[CP][SG][TWO] Koniec TWO / TWO is dissolved!

Day 2,248, 14:38 Published in Poland Poland by Magic

[For SG announcement, scroll down]

Witam!

Dzisiejszy dzień przyniósł wiele zmian - przed chwilą doszło do rozwiązania naszego sojuszu, tj. TWO. Dlaczego do tego doszło? Wyjaśnienie jest proste - nie dogadywaliśmy się najlepiej od miesięcy, a nie ma sensu być w tym trującym związku państw, które dbają w większości tylko o własny interes i nie interesują się innymi. Zdecydowaliśmy się utworzyć coś nowego - nowy sojusz, który będzie jeszcze potężniejszy i jeszcze bardziej zorganizowany niż TWO.

Przygotowywania trwały miesiącami - chciałbym zacząć od podziękowania poprzednim CP za przygotowanie gruntu(które zaczęliśmy już 5 miesięcy temu), wszystkim krajom TWO za współpracę(nie, nie zamierzam pluć w nie jadem - szanujmy się jednak), krajom, które podążyły wraz z nami, oraz wszystkim, którzy pomogli nam doprowadzić ten plan do perfekcji - warto tu wymienić też prezesów partii TOP5, z którymi mieliśmy meeting - i zgodzili się z naszymi racjami.

Dziękuję, panowie i panie!

Wiele osób zapewne będzie zainteresowane co teraz zrobimy. Nie ma łatwej odpowiedzi - na pewno sformujemy nowy sojusz, w którym kraje, z którymi zaplanowaliśmy wyjście będą w tzw. `core`. Jesteśmy otwarci na wszystkie propozycje innych krajów i gotowi, aby znowu zacząć dobrze się bawić grając w eRepublik i poprzez utworzenie nowego sojuszu, przyjąć tylko te kraje, które są do nas przyjaźnie nastawione.

Co do powodów powstania naszego kraju - niestety, ale sytuacja w Serbii doprowadziła nas do tego koniecznego kroku. Nagonka prasowa na SPoland trwała już od dłuższego czasu i mimo chęci ich rządu(który, swoją drogą pozdrawiam), nie udało się nam utrzymać wszystkiego w kupie i rozłam był konieczny.

Kto będzie w nowym sojuszu? Większość państw, która opowiada się za nami - który już niedługo zostanie oficjalnie utworzony. Co do innych państw - na razie nie zamykamy ostatecznie listy, zobaczymy, które opowiedzą się za nami - będą to kraje zaufane, z którymi naprawdę będziemy chcieli współpracować, a one z nami - nie tylko ich rządy, ale też społeczeństwa.

Nowy sojusz, w którym nasze państwo będzie odgrywało naprawdę znaczącą rolę - nie ma tu co mówić że nie było tak w poprzednim, jednak planujemy kilka reform, które pozwolą utrzymać większą władze w rękach głównych członków sojuszu(tj. core`ów), żeby nie było sytuacji, gdzie państewka ala ACT przegłosowują całe HQ tylko dlatego, że jest ich dwukrotnie więcej niż nas. To nasz sojusz, nasze zasady. Już jutro będzie pierwsze spotkanie w jego sprawie - postaramy się ustalić zarówno nazwę jak i statut, żebyśmy mogli zacząć współpracę pełną parą!

Chciałbym podziękować wszystkim, z którymi dane było mi współpracować, nie tylko z tymi, którzy pomogli nam wyjść z TWO, ale też tymi, którzy swoją pracą na rzecz sojuszu utrzymywali go w stanie umierającym, jednak wciaż nie poległym.

ePolsko - damy radę!

Magic
Prezydent ePolski
Ostatni Sekretarz Generalny TWOHello!

As you could see, TWO alliance got dissolved. Poland and other main countries of it started leaving procedure. I’d like to thank you all for cooperation - unfortunately, the situation had made me do what we did, but I want to say that I respect you all - all countries of TWO. Remember that it is a game, and I am glad we could be in one alliance, but it’s time to say goodbye to some of you - with some Poland is going to create new alliance, but that is not what is main reason why I’m writing it.

Thank you,
Magic
Last SG of TWO alliance