susipažinti artimiau su visais kandidatuojančiais ir patikrinti jų motyvaciją bei suvokimą apie šią svarbią mūsų šalies instituciją. Tuo pačiu,tokia reitingavimo sistema padeda atrinkti kandidatus skaidriai, o ne pagal principą "kuris draugas geresnis".

Taigi pristatau LMS kandidatai:
*Plačiau apie juos galite pasiskaityti kiekvieno asmeniniame prisitatyme.

1. Geranoris

Žmogus mylintis tėvynę, LK trečios divizijos vadas. Jau ne pirmą kartą seime, tačiau šį kartą sąraše pirmas. Jo profilis, kalba pats už save
2. EmuSV

Naujas veidas eLietuvos politikos padangėje, dabartinė Kultūros Ministrė, partijos prezidentė, aktyvi žaidėja. Merginai, kuriai rūpi eLietuva ir jos labui priimami sprendimai. Jos viziją rasite čia
3. Jokimas Tamulionis

Jokimo ilgai pristatinėti nereikia, jo profilis, kalba pats už save. Dabartinis vCP, sukaupęs ilgalaikę patirtį seime (11 kadencijų). Visus jo pasiekimus rasite čia
4. MoGoM

Vienas iš pirmųjų seimo narių ir jo pirmininkų sugrįžta į aktyvią politinę veiklą. Dabartinis vKAM ir vPP. Kandidatuodamas išleido savo asmeninį prisitatymą.
5. iFeero

It feniksas pakilęs iš pelenų, visus nustebinęs savo prisistatymu. Žmogus matęs eLietuvą nuo jos įkūrimo iki to ką turime dabar, puikiai suprantantis kas yra seimas ir kokias pareigas turi atlikti seimo narys. Jo asmeninį prisistatymą jau matė visa Lietuva.
6. Tedas

Partietis, kuris orientuotas į žmonių gerovę nuo mažiausio iki didžiausio, nuo naujoko iki veterano. Jau 8 kartus buvęs seime, vėl sugrįžta norėdamas padėti eLietuvai. Nuostabus grafinis prisistatymas laukia Jūsų.
7. Klaidas Lingevicius

Naujokas mūsų partijoje, tačiau aktyviai prie jos prisijungęs iš karto ima jautį už ragų ir eina atstovauti mūsų partijos. Jo įsitikimu seimas ne tik turi spaudinėti taip ir ne mygtukus, tačiau išnagrinėti kiekvieną pasiūlymą iki pat galo. Klaido prisistatymą rasite čia
8. WolfLT

Entuziastingas ir išradingas, šviežias LMS'iukas, savo idėjas aktyviai realizuojantis Kultūros ministerijoje. Nors dar nė karto nebuvo seime, puikiai suvokia, kokios svarbios yra seimo nario pareigos.
Jo prisitatymą ir viziją rasite
šiame dokumente.
9. ReeLt

LMS partijos ir seimo veteranas
10. Durklis

Aukšto lygio žaidėjas,4 kartus seimo narys
11. Wygis

Seime dar nebuvęs nė karto, aktyvus karys.
12. iSolo

Partijos naujokas, vieną kartą seimo narys.

Taigi šį kartą į seimą einame, kaip komanda, einame kaip būrys aktyvių žmonių, turinčių savo nuomonę ir troškimą dirbti eLietuvos labui. Mūsų tarpe yra tiek politikos naujokų, tiek patyrusių seimūnų, žmonių, kurie išmano karinius, politinius, ekonominius ir socialinius šalies reikalus.
Su meile eLietuvai!

Pristačiusi kandidatus trumpai noriu jus supažindinti, su reitingavimo procesu ir jį lėmusiais veiksniais.

Priemonių imtis labiausiai paskatino pastarųjų mėnesių įvykiai ir nesusipratimai seime ir jo chatuose, seimo leidžiamų sprendimų aptarimas ir balsavimas. Neseniai ir pačiai teko pasibelsti į seimo duris, stebėjau įstatymo aptarimą ir balsavimą. Kiek nustebino mažas seimo narių aktyvumas (balsavo 24/40) ir tai kad kai kurie seimo nariai sugeba nepastebėti jame esančių aptarimų ir tuomet reikštis balsavime. Tiesa, sutinku, kad seimo narys gali susilaikyti, dėl to patikrinau senesnius balsavimus ir aptarimus, deja pamačiau tą pačią tendenciją netgi renkant naują seimo pirmininką.
Taigi nusprendžiau atsakingai rinktis žmonės kurie atstovaus mūsų partijos interesus.

