Ambient on/off

Join the new world

 

★ [LLS] PTO grėsmė! SUSITELKIME!!! ツ☆

Day 1,896, 11:28 Published in Lithuania Lithuania by Lietuvos Laisves Sajunga


Gerbiamieji partiečiai, gerbiamieji LLS nariai ir mūsų draugai!

Neseniai po musų community pasklido informacija, kad Solidarumo partija kaltina LLS ir LMS partijas organizuotame savo partijos PTO, kuris, kaip matome, neįvyko ir įrodymų jokių neturi.

LLS partijos vadu norėtume išreikšti oficialią poziciją:
1. Mes, LLS, atsiribojame nuo bet kokių PTO rengimų ir esame prieš tokio pobūdžio veiksmus.
2. LLS partija smerkia SOL atstovus, kurie be jokių įrodymų kaltina ir šmeižia LLS vardą, partijos narius ir atstovus viešai. Manome, kad tai žema ir parsidavėliška, ir, svarbiausia, GĖDA.
3. LLS partija pasiruošusi realaus PTO atveju padėti bet kuriai politinei jėgai apsiginti, nepriklausant nuo jos veiksmų vertinimų ar santykių lygio.


Taip pat labai neseniai pasklido grėsminga žinia, patvirtinama logais iš Solidarumo partijos chato (logus neskelbiame tikslingai, nes nenorime būti apkaltinti nelegaliu viešinimu ar šnipinėjimu), kurią perdavė patys SOL atstovai visiškai pašaliniams asmenims (stebuklingas sutapimas, kad informaciją gavome ir mes), kad SOL planuoja LMS arba LLS partijų PTO.

Oficialus partijos pareiškimas:

1. LLS tiesiai šviesiai smerkia bet kokius neteisėtus veiksmus, susijusius su PTO atakomis ir pripažįsta juos kaip agresiją, žemą žaidimo lygį ir nedovanotiną įžūlumą.
2. LLS partija norėtų sudrausminti jau kurį laiką žemai puolančius Solidarumo atstovus ir skatina šį žaidimą žaisti civilizuotu būdu, tebūnie ir tokiu, kuris būdavo iki šiol. Skatiname pirmai tikrinti savo neturinčią pagrindo informaciją, o tik po to imtis drastiškų priemonių.
3. Prisimenant jau senoką, bet vis dar gyvą istoriją, kada SOL narys Shakalas padarė LNP partijos PTO, norėtume kviesti mūsų draugus užimti gynybines pozicijas ir susitelkti teisybės vardan:
LLS padės bet kuriai partijai, atsidūrusiai ties PTO grėsmės linija ir tikisi to paties iš kitų partijų.


LLS pareiškimas partiečiams:

Gerbiemieji LLSiečiai!
Jauskite pareigą remti tik oficialų partijos PP, kurį dažniausiai patys ir pasirenkate. Norėdami išreikšti savo kandidatūros palaikymą ar pasiūlymą - rašykite dabartinei Pirmininkei.
Skatiname pasiruošti balsuoti tik už oficialų kandidatą ir rasti pagalbos iš šono, jeigu mums trūks balsų.

Partiečiai!
Blogiausia kas mums gali atsitikti - tai pervadins partiją, patrolins spaudoje. Mes vis vien turime pokalbių kambarį, liksime kartu ištikimi savo draugams, pažiūroms! Net jeigu pralaimėsime - nieko baisaus neatsitiks.

Bet neleiskime tai įvyksti, susitelkime kaip niekad!


Paaiškinimas:
PTO - political take over, reiškiantis valdžios perėmimą įvairiais būdais, valstybės mastu, kariniu mastu arba partijų ar Seimo lygmenimis prieš šių struktūrų valią, siekiant pakenkti, pralobti arba kitais nedovanotinais tikslais.
PTO yra agresyvus būdas kovoti, kuris nėra gerbiamas, yra smerktinas ir nepriimtinas eRepublik civilizacijai.


Pagarbiai,
oficialūs LLS aktyvistai


 

Comments

iPSiArt
iPSiArt Day 1,896, 11:34

Nu jei tikrai nusimato veiksmas, tai kur mano popkornas prie alaus?

Siggeris
Siggeris Day 1,896, 11:39

Teisingai Lietuvos laisvės sąjunga! +1
Tikiuosi jog Solidarumo partija susitvarkys per kitus partijos prezidento rinkimus! Laukiu jūsų visų palaikymo ir Solidarumo partijos narių balsų.
Metas pokyčiams, metas naujam Solidarumui!

danisltu
danisltu Day 1,896, 11:44

Manęs net nestebina tokie dalykai, nes akivaizdžiai iš jūsų puses (SOL priešų partijų) prasidėjo PTO. O dabar agituojat kokie SOL yra blogi ir t.t. Tai kas tą karą vis dėlto pradeda !? Visokie mulčių leidžiami straipsniai apie, kurie šmeižia SOL.

gliookas II
gliookas II Day 1,896, 11:47

Ar straipsniu leidimas yra pateisinama priezastis PTO?

