Ambient on/off

Join the new world

 

[CP] Oficialus pareiškimas dėl Dainavos mūšio...

Day 1,777, 10:46 Published in Lithuania Lithuania by TheUnit pararam


Sveiki eLietuvos piliečiai. Noriu paaiškinti situaciją dėl susidariusios padėties. Kaip žinote, šiandien eBaltarusija paskelbė mums NE. Daugumos nuomone tai yra juokas, nes čia nėra prieš ką kariauti. Bet manau per paskutinį mėnesį pavyko įsitikinti, kad baltarusiai su savo sąjungininkais yra tikrai stipri jėga, na o mes tikrai nepajėgus kovoti per 3 mūšius.

Taigi vakar vyko sukilimas Dainavoje. Mūšis dieną buvo uždėtas kaip svarbus, ir mes bandėm ten rimtai kovoti. Mūšio metu prasidėjo NE baltarusių mums. Surinkę informaciją, panagrinėję jų cp išleistus straipsnius, nusprendėm neskubėti ir palaukti į kurią pusę pakryps balsavimas. Vakare dar nesant reikalingam 66 proc. balsų kiekiui už, ir gavę info iš baltarusių prezidento kad greičiausiai balsavimas gali pavykti už, nusprendėm nerizikuoti ir pralošti Dainavos mūšį.

Kam to reikėjo. Pralošę Dainavą, mes būtume atkirtę baltarusius nuo mūsų žemės, taip pat jie negalėtų skelbti 7 dienas NE, nes nuo paskutinio NE priemimo turi praeiti tiek laiko, negalėtų vykdyti misijų NE, ir jis neisigaliotų, bei nebūtų puolimo iš jų pusės. Nusprendus pralaimėti mūšį buvo išleisti KAM nurodymai, kur buvo nurodyta nekovoti Dainavoje, taip pat per visus skype chatus perspėti buriu vadai kad Dainavoje nekovojam.

Deja atsitiko taip kad visi šaudė negailėdami nei vieno švedo tame mūšyje, nekreipdami dėmesio į nurodymus, taip pat kad mūsų pusėje kovojo ir priešai.

Surinkęs visa informaciją šiandien pareiškiu savo oficialią pozicija dėl šio mūšio. Mes su komandą padarėm viską ką galėjome kad to neatsitiktų. Daug kas kaltina informacijos stoka, na bet nepykite, pašto karveliu, arba sms žinučių nesiūsime. Šio mūšio rezultatą vertinu kaip busimų kandidatų į prezidentus TautisLT ir Sealofstar pozicija savo busimo prezidentavimo laikotarpiui. Žemiau pateiksiu įrodymų kodėl taip manau. Pvz.: TautisLT nuo pat ryto shoutino ir klaidino savo būrio žmones kovoti tame mūšyje. Taigi juos kaip būsimus prezidentus gerbiu, ir palaikau jų poziciją, nors mano planas man labiau prie širdies. Gal jie bandys LDK ar kokį ten dar biesą atkurti.

Taigi gerų norų vedamas, gavęs valstybę į savo rankas su 3 priešais, norėjau palikti ją savo įpėdiniui su 1, bet matyt čia tik mano nuomonė , kad mes nepajėgus kariauti daugiau nei 1 frontu. Atsiprašau visų už tuos keiksmažodžius mano komentaruose, na bet tiesiog neatlaikė nervai, kai jau ne pirmą kartą esi nesuprantamas, ir tau prieštaraujama tik dėl mados.

P.S.


O čia tas žmogus kuris nesimėto:
 

Comments

zDunz
zDunz Day 1,777, 10:52

Šiaip informacijos stoka tikrai buvo didelė, pvz. aš neskaičiau straipsnių vakar ir jokių shout'ų nemačiau. Tad... bent chat'uose galėjot pranešt (atsiprašau, jeigu nepastebėjau).

jonasgudd
jonasgudd Day 1,777, 10:55

bus proga busimam prezidentui irodyt kad sugeba kariaut 3 frontais 🙂 pararam visa menesi istempe neprases taikos, del ko as ji gerbiu... paziuresim ar kitas vadovaus taippat gerai ar atsiklaupes maldaus visu aplink taikos 🙂

Vi Di
Vi Di Day 1,777, 10:58

Na man tikrai įdomu buvo kaip informuoti būrių vadai buvo, nes LS pusėj nieko tokio nemačiau apart prieš miegą (jau po vidurnakčio) einant paskaičius spaudą radau, kad reikia kalt prieš Lietuvą, nors jau visa krūva inf išmesta buvo už. Nieko nuostabaus, kad pasibaigus misijų laikui ir vadams nuėjus miegot, jie tos žinutės nebegavo, taip ir naktinėjantys ir iš ryto turintys pora minučių sukalt tikrai spaudos neskaitys ir negaiš svarbaus laiko tam.

