Ambient on/off

Join the new world

 

Передвиборча [Country President]

Day 1,992, 00:22 Published in Ukraine Ukraine by Volchica Polly


Вітаю, друзі!

Підійшли чергові вибори, а з ними й бажання щось змінювати. Не дивлячись на те, що еУкраїни довгий час немає на карті світу, вона продовжує бути великою країною. Проте наше суспільство роздроблене за географічними, національними, політичними принципами. Ми живемо в країні, де до влади приходять ті, у кого армія мерців більша, але, не дивлячись на це, у нас є вибір і, таким чином, можливість нести відповідальність за свою країну.
Майбутнє нашої країни в наших руках - це «тут і зараз», це наш вибір. Переступивши через свої принципи, несучи відповідальність за свої дії і вчинки, в наших силах і інтересах - поліпшити нинішню ситуацію.
Не можна сказати, що дії попереднього уряду були категорично руйнівними щодо життя еНеньки. Нашою метою є налагодження ситуації в країні шляхом удосконалення попередніх планів розвитку та створення нових, але заснованих на вікових українських традиціях.
Ми не вимірюватимемо наш успіх у кількості країн-союзників та престижності нашого альянсу. Наш успіх - це молоді бійці, що стоять за волю своєї е-держави!
Українська Консервативна Партія - шлях до відновлення традицій, честі та слави!Міністерство оборони еУкраїни
Завданням Міністерства є реалізація державної політики з питань оборони, допомоги союзникам, координація роботи військових об’єднань, участь в аналізі воєнно-політичної обстановки не лише еУкраїни, а й еСвіту. В силу має вступити забезпечення компенсацій для військових об’єднань за кількістю нанесеної шкоди за пріоритетні бої. За регіони еУкраїни ми маємо битися не тільки раз на місяць! Планується створення координаційних чатів по дивізіонах, тобто реанімувати вже існуючий.Міністерство зовнішніх відносин еУкраїни
ЕДЕН помирає, якщо вже не помер, і це відомо всім навіть і тим що досі кричать "Хайль ЕДЕН, хайль бразерхуд", цей місяць потрібно присвятити активній роботі щодо переговорів з ключовими альянсами нашого еСвіту поза ЕДЕНом. Однозначно пора міняти вектор альянсів. Вибір нового альянсу залежатиме від того на яких умовах і з ким там співпрацюватимемо. Поки на правах члена альянсу ЕДЕН ми дотримуємось всіх умов перебування, тому як незабаром ЕДЕН остаточно розсипеться як будиночок із гральних крат, еУкраїна не повина залишитись на узбіччі світової геополітики.Міністерство культури еУкраїни
Основною метою Міністерства є розвиток національної культури та формування в суспільстві загальнолюдських цінностей та високих моральних якостей, адже всі ми, насамперед, люди.
Робота в Міністерстві має на меті розвиток граців та їх зацікавленості у грі. Важливим є спонукання юних е-українців до прямої участі в роботі Міністерства.Міністерство Демографії і освіти еУкраїни
Робота Міністерства спрямована безпосередньо на допомогу новачкам. Наразі сформувалась сильна база, що допомагає їм - бібліотека, що постійно оновлюється, статті та відеогайди. Це і є ключем до освіченості нових громадян е-Світу у всі часи. Крім того, кожна партія або військовий союз має допомагати новачку у розвитку та освоєнні механіки гри.

Молодь - це наше майбутнє. І в наших інтересах - стимулювання молодих гравців бути активними та не покидати гру, інтегрувати їх в е-українське життя, не зважаючи на те, чи є еУкраїна на карті, чи нема. Ми віримо, що саме це допоможе знизити кількість емігрантів. Міністерство має на меті вирішити проблеми кількості громадян та їх національного складу, а й його духовного стану та культурного рівня. Саме це допоможе нам збудувати велику і сильну Державу.Міністерство економіки еУкраїни
Ми маємо розуміти, що державна казна наповнюється за рахунок стягнення податків з наших е-громадян. Отже, метою Міністерства є встановлення оптимального податку, що не надто розорюватиме гаманці е-українців, але й підтримуватиме економіку еКраїни.
Іншим завданням Міністерства є чіткий розподіл компенсацій військовим об’єднанням. Кошти мають отримувати не ті організації, хто пов’язані з провладними партіями, а ті, хто б’ються за еНеньку. Ми можемо бачити нерівність сил деяких дивізіонів у битвах та повстаннях еУкраїни, отже, розподіл компенсацій виконуватиметься виключно по нанесеній шкоді противнику за дивізіонами."За Велику Незалежну Українську Державу!"