Vaicius
Vaicius Day 1,896, 11:47

lol, glūūkas is high again ^^
Rašo straipsnius, o po to pats po jais save giria 😃

TcTarget
TcTarget Day 1,896, 11:47

Dėkui už partijos reklama.
SOL ir nesistengia įrodinėti kad jūs bandėt daryti PTO, kam mums tai, ir taip viskas visiems aišku.
Apie jokius PTO nebuvo nei kalbos, taip kad tariamus logus galit viešinti į valias (Photoshopininkai nesivarginkit).

gliookas II
gliookas II Day 1,896, 12:04

Ponas TcT savo komentaruose taip pat linkes labai slovingai ir garbingai smeizti kitas partijas. Zemai puolete, puons. anokia cia reklama, kai jumis pasitikejimas pakrites

Vilkas Pilkas
Vilkas Pilkas Day 1,896, 12:08

-.- Gedykites jau, SOL gali nesamones daryt ir viskas pateisinama, o vos tik kas, del visko kaip visada kalta LLS ir gliuko mulciai.

Udra
Udra Day 1,896, 12:45

Visiškai pritariu. O gerbiamam TcT siūlau persiskaityti savo komentarus po kitais straipsniais, ar juos tau irgi reikia parodyti ? GĖDA

Kazlekas TheKlevoLapas
Kazlekas TheKlevoLapas Day 1,896, 13:59

Tikrai GEDA. jeigu cia tokie dalykai dedasi, tai turetu susidegint visokie shakalai

Migasss
Migasss Day 1,896, 14:21

SOL rengimas PTO? Nežinau iki kokio lygio reikia nusiristi, jog kas nors patikėtų tokia dezinformacija. Kol AŠ esu partijos vadovas, Solidarumas niekados nedarys nei PTO, nei kitokių panašių veiksmų.

Beje, kaltinat šmeižtu, nors patys tikit ,,pačių SOL atstovų" iš kažin kokio chato nugirsta idiotiška nesąmone. Jei tikit bobutės pasakomis, tai prašom ir kitiems nepudruoti smegenų. Nes patys užsiimat tiesiog kitos partijos šmeižtu ir reputacijos gadinimu. Turėkit gėdos ir sąžinės, jeigu tokios dar turit, prieš leisdami tokius straipsnius.

gliookas II
gliookas II Day 1,896, 21:34

Mindaugas, cia yra oficiali partijos pozicija, o ne koks tai ten juokelis. cia reikalas ispeti, pareiksti ir pasmerkti partijos manymu blogus ketinimus ir darbus. Lygiai ta pati darai ir tu su savo solidarumais.

O tavo savybe ginti savo partiecius, kai jie atvirai desto nepagarba arba daro neteisetus veiksmus, kad ir seime, tai jau zinoma, todel niekas is taves nesitiki pasmerkimo. Tu apie sazine reki TIK TADA KAI TAU PATOGU ir TIK PRIES KITAS PARTIJAS. Todel gali nepasakoti mums pasaku apie "kol AŠ".

Beje tas tavo "AŠ" skamba jau juokingi. Didybės manija sergate, ponulis. Vis jūs didysis vadas, nepailstantis vadovas, arba tiesiog "aš". Pasidomėkite, ponas, kas jus partijoje mėgsta. Neturit alternatyvos visiškai, o tai ir nebūtum PP visisškai. Arba kaip jau įprasta plauni smegenis naujokėliams

gliookas II
gliookas II Day 1,896, 21:36

>>>Turėkit gėdos ir sąžinės, jeigu tokios dar turit, prieš leisdami tokius straipsnius.

geras sakinys beje. "Turekit, jeigu turit".
Aciu kad leidi, turesime, nes turime!

Funnyte
Funnyte Day 1,897, 00:47

Lol, logus į priekį, tada bus galima toliau kalbėt. O dabar čia totali nesąmonė ir nieko daugiau.