Kliurka didelė ir tiek.

o7

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,777, 10:58

informacija dar karta kartoju buvo pateikta tokia kokia mes galejom pateikti, vadu reikalai perteikti informacija pavaldiniams, o ne cp turi kiekvienam pilieciui asmenines zinutes rasyti. Kas nera buriuose tiems, yra KAM nurodymu laikrastis. Kaip dar jus daugiau informuoti, na neisivaizduoju...

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,777, 11:01

Vi Di atsakymas:
http://img822.imageshack.us/img822/2291/3b38781d2b1448b39e3283d.png
Saulius Jurate pas jus yra comanderis kiek zinau

Tautis_LT
Tautis_LT Day 1,777, 11:01

ne nu tai jo. davai kraustomės kur į afriką, kad neduokdie su niekuo kariaut nereiktų.
pararamai, jei esi ne vieną kart nesuprantamas gal reiktų susimąstyt? matyt ne šiaip sau nesupranta žmonės, ką?

jonai, o kas belieka tam būsimam prezidentui? sedėt su vienu regionu? toks vaizdas, kada pararamas su komanda daro viską, kad tik kuo didesnę š. krūvą palikt. nesistebiu, kad niekas nekandidatuoja...

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,777, 11:04

nezionai kada sustoti Tauti?🙂
faktai tau psakyti visiski, tu toliau savo lempas varai:) nesivelsiu daugiau i tavo sitas nesamones, tu man jau savo nuomone issakei, aciu:
[08:46:14 PM] erep: Tautis_lt: nu bet tu ir skuduras...jau taip žemai kritai su paskutiniu straipsniu kad pz
[08:46:44 PM] erep: Tautis_lt: ką blet pampersas pilnas, kad tiek prišikai, jog pačiam smirda, kad juodini?
Zinau kad tiesa akis bado, juk ne as tuos shoutus dariau, ne as raginau kovoti ne ten kur reikia...

Serminatorius II
Serminatorius II Day 1,777, 11:12

Pasakysiu be jokių stumimų.

Reikėjo tiesiog labai gražiai eiti nuo žemaitijos link Dainavos ir nebūtų buvę jokių tokių "cirkų" 🙂 Pamatei, kad skelbia NE vsio uždarai RW ir eini kitu keliu nežaisdamas va bank. Nepyk Pararam bet tiesiog padarei labai didelę, tūpą klaidą.

Tautis_LT
Tautis_LT Day 1,777, 11:16

pararam:"Zinau kad tiesa akis bado, juk ne as tuos shoutus dariau, ne as raginau kovoti ne ten kur reikia... "
nu ne, tu tik prapisai visą elietuvą ir tiek 🙂 šauni kadencija 😉

Vi Di
Vi Di Day 1,777, 11:18

"galima ir pralaimėti"?

Jei mokytojas pasakys mokiniams, kad "galima ir padaryti [namų darbus]", tai kaip manai - kiek jų padarys juos? Jei sakys "nepadarysit - gausit 2", o mūsų atveju "nepralaimėsim - bus nekažką", tai savaive suprantama visi supras, kad reikia daryti ką liepia.

Nenoriu aš čia veltis į žodžių kovas, tiesiog viskas jau per vėlai buvo padaryta ir tas faktorius suveikė - visi sukovoję ir atsistatinėjo gyvybes, o per tą laiką pasibaigė ir karas.

Vi Di
Vi Di Day 1,777, 11:19

mūšis*

Tautis_LT
Tautis_LT Day 1,777, 11:20

o skaipo msg dėl tavo pirmo straipsnio, kurį pratrynei dabar.
http://www.erepublik.com/en/article/ap-scaron-ilimui-2130714/1/20 čia komentaruose aš tau surašiau taip kad gali baigt juodint mane dar rinkimams neprasidėjus.
Noriu pirmint, kad tu dabar eLietuvai vadovauji, ne aš. čia tu turi sustot ir pagalvot kaip dar labiau neprisidirbt iki kadencijos galo, ne aš. Man dar net rinkimai neprasidėjo, tai kokie "sustot"?

