Ambient on/off

Join the new world

 

☯[exCP][KmN] Į pabaigą ir į naują pradžią☯

Day 1,932, 13:33 Published in Lithuania Lithuania by pantera7

Truputį ir netruputį svarsčiau, ar verta čia kažką ir rašyti, bet galbūt reikėtų šiokių tokių paaiškinimų tiek partiečiams, tiek kitiems, kurie gali būti įdomu. Nebus čia rišlių tekstų, aiškių struktūrų, įvadų ir išvadų...

Apie LLS
LLS PP postą labai džiugiai šį mėnesį pagaliau perleisiu naujam žmogui, kuriuo ir kartu visiškai pasitikiu ir tikiu, kad ves LLS’ą į priekį ir į šviesų rytojų! Bet, manau, jis arčiau laiko galės pats prisistatyti. Tada tikiuosi partija sugebės atsikratyti nebūtų priekaištų, kad visi PP yra statytiniai ir jiems visiems vadovauja tas pats vienas žmogus iš mažosios “g” raidės.

Iš tiesų, galbūt kažkam atrodo, kad LLS krenta į nepopuliarumo žemumas, žmonės nuo partijos nusisuka, o iš kitos pusės šį mėnesį per 25 d. rinkimus darėme socialinį tyrimą, kiek keičiasi balsuojančių skaičius Seimo rinkimuose, kai apie tai primename, agituojame straipsniuose, shoutuose, PM žinutėmis ir pan. Šį kartą nieko panašaus nebuvo. Kagi, rezultatai nors ir nespindi, bet ir neparodo milžiniško atsilikimo nuo kitų.

Apie VRM
Iš tiesų, aš tai čia jau pavargau ir noriu į neužtarnautą poilsį. Džiaugiuosi paskutine kadencija VRM’e ir, kad daugiau nepriklausysiu Vyriausybei. Džiaugiuosi, kad VRM’ą perima Miestietei ir, tikiuosi, ves ją tolyn ir dar labiau į nešališkas ataskaitas ir skaidrumą, nei man pavyko.

Apie COBRA

O aš liksiu su COBRiečiais (: Nors jie mažiukai, bet daugelis labai mieli, draugiški, dar nesugadinti pykčiu ir neapkanta iš komentarų, dar patys formuojasi nuomonę ir viskas jiems įdomu. Žinau, kad yra tuo netikinčių, bet COBRA chatuose stengiamės vengti bet kokios politikos, agitacijų ir t.t. Kodėl taip darome? Nes norime, kad COBRA narių būtų visose partijose, kad kuo daugiau naujokų žinotų apie jiems suteikiamas sąlygas ir galimybę pasirinkti įdomesnį, nors gal ir nelabai naudingesnį, žaidimo tipą - kariavimą ir COBRA teikiamą pagalbą. Kokia mums iš to nauda? Matyt, tik moralinis pasitenkinimas, nes finansinės naudos nėra jokios, paramos negauname jokios ir kaip tik q7 tankų pavidalu išdaliname tokius kiekius pinigų, kurių nei bandome skaičiuoti, nei analizuojame, o tik pasidžiaugiame, kad kuo daugiau naujokų žaidimas būtų bent kiek lengvesnis ar paprastesnis. Kodėl taip darome? Nes, man, asmeniškai, kitaip žaidimas taptų neįdomus. Neturiu q7 tankinės ir nereikia, bet užtenka q7 tankų, užtenka TG treniruotėms aukso ir gana, kartais paiimu BH ir gerai, o kam daugiau auksas ir pinigai tada šiame žaidime?

Apie intrigas
Norit tikėkite, norite ne, bet mane jos jau senokai užknisusios ir net nervuoja. Stengiuosi to neįsileisti į RL ir tai dažniausiai pavyksta.
Kita vertus, ką esu kada pasakiusi apie kažką komentaruose ar pokalbiuose tai tebuvo apie žmogaus sukurtą personažą ir realaus jokio pykčio ant nieko nei laikiau, nei laikau, bet jei kažkas yra įsižeidęs, laiko nuoskaudas ar dar kažką, tai man nėra sunku pasakyti “atsiprašau” tiek viešai ar asmeniškai. Vis dar gal kažkiek naiviai tikiuosi, kad sutikus daugelį iš Jūsų RL galėčiau smagiai susikalbėti ir gal negaučiau iš bokalo ar vazono į galvą. Tiek sutikusi myte Arkangelą ar tiek Nacionalistą, rodos, susišnekėjau ir man jie pasirodė labai normalūs ir gal net labai įdomūs žmonės. Ir, atrodo, susipratom, kad žaidime yra kuriamas vienoks personažas kuris galbūt egzistuoja tik eRepublik ePasaulyje ir pvz., Pantera7 niekur kitur neegzistuoja.