Rupijus
Rupijus Day 1,897, 01:01

Gedingi logai ?

gliookas II
gliookas II Day 1,897, 02:50

Kai mes viesiname logus - jus pykstate, kad mes tai darome 🙂 bet parodysime butinai, kad jau prasote

Vaicius
Vaicius Day 1,897, 03:25

"O tavo savybe ginti savo partiecius, kai jie atvirai desto nepagarba arba daro neteisetus veiksmus, kad ir seime, tai jau zinoma" - glūkeu, ne apie save čia papezėjai? 🙂

gliookas II
gliookas II Day 1,897, 03:50

nenorek, kad apie tave papezeciau, ponas viskuo nepatenkintasai

Migasss
Migasss Day 1,897, 05:24

Gliookai, kad pezėti ir temoki. Ką tokiais straipsniais norit pasiekt? Tiktai kiršinti žmones ir pilti iš paskalų nugirstas (arba pačių išsigalvotas) nesąmonės. Tai dabar kas čia nepagrįstai ką kaltina? Gal ir mums reikia pradėti leisti jūsų tipo straipsnius ,,oj kokie negeri LLS, nes mes išgirdome tai iš nežinia ko ir nežinia kur" arba kurti mulčius su pavadinimais ,,LLS" ir pilti š. viešai spaudoje? Ne, Gliookai, mes nenusirisim iki tavo lygio. Nerašysim tokių straipsnių ir nekursime mulčių vien tam, jog apdergtumėm tave ir mums nepatinkančias partijas.

P.S. partinis šnipinėjimas yra netoleruotinas. Nesvarbu kaip tą žmogų vadinsit ,,savanoriu" ar ,,SOL atstovu".

TheUnit H. Pacas
TheUnit H. Pacas Day 1,897, 05:39

😃 tai aisku migiukai, jei tavo partietis parase ir parode, kanors tai jis jau nebe tavo partietis, plius naujokai irgi ne tavo partieciai, jie visi mulciai, nepamirsk tik sito:D

danisltu
danisltu Day 1,897, 06:52

Migasss +1. Tiesiog Gliookas(ar kažkas ten iš LLS ar LMS) labai stengiasi sumažinti Solidarumo partijos reitingus.

gliookas II
gliookas II Day 1,897, 08:07

migai, o as taves musu dergti ir neprasau 😉 argi as kazkur prasiau? tau skirta dalis yra apie jusu veiksmu pasmerkima.

kas idomiausia, tame loge ir tu esi. nori parodysiu?
http://imageshack.us/photo/my-images/252/migasapiepto.png/

Povilas1989
Povilas1989 Day 1,897, 08:18

Kame čia problema? Bus PTO gresmė tai Gliookas eilini kart pakurs mulčių ir viskas bus gerai. Bet iš komentaru matosi, kad straipsnio tikslas visai kitas ir šita nesąmonė jau tesiasi praėjusius pora mėnesiu. Tik, kad solidarumo reitingas kyla - matomai troliai nesugeba padaryt išvadu . Na bet jau toks jis žmogus, niekad neprisipažins, kad klydo ir toliau LLS partija gramzdins žemyn. Tikiuosu jūs kada nors susiprotėsit ir atsiribosit nuo to Brežnevo(:

gliookas II
gliookas II Day 1,897, 08:47

Povilelis musu apsvietejas. ims va apie brezneus pasnekes, paskatins lls gliuko atsiriboti, aha. eme visi ir paklause taip. povilai, eik trolint po kitu partiju straipsniais, davatku cia nereikia

Povilas1989
Povilas1989 Day 1,897, 09:22

Dar labai idomu, kad straipsnio antraštes simbolika paimta iš gliooko laikraščio, o jau po straipsniu pasirašo: ''oficialūs LLS aktyvistai''. Asmenybės susidvejinimas? ar tiesiog paprastas susireikšminimas? (((:

Udra
Udra Day 1,897, 09:22

Povilai, neturi savo partijos, kuria reiktų rūpintis?..

Migasss
Migasss Day 1,897, 10:39

Gliookai, jei rodai logus, rodyk visą tekstą, o ne išluptą iš konteksto. Maniau čia kažkas man už akių kvailioja, o čia... Čia buvo apskritai kalbama kas yra PTO ir kaip nuo jo apsisaugoti.

Ir kaip čia atsitiko, jog šis log'as paimtas iš SOL bendrojo pokalbio kambario? Dar tu papezėk, jog tau ,,geras prijaučiantis LLS pilietis" įteikė tau šį įrištą log'ą? Ar tu taip vadini savo šnipus kitose partijose?
Užuot pliauškus nesąmones ir bandant iš konteksto ištrauktą frazę įvairiai interpretuoti, pradėkim kalbėti apie tavo visišką neatleistiną partinį šnipinėjimą? Kur dar turi šnipų? LNP? LTS? Spėju, jog LMS šnipų tau nereikia, nes ir taip viską pasipasakoja.