1salakahs1
1salakahs1 Day 1,777, 11:23

Slabotkė gerai varo.

TheUnit H. Pacas
TheUnit H. Pacas Day 1,777, 11:23

Va kokie kandidatai:D Kas bus kai vienas is ju laimes? Nieko nebus, pazadu i BY issikraustit;)

Pararam visa menesi dave veiksmo, vienas sauniausiu CP per visa istorija, o jus cia savo erezijas kisat... Tiek fun'o nebuvo jau seniai, buvom okupuoti, buvom okupave BY, buvom didziaja dali svedu uzeme ir nieko blogo nematau:)

Hail pararam! o7

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,777, 11:26

vadovauti yra viena, o kai tokie velniai kaip tu daro ka nori, tai nelabai ka ir privadovausi. Neuzmirsk cia ne realybe, bausmes nesulauksi, ir bepigu svaistytis savo veiksmais i kaire ir desine, kai atsakomybes nera, tebunie ta atsakomybe uz tavo veiksmus viesumas.

Tautis_LT
Tautis_LT Day 1,777, 11:30

vargšas pararam, ištraukė mus iš pelkės į šviesų rytojų, o dabar vat išlindo tautis _lt paryčiais ir sugriovė rojų 😞
kaip atrodė eLT pararam kadencijos pradžioje: http://farm9.staticflickr.com/8039/8044333262_46d882710a_c.jpg
o kaip atrodo dabar?("shift+w") reikia dar komentarų? 🙂

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,777, 11:38

artistas:) beje ziurek, dabar tavo logika, atemem is svedu dainava kad atiduotume bulbom:) TautisLt belarusu pakalikas gaunasi ar kaip ten jus cia tuos dalykus paisote. O zemelapi ne kadencijhos pradzios kelk o vidurio, kur buvom okupuoti visiskai, nes kai buvau isrinktas jau visas veiksmas buvo prasidejes. na ir tebunie, kaltink mane regionu praradimu, taip mes juos praradom, bet as bent jau bandziau juos sugrazinti, o tu padejai juos atiduoti priesams! juokiasi dabar bulbos is taves:))

Tautis_LT
Tautis_LT Day 1,777, 11:44

mjo...kaltės graužiasm susiradau Dainavos mūšį, atsiverčiau įtakos lentelę ir ką aš matau? siurprise siurprise CH pasiemė RamaCha iš TU 😃 tarp naktinių kovotojų(kai aš jokių shout nedėjau) matomi LK nariai kalantys...ir vistiek kaltas aš 😃
pažiūrėkit patys
http://www.erepublik.com/en/military/battlefield/34123

kriste ir darius
kriste ir darius Day 1,777, 11:53

che mulcius sugryzo ..sveika Dunzaite ...tai visdelto neistaupei iki vestuviu.... Tautvydai Lesciu Tamosiau baikit anarchija ir revoliuciniu minciu skleidima ..sitas kontra zydams dirba ...Paralecki leisk isakyma... LK teroras "kas desimta susaudyt" ..(juoda sarasa)...maisyti ispizdejo,viens kits papuls nekalts bet like bijos ,o ka kitaip ..miska kertant, skiedros lekia.

Krienas
Krienas Day 1,777, 12:16

Pasakysiu tiek, be reikalo stumiat ant pararam. Savam lygyje jis informuodavo pakankamai. Nurodymai buvo rašomi. MU atstovai turėjo sąlygas žinoti kur kautis. Jei skaitytumėt nurodymus kas kartą prieš eidami kovoti, jei MU atstovai tvarkingai neštų informaciją iki eilinių karių, jei kariai pasidomėtų kur MU nurodę kovoti (jei nurodę) ir kovotų pagal tai kaip nurodyta, problemų nebūtų. Kalti esate arba patys, arba tarpinė tarp jūsų ir CP.

jonasgudd
jonasgudd Day 1,777, 12:34

tautis jei taip bulbu nebijai (nieks siaip ju nebijo, bijo tu kas uz ju stovi) tai vesk LS i pergales tame fronte, su tave palaikanciais irodyk kad tikrai supranti ka kalbi, ir tada jau versk savo suda ant pararam... o iki tol pasilaikyk pampersus prie saves, pravers dar, ypac per cp kadencija...

Baneris
Baneris Day 1,777, 12:39

Nesuprantamas nepasitenkinimas prezidentu. Oponentai labai jau prastai bando pilti purvą.

