Ambient on/off

Join the new world

 

[CP] Finišas ir reziumė

Day 1,931, 14:32 Published in Lithuania Lithuania by Udra

Sveiki!

Atėjo paskutinė mano prezidentavimo diena, tad norėčiau apžvelgti šį mėnesį ir nuveiktus darbus.

Vyriausybės veikla
URM - Labai džiaugiuosi pagyvėjusia atmosfera ministerijoje. miestiete pastangomis čia buvo galima rasti aktualiausias naujienas ir reikalingą informaciją. Atgijusios ataskaitos leido artimiau susipažinti ir palyginti save su kitomis šalimis. Paskutiniąsias ataskaitas išvysite greitu metu. Atgijusi ambasadorių programa tikrai nenuvylė, o santykiai su užsienio šalimis suvešėjo. Dėkoju miestietei už visokeriopą pagalbą, pavadavimą ir rūpestį.

KAM - Puiki mėnesio pradžia! Atnaujintas nurodymų formatas tikrai pasiteisino. Dėkoju M’anvydas už gerą darbą ir vertingus patarimus. Mėnesio antrojoje pusėje ministrą užspaudus RL darbams aktyvumas sumažėjo, tad šias pareigeigas bandžiau išpildyti pats. Gal kartais ir trūko informavimo, bet bendrai ministerijos darbą vertinu gerai.

VRM - Ši ministerija taip pat nesnaudė. Atnaujinta organizacijų apskaita, tęsiamas ministerijų auditas. Dėkoju ministrei pantera7 ir auditoriams už gerą darbą ir kritišką požiūrį. Paskutines atskaitas ir kadencijos apžvalgą išvysite jau netrukus.

NM - Dėkoju visai Naujokų ministerijos komandai už labai gerą darbą. Planai įgyvendinti, straipsniai pastoviai buvo matomi spaudoje, o misijų ir projektų taip pat netrūko. Viso - puiku!

KM - Šį mėnesį liūdna tikrai nebuvo. Surengta visa gausa renginių, tarp kurių pasižymėjo Mis eLietuva ir tebevykstantys Mėnesio Geriausiojo rinkimai. Ministerija išlaiko aukštą kartelę. Šaunuoliai!

Planų išpildymas

Surengtas Treniruočių Karas su eBaltarusija. Jo eiga vyko ne visai pagal planą, bet viskas gerai kas gerai baigias. Dėkoju visiems kas stengėsi kovoti pagal nurodymus, visiems kas stengėsi sieną palaikyti reikiamoje pusėje. Nors ir pastoviai buvo užimtas bent vienas baltarusų regionas jie patys suprato, kad kitaip neišeina, tad džiaugiuos, kad čia konflikto nebuvo ir mūsų santykiai toliau klostosi gerai. Tikiuosi visi norintys spėjo išsišaudyti.

Kartu su treniruočių karu buvo surengtas ir BabyBoom’as. Nors viskas ir vyko sklandžiai dėja rezultatas nebuvo toks kokio laukėme. Viso prisijungė apie 200 naujų žaidėjų, kas visgi yra neblogai. Tikiuosi visi jie taps aktyvus žaidėjai.

Ir galiausiai LK reforma. Kartu su LK vadu nusprendėme ją vystyti remiantis statutu, tad ties juo ir buvo susikoncentruota. Dėkoju LK vadui Arius Nesakysiu ir D..C labiausiai prisidėjusiems prie šio statuto. Taip pat dėkoju visiems išreiškusiems pastabas ir komentarus - jūsų pagalba pasiektas optimaliausias statuto variantas. Šiuo metu šis statutas jau priduotas eSeimo patvirtinimui ir atrodo, kad bus priimtas (šią akimirką rezultatas 14 už - 3 prieš). Aišku čia dar ne pabaiga, bet bendradarbiaujant eLietuvos MU toliau bėdų būti neturėtų. Prašau jų išbandyti naująją sistema, visgi tai vardan mūsų Tėvynės.