Apie dar kitus dalykus
Norit tikėkit, norit ne, bet net ir su gliooko pasakymais, poelgiais, darbais nevisur ir nevisada sutikau ir stengiausi žaisti, kur galėjau atskirai ir vadovautis savo nuomone. Kiek man tai pavyko, tiek yra gerai ir nepaisant visko iš šio žaidimo turėsiu tik geriausius prisiminimus. Už tai esu dėkinga pulkui tų nuostabių žmonių, kurie suteikė daug smagių emocijų, pokalbių tiek per skype, tiek per pokalbius prie alaus, tiek per komentarus ir daug, kur kitur. Ačiū už visas intrigas, parodytą dėmesį, ginčus, logiškus ir nelogiškus argumentus, atsiųstas nuotraukas sesės vestuvėms (ypač ačiū ponui Ž.), rūpestį, alų (ypač ačiū ponui L.) ir gėles (ypač ačiū ponui J.), naujas šaunias muzikines dainas, kaltinimus, pasišaipymus, įžvalgas, katei sukurtą acc ir viską kitką, ką jau nenorom pamiršau...
Ačiū visiems ir kiekvienam atskirai!eGyvenimas toks jau yra, kad reikia užleisti vietą kitiems ir kaip naujasis būsimasis CP sakė, kad reikia leisti pasireikšti jaunesniems, kupiniems jėgų ir noro kažką daryti ir veikti...arba tiems, kurie dar turi jėgų ir motyvacijos čia kažką daryti. Aš šioj vietoje pasiduodu ):

Pasistengiau šį straipsnį rašyti be pompastikos ir nuoširdžiai. Kiek tai gavosi, galite spręsti kiekvienas pagal save. Kaip priimsite irgi priklauso nuo Jūsų... Tiesiog linkiu tiems, kam aš asocijuojuosi su neigiamais dalykais - kuo greičiau mane pamiršti, kam taip nėra - prisiminti taip, kaip dabar atsimenate, kita vertus ar tai verta?

... be/į pabaigos ir į naują pradžią...p.s.

 

Comments

Sharass
Sharass Day 1,932, 13:45

Gražu, nuoširdu o7

Lari0x
Lari0x Day 1,933, 00:28

Negražu ir nenuoširdu (puke)

>LLS PP postą labai džiugiai šį mėnesį pagaliau perleisiu naujam žmogui, kuriuo ir kartu visiškai pasitikiu
> Tada tikiuosi partija sugebės atsikratyti nebūtų priekaištų, kad visi PP yra statytiniai

Man šiaip visiškai neįdomu ar ten pas jus statytiniai ar kas, čia jūsų partijos vidaus reikalas. Bet ar nebus čia kartais prieštaravimo kokio tai? Vistik, bus normalūs rinkimai ar tu kažkam perleidi PP postą?

TheUnit H. Pacas
TheUnit H. Pacas Day 1,934, 00:31

Be taves elietuvoj buvo geriau...

Falling Bridge
Falling Bridge Day 1,932, 13:49

o7

EmuSV
EmuSV Day 1,932, 13:50

o7 sėkmytės ^^

pokstasq
pokstasq Day 1,932, 13:57

Sėkmės naujoje pradžioje! o7

P.S. Tikiuosi ir aš per galvą iš popier.., oi bokalo per galvą kitąkart sutikęs tave negausiu 😉

Funnyte
Funnyte Day 1,932, 14:17

Vadovausimės posakiu paveikslėlyje.🙂 Sėkmės "poilsiaujant"!🙂

Koso Ares
Koso Ares Day 1,932, 14:55

o7
Sekmės Tau!

Akviliutte
Akviliutte Day 1,932, 17:55

07

DrMonte
DrMonte Day 1,932, 22:42

o7

LS HQ
LS HQ Day 1,932, 22:51

vote

Evil Rudolph
Evil Rudolph Day 1,932, 22:55

Kaip suprantu, atsisveikint visiškai dar nereikia. Ir ačiū Dievui:) Bet neatsiliksiu nuo kitų ir palinkėsiu sėkmės, kad ir kuo beužsiimtum:) Vis dėlto esi viena iš to nedaugelio eLietuvos gyventojų, su kuria pavyko gyvai pabendraut prie alaus bokalo/arbatos puodelio. Tikiuosi tas paskutinis kartas nebuvo visai paskutinis;)

BlMBA
BlMBA Day 1,933, 23:47

v

havajai
havajai Day 1,933, 23:58

o7

Tautis_LT
Tautis_LT Day 1,933, 03:14

sėkmės ir gero poilsio o7

kamikadze77
kamikadze77 Day 1,933, 04:05

is ties nuosirdziai parasyta. ir taip kobra yra geris)

Pacukass
Pacukass Day 1,933, 06:03

Velniop pykčius. Sekmės ir gero poilsio. hi5

Vilkas Pilkas
Vilkas Pilkas Day 1,933, 06:09

o7

Just Rock
Just Rock Day 1,933, 10:14

Vos nesugraudino 😕 Pagarba...

kriste ir darius
kriste ir darius Day 1,933, 10:20

Katyte prasau atsisesti..... seskites ponia P Glusiene !.. jusu padetyje...ka jus sau galvojat!. ... ..taip, ka cia turim "Prasau isleisti mane nestumo ir gimdymo atostogu nuo kovo .. iki birzelio .." .. Zinoma !!!.. partija kaip tik svarsto ar nereiktu tamstos priverstinai i dekreta .. kur jusu protas ,36 savaite !.. ..gailu ziuret, kaip atrodot,nuo koju nusivariusi ,is veido isejusi... saves negaila ,mazylio pagailekit .. .. Be to ,siulau po gimdymo, iseit metams motinystes atostogu ..darbo vieta pazadam isaugot.. ,jai reiks isteigsim papildoma etata PP prieziurai.. Gimdykit ir nesinervuokit,... everything's under control, situation normal ! .. jai nepaslaptis .sunus ar dukte?

jusufas
jusufas Day 1,933, 20:55

o7

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.