Ambient on/off

Join the new world

 

[CP] Bonusai ir TW.

Day 1,854, 11:42 Published in Lithuania Lithuania by ZygaLTU
Sveiki tautiečiai!

Muzikinis fonas.


Trumpai apie reikalus:

Kaip turbūt visi matėte - adminai padarė dar vieną akciją. Iš karto puolėmė ieškoti galimybių kaip jomis pasinaudoti. Vistik TP medaliai niekam nepamaišė, o per akciją gan lengva juos pasirinkti. Turime tris plius minus priešiškas kaimynes. Kitų svarbių reikalų kaipo nėra. Apie TW galimybes su jomis:

Rusija ir Baltarusija:


Baltarusija prieš kiek laiko siūlė TW, tačiau tuo metu tai atrodė gan netinkamas sprendmas, juoba MPP kertasi. Bendrai tai, ką patekiau Seimui:

1) Rusija turi MPP su Bulgarija, Čile ir Moldova.
2) Rusija niekada ramiai nekal per TW, jie per daug susiskaldę.
3) BY ir Rusija turi tarpusavio TW.
4) BY turi MPP su Brazilija ir Ispanija.
5) Nė vieni iš jų nesutiktų.

Likusi galimybė, Švedija:


Vėlgi iš pasiūlymo Seimui. Dėl šios galimybės Seimas sprendžia laisvai, jokių nurodymų nėra, kiekvienas balsuoja pagal save.

Kodėl tariamasi su Seimu? Klausimas sudėtingas, vieni spręst nenorim, nes po to visada liekų nepatenkintų, taigi siūlau daryti papraščiau: mes (aš, URM, KAM) surašom pliusus ir minusus, kartu gražiai prabalsuojam ir nusprendžiam.

Kodėl balsavimas iškart? Nes tas NE realiai labiausiai apsimoka akcijos metu, gaišt papildomas 24h mano galva neverta. Balsavimas jau paleistas.

Kodėl be aptarimo ar pirmalaikio balsavimo Seime? Ta pati priežastis - nėra kada gaišti.

Pliusai:

1) Linksmybės/pramogos, bonusų išnaudojimas, TP medaliai.
2) Mažiau trolinimosi.
3) Užsisedėjom, reikia veiksmo.
4) Padedam latviams bei estams (pastariesiems netiesiogiai).
5) Mūsų MPP geresni, viens prieš vieną mes lygūs.
6) Galimas ilgalaikis karas.

Minusai:

1) Vokietijos grėsmė. Na aš tai jų nebijau, net jei ištrins - ne tragedija. Man čia vistiek fun, neišlaikys gi jie mūsų.
2) Gali tekt panaudot biudžeto lėšas.
3) Mažiau padėsim CoT.
4) Karų nemažai, su CoT MC (military commander) kalbėta, tai sakė nežino kiek pagalbos galės skirti.

TW:

Neįmanomas, Švedija atsisakė, kad ir kaip bebūtų gaila. Mūsų puolimą jie laikys tiesioginiais karo veiksmais. Kitų potencialių TW nėra kur rengti.

Taigi, dabartiniame NE įstatyme balsuojame savarankiškai, nurodymų nebus. Kiekvienas spręskit asmeniškai. Primenu, kad tam, jog įstatymas būtų priimtas reikia 2/3 balsavusiųjų palaikymo.

Komentarai ir diskusija laukiami.


Šiam kartui tiek. Dėkui Taučiui už pastabas, kad galima informuoti ir dažniau. Šiaip ar taip - TW nebus. O ar bus karas - sprendžia mūsų Seimūnai.P.S. Dėl to misių konkurso. Pirma - klausiau organizatorių kas parenka atstovę, sakė gali ir CP. Antra, paskaitykit kriterijus - entuziazmas, vienybės skatinimas, aktyvumas... Na ar jau visai nupušot ar jum pirštu pabaksnot ko mūsų misė pirmoji netinka? 🙂 Paskaitykit jos komentarus ir pastebėkit aktyvumą. O jau su tais trolinimais nejuokaukit, nes nei ten kam juokinga, nei ką. Norit pult - tai pulkit mane, kaip jau Gliookas sakė... Jau žemiau nusirist matyt nėr kur... Interesus mat privačius aš kišu. Juokdariai jūs juokdariai, bent aljanso valdyboj pabūkit, pasidomėkit, o ne trolinkit savo vizijas susikūrę.