 

Comments

Motuzka
Motuzka Day 1,992, 00:30

Удачи в этом нелегком деле) ! 😉

Ostappikk
Ostappikk Day 1,992, 00:36

вода і жодних реальних кроків чи пояснень, просто працюєш на антиукраїнську поточну владу....

Mr. Snowpard
Mr. Snowpard Day 1,992, 05:56

))) Чувак, все живе на Землі вилізло з води))), де вода там життя))), роби висновки))), навіть ти складаєшся майже на 80 % з води))) ! роби висновки х2

Ostappikk
Ostappikk Day 1,992, 05:57

ну так ти хаваєш всі 100% води а я людина і таке неспоживаю в такій кількості.

Mr. Snowpard
Mr. Snowpard Day 1,992, 06:02

Та ти піксельний лол а не людина)))), програма нормально розписана), іди когось іншого потроль, наприклад Кривого, тобі якраз з ним спілкуватися) ! Адіос ночос, Аміго 😉

l u t o r
l u t o r Day 1,992, 00:42

Прохання до всіх кандидатів.

Вказуйте осіб, котрі будуть займати посади міністрів.
Вказуйте ДО виборів, як це робиться в більшості нормальних держав.

Це велика допомога для виборця, котрий сумнівається у майбутньому виборі.
Дякую.

Volchica Polly
Volchica Polly Day 1,992, 07:00

Взагалі команда моя, та мені з нею працювати, а знаю я її не один день та впевнена в їх роботі. Ваші особисті вподобання до того чи іншого гравця(міністра) не повинні впливати на загальний вибір президента країни, його виборчої програми і т.д

l u t o r
l u t o r Day 1,992, 07:03

Чому ці імена мають бути втаємничені? Якщо наприклад МЗС -Кривой, то при всій повазідо Тебе особисто, я не віддам свій голос на виборах.

Полі, це звернення до всіх кандидатів.

Volchica Polly
Volchica Polly Day 1,992, 07:18

Ні, звичайно ні.. Вони такіж адекватні як і я.
От якщо я переможу тоді можна буде про це поговорити... а так навіщо якісь обіцянки.
Так, звичайно до всіх у моїй статті))

l u t o r
l u t o r Day 1,992, 07:45

В Твоїй статті. Тому, що ти найсимпатичніший кандидат. В інших статтях коменти тільки для "поносу" служать. А тут можна спокійно і конструктивно поспілкуватись.

Volchica Polly
Volchica Polly Day 1,992, 09:04

І то вірно. Мені самій дійсно цікаво хто які посади займе. Але тут так повелось що багато хто шукають хоч щось, за що можна зачепитися та розвести срачик, а враховуючи те, що моя команда молода, але за той час доки вони тут встигли вивчити незмінну ситуацію яка вже тягнеться впродовж 8 місяців.

Maxymillian97
Maxymillian97 Day 1,992, 00:43

v

Doberman.88 Day 1,992, 01:50

Comment deleted

DrAntirus
DrAntirus Day 1,992, 02:00

За Велику Незалежну Українську Державу! o7

carpet15
carpet15 Day 1,992, 02:09

Поллі, розкажи, будь-ласка, що таке "третя сила"? які у вас погляди та в чому ваші розбіжності з упорками чи демократами-лібералами?
Я на повному серйозі, оскільки новачкам дуже важко розібратись (навіть я не досить чітко уявляю вашу позицію)

Volchica Polly
Volchica Polly Day 1,992, 02:12

Ти вже пишеш це третій раз) Не лінись дивитись мої відповіді))

carpet15
carpet15 Day 1,992, 02:14

Ліна, пишу, бо ти так і не відповіла(

Volchica Polly
Volchica Polly Day 1,992, 02:16

Подивись уважніше, перейди по посиланням та зроби свої висновки)

carpet15
carpet15 Day 1,992, 02:20

http://clip2net.com/s/50YqKC
на інший запит ти дала мені лінк на якусь стару статтю та ні Вікі щодо визначення поняття консерватизму.