Štai kodėl partijoms reikalingi Seimo Narių ir Vadovybės pokalbių kambariai. Vien tik dėl tokių bjaurių, žiurkiškų, šlykščių, apgailėtinų asmenybių kaip tu.

gliookas II
gliookas II Day 1,897, 10:48

LTS man irgi nereikia. Ir LNP patys pasipasakoja. ir taviskiai patys pasipasakoja. smagu kad turi ten partieti, kuris mano broli pazista 😉

iPSiArt
iPSiArt Day 1,897, 12:34

gliookai, tai kad tas logas nieko neįrodo, nes:

1. Neaišku kada jis yra darytas (datos tai nėra);
2. Ten aplamai yra teoriškai svarstomas PTO - kiek reikėtų žmonių jam padaryti
3. Nemačiau nei 1 žodžio kad būtų nutarta/pritarta/paraginta daryti PTO ir būtent - LLS.

Jei tokius logus laikyti įrodymais, tada 99 proc. tautos reik sodint į kalėjimą už ketinimą nužudyti valdžios pareigūnus, nes kai lietuviai pasižiūri kokią laidą apie valdžios sprendimus ar kylančius mokesčius pagalvoja, o kai kas ir pasako, ar net parašo (žr.delfi) "tą Seimą (Kubilių, Butkevičių, Landsbergį, Brazauską, ...... (įrašykite savo herojų) maža būtų sušaudyt/užmaut ant kuolo/ etc.

RytisM
RytisM Day 1,897, 12:41

kkas tas pto?

Brisiaus Galas
Brisiaus Galas Day 1,897, 15:26

Tai kad iš to logo net neina suprast ar ten apie gynybą nuo PTO eina šneka ar apie pačio PTO organizavimą...

gliookas II:
LTS man irgi nereikia. Ir LNP patys pasipasakoja. ir taviskiai patys pasipasakoja.

Kiek suprantau tau "pasipasakojančių" žiurkių visur turi... 🙂 Čia gal ne visai į temą, o mūsų gerbiamas Prezidentas kuris taip pat mėgsta pamėtyti svetimų partijų čatų logus (gal net labiau už tave) irgi toks pats šnipas kaip tamsta, ar jūs čia kooperuojatės kažkaip 🙂?

iPSiArt
iPSiArt Day 1,898, 01:23

Chimpai, čia yra užsilikęs vaikystės laikų kompleksas - pradžioje landžioja į spintas ar klausosi prie durų ką šneka vyresni, žiūri pro vonios durų plyšelį kaip prausiasi ar persirenginėja pvz. moterys ir etc. Daugelis iš to išauga laikui bėgant nes išmoksta bendrauti, būti kartu ir pasiekti ko nori. Kai kurie - nelabai. Jie ir toliau daro tą patį, tik šiek tiek jau kitais būdais...

Man tai asmeniškai gaila savo laiko kažkurios partijos spam'ą kasdien skaityt. Nes didžioji dalis plepalų, įskaitant "klastingus planus" plepalais ir lieka. Kaip ir RL gyvenime 99 proc. lietuvių vos ne kasdien žudo valdžią, o jie 23 metus sveikutėliai vaikšto, o jei kas ir nusibaigia, tai savo mirtimi.

Nu bet jei kažkam kaifas nuo to kad jaučiasi virtualiu Sekliu Morka ar Štirlicu ar kuo ten dar - negi gaila. Tegu pasireiškia. Tautą pralinksmina - vis ne taip nuobodu...

Funnyte
Funnyte Day 1,898, 01:57

Čia tas logas? Geriau jau būtum nedėjęs.🙂 Tamsta ir vėl kliedite, ajajaj.

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,898, 02:26

bezdzioniuk, ka cia melagystemis apsiemi, rodyk greit kokiu cia as partiju logus kur metau? siaip jus man juokingi, verkia cia del kazkokiu logu, slaptosios masonu lozes blyn, va pas mus partijoje sedi pilna ten jusu agentu ar ko, ir ka, nei mums ten rupi nei ka, neturim ko slepti. o jeigu turit ka slepti vadinasi kazka negero rezgat, ar tai ta pati minima pto ar dar ka.

gliookas II
gliookas II Day 1,898, 06:42

Pararamai, jie matai idomus labai yra.
Jeigu logo nerodai - melagis
- Jeigu loga rodai - melagis
I dar snipas, o jie teisingi ir panasiai. Suda visoki sneka pas saves o po to bando issizadeti, kad cia visi aplink nusistate pries juos : D
Jau issivartyt is savo nusipezejimu tai meistrai. mazdaug "trolis, nusisneka, nieko neirodo, snipas, geda" : D

aiwaraz
aiwaraz Day 1,898, 08:07

tai kad tu cia suda ikelei o ne loga bl

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.