[KM] eLatviešu aktivitātes programma - XXX nedēļa

Day 5,936, 01:04 Published in Latvia Latvia by Kara ministrija


Sveiciens eLatviešiem!

Esam aizvadījuši trīsdesmito programmas nedēļu.
Šobrīd programmai ir pieteikušies 28 kareivji (1 jaunpienācējs), no kuriem visi ir sasnieguši noteikumos definēto 250 killu skaitu, lai kvalificētos izmaksai.
Nedeļa padevusies iespaidīga, pirms koeficientu piemērošanas kopā veikti vairāk kā 230 000 killu un atsevišķas uzvaras bija tik iespaidīgas, ka to kategorija ir apslēpusies raksta virsrakstā!Sveiciens spēlētājam StopTheWars ar pirmās vietas sasniegšanu!

Papildus sveiciens TheEnd par jauna leģendas līmeņa sasniegšanu, CurtisLV ar AC sasniegšanu un arnisar ar otrās zvaigznes pielikšanu pie AC!

Izmaksa visiem dalībniekiem tiks veikta tuvākajā laikā.

P.S. arī pagājšnedēļ ir veiktas papildus motivējošās darbības no privātpersonām. Kara Ministrija tic, ka dotais vārds tiks turēts.

Bonusprogramma!

Programmas mērķis ir ne tikai palielināt aktivitāti, bet arī audzēt iesaisti nacionāli nozīmīgu militāro mērķu realizēšanā. Šī dēļ Kara Ministrija ar valdības atbalstu ievieš papildinājumu aktivitātes programmai - bonusus par iesaisti īpaši svarīgos karos.
Iepriekšējā nedēļā šāda kauja tika aizvadīta svētdien pret Grieķiju, kas bija nozīmīga ne tikai mums, bet arī sabiedrotajiem. Daudzi raundi tika aizvadīti un uzvarēti episkā gaisotnē, kad noderīgs ir ne tikai lielo tanku sniegums, bet nepieciešama visas komūnas iesaiste. Šī dēļ katram programmas dalībniekam, kas piedalījās kaujā (iekļūstot vismaz kāda raunda top50) tiek izmaksāti papildus 10k cc.

Saistību atruna
Kaujas nozīmīgums ne vienmēr ir iepriekš paredzams, tāpēc kaujas "kvalificēšanās" bonusprogrammai netiks iepriekš paziņota, kā arī laika gaitā atkarībā no kaujas nozīmīguma var tikt mainīts piemaksas apjoms un noteikts izdarīto kill slieksnis.

Grieķijas kaujas statistika:
Programmas galvenie fakti:
- 1 000 000 cc budžets katru nedēļu
- Dalībnieki budžetu sadala proporcionāli veikto killu skaitam, gaisā un uz zemes nodarītie killi summējas
- Viens spēlētājs nedēļā nevar saņemt vairāk kā 20% no programmas nedēļas budžeta
- Ja kāds spēlētājs pārsniedz 20% no kopējā killu skaita, tad viņš saņem maksimālos 20% no balvu fonda(200 000cc), viņa killi tiek atskaitīti no programmas ietvaros nodarīto kopējo killu skaita, un pārējie spēlētāji proporcionāli killiem sadala atlikušos 800 000cc, tāda pati pieeja ir gadījumā, ja vairāki spēlētāji pārkāpj 20% slieksnim
- Lai kvalificētos balvai, kaujas laukā ir jāsakauj vismaz 250 pretinieki
- Programma norisinās katru eRep nedēļu
- Nepieņemtās izmaksas tiek atgrieztas CBoL kasē.
- Dalībnieks, kas 2 nedēļas pēc kārtas nekvalificējas izmaksai, tiek izkļauts no programmas. Šāds dalībnieks drīkst pieteikties programmā atkārtoti.
- Programmas dalībniekiem tiek piemēroti izlīdzinošie koeficienti, kas balstīti spēlētāja rangā uz zemes un gaisā. Pielietotie koeficienti:

- Koeficienti netiek piemērots D1-3 spēlētājiem
- 250 kill slieksnis jāsasniedz pirms koeficienta piemērošanasKritēriji dalībai:
- Latvietis dvēselē un pēc pases
- WRM ražotnes tiek darbinātas Latvijā(neattiecas uz D1/D2/D3 spēlētājiem)
- Neesi “mazais palīgs”(tādi tiks noraidīti)
- Veicot apzinātu kaitniecību komūnai dalībnieks var tikt izslēgts no programmas
- Būtu ļoti vēlams atrasties Latvijas Discord kanālā, bet šobrīd prasība nav obligāta

Dalība programmā:
- Atbilsti kritērijiem
- Pieteikšanās notiek šī raksta komentāros, kā arī pārējos programmas atskaišu rakstos
- Jāpiesakās ir vienu reizi, tas nav jādara katru nedēļuNobeigumā

Programma šajā brīdī darbojas testa stadijā, un meklējot pēc iespējas efektīvāku tās formu, jebkas tajā var tikt mainīts. Izmaiņu gadījumā, tās tiktu izziņotas iepriekšējās nedēļas kopsavilkuma rakstā, un stātos spēkā no nākošās eRep nedēļas pēc raksta izziņošanas.