Я ж тебе прошу дати мені пряму відповідь на моє запитання:
які у вас погляди та в чому ваші розбіжності з упорками чи демократами-лібералами? чи може УКП підтримати будь-кого з інших кандидатів (упорків чи демократів). Як що так, то за яких оьставин. Якщо ні, то ваша позиція є деструктивною, оскільки ви відмовляєтесь співпрацювати з іншими силами

Volchica Polly Day 1,992, 03:59

Comment deleted

Volchica Polly Day 1,992, 04:01

Comment deleted

Volchica Polly
Volchica Polly Day 1,992, 04:02

Якщо ти не можеш додати 2+2.. хе
На мою думку з діяльності за останній час та взагалі тих чи інших політичних сил розбіжності явні. Судячи навіть з подій за останні дві доби, їх марку та як вони поставили себе в очах народу видно.
Ми працюємо на майбутнє, а не на теперішнє, кожного разу нас підтримує більше людей і ще більше підтримає з часом, ми граємо свою гру, чисту гру, тому приймати участь у цих ботоперегонах бажання не маємо.
Підтримуючи чи то Зену, чи то Сірка, тому виставляємо свого кандидата. Хай це буде 3 місце, але це буде наше, чесно зароблене 3 місце. Колись ми і цього не мали, але потрібно з чогось починати.. а світ не стоїть на місці.. прийде час змін, а будемо до них готові.

carpet15
carpet15 Day 1,992, 04:34

значить, ви працюєте на деструктив, я правильно зрозумів? оскільки жодну зі сторін підтримувати не хочетею Шкода, оскільки працювати потрібно разом - самі ви нічого не зможете зробити

Volchica Polly
Volchica Polly Day 1,992, 04:45

Я казала саме про Зену та Сірка.. ту ситуацію яку маємо наразі.
А про разом то ти кажи НГ, НФ та іншим. Чому постійні чвари між різними політичними силами, тому що в них погляди інші, та при владі хоче буди один, не зважаючи на те що з той влади при такому розкладі користі не багато.. за останні 8 місяців добре видно. Тому поєднати їх просто неможливо..
Свою роботу я знаю та виконую. Для початку у рамках партії.

Motuzka
Motuzka Day 1,992, 05:15

carpet15 ИМХО́ (від англ. IMHO, In My Humble Opinion, а то ще ти це не спитаєш) Мені шкода, що ти не розумієш. Як вас можна підтримувати, якщо ви не вмієте читати і не хочете розуміти інших. Навіщо нам підтримувати вас чи іншу сторону? Взагалі, чому ви вирішили, що ваші ідеї є остаточними і потребуючими підтримки, з нашої сторони? І де ти побачив диструктив? є різні політичні ідеї, і саме належні ми маємо підтримувати, а не якусь сторону, ми нейтральні до обох сторін. Ми маємо свій напрямок руху, і якщо чиїсь ідеї будуть співпадати із нашими, і будуть на користь єКраїни - ми підемо на зустріч.

Stafic
Stafic Day 1,992, 02:40

V

Mr.Sahrex
Mr.Sahrex Day 1,992, 03:38

7/10

Igoreckkkk
Igoreckkkk Day 1,992, 04:26

Найбільше що сподобалось - це моє оформлення газети 🙂)

l u t o r
l u t o r Day 1,992, 06:50

ще троха потренуйся, щоб лого УКП получилось посередині між стрічками, а не збоку))

Igoreckkkk
Igoreckkkk Day 1,992, 06:55

Та я його робив ще за дрантіруса)

l u t o r
l u t o r Day 1,992, 06:59

а то робить якусь різницю?

karterhu
karterhu Day 1,992, 08:10

Идя в Президенты у людей должны быть конкретные договоренности в еМире. У наших "всех!" кандидатов в предвыборных написано одно: надо искать друзей, надо подымать новичков. Можно конкретно: я провел переговоры, договорился. Тут мы видем: дайте мне кресло,а дальше я что-то придумаю...

Пример "Однозначно пора міняти вектор..." , все уже это давно знают, может конкретно, с кем вы обсуждали, договаривались о альянсе? Как и что вы предложите существующим альянсам для вступления???

Volchica Polly
Volchica Polly Day 1,992, 08:53

Від імені кого? Це робота президента минулої каденції-Крука. Все що я можу робити від імені партії та ПП партії я роблю.

suliaas10
suliaas10 Day 1,992, 09:44

vote

Vendetta302 Day 1,992, 10:23

Comment deleted

Vendetta302
Vendetta302 Day 1,992, 10:24

V

UA..Legolas
UA..Legolas Day 1,993, 09:37

Чорт, мені твої статті подобались, а зара тут не сказано нічого, стандартна передвиборча писанина, ні конкретних кроків, навіть конкретних планів нема...що скажеш - я всетаки скажу, не псуй свою репутацію президенським пятном, ситуація не зміниться а ти будеш винна.....і взагалі що не вибори то одні й ті ж міністри, кожен рік одні й тіж ніки.....

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.