Anketa
Visų pirma paskelbiau mažą anketėlę, kurią turėjo užpildyti visi rimtai kandidatuojantys partiečiai. Anketos tikslas buvo patikrinti, kokį supratimą apie tai kas vyksta seime ir kokios yra seimo nario pareigos turi partiečiai, skatinti juos pasidomėti ir įdėti šiek tiek pastangų į kandidatūrą.
Tuo pačiu paklausiau keleto eLietuvos situaciją atitinkančių rodiklių norėdama patikrinti kaip piliečiai samprotauja, moka susirasti ir atfiltruoti jiems reikalingą informaciją. Na ir galiausiai esamai motyvacijai patikrinti kiekvienam liepiau sukurti prisistatymą ir būtinai jį patalpinti kandidatavimo puslapyje. Tuo pačiu stebėjau kiekvieno kandidato aktyvumą. Būtent todėl spaudoje pasirodė keletas asmeninių agitacinių straipsnių 🙂 Buvau maloniai nustebinta savo partijos jaunuolių ir nudžiugau kai mūsų pavyzdžiu pasekė ir keli kitų partijų atstovai.

Rezultatai. Manau iš teisų neblogi. Kaip matote 9 iš 12 kandidatavusių užpildė prisistatymo eilutę, kai kurie iš jų rimtai padirbėjo ir rinkdami atsakymus.

Įvertinimas - kiekvieno klausimo atsakymas ir papildoma mano pačios surinkta informacija buvo įvertinta penkiabalėje sistemoje ir žmogiukai tokiu būdu buvo sureitinguoti. Įvertinimai bus matomi LMS partijos nariams, kiekvienam užpildžiusiam pateikiamos asmeninės pastabos ir paaiškinimus kodėl taip ir ne kitaip 🙂

Viso to tikslas? Leisti LMS atstovauti tik adekvačius kandidatus, ištirti jų žinias ir požiūrį į seimo požiūrį. Žinoma visuomet gaunasi ir keletas netikėtų efektų, naujų/senų narių atsibudimas, suaktyvėjimas, išjudinimas. Daugiau tarpusavio komunikacijos ir bendradarbiavimo.

 

Comments

danisltu
danisltu Day 1,892, 04:17

Galetu erepublik.lt forume Seimo skiltyje rodyti balsuotojus : kas balsavo uz, kas pries, tada galetume atsirinkti, kurie seimo nariai aktyvus, kurie ne ir atitinkamai reitinguoti.

BlMBA
BlMBA Day 1,892, 04:23

v

TheUnit MoGoM
TheUnit MoGoM Day 1,892, 04:33

Maloniai susiskaitesi, Vote!!
ir sekmes LMS seimo rinkimuose!!

Sharass
Sharass Day 1,892, 04:40

Sėkmės

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,892, 04:56

va cia tai darbas, dar vienos partijos, nerodysim pristais kurios, pp galetu bent puse tiek padaryti, tai nors nebutu praleides i seima velniu visokiu. ai bet ka as cia, taigi ten jo draugeliai:)) o siaip labai dziaugiuosi ir didziuojuosi, kad LMS turi toki pp!

TheUnit Duls
TheUnit Duls Day 1,892, 09:07

Sekmes zygiuojant

axemas
axemas Day 1,892, 10:59

Ir vėl nusipirkot vote strapsniui (facepalm).

TheUnit Neziniukas
TheUnit Neziniukas Day 1,892, 11:22

Nepirkom, čia mano mulčiai

darkeswat
darkeswat Day 1,892, 11:50

nematau tinkamu 🙂

EmuSV
EmuSV Day 1,892, 11:59

Na matai jeigu niekur nematai tinkamų, pačiam laikas eiti į politiką (:

Brisiaus Galas
Brisiaus Galas Day 1,892, 12:56

Sėkmės rinkimuose 😉

EmuSV
EmuSV Day 1,892, 13:12

Ačiū Čimpuk, jums to paties linkiu (;

Mindziuss
Mindziuss Day 1,892, 15:38

Garbingų rinkimų! Sėkmės!

EmuSV
EmuSV Day 1,892, 16:27

Ačiū Mindžiau, susitiksim seime (:

jusufas
jusufas Day 1,893, 01:41

v + s Man patiko.

kamikadze77
kamikadze77 Day 1,893, 01:48

sekmes

TheUnit Reifas
TheUnit Reifas Day 1,893, 09:06

o7 uz TU !!!

Liutauras007
Liutauras007 Day 1,893, 22:20

Seimas - rašomas iš didžiosios raidės, būsimieji Seimo nariai daro kalnus klaidų, rašydami ar kurdami komentarus bei straipsnius.

TheUnit H. Pacas
TheUnit H. Pacas Day 1,894, 23:08

Pasakė žmogus su JAV vėliava avatare...

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,894, 00:28

visa ta jo veliava yra niekis, palyhginus su jo profilio aprasymu ir tai kokioje partijoje jis pats yra:))
"Pareigos
Politinės partijos "Solidarumas" narys
Buvęs Vokietijos "Kommunistische Partei eDeutchland" pirmininkas"
niekiap nuo to komunizmo zmogelis negali atsokti:)) pries tai vokieciuose, dabar Lietuvoj komunistas:))

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.