Ambient on/off

Join the new world

 

[CP] Pradžia.

Day 1,783, 13:30 Published in Lithuania Lithuania by Tautis_LT

Sveiki,
sėkmingai prabaliavojęs kokybiškai praleidęs paskutinį laisvą savaitgalį (šiandien ryte grybus rinkom[bandau imti pavyzdį iš exCP ir exLTB valdytojo vieno -Q7 tankas, kas pirmas įvardins niką], tai todėl tik dabar sveikinuos. Bet apie savaitgalį gal komentaruose, jei bus įdomu) skubu pasidžiaugti su jumis, kad turite sąžiningai išrinktą CP. Dėkui visiems, mane palaikiusiems, balsavusiems, tikėjusiems. Jūs savo pareigą (nesvarbu už ką balsavote) atlikote - dabar mano eilė ir nemigo naktys.

Nieko naujo nepasakysiu, kad prisijungus užgriuvo lavina laiškų, skaipo naujų chatroom`ų ir pakvietimų į IRC. Kai kurie laiškai nustebino, kitų tikėtąsi,o su lenkų CP dar ir pasijuokavom (jo, Lariox, jų CP tikrai geras bičas 😃).
Šiek tiek nustebino kai kurių chatų atmosfera, bet tai labiau lūkesčių neatitikimas, nei reali problema. Teisus buvo mano oponentas dėl vieno - nebuvus CP ištiesų yra šioks toks šokas kai suvoki kiek daug žmonių, jau susidirbusių(?) kolektyvų yra su savais požiūriais ir savo įsitikinimu. Ir kiek realiai CP skiriasi nuo diktatoriaus.
Paatvirausiu. Man patiktų būti diktatoriumi čia, žaidime. Turime pavyzdžių, kad toks valdymo būdas jau yra atnešęs nemažai naudos. Bet nebūsiu, nes:
a)balsavote už demokratiją ir pasirinkimo laisvę, bei darbą komandoje;
b)niekas man neleistų 😃
c)vis dėlto didžioji dalis čia esančių yra protingi, mąstantys žmonės(kita dalis galbūt tokiais kada nors taps) ir nevalia jų ignoruoti dėl norų, idėjų ar vizijų nesutapimų ar tiesiog iš principo;
Tad apie ką aš čia? apie valdymo formas. Noriu priminti piliečiams, vyriausybės nariams ir pirmiausia sau, kad gyvenam demokratijoje, kur kiekvienas turi savo atsakomybės ribas. Aš atsakau už savo komandą, ministrai atsako už savo kabinetus, o piliečiai atsako už savo atiduotą balsą per rinkimus ir kiekvieną iššautą šūvį. Būkit atsakingi. Nesvarbu kad čia tik žaidimas. Dėl karo reikalų labai rimtai siūlau įvertinti savo situaciją - ar esate aktyviame būryje ar laiku gaunate informaciją kur ir kada kalt ar teisingi būna DO. Nereklamuoju nei vieno būrio (nors visi žinom kuris geriausias 😉 ), bet jei kyla įtarimų, kad tarkim turite neaktyvų kapitoną - kreipkitės į būrio vadą ir galbūt jus perkels į aktyvesnę diviziją. Tai svarbu!
Svarbu dar ir tai, kad numatomas TW (training War arba treniruočių karas) ir iš to sekantis karo su švedija nutraukimas. Kol kas informacijos tik tiek, ateityje bus daugiau. Dar vienas karas kaip matote neminimas. Ne, neužmiršau. Bet kažką sakyti dar anksti.
Dar svarbu, kad nusimato mėnuo be Kultūros Ministerijos. Lėšų yra, gražūs pavyzdžiai kaip organizuoti konkursus taip pat. O vat kas pavaduotų Akviliutę neatsiranda 🙁 Merginai reikia juk pailsėt, nejau neatsiras džentelmenų ar damų, kuriuos domintu ši galimybė pasistengti tautos labui?
Džentelmenai ir damos, jau dirbantys mūsų visų labui:
URM -Lariox, vURM IpsiArt;
KAM- vKAM ZygaLTU, Aurimaass; (laikinai ministro pareigas užimu aš)
VRM -SarunasTomasVaisieta; vVRM(kuriuos patvirtins Tomas arba ne) Funnyte ir Pantera7
NM - DanisLTU
EM - DR.Monte (primenu, kad atsagingi visi seimo nariai, leidžiantys įstatymus)
prie SD darbuosis Kleitas, jei užteks laiko.

Tiek kol kas sausos info ir vėl nei vieno paveiksliuko. Ech.

p.s. Ačiū Gliookui už labai įdomius rinkimus ir tuo pačiu atsiprašau jo ir jį palaikiusių žmonių už nuo manęs nepriklausančių įvykių per rinkimus.

greičiausiai ši tema jau išsemta, bet norėjosi informuoti tautą, kad mano manymų jūsų balsai yra svarbiausia 

Comments

Vi Di
Vi Di Day 1,783, 13:47

Sėkmės darbuose. o9

Lari0x
Lari0x Day 1,783, 13:55

exLTB - arkangelas?

DrMonte
DrMonte Day 1,783, 14:00

Ok,

p.s.
Labai lengvas klausimas apie ex.

