Ambient on/off

Join the new world

 

[EM] Nacionaliniai šiūdienos Ekonominiai Ypatumai

Day 1,819, 13:57 Published in Lithuania Lithuania by Perkuns
Sveiki, eLietuvos Piliečiai!

Muzikinis fonas (prigriebsiu idėją iš mūsų prezidento).

Šiandien, kaip eLietuvos dabartinis EM, skelbiu straipsnį su paskaičiavimais, kada kas ir kaip atsiperka, su visomis šiandienos, 1819 eRepublik dienos, kainomis. Taigi, pirmiausia pateikiu labiausiai palankias kainas pirkėjui ir ką pardavėjas gauna sumokėjęs mokesčius.Pirmiausia, noriu atkreipti dėmesį į Q7 maistą. Tokiomis kainomis niekas jo tikrai nepirks, be to, jo sąnaudos FRM (Food Raw Materials) yra labai didelės, 20 už 1 vnt. Nors ir atstato po 20 energijos, palyginti su Q5 visiškai neapsimoka pirkėjui. Taigi, geriausias variantas, turbūt, dabar yra vartoti Q3 ar Q2 maistą, priklausomai nuo žaidėjo lygio ir jo poreikių.
Toliau dėmesį noriu atkreipti į ginklų pramonę. Tuos naujokus, kurie susigundė pradėti verslą, turiu įspėti - vienam ginklo vienetui reikia 10 kartų daugiau žaliavos nei maisto vienetui.Šiose lentelėse pateikiama maisto pramonės informacija. Atsiperkamumas skaičiuojamas įmonėms, kurios buvo pirktos su 44% nuolaida. Raudonai pažymėti skaičiai rodo, kad toks naudojimo būdas arba neatsiperka, arba neneša pelno (darbuotojų atžvilgiu). Turbūt kiekvienas gali akivaizdžiai matyti, kad maisto pramonėj darbuotojai visiškai neatsiperka. Jiems sumokami pinigai, tačiau gaunamas pelnas nesugrąžina sumokėtų pinigų. Vienintelis variantas užsidirbti su maisto pramone yra tiesiog turėti sau Q2 ar Q3 įmonę tam, kad pasigamintum sau maisto darbui kitose savo įmonėse. Jei planuojate užsiimti kariavimu, galbūt ir būtų verta tobulinti savo maisto pramonę toliau.Toliau atkreipsime dėmesį į ginklų pramonę. Vėlgi, žiūrint į šiandienos kainas, visiškai neapsimoka užsiimti ginklų pramone, kol neturima bent Q6 ginklų gamyklos, bet tuo metu jau turbūt labiau verta užsiimti kariavimu (Battle Hero medaliai kaupiami greičiau, nei Hardworker(jei sugebama užsitarnauti BH)). Tačiau, ginklų pramonėje, kitaip nei maisto, yra įmanoma turint Q5 ar geresnę gamyklą užsidirbti pinigų ir tai padaryti greičiau.

Šiuo metu tokios yra išvados žiūrint į maisto pramonę.

Toliau norėčiau pakalbėti apie Training Grounds (TG). Tik pradėjęs, labai susigundžiau treniruotis visuose TG iškart.

Įspėjimas


Nešvaistykite savo aukso tam. Super Soldier(SS) medaliai suteikiami kas 250 str. Patartina treniruotis tik nemokamuose(free) ir 0.19g TG tam, kad SS medaliai jums gautųsi pelningi, taip galėsite užsidirbti gold su jais. Taip pat, kalbant apie gold, nešvaistykite jo energijai po 0.5g/10 energy. Asmeniškai esu padaręs šią klaidą. Geriau yra investuoti visą gold į TG, kad galėtumėte greičiau gaut SS medalius.
Taip pat, manau, daugelis jūsų atkreipė dėmesį į treniruočių kontraktus. Tai yra tikrai labai gundantis pasiūlymas, tačiau... Atliekant visus skaičiavimus, 90% nuolaidos kontraktui galiojant mėnesį (31 dieną), treniruojantis visuose 4 TG, išleidžiama 8.897 gold. Atrodytų visai nedaug, tai tik 2 SS medaliai, tačiau pats kontraktas kainuoja 65g, plius per visą tą mėnesį, kai visi TG yra jau Q4, surenkami tik 11SS, o jei dar kasdien dirbama, surenkama tik 60g. Nemokantiems matematikos, galiu parašyti paprasčiau : 8.897+65-60=13.897 - tai yra apie 14g per mėnesį. Mano asmenine nuomone, tai yra verta tik tuomet, kai esi 4 divizijoje ir esi užsibrėžęs uždirbti kuo daugiau BH medalių, nes per treniruočių laikotarpį (kai visi TG yra Q4) gaunama apie 2800 str.

