Ambient on/off

Join the new world

 

[LKA] Interviu su LKA veteranu - Aurimasss!

Day 1,953, 01:46 Published in Lithuania Lithuania by Vaicius


Aloha!

Ankstesniuose straipsniuose galėjote susipažinti su:

LT Vytautas

KosmosasLT

Aeternuslt

Jūsų dėmesiui dar vienas straipsnis apie dar vieną LKA veteraną. Funnyte šįkart pristato jums LKA kapitoną bei merginų pripažintą šauniausią eRepubliko vaikiną - Aurimasss.- Labas. Gal galėtum trumpai papasakoti apie save?
- Trumpai. Aš - Aurimas.

- Galima ir netrumpai.🙂
- Juokauju.🙂 Na ką, nuo ko čia ir pradėti... Esu 27 metų, nevedęs, vaikų neturintis, bet vis dėlto merginos pančiais surankintas žmogeliukas. Dabar priklausau didžiausiai politinei Lietuvos organizacijai - Lietuvos bedarbiai.😃 Bet stengiuosi mesti šią organizaciją - tik va, pakankamai sunku, ir niekam valdžia nepatinka. O jei truputį rimčiau, tai baigti mokslai: Bakalauras - Biofizika, Magistras - Techninių informacinių sistemų inžinerija. Laikinas užsiėmimas - Klaipėdos universiteto studentų sąjungos Viceprezidentas Plėtrai ir LSP (Lietuvos studento pažymėjimas) koordinatorius. Bet kaip ir viskam - baigiasi mano kadencija.🙂

- O kuo užsiimi žaidime?
- Žaidimas... Esu labiau konservatoriškų pažiūrų ir pakankamai skeptiškai žiūriu į kiekvieną naują pasiūlymą. Bet į žaidimą pakvietė mano kolega biure, MikleiBriedis, paklausęs jo pasiūlymų ir patarimų, nusprendžiau prisidėti prie aktyvaus šio žaidimo pasaulio. Kaip ir visi, dariau klaidų, bet visada gerbiau savo būrio vadę Funnyte.😃 Labai fainas šis žmogutis, pagarba jai.🙂 Iš pat pradžių norėjau išbandyti politinį šio žaidimo modulį - tai iš trečio karto (dar senosios rinkimų tvarkos metu, kai balsuojama buvo už asmenį) patekau į eLt Seimą. Buvo ir bemiegių naktų, ir nervų, nes vis nepatekdavau į prioritetų sąrašą. Šiuo metu labiau dėmesį kreipiu į jaunųjų auklėjimą ir stengiuosi po truputį didinti savo eLitų piniginę.😃

- Kaip minėjai, vieną kartą buvai patekęs į eSeimą, kodėl nebegrįžai tęsti savo darbo ten?
- Supratau, kad ten mažai kuo galima įtakoti tiesioginį valstybės valdymą ir kad pasireikšti yra mažai galimybių, nes dauguma sprendimų - kolektyviniai, o ir iš anksto jau nuspręsti. Be to, beveik pusę kadencijos buvau nepriimtas į forumą ir skype pokalbių čiatą, nes pasikeitus e-seimo pirmininkui buvau tiesiog užmirštas ir dar sumaišytas su aurimaass (dabar - A..U). O ir kai kuriuos mano pasiūlymus nusavino - nesiekiau garbės, bet buvo gaila.

- Apie kokius pasiūlymus kalbi?
- Jų buvo ne vienas, dabar sunku net prisiminti. Bet vienas iš tokių - muito sumažinimas (ne karo metu), siekant suaktyvinti pirkėjus ir numušti kainas rinkoje, nes tada buvo staigus algų kritimas, o kainos vis dar buvo neadekvačios. Po gan ilgų svarstymų paleidom įstatymą ir po kokios dienos ar net mažiau atsirado botas, kainos stabilizavosi, algos nusistovėjo - tai vos ne niekšais buvom išvadinti.😃 Kažkuriame iš straipsnių (ataskaitinių) vienas iš seimo šulų pasisavino įdėją, nors po straipsniu buvo komentarų, niekas neregavo, o aš dar ir atsiprašymą brūkštelėjau, jog vėluodami įstatymą priėmėm ir t.t., ir pan.

- Turbūt linksmesnė tavo patirtis - KM organizuoti šauniausio eRepubliko vaikino rinkimai, kuriuos laimėjai. Kas paskatino dalyvauti tame konkurse?
- Dabar gan sunku prisiminti. Gal tai, jog buvau, berods, neseniai seimo rinkimus (II) pralaimėjęs, po balsų perskaičiavimo - 1 balsu. Labai įdomiai buvo parašytas skelbimas - tai dar viena priežastis, paskatinusi dalyvauti. O ir šiaip kartais avantiūriški poelgiai "kirbina" širdį.😃 Vienas iš pvz., tai eiliuota dvikova komentaruose su vienu iš LLS narių.

