Ambient on/off

Join the new world

 

[LLS] eJonams ir eJaninoms

Day 2,036, 02:15 Published in Lithuania Lithuania by dimention


Sveiki Epiliečiai, nuvarginti misijų ir nepaliaujamų karų...tikimės, kad atšilus orams nepraradote ūpo skirti bent kelias minutes ir Erepo šeimai...LLS visad su Jumis...LLS šiandien nori pasidžiaugti šilta ir gardžia vasara (šaltas alus – skanus šašlykiukas) bei trumpais ir gražiais sijonais (kokie bėgiai – tokia ir stotis)...visiems Erepo naujokams primename kad artėjant Joninėms ieškosime ne tik paparčio žiedo, bet rasite ir atpigusius TG. Tad likus savaitei laiko raginame visus partiečius ir likusius Epiliečius nespėjusius pasikelti TG prasimanyti aukso. Dirbkite, keiskite litus į auksą, skolinkitės ir kitaip lavinkite savo vaizduotę kaip prasimanyti aukso. Partijos viduje taippat galit pasiimt paskolą - LLS savus prižiūri ir padeda 🙂Artėjant Seimo rinkimams raginame VISUS LLS narius kelti savo kandidatūrą. Atlikus sudėtingus matematinius skaičiavimus ir reitingavimą bus sudaryta garbinga, profesionali, nešališka komisija (saldainių ir gelių negerianti), kuri nuspręs pagal kiekvieno partiečio įdirbį jo numerį sąraše... Nori būt sąrašo viršuje? Būk aktyvus LLS pilietis ir tavęs nieks nepamirš, mes savus prižiūrim ir globojam, padedam ir saugome...jei nesi mūsų narys gali prisijungti prie mūsų gretų užpildęs ANKETĄ.

Su gera nuotaika,
dimention
 

Comments

Short Circuit
Short Circuit Day 2,036, 02:32

Vote. Kalbant apie aukso prasimanymą, TG kėlimo paskolų programas šiuo metu turi Lietuvos karo akademija, Lithuanian Shadows ir Lietuvių nacionalistų partija (smulkiau - http://www.erepublik.com/en/article/-lnp-nariams-2277675/1/20 ). Jei kurią nors organizaciją praleidau, prašau mane papildyti.

Archi tektas
Archi tektas Day 2,036, 02:57

LLS irgi senai tai daro.. LLS biudžetas nedidelis, todėl dažniausiai paramas, stipendijas, skolinimus teikiu pats. Šiuo metu išdalinau: ~50 gold savo sąskaita, 38 gold partijos iždu (ačiū remėjams), ir ~60 gold šiuo metu esu priskolinęs. Kam? Tiems patiems dalykams: kovojantiems - tankų ir maisto, stipendijos keltis jėgą auksu, paskolos TG upgradams.. Turbūt dėl to paties straipsnio pats ir perėjai? Visvien.. nuo vilko ant meškos 😁)

Short Circuit
Short Circuit Day 2,036, 03:00

Aš nepretenduoju į TG programas, bet už išsamų atsakymą ačiū 🙂

Balbazauras
Balbazauras Day 2,036, 05:32

Hmm gausiu už goldo už tai, kad mano šventas vardas toks? :DD

dimention
dimention Day 2,036, 06:19

gal pirma is skolu isbrisk 😃

Balbazauras
Balbazauras Day 2,036, 06:47

Tai vat ir sakau pasiskolinau goldo tai man duok tu goldo, nes atėjo šventė tokia :DD Šeip skolinausi su tikslu didžiuliu, o ne be reikalo.

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.