Ambient on/off

Join the new world

 

[KAM] Kariniai nurodymai [1958] Atnaujinta 18:40

Day 1,958, 08:42 Published in Lithuania Lithuania by KAM Logistika #11


Spauskite "Vote" už straipsnį, kad daugiau piliečių galėtų jį pamatyti.

Sveiki,

Labai prašau visų nekovoti kai siena >52 procentai, geriau padėkite sąjungininkams, patriotų medalių prisirinkt spėsite ir per sukilimo karus!Trumpai apie situaciją:Latvija visiškai atkirsta nuo bet kokių galimų karų su Assgardu. Nenulaikę RW latviai prarado visus regionus, na o nuo švedų mes juos atkirtom. Jie padeda kovoti Estijai per MPP. Į karą įsitraukė Vokietija ir Norvegija. Kaip bebūtų keista, Vokietija šį kartą mūsų pusėje ir yra pasiryžusi užimti pasiekiamus Norvegijos regionus. Ape likusios Norvegijos užėmima pagalvosime ir mes. Turime visišką veiksmų laisvę - galim pult norvegus ar suomius, galim ramiai malšint sukilimus. Kolkas padėtis gan ramiai kontroliuojama. Tiesa, vienintelis sunkumas - Asguardai visomis pajėgom bando atkirsti norvegus nuo niemcų. Taigi, visi kurie galit padėt, kelkitės ten ir kovokite už Vokietiją! Na, jei pas mus ramu.Svarbiausias mūšis šiandien - Lenkijos puolimas. Lenkija paskelbė Turkijai Airstrike norėdama perimti jų aukso kasyklą (na turkai turėtų gaut Azijos kasyklą). Mūšiui buvo ruošiamasi nuo vakar, shoutuose buvo pilna raginimų kovoti už abi puses. Tiesa sakant nustebino tai, kad kolkas praktiškai į vienus vartus krauna lenkai, tikėjausi didesnio pasipriešinimo. Vistik mūšis dėl Centrinės Anatolijos šiandien - pats svarbiausias.[/b]

Štai mūšiai, kuriuose pagal Krašto apsaugos ministerijos [KAM] nurodymus eLietuvos piliečiams rekomenduojama kovoti (mūšiai išrikiuoti pagal svarbą), o taip pat ir trumpas paaiškinimas prie jų apie einamą situaciją:

Lietuvoje pasiekiami mūšiai:

Lietuvos ir Švedijos mūšis, mušam švedus:

Lenkijos ir Turkijos mūšis, mušam turkus:

Lietuvoje nepasiekiami mūšiai:

Vokietijos ir Danijos mūšis, keliames į Vokietiją ir kovojam UŽ VOKIEČIUS:

Paaiškinimai, kaip vadovautis nurodymais:

Visada kovoti kuo aukštesnio svarbumo mūšiuose pagal eiliškumą (jei yra 2 vienodo svarbumo mūšiai, visada kovoti tame, kuris yra nurodytas aukščiau). Jei pačiame svarbiausiame mūšyje siena yra 52% arba daugiau, tai tame mūšyje nekovoti, tai yra kovoti tame mūšyje vėliau, kai siena bus mažesnė nei 52%, arba kovoti žemesnio svarbumo mūšiuose. Jei pats svarbiausias mūšis yra pasibaigęs, kovokite žemesnio svarbumo mūšyje. Svarbi informacija: visada „užmušti“ priešininką, nes tik tada bus įskaičiuota įtaka (influence), ir kiekviename mūšyje stengtis kovoti kuo vėliau, tai yra raundo pabaigoje.

Norėtume paprašyti visų jūsų, kurie paliekate šį žaidimą arba šiaip mirštate šiame žaidime, visus turimus pinigus ir daiktus paaukoti dabartiniam Prezidentui.

Naujokams

DUK

Lietuvos Karo Akademija

Lietuvos eRepublik bendruomenės forumas

Mokytojų programa

Naujokų pokalbių kambarys, kuriame gausi atsakymus į rūpimus klausimuseLietuvos teisiniai dokumentai

eLietuvos Konstitucija

Lietuvos Kariuomenės statutas

Krašto Apsaugos Ministerijos statutas

Lietuvos Taupomajo Banko statutasVyriausybės sudėtis bei ministerijų aprašymai:

KAM- ZygaLTU

Ministerija užsiima karių koordinavimų ir nurodymų dalinimu. Taip pat bendraujama su sąjungininkais ir derina prioritetus. Norintys prisijungti - kreipkitės į ministrą arba prezidentą.

