Ambient on/off

Join the new world

 

[LLS] Kandidatų į Seimą prisistatymas

Day 1,861, 12:46 Published in Lithuania Lithuania by Lietuvos Laisves Sajunga


Sveiki, mieli tautiečiai!

Rinkimai į Seimą jau ne už kalnų, tad norėtume pateikti gruodžio mėnesio kandidatų į Seimą pristatymus. Pagal reitingo sąrašą:


1. Zmogus Antis
Kandidatuoju į eSeimą su geresnio eRytojaus viltimi, pasiryžęs siekti pačių geriausių sprendimų visiem mum ir tai daryti teisingu, o ne apgavysčių ir konkurentų menkinimo, keliu. Į eSeimą esu patekęs jau 11 kartų, tad patirties turiu sočiai. Prisipažįstu vienose kadensijose būdavau aktyvesnis, kitose visiškas pasyvas, tačiau šį kart esu pasiruošęs pasitelkiant maksimalias pastangas siekti aukščiausio rezultato. Balsuokit už LLS partiją, vardan šviesesnio rytojaus!


2. pantera7
Pantera7 į seimą! Nes ten jos reikia. Seimui reikia jos patirties, nuomonės ir argumentų, moteriškos logikos ir patarimų!


3. Udra
Penkis kart Seimo narys, 3 kart Vidaus Reiklaų ministas, esamas Užsienio Reikalų ministras, kelių projektų organizatorius ir daugumos kritikas. Neplaukiantis palei srovę ir turintis SAVO nuomonę, kurią sunku pakeisti. Žmogus atsidavęs eLietuvai.


4. zDunz
Esu zDunz [anksčiau žaidžiau su slapyvardžiu Dunz]. Žaidžiu šį žaidimą beveik dvejus metus. Per šį laiką išbandžiau visas šio žaidimo teikiamas galimybes - buvau verslininku, žurnalistu ["Informacija iš pasaulio"], politiku [vURM], kariu [LS]. Turiu keletą idėjų šį mėnesį ką nuveikti seime, bet tam reikia jūsų palaikymo rinkimuose.


5.Vilkas Pilkas

Esu senas ir patyręs eRepublik žaidėjas, uoliai dirbu eTautos labui, padedu naujokams, užimu garbingą vietą LLS partijoje. Dirbau eVRM, eSeime. Tikiuosi vėl būti išrinktu į eSeimą dar vienai aktyviai kadencijai manau ,kad per ateinančią kadenciją labiau susikoncentruosiu ties naujokais.


6. Black White8
Esu Arnas. eRepublik žaidžiu nedaug. Noriu kažką pasiekti , bet kartu netapti piktu žaidėju kuriam rūpi tik žaidimas. Kol kas esu mažai žinomas, bet trokštu tapti tokiu į kurį lygiuotuosi nauji žaidėjai, ir kartas nuo karto trololo kokį nors sukurt. Po mažu keliu savo reputacija , ką gali žinot gal vieną diena būsiu toks žinomas kaip ipsis , gliookas ar zyga - bet iki tol kol toks tapsiu praeis dar daug daug DAUG laiko.

O dabar linksmiau. Aladin madafuckers!!! Prabalsuokit uz mane, nes bus man labai aladin.

Mielai laukiu jusu atsakymo (meluoju) Vote for Black White8


7. aurimaass
Sveiki aš Aurimaass esu gimnazistas. Šį žaidimą trinu apie 15 mėnesių. Per tą laiką aplankiau daug ministerijų darbuotuojų ir ministrų kėdžių. Dabar labiau žaidžiu pasyvų žaidimą, nes nėra laiko kažkam susikoncentruoti. Bet kaip žinia iki sausio 7d. turėsiu atostogas tai gal prisidėsiu prie kokio nors projekto. Tai kaip ir viskas. Dėkui.


8. Profkas
Esu Paulius. Man 16. Gyvenu kaime. PC NOLAIF is MY LAIF.


9. Alkolakis
17 kartų Seimo narys ir eRep'o grandas. Patirties balsas.


10. Archi tektas
Džingl bels džin... bels.. dž.... kąą?? prisistatymą?? ne nu visai ach****...
Na jei jau taip reikia... tai... Labas rinkėjams.. Esu dar vienas "puntukas" po kalėdų egle.. Kodėl einu į seimą? šiaip mėėėėgstu auksą.. dar vienam straipsnyje skaičiau jog lls gali padėt net naujokui patekt į seimą, tad bandau sėkmę.. .
Iš esmės nebe pirmas mano acc, esu buvęs seime ir anksčiau, virtuvę pažįstu.
Kaip sakant, jeigu žadi ir žinai kad negalėsi išpildyt, tai nežadėk.. Todėl nieko nežadėsiu, nemeluosiu, bet ko esu tikras, tai kad jei būsiu išrinktas, būsiu aktyvus ir pavyzdingas. Ačiū!


11. TheDpsLTU
Karta baustas, LLS patriotas - dar karta baustas, Trollines LS - Uzbanintas, Persikures ir pasiruošęs pradėti iš naujo!

Taip pat sveikiname visus su pagaliau atėjusiomis šventėms! Linkime džiaugsmo ir gerų akimirkų!

Mūsų atsidavimą Jūs jau turit, o rinkimuose lauksime Jūsų palaikymo!

 

Comments

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.