UgiBugiVugi
UgiBugiVugi Day 1,783, 14:11

Grybus gal su Migasss rinkai? 🙂

D..C
D..C Day 1,783, 14:25

Sveikinu su naujom pareigom ir sekmes, jei reiks kokios pagalbos kreipkis : )

Migasss
Migasss Day 1,783, 14:37

Sveikinimai. Linkiu daug daug kantrybės, supratimo, ištvermės ir laisvo laiko 🙂

iPSiArt
iPSiArt Day 1,783, 14:50

Sėkmės... Nepaisant RL darbų bandysiu padėti kuo galėsiu... o7

Tautis_LT
Tautis_LT Day 1,783, 14:53

SealofStar, žinotum kiek ištryniau... o trąšos sako gerai- paskui viskas daug geriau auga, žiūrėk ir pas tave kas nors užaugs 🙂
Vairuotojo pažymėjimas, nea, grybus su žmona rinkom ir dar keleta jos bendradarbių. Nieko labai doro - mažas maišiukas šilbaravykių ir kazlėkų, bes vistiek galvą pravėdint gera ir malonu.

Tautis_LT
Tautis_LT Day 1,783, 14:54

Successfully transferred 1 item(s) to Lariox.

Monte, kažkaip galvojau straipsnis labiau užliuliuos ir visi pamirš apie pradžioje užduotą klausimą 😃

Manncius
Manncius Day 1,783, 14:56

Gooden luck

ZygaLTU
ZygaLTU Day 1,783, 18:10

Tauti, dėl chatų - ten nuo nuotaikos žmonių priklauso : ) Per kadenciją dar pamatysi manau, bet ilgiau pabuvus - pripranti prie visų ciklų neaiškių

o0n3m00o
o0n3m00o Day 1,783, 18:43

good luck 🙂

Second time
Second time Day 1,783, 20:32

Sekmes prezidente:) o7 Jei tik ko prireiktu zinai kur kreiptis gali:)

Ex Nihilo
Ex Nihilo Day 1,783, 22:22

Javol, mein KranFührer!

Iskroviklis
Iskroviklis Day 1,783, 22:55

o7

havajai
havajai Day 1,783, 23:56

sėkmės

LS HQ
LS HQ Day 1,784, 00:59

na sveikinu, o kas liecia chatus....spam sveikinimus metyk ne urm o larioxui i pm.jam labai skaityt patinka. apsidziaugs zmogus ir beveik visa urm komanda.

jonasgudd
jonasgudd Day 1,784, 01:28

demokrstijs tu demokratija... tai kada bulbas imsim?

Nukainotas
Nukainotas Day 1,784, 02:08

Sveikinu.

Rupijus
Rupijus Day 1,784, 02:31

o7

Tautis_LT
Tautis_LT Day 1,784, 03:20

Giedriau, aš juos išvis sau į doc nusikopinau ir siūlau lariox`ui pm numest, bet jis sakė, kad čia tokia praktika URM čatą spamint 😃 na bet jau baigės, tyliau bus dbr 🙂

Jonai, jau greit 😉 paieliui gi reik programą vykdyt: pirmiausia švedai (almost done), paskui šakalai (savo šalį jau baigiam išvaduot, tai galėsim ir į puolimą pereit)

auris0
auris0 Day 1,784, 03:28

Sveikinu, o7

kriste ir darius
kriste ir darius Day 1,784, 03:34

Jusu ekselencija TautscheiseLT.!...... dzentelmenai ir damos jums siulo .... tankus uzpirkinet pavest KM arba koperuot ministrus.. ... pvz....UR-KA-Ministeriju, Zyg-lario duetas ..jai vienas raso kitas, ima ..jai laris lenkes ..zyga kisa.. .. po menesio apsimaino .. pailsi ,produktyvu,pastovus darbuotojai .... kokybe ir sanitarines normos islaikomos idealiai ! ..daryk isvadas ir primk sprendima.

Baneris
Baneris Day 1,784, 04:21

Sėkmės ir kantrybės darbe, jos tikrai prireiks, o dėl atsakomybės, kad nemačiau žmonių, kurie turėtų tą atsakomybę "atseit". Būtų įdomu prisiimti KM, bet turbūt man laiko neužteks, bet jeigu vis dėlto apsvarstyti ir sutiksi, aš galėčiau padirbėti ir kažką pagalvoti idėjiškai naudojo.

Tautis_LT
Tautis_LT Day 1,784, 04:56

Baneri, dėl KM, tai reiktų apverst tavo paskutinį sakinį - jei apsvarstysi ir sugalvosi ką naujo/naudingo/įdomaus tai be abejo aš sutiksiu paskirti tave į KM, jei tik tau užteks laiko.
Apie atsakomybę nesutikčiau. Tu ką, save laikai neatsakingu žmogum? ar aš tave klaidingai supratau?

Baneris
Baneris Day 1,784, 10:16

Pagalvojau, kad vis dėlto deletinsiu akountą,ctad nepretenduoju. Dėl atsakingumo, turbūt termino suvokimas yra skirtingas, nes man atsakingumas tai politiko etika ir moralė, atsakingai elgtis šiais aspektais, tad to tikrai, bent jau aš nematau. Dėl savęs abejoju, nes politikos, taip pat etikos ir moralės, nebūvimas visiškai numuša norą būti atsakingu, o parama iš tų (labai labai labai mažo segmento) silpnai jaučiasi. Tai sėkmės.

kriste ir darius
kriste ir darius Day 1,784, 12:17

sekmes Benderi !!! ..va taip, dar vienas "urka" kabinasi....che.. virve isimuiluok ,lengviau uzsitems...... .."politikos etikos ir moralės, nebūvimas visiškai numuša norą gyventi".. filosofas Baneris Svajoklis..

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.