Ambient on/off

Join the new world

 

[LMS] Komiksų ir jumoreskų konkursas!!!

Day 1,813, 13:40 Published in Lithuania Lithuania by TheUnit pararamSveiki gerbiami Lietuvos piliečiai. Ir vėl su jumis sveikinasi LMS partija, bei aš. Kadangi tiek aš, tiek ir LMS kiti nariai yra labai linksmi ir mėgsta juokus bei pokštus, sugalvojom surengti konkursą. Bus ir mums gerai, tai yra pasijuoksime, o ir dalyviai galės laimėti puikių prizų, taip pat tikimės, kad ir likusiems bus džiaugsmo.Taigi konkurso esmė, sukurti komiksą, juokingą pasakojimą, anekdotą, apie erepublik, apie Lietuvos valdžios žmones, esamus, buvusius ar dar kokius tik, didvyrius, antidivyrius, rašytojus, karius ar dar kokius kas jums kelia arba kitiems gali kelti juoką. Turėkit omeny, kad turėsit prajuokinti kitus Lietuvos piliečius. Jeigu tai bus pasakojimas, tai jis neturi būti labai ilgas, na bent jau ne toks ilgas kaip GW:). Gerai būtų, kad komiksas būtų nupieštas kaip vienas paveiksliukas.

Savo darbus siuskite man pararam, tam turėsite visą savaitę. Paskui bus išspausdinti darbai, jeigu tilps vienam straipsnyje, jei ne per tiek kiek reiks. Kol kas prizinis fondas yra surinktas sekantis: 13 goldo, 1000 cc, 1000 q5, 2500 q3 maisto, ginklai: 450 q4, 150 q3, 100 q1.Ačiū rėmėjams:

visi nick uzimti
M'anvydas

Laukiam daugiau rėmėjų, kad kuo labiau sudominti dalyvius, ir padaryti kuo kokybiškesnį konkursą. Savo paramą prizui galite siusti man: pararam


Sėkmės visiems dalyviams, na o pabaigai kaip visuomet:


Juokauju, juokauju, žiūrėti žemiau:
 

Comments

Kk1boRg...
Kk1boRg... Day 1,813, 14:04

Už tą bobutę vos unsub nepadariau, kad nuotaiką ant nakties sugadinai, gerai, kad nepatingėjau dar šiek tiek žemyn pascrollint, tai šiaip ne taip atsigavau po šoko : D

VOTED už staigmeną !

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,813, 14:06

na sorry uz sukeltus laikinus sveikatos sutrikimus:)) dziugu kad patiko:))

Desra
Desra Day 1,813, 16:39

Neina paspaust mazu komiksu isdidinimui.

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,813, 20:12

"Savo darbus siuskite man pararam, tam turėsite visą savaitę." Taigi savaite turite:) o ten ir neturi eiti spausti isdidinimui:)

LS HQ
LS HQ Day 1,814, 23:18

Cia ta bobute, tam, kad antra mergina dar grazesne atrodytu:))?

BlMBA
BlMBA Day 1,814, 00:11

v

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,815, 08:26

negi nebus dalyvaujanciu???

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.