Ambient on/off

Join the new world

 

Žemėlapis... atsirado

Day 1,904, 10:09 Published in Lithuania Lithuania by Kursis Kurenas


Prieš porą dienų Platonas parašė, kad įjungs žemėlapį. Paėmė ir įjungė.

Aš esu toks epilietis, kuriam žemėlapis įdomus tik tada, kai prisikėlęs iš numirusių noriu išsiaiškinti, kokio dydžio eLietuva. Todėl geriausiu atveju tą nuorodą Community->World Map spausdavau du kartus per metus.

Dabar žemėlapis atsirado tituliniame puslapyje, jei jį taip galima pavadinti. Kai jis išskleistas - į apačią nuvažiuoja visi 'Election Day', DO ir populiariausių naujienų srautai.

Aš nesigilinsiu į tas visas naujoves, kurios jau ne kartą buvo aprašytos. Priežastis - man dzin, nes žemėlapio aš nenaudoju.

Pirmasis įspūdis - šūdas, nes aktualiausia informacija lieka nustumta į puslapio apačią.

Geriausias dalykas - mygtukas 'Hide Map', visą žemėlapį paverčiantis vienos eilutės užrašu.

Tai va. Vienintelis vertingas SS:

 

Comments

jabaslaja
jabaslaja Day 1,904, 10:19

Tu galvoji mes ant tiek gluši kad nematom?

Kursis Kurenas
Kursis Kurenas Day 1,904, 10:28

Ne, aš taip negalvoju. Bet kiekvienam glušam ir nemokančiam skaityt tarp eilučių užduosiu vieną klausimą - nafik žemėlapis tokioj vietoj?

Gydausi
Gydausi Day 1,904, 12:18

Atvirai pasakius nematau jokios problemos, kadangi galima zemelapi paslepti. Bet tuo paciu manau, kad adminai lai geriau konsentruojasi prie tu dalyku kurie is tiesu yra svarbus. 😃

THE SPIRIT III
THE SPIRIT III Day 1,904, 13:25

Berods siais metais teks tik zemelapiu pasidziaugti (:

Funnyte
Funnyte Day 1,905, 00:36

Kaip supratau, čia tik testavimui tas žemėlapis. Bent jau aš gavau laišką, kad štai leidžia susipažinti su nauju žemėlapiu ir išsakyti savo nuomonę bei pasiūlymus, t.y. tas žemėlapis "po akim" tik tam, kad visi galėtų jį įvertinti, parašyti piktą laišką Plato, jei kažkas nepatinka, o paskui, kai jis bus perkeltas į ten, kur buvo ir anksčiau, neturėtų teisės burbėti, jei kas netaip.🙂

Raraz
Raraz Day 1,905, 02:24

vietoj to kad cia parodai kaip kiekvienas susipranta padaryti, geriau nueik ant zemelapio ir suskirstyk normaliai Lietuvos regionus, bei juos nusiusk adminams... nes siuo metu tai ten regionai kaip duona suraikyti...

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.