Taigi, Gerbiami Piliečiai, darant išvadas, ekonomika šiuo metu yra labai silpna, todėl patartina investuot visus pinigus ir gold į TG.
Nuoširdžiai, (dar turbūt nelabai gerbiamas) jūsų dabartinis Ekonomikos Ministras (deja ne pirmininkas) Perkuns.
 

Comments

Povilas1989
Povilas1989 Day 1,819, 14:44

Ačiū Perkuns. V+S

Manncius
Manncius Day 1,819, 15:09

paskutinis kontraktas kainavo maziau nei 65 G ....

ZIGMANTAS SIERAKAUSKAS
ZIGMANTAS SIERAKAUSKAS Day 1,819, 15:12

Ačiū V+S.

ZygaLTU
ZygaLTU Day 1,819, 15:22

Mannciau, kodėl man rodos, kad 72? Aš gal klystu, bet man tas skaičius šviečias. Šiaip dėkui už darbą, Perkuns.

Perkuns
Perkuns Day 1,819, 15:22

vėlgi dėl kontraktų aš tikslios info nežinau, bet šiaip tai jei kaštuoja mažiau nei sąnaudos tai kas be ko, tik griebt ir linksėt, jei kaštai polygiai, tai irgi griebt, bet jei kaštai kad skirtumas visai nedidelis nes pvz be kontrakto susivartoja ~27g per mėnesį, atskaičiavus SS ir HW medalius....

Lari0x
Lari0x Day 1,819, 22:31

> Vienintelis variantas užsidirbti su maisto pramone yra tiesiog turėti sau Q2 ar Q3 įmonę tam, kad pasigamintum sau maisto darbui kitose savo įmonėse. Jei planuojate užsiimti kariavimu, galbūt ir būtų verta tobulinti savo maisto pramonę toliau.

Ir vėl rekomendacija pirkt įmones! Tu tu man paaiškink, kam pirkt įmonę, kuri niekada neatsiperka? Net jei tu maistą ir vartoji, kam būtinai ta įmonė? Kodėl turguj negalima nusipirkt? Paskui va tokių prisiskaito ir perka. Įmonėms griežtai - ne!

Lari0x
Lari0x Day 1,819, 22:39

> Mano asmenine nuomone, tai yra verta tik tuomet, kai esi 4 divizijoje ir esi užsibrėžęs uždirbti kuo daugiau BH medalių, nes per treniruočių laikotarpį (kai visi TG yra Q4) gaunama apie 2800 str.

BH medalių rojus yra 1-3 div, o str patartina augint nuolat. Neturėdamas visų TG, tu esi ubagas. Todėl užsikelti jas visas reikia kuo anksčiau. Kaip tu žmogus tą padarai, yra kitas klausimas. Bet kol to neturi, gali net nesvajot į žmones prasimušt.

Lari0x
Lari0x Day 1,819, 22:42

Su visais TG ir kontraktu, treniruotės kainuoja 7g į mėnesį. Pridėk dar HW medalį ir algą - viskas yra tas ant to. Bet už tai strength didėja ir auga galimybės [pabrėžiu] gyvent iš BH medalių, ypač 1-3 divizijoj.

Lari0x
Lari0x Day 1,819, 22:56

Mančiau, Žyga, paskutinis kontraktas kainavo 53g. Treniruotės su kontraktais - 9g su biškiu. Iš SS medalių - 55 g.

DrMonte
DrMonte Day 1,820, 23:07

Kalbant apie Q7 maistą, sakinys "Tokiomis kainomis niekas jo tikrai nepirks" nėra taisyklingai parinktas. Kaina yra diktuojama rinkos, reiškias maistas yra perkamas.
Reiktų rašyti - "Tokiomis kainomis jo neapsimoka pirkti"

LS HQ
LS HQ Day 1,820, 23:28

vote to Perkunas, smagu matyti naujus veidus.

THE SPIRIT III
THE SPIRIT III Day 1,820, 02:17

V+S

zDunz
zDunz Day 1,820, 05:21

Paaiškink tu man - kuom skiriasi tavo lentelėje stulpelis "Pelnas" nuo stulpelio "Manager pelnas"?

auris0
auris0 Day 1,820, 08:17

V+S

mekigis07
mekigis07 Day 1,820, 08:47

Lariox Tu tu man paaiškink, kam pirkt įmonę, kuri niekada neatsiperka?

visos imones atsiperka, tai tik laiko ir situacijos klausimas

Lari0x
Lari0x Day 1,820, 12:47

OK, atsiperka per 9000 dienų jei tai ką nors keičia iš esmės.