Browlis
Browlis Day 1,777, 12:49

Pararam tikrai puikiai darbavosi ir tikrai man garbė, kad jis buvo paremtas LLS. Dabar LLS kelią kitą personą, taipogi didų eLietuvos valdovą - Gliooką II, taigi siūlyčiau balsuoti už jį. LLS niekada neklysta tokiuose reikaluose 🙂

UgiBugiVugi
UgiBugiVugi Day 1,777, 13:08

LLS, b!tch please....

Rytu aukstaitis
Rytu aukstaitis Day 1,777, 13:15

Nėra to blogo,kas neišeitų į gerą.Pasižiūrėkite,kaip bulbos siaučia akcijinių ginklų prisipirkę! Jei ne Dainavoje,tai Žemaitijoje susidurtume su jais,puldami švedus.Dėmenis sukeitus vietomis,suma dėl to nesikeičia.

D..C
D..C Day 1,777, 14:27

Chebra, s*** jus cia malat... bijojot BY, nereikejo nafik kelt RW Dainavoje, arba is anksto pasakyt kad nebutu ten kovojama. S*** sumale tiek CP, tiek LK, tiek visi MU (neiskiriant nei vieno). O daryt Tauty_LT kazkokiu atpirkimo oziu kad jis ragino kovot Dainavoj yra mazu maziausiai kvaila. Beja dar prie to pacio. LK tturi 1-2 divizijas ir visada giriasi kokie jie kruti ir kad kala tada kada reikia. Tai va klausimas: kur ta saunioji LK buvo kai reikejo 2 div kad laimetu paskutiniam raunde...

D..C
D..C Day 1,777, 14:29

Viskas sprendesi butent paskutiniam raunde 2 divizijoje, taip kad nei Tautis, nei Ramachas, nei dar kuris nenuleme galutinai musio. Jy nuleme jusu nesugebejimas suorganizuot savo sauniaja LK tada kada reikejo. Jei tas butu padaryta, nebutu jokiu gincu dabar cia.

ZygaLTU
ZygaLTU Day 1,777, 14:45

Šiaip Krienui ir cdariuks pritariu. Kiek iš mano varpinės:

1) Aš gerokai atitrūkęs buvau pastarosiom dienom dėl RL, atsiprašau, kad nedalyvavau visame tame, gal būtų tai pridėję kiek aiškumo.
2) Pararam - jei BY NE nusimuštų ta 7 dienų taisyklė negaliotų, tai straipsnyje pataisyčiau tai.
3) Atsakymas cdariuks dėl LK - 1) Ar buvo pasakyta padaryt misiją ten? Nes na kiek pramečiau chatus - ne.

ZygaLTU
ZygaLTU Day 1,777, 14:49

4) Ar buvo kreiptasi į D2 vadus asmeniškai nežinau, bet norėčiau tikėti, kad buvo. Jei nebuvo - na c'mon, gi reik pajudint žmones. Aš suprantu, kad tai aš turiu daryt, bet negi visada turiu būt pasiekiamas ir negaliu dingt keliom dienom?
5) CP sakė, kad jam nereik tuose chatuose būt, tai jo ir nėra
6) Jei buvo perduota ir buvo misija, bet aš ją pražiopsojau, ar šiaip ką praleidau - na atsiprašau už neteisingus paaiškinimus.
7) Ne pirmas ir ne paskutinis fail'as su mūšiais - so?

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,777, 14:58

niekas nedarytu is ju atpirkimu oziu, jeigu jie patys to nenoretu! kam tie straipsniai, kad cia tipo mes kalti kad jie skaityti nemoka ar nenori, arba tie shoutai kur visi gaidziai tik jie normalus. visada pasiziurim i save, paskui i kitus, patys pripjove grybo, paskui iesko kaltu. Kaip minejau, 50 ant 50 buvo tas by ne, todel ir laukem, kuom viskas baigsis, nes jeigu butume pasake nekovoti, ir butu buve nubalsuota ne, tai tas pats tautis galiu duoti pim... kapeikom sukapoti butu rekaves

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,777, 15:00

kodel atidavinejam regionus. Taigi pasikartosiu, pries ka nors darant visada pasiziurim i save. Ir prisiimam atsakomybe uz savo veiksmus, na pripjovei grybo, kovojai ten kur nereikia, dar ir pats ten rekavai epr visus chatus kad tai darytu kiti, tai atsiprasyk ir toliau vaziuojam, o kai uz tai bando dar prikabinti man kalte, tai ne, taip nebus.