- Kaip jauteisi, kai buvai taip įvertintas eRepubliko merginų?
- Šiaip tai "afigienai", o ir bendradarbiai iš biuro pasveikino - linksma iki ašarų buvo 🙂

- Pasigyrei net bendradarbiams?😃
- Tai kadangi MikleiBriedis irgi žaidžia, tai visiems "apskelbė", nereikėjo net girtis.😃

- Aaa, aišku. Spaudoje taip pat pastebėjau, kad esi dalyvavęs ir eRepublik žaidėjų susitikimuose. Kokį įspūdį susidarei apie mūsų žaidėjus realiame gyvenime?
- Žaidėjų "veidas", idėjos ir net mąstymas labai skiriasi, t.y. realybėje ir žaidime. Jei žmogus žaidime tylus, realybėje, neretai, linksmas arba bent jau socialiai aktyvus, ir atvirkščiai. Nors apie gliooką II sunku būtų taip pasakyti - nors savo idėjų ir neskiepyjo, bet patraukti per dantį ne vieną pabandė.😃

- Pakalbėkime apie tavo žaidimo pradžią. Kas sunkiausia tau buvo, būnant naujoku?
- Sunkiausia - pirma diena, kai nieko dar nežinai, o po to - antra-penkta dienos, kai jau visi pirmieji įspūdžiai dingsta ir nežinai, ką toliau daryti, ir ar išvis bus tau įdomu žaisti šį žaidimą.

- Kaip atsidūrei Lietuvos Karo Akademijoje?
- Šiek tiek panaršęs tuometinę žaidimo mechaniką atradau, kad yra kariniai būriai, tai po užklausos kolega pasiūlė stoti į LKA. Patiko, todėl ir esu iki šiol.

- Gal galėtum papasakoti kažkokį smagų įvykį iš tų laikų, kai dar buvai naujokas?
- Tai gal tas pats eiliuotų komentarų karas su LLS atstovu, berods, Sound fo Silence, bet dabar tiksliai nežinau, kaip vadinosi ir kaip persikrikštyjo, o ir dabar kokioj partijoj yra. (Pastaba. Dabartinis žaidėjo, apie kurį kalba pašnekovas, slapyvardis yra Vilkas Pilkas). Na žinoma dar eŠaunausio vaikino rinkimai.

- Vis dar priklausai LKA MU, esi 2 reg. kapitonas, neretai shoutuose skelbi informaciją naujokams. Kas skatina tai daryti?
- Yra noras ugdyti jaunąją kartą ir kad žmonės būtų aktyvūs ePiliečiai bei aktyvūs MU nariai. Be to, tai šiek tiek "kabliuoja" likti žaidime, kai pradeda naudotis visomis savo eTeisėmis ir ePareigomis.

- Gal norėtum ko nors palinkėti ar patarti šalies naujokams?
- Palinkėti... Pirmiausia, būti kritiškiems sau ir kitiems, mąstyti savo galva bei nepasiduoti susidūrus su pirmomis problemomis. Antra, bendrauti, pasinaudoti galimybėmis ir ieškoti atsakymų. Trečia, mėgautis, save realizuoti ir linksmintis, juk tai - žaidimas.

- Dėkui už pokalbį.😉
- Tai kad nėra už ką, svarbiausia, kad galėjau padėti.🙂Ačiū skaičiusiems ir iki kitų susitikimų!

O naujokus kviečiu prisijungti prie mūsų šaunaus būrio! Tą padaryti galite paspaudę žemiau esantį paveikslėlį.

Linkėjimai!

Funnyte

 

Comments

ZygaLTU
ZygaLTU Day 1,953, 02:01

o7

Udra
Udra Day 1,953, 02:38

Idomiai. Nuo šiol visi komentarai turėtų būti eiliuoti ::DD Iškart smagiau būtų pagalvoti.

Migasss
Migasss Day 1,953, 03:01

o7

BlMBA
BlMBA Day 1,953, 04:05

v

gliookas II
gliookas II Day 1,954, 03:24

maladiec Aurimas yr. Kietas ciuvelis

LT Vytautas
LT Vytautas Day 1,954, 04:13

o7

Vilius Marauskas10
Vilius Marauskas10 Day 1,955, 14:13

o7

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.