Mindziuss
Mindziuss Day 1,820, 15:35

Pelnas - tai pelnas, pardavus prekes ir atskaičius FRM kainą.
Manager pelnas - tai pelnas, kai dirbi savo įmonėje, atskaičius FRM kainą ir 10HP.

zDunz
zDunz Day 1,820, 22:31

Mnidziau, o batonų kainos tokios didelės, kad jas reikia priskaičiuoti gal prie darbo? xD gi centus kainuoja, kam skaičiuoti.

Klimkis
Klimkis Day 1,821, 00:40

Ideja straipsnio gal ir gera, bet jis nera issamus. Analizuoji tik imoniu atsiperkamuma o ne "ekonominius ypatimus". Patarciau dar prideti is turgaus analize, tada bus galima daryti isvadas, tarkim kiek koks maistas kainuoja ir kiek uztrunka gaminant imoneje ir kiek toks pat maistas kainuoja perkant turguje.

Klimkis
Klimkis Day 1,821, 00:41

Plius lenteles pateikiama inforamcija yra labai neaiski. Kas yra "pilnas atsiperkamumas", o kas "nulinis"? Kuo jie skiraisi? Lenteleje darbuotojo pelnas yra minusas, nors tu rasai, kad darbdaviui neapsimoka (nes darbuotojas vistiek uzdirba pinigus). Nzn kokiu tikslu dejai sitas lenteles, bet jei jau dedi tai buk mielas ir paaiskink kiekviena pozicija.
Visa kita yra gerai, dekui uz informacija 😉

Urbutis
Urbutis Day 1,821, 06:20

nesuprantu kaip jis skaiciavo kad TG uzauksa apsimoka 😃 bbz .. jei tarkim nori upgradint pirmaji nemokama TG pastata 🙂 tai jis atsipirktu tik po 250 dienu 😃
o jei naudoji free+0.19G, tai medali SS gaini tik po 33,3 dienu, ty. isleidi 6,33g, o gauni uz medali gi tik 5G.. tai kur tas autorius gauna tokius pelnus tai bbz

Urbutis
Urbutis Day 1,821, 06:26

kur isvis tie kazkokie kontraktai randas? apie kokias divizijas jus kalbat? isvis ar sitas zaidimas turi foruma? as pvz po metu pertraukos pasijungiau.. ir nieko cia bl nebesuprasi ir net nera kur paskaityt kad issiaiskint nx.. nu kazkokia totali nesamone kadnegalima pasiskaityt normaliai taisykles kas kaip cia veikia..

TheUnit enzzo86
TheUnit enzzo86 Day 1,821, 09:04

urbutis, http://ereptools.info/train o kontraktai buna pora dienu kas menesi:)

Urbutis
Urbutis Day 1,821, 10:52

nu va.. treniruociu simuliatorius puikiai parodo kad i pliusa niekaip neisi naudodamas auksa 😛 nebent investuoji(upgradini) tada po 250 dienu atsiperka.. net 250 dienu!!!

Urbutis
Urbutis Day 1,821, 11:01

cia tinka nebent jei aukso prisiperki nesveikai uz tikrus eurus.. 🙂 tada iskart uzsiperki kitus lygius.. tada nebent i pliusa eisi.

laimiux
laimiux Day 1,821, 12:10

Lariox>"...Kodėl turguj negalima nusipirkt? Paskui va tokių prisiskaito ir perka. Įmonėms griežtai - ne! "

Kodėl EU nenori duoti Graikijai paskolų? Todėl, kad jos visos pravalgomos ir nesukuria jokios pridėtinės vertės. Kas geriau, ar visą auksą paleist vėjais per "skrandį" ir "patranką", ar nusipirkus įmonę dar gauti ir papildomų pajamų? Kam pirkt turguje ir kelt kito gerovę, jei tą gerovę tau gali sukurti kiti, kurie prisiklauso kreivų patarimų ir sėdi prie suskilusios geldos...

BlMBA
BlMBA Day 1,825, 23:41

v+s

danisltu
danisltu Day 1,832, 04:09

Laimiux ne visi pajegus ikurti q7 imone 🙂 Geriau pradziai tureti q4 nemokama ir 0.19 treniruokli o paskui taupyti ant ginklu imones.

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.