BlMBA
BlMBA Day 1,777, 20:25

vienybes kariavime tikrai nebuvo, ne visi paise nurodymus, ir jei visi ir toliau taip darys, tai ir CP nereikia tuomet, vis tiek bus kaip bus.

Tautis_LT
Tautis_LT Day 1,778, 00:59

^^^ +1

Rupijus
Rupijus Day 1,778, 03:49

Stebejau ta raunda...
Mano nuomone ne tiek svarbu kas ka ir kaip informavo, cia jau aplinkybes leme..
Svarbiausia, kad paciam gale (kai kitos divizijos jau buvo baige, esant rezultatui 81-82), nesakysiu kurioj divizijoj, vienas is cia paminetu heroju sukale uz Tevyne tuo metu kai buvo mazdaug 1800 - 1800 ir isprende visa klausima. Tas veikejas tikrai zinojo ir nurodymus ir situacija, bet kale priesingai, tai man paaiskinkit kuo cia deti nurodymai ir informacija?

Ex Nihilo
Ex Nihilo Day 1,778, 05:57

tai gali ir nesakyti zinom kad musu slabotke eilini karta sublizgejo 🙂

Ex Nihilo
Ex Nihilo Day 1,778, 05:58

as ir nesakysiu

Serminatorius II
Serminatorius II Day 1,778, 06:07

Heil Slabotke! Viską nulėmė II divizija o aš esu 3 bet koks skirtumas? :DD

Ex Nihilo
Ex Nihilo Day 1,778, 06:10

šššššš...tyliai buk

Serminatorius II
Serminatorius II Day 1,778, 06:21

aj jo ššššš

trigras
trigras Day 1,778, 07:11

"vadovauti yra viena" - vadovauti ir yra menas "priversti" visus daryti taip kaip reikia.

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,778, 07:28

priversti cia nieko negali, nemaisyk zaidimo su realybe:)) pradekit dar cia karo mena destyti:))

Equs2000
Equs2000 Day 1,778, 07:43

Jei jau sukeltas RW, jei visą dieną yra KAM nurodymai kovoti svarbiame mūšyje, tai nereikia po to ieškoti kenkėjų ir kaltinti kitus, kad neskaito naktinių BO pakeitimų ir laimėjo tai ką turėjo laimėti. Kitą kartą truputį atsakingiau tegul valdžia strateguoja. Klaidos per dažnai kartojasi. Ir nereikia CP parinti, kad tauta po tokių liapsusų niršta. Prisiimti atsakomybę už padarytas klaidas reikia taip pat išmokti. Nes tai - lyderio savybė.

Ex Nihilo
Ex Nihilo Day 1,778, 07:58

kas tie BO pan profesor?

pantera7
pantera7 Day 1,778, 09:04

BO - battle orders. Iš ėsimuliausko čia;)

trigras
trigras Day 1,778, 09:07

"priversti" - buvo kabutėse. Galbūt teisinigiau būtų buvę parašyti įtikinti. O realiam gyvenime, irgi niekas su šautuvu nestovi ir neverčia (dažniausiai)
Beje, kažkoks panašus straipsnis tikrai būtų atrodęs įtikinamiau, nei kas pusvalandi keičiami nurodymai (kurie, jei admintis neapgauna, prasilenkinėjo su DO)

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,778, 12:22

DO uzdada vadai, mano darbas yra kaitalioti tuos nurodymus, jusu darbas ju laikytis. RL uz isakymu nevykdyma kas buna pasidomek. Niekad nebus tau viskas ant lekstutes padeta, priesas nesielgs taip kaip tu nori, jeigu jau cia destai karo taktikas tai turetum tai zinoti. Plius jeigu nesi visiskas medis, ir matai kad musu puseje kovoja musu priesai, tai tikrai kazka reiktu itarti... cia kaip tos bobos, kubilius kaltas kad jai viduriai uzketiejo... geda

kriste ir darius
kriste ir darius Day 1,779, 07:41

CP nesinervuokit !... sitiem pacukams nedasus vistiek ..privaloma tarnyba atsaukta ,tad isitikint , jusu zodziu teisingumu, netures galimybes..... darom vienas ...5min ...darom du ....che che ..ir su sautuvu nereik stovet ...o kai inteligentai parasa sveicia su britva .... tokiu veido israisku nepamatysi ne vienam kino filme......viskas palei Statuta jokios prievartos!!!!!

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.