Pagarbiai,
eLietuvos Prezidentas,
ZygaLTU
 

Comments

Samdinys
Samdinys Day 1,854, 11:48

o7

mekigis07
mekigis07 Day 1,854, 11:48

pirmas

mekigis07
mekigis07 Day 1,854, 11:49

pirmas parasiau pirmas

Tautis_LT
Tautis_LT Day 1,854, 11:51

voted!
už karą, už medalius, už veiksmą! geriau pjaut švedus, nei savus, geriau gaut nuo svetimų, nei valytis savų mėtomą š.

malfame
malfame Day 1,854, 11:51

o7

Mr. Robot
Mr. Robot Day 1,854, 11:55

Už karą ! o7

Tadeush Kosciushko
Tadeush Kosciushko Day 1,854, 11:58

о/

UgiBugiVugi
UgiBugiVugi Day 1,854, 12:58

I kara! o7

gliookas II
gliookas II Day 1,854, 12:59

Kaip suprantu, CP nusikrate atsakomybe. kartais vadindamas seima ivairiais epitetas, pazyminciais ju nepilnaprotiskuma, jis nusprende atiduoti sprendimus, nors ir mano, jog daro klaida.

bet graziai pamanipuliuota. CP pats nori karo bet kokiu budu, duoda seimui atseit sprendimo galia, seimas nuryja ir viskas kaip ir ok, CP nekaltas, lesos svaistomos, gresmes yra, karuose aljansui nepadedame, uztat fun ir kitam CP bus perduota neblogas posventine padetis

ZygaLTU
ZygaLTU Day 1,854, 13:05

Gliookai, galėjai ir nerašyt, žinojau ką parašysi ir lig tol : )

Nuspėjamas kai reikalas daraisi.

Nutzz
Nutzz Day 1,854, 13:10

Alianso leidimas gautas, visi turi progą pasirinkt medalių, tad tai kaip ir atperka tas išlaidas, kurios dar net nėra patvirtintos. O kas dėl atsakomybės, tai Prezidentas tiesiog davė Seimui parodyti savo kompetencijos ribas. Tad apie kokius čia atsakomybės nusikratymus šneki neįsivaizduoju...

gliookas II
gliookas II Day 1,854, 13:11

labai gerai, kad zinai, ka pasakysiu, bet labai deja, kad is anksto tam nepasiruosi ir neparasai straipsnyje paaiskinimu. Pykti ir viduriuoti nera ko, as tik noriu, kad naujokams nebutu smegenys pudruojami ir butu aiski tikroji motyvacija. Dekoju uz tau nepalankios nuomones toleravima, suprantu, kad nelengva

Tautis_LT
Tautis_LT Day 1,854, 13:12

Gliiokas. u don`t say! o.0 o juk sakei, kad mūsų CP neklystantis money_boy...oi t.y. golden_boy, kur niekada neklysta, viską žino geriau už kitus ir t.t. tai dabar pagal tave gaunasi, kad jau nebe? karinę diktatūrą pakeitė silpnavališkumas ar ką tu čia bandai susakyt? Nepasimeti savo sapnuose kartais? nes na blaivia galva sunku sekt tavo "pamąstymus" šalies valdymo klausimais 😉
oh wait... tau gi viskas blogai, ką kiti daro. užsimiršau. Dabar jau viskas daug aiškiau.

gliookas II
gliookas II Day 1,854, 13:24

tautis, kriste ir darius tavo kazkoks artimas giminaitis ar tai velyvas derlius nera labai jau silpnas? pakvepuok giliau, vyzdziai susitrauks

Ex Nihilo
Ex Nihilo Day 1,854, 13:41

report

Tautis_LT
Tautis_LT Day 1,854, 14:08

gliookai, nea, tiesiog bandau į tavo mąstymo lygi nusileist, tai taip ir gaunasi... Normalaus bendravimo tu nesupranti, tiesiog patylėt nesugebi, tai kažkam juk reikia su tavim užsiimt. Va ir bandau laimę.

THE SPIRIT III
THE SPIRIT III Day 1,854, 16:11

\o/

kamikadze77
kamikadze77 Day 1,854, 17:40

man tai neidomu kas ir kodel bet karo reike!!

Lurk
Lurk Day 1,854, 22:18

Gedingas sprendimas o7

Iskroviklis
Iskroviklis Day 1,855, 00:19

Uz kara

Lari0x
Lari0x Day 1,855, 03:04

o7

auris0
auris0 Day 1,855, 05:29

o7

Radishkietisz
Radishkietisz Day 1,855, 08:01

Kažkas kažkur bh atiminėja, gėda...

havajai
havajai Day 1,856, 00:27

Šiame žaidime ir liko tik karas.

Vargonininkas
Vargonininkas Day 1,856, 00:34

o7

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.