Neplanuoti, bet nuveikti darbai

Pastebėjus tendenciją, kad vis mažėja mūsų biudžetas, nusprendžiau sumažinti mūsų turimą MPP skaičių. Iš kadencijos pradžioje turėtų 18 dabar liko tik 11, o ir ateityje matau dar bent 3 kurių būtų galima atsisakyti. Kadangi nei mums nei jiems šis MPP neneša didelės naudos su visomis šiomis šalimis buvo draugiškai susitarta, kad jo nepratęsiam ir pataupom, o atsiradus karinei situacijai šis paktas bus kuo greičiau atnaujintas. Manau sutaupyti 70 000 Lt mums tikrai pravers.

The Unit kariniam būriui išreiškus norą gauti valstybinę organizaciją prašymas perduotas eSeimui. Dėja tik 60,7 Seimo pasisakė Už, tad organizacijos jiems skirti negaliu (reikia bent 66%). Keista, kad aptarime prieš pasisakiusių nebuvo, o balsavime paaiškėja šitokie dalykai.

URM diskusijų metu gimė idėja kaip gauti bonusą eLietuvai ir turėti daugaiu mūšių ir fun’o. Šis planas paruoštas ir beveik suderintas, jį perduosiu naująjam Prezidentui, tad sekantį mėnesį taip pat turėtų būti smagu.


Viskas daug maž taip. Išėjo ne taip blogai kaip tikėjausi, o ir darbo neįdėjau tiek daug kiek galėjau. Bendrai - manau kadencija visai vykusi, padariau viską ką planavau, o trūkumai tik minimalūs. Tikiuosi Jūsų nenuvyliau.

Kandidatams linkiu sėkmės rinkimuose, o laimėtojui gero darbo.

O kaip mano kadencija verinate Jūs ?

Ačiū skaičiusiems, palaikiusiems ir prieštaravusiems!

Jūsų Prezidentas
 

Comments

Sharass
Sharass Day 1,931, 14:54

Rami kadencija buvo, tvarkeis gerai, tik gal trūko spaudoje naujienų : ). Dėl to jog buvo mažai iššūkių duodu 7/10
o7

EmuSV
EmuSV Day 1,931, 15:07

o7

Adolf.H
Adolf.H Day 1,931, 15:09

Gerb. CP turiu klausimą: Jei Grabnyčiose išėjęs gaidys atsigers (bus šlapia), tai per Jurgį (04.23) veršis prisiganys. Kiek manai šiuose žodžiuose yra tiesos?

Udra
Udra Day 1,931, 15:15

Manau, kad tai labai tikėtina, jei jūsų veršiai ganosi.

Nutzz
Nutzz Day 1,931, 15:19

Aš tai manyčiau, kad to reikėtų teirautis mūsų vietinės reikšmės pontifiko... Šaraaaaiiii!!!!

Sharass
Sharass Day 1,931, 21:23

Tado Šidiškio paklausk, jis tikrai žinos ; D

BlMBA
BlMBA Day 1,931, 21:22

o7

Lari0x
Lari0x Day 1,931, 22:43

Ačiū o7
Manau, kad viskas buvo gerai.

LS HQ
LS HQ Day 1,932, 00:21

Neblogai, malonu, kad atkreipei demesi i mano nuomone del MPP:). Tiesa itint daug mazint kaip belgija iki 5 nereik, nes nebus MU kur do det:)

pantera7
pantera7 Day 1,932, 00:47

Nepaisant nedažno informavimo per spaudą, manau viskas labai šauniai! 🙂

Tautis_LT
Tautis_LT Day 1,932, 00:51

o7 dėkui už darbą ir gero poilsio!

Rytu aukstaitis
Rytu aukstaitis Day 1,932, 01:29

Rami kadencija,bet ne beprasmė.Tik Ūdrai daugiau prezidentiško solidumo reikia,kad nesivelti į trolinimo pinkles komentaruose.O taip tai tikrai labai neblogai.Ačiū.

Funnyte
Funnyte Day 1,932, 06:20

Buvo ramu... Labai ramu... Turbūt todėl ir prikibt prie kažko sunku. Dėkoju už darbą, sėkmės. o7

Jonaitelis
Jonaitelis Day 1,932, 08:40

Lai jums veicas

kamikadze77
kamikadze77 Day 1,933, 04:14

vote

iPSiArt
iPSiArt Day 1,933, 04:37

o7

ZygaLTU
ZygaLTU Day 1,933, 13:03

o7 Uz redsošanas

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.