URM- Nutzz,

Užsienio Reikalų Ministerija užsiima sąntykių su kitomis Pasaulio šalimis palaikymu. Mes visada laukiame komunikabilių, veržlių ir guvių žaidėjų. Nesvarbu kokias kalbas moki, nesvarbu esi naujokas, ar žaidimo senbuvis. Mums tavęs reikia! Juk būtent čia rasi geriausią galimybę pralavinti savo užsienio kalbų gebėjimus, užmegzti naujas pažintis, o kas svarbiausia, būtent čia smagiai praleisi laiką bendraudamas legendomis apipintame URM pokalbių kambaryje!

Nebijok. Prisijunk! Norintys prisijungti - kreipkitės į ministrą žaidime arba Skype - frontas.xdd

NM- Funnyte

Ministerija užsiima naujokų mokymų, straipsnių naujokams ruošimu. Patyrę žmonės ypač laukiami. Kreiptis į ministrę.VRM - Boruzele,

Galėčiau teigti ministerijų ministerija. Mes prižiūrime kitų ministerijų veiklą, ją analizuojame, vertiname ir pateikiame rekomendacijas dar geresniam bei produktyvesniam darbui. Be ministerijų priežiūros VRM taip pat atsakinga už pilietybių suteikimą užsieniečiams bei grįžtantiems lietuviams. VRM visada atvira naujiems komandos nariams - prisijunk! Kreiptis į ministrę.

KM - EmuSV,

Ministerija atsakinga už žaidimus, projektus ir gerą nuotaiką. Jūsų čia laukia šauni kompanija ir linksmas pokalbių kambarys. Jei tik turi įdėjų - kreipkis į ministrę, darbo visada atsiras.

EM - Mindziuss

Ekonomikos Ministerijos tikslai - aktyviai spekuliuoti valiutų rinkoje, pateikti informaciją apie ekonomikos situaciją bei naujoves ir leisti patariamuosius/ statistinius straipsnius ekonomikos tema. Ministerija ieško piliečių, kurie domisi ekonomika, turi noro leisti straipsnius su analizėmis bei patarimais. Ypatingai laukiami naujokai! Kreiptis į ministrą.

SD- Kleitas

Departamentas renka, apibendrina ir teikia statistinę informaciją apie eLietuvą ar kitas šalis. Jei kas norit prisijungti prie šios veiklos - kreipkitėsKrašto Apsaugos Ministerijos komanda,

ZygaLTU

LEO211

Vaicius
 

Comments

THE SPIRIT III
THE SPIRIT III Day 1,958, 08:46

o7

LS HQ
LS HQ Day 1,958, 08:54

o7

LS HQ
LS HQ Day 1,958, 08:54

o7

iPSiArt
iPSiArt Day 1,958, 08:57

o7

Second time
Second time Day 1,958, 09:14

o7

ZygaLTU
ZygaLTU Day 1,958, 09:00

o7

Second time
Second time Day 1,958, 09:15

o7

iPSiArt
iPSiArt Day 1,958, 08:57

o7

neriustLT
neriustLT Day 1,958, 09:05

o7

Second time
Second time Day 1,958, 09:15

o7

Atlapasirdis
Atlapasirdis Day 1,958, 11:03

Balsuočiau už iPSiArt ir jo komandą ir vėl.

danisltu Day 1,958, 11:19

Comment deleted

ZygaLTU
ZygaLTU Day 1,958, 15:19

Rašymo metu krovė lenkai, kurie ir laimėjo tą mūšį : )

danisltu
danisltu Day 1,958, 23:01

Ai... ne taip supratau sakini.

LieutenantSteve
LieutenantSteve Day 1,959, 03:24

v36 s612

StoRuLiSs
StoRuLiSs Day 1,959, 04:02

ok

LT Vytautas
LT Vytautas Day 1,959, 09:04

o7

Tautis_LT
Tautis_LT Day 1,959, 13:37

o7

Tautas11
Tautas11 Day 1,961, 03:16

Jai mastytumet - tai Argentinai skelbiant airstrika and UK - jau kudakuotumet kad keliames i Uk ir palaikom UK....Taciau apie Argentinos smugi isvis niekas nekalba. Ka ir kalbet apie KAM ministerijos levuma. Argentina siam musi sudariusi stipria sajunga su skandinavijos valstybem - spekit, kas butu jai Argentinai iseitu paimt UK?:DDDDDDDDDDDD
http://www.erepublik.com/en/article/-asgard-hq-short-but-important-update-2238607/1/20

Tautas11
Tautas11 Day 1,961, 03:22

Jai Argentina paima Uk -galima bus tik dziaugtis, kad dar yra vokieciu ir rusu siena.

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.