Конгресмен Сергард/Congressman Sergard

Day 617, 11:08 Published in Ukraine Ukraine by sergard

I won't answer in comments for articles! Write your questions here.

Шановні виборці!
Залишаю за собою свободу користуватися українською і російською за вибором.

Я був обраний від партії Об’єднана Україна. Тут саме ти, виборець, член партії, журналіст, можеш поставити своє питання. Якщо Ви хочете як засіб масової інформації взяти в мене інтерв’ю - списуйтесь. esergard@ukr.net, 572230597 (ася)

Я на чверть румун, на чверть латиш. на половину - україно-росіянин (на просторах Півдня України все дуже складно перемішалося). Я володію російською, українською, погано володію англійською, та вивчаю есперанто. Так як грати я збираюсь довго (дуже довго) то в майбутньому Ви від мене почуєте румунську, китайську, іврит, можливо білоруську та польську. Але все з часом.

Я завжди відкритий для Вас.

_________________
http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1577987 - я
http://eukraine.ning.com - соцмережа
viewtopic.php?f=40&t=142 - стаття, якщо хочете ще когось залучити

Мої висування

1. Я висунувся на посаду спікера, в парі разом з віце-спікером xunderrated. Останньому пропонували подаватися навіть на прем’єра, багато конгресменів було за. Та його рішення було впершу чергу зробити командну роботу з конгресменами, а потім вже висуватися на виконавчу владу (в цьому я зним солідаризуюсь). Дійсно, я висунувся на спікера саме для того, щоб перетворити Конгрес на точний механізм, що надає ефективний і публіний результат з стабільною і очкуваною швіидкістю, тільки за такої підтримки виконавчої влади можна говорити про розвиток.

Звісно, що обрання спікера складна справа для нашого Конгресу, тому я дивлюся зараз на процес прийняття Конституцій, голосування рішень, і т.д., як звичайни конгресмен.

Основні позиції - наявність графіку роботи конгресу, наявність регламенту, наявність публічності.

2. Також я бачу себе і як голову партії "Об’єднана Україна". В мене нема критики до існуючої голови партії, тому якщо вона висуватися, я її підтримаю. Якщо ж вона відмовиться висуватися - я хотів би спиратися на її поради та підтримку.

Основні позиції схожі з моїми спікерськими програмами. На голову партії я висуваюся, щоби в т.ч. мати можливість дисциплінувати конгресменів. Розробка і піар ідеології, намагання дійсно об’єднати всіх найкращих еукраїнців (партія називається "Об’єднана Україна") - румун, угорців, американців, росіян в т.ч., публічність голосувань - це основні мої позиції

3. Також я висловлюю офіційний жаль що запросив в гру користувача VergoS. Написаний ним сторінок на 20? 30? проект Конституції надовго дестабілізував роботу Конгресу.

Мої позиції зводяться до простого прийняття Конституційного Акту, яки би включав те, що я в загальних рисах висловив в інтерв’ю:
http://www.erepublik.com/en/article/-1-875734/1/20
Цитата:
Sergard, один из наиболее реальных претендентов на пост спикера Конгресса, поделился с нами своим видением государственного устройства. Тезисно:
- Экономика. Не менее 90% бюджета в расходной части выделять на развитие армии и поддержку военных союзов. Остаток средств распределять между госкомпаниями и благотворительными организациями по решению Правительства с уведомлением Конгресса.
- Форма правления. Президент назначает Правительство единолично, без одобрения Конгресса, но регулярно отчитывается перед Конгрессом, который большинством голосов коалиции (! - редакция) может отправить в отставку любого члена Правительства. Главные должности – Вице-президент, избираемый в паре с Президентом и исполняющий функции премьер-министра, Министр обороны и Госсекретарь (МИД). Остальные министры по усмотрению Президента.
- Конгресс. Спикер аргументировано представляет решения коалиции и Конгресса и подтверждает правомочность голосований.


Нам остаётся только догадываться, насколько введение нового понятия «коалиция» отсрочит принятие Конституции, которое и без того с каждым днём теряет остатки какого-либо смысла…


Внесу пояснення. Дуже можливо, що нашим таким різним партіям треба навчитися жити разом, і в складний для держави момент, посітйно виступати єдиною силою. Формою такої співпраці, що дисциплінує, є короткий Коаліційний Договір.

Наступне повідомлення будее присвячено моїм голосуванням

_________________
http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1577987 - я
http://eukraine.ning.com - соцмережа
viewtopic.php?f=40&t=142 - стаття, якщо хочете ще когось залучити

Почнемно з кінця.

1. Я проголосував за альянс з Литвою, тому що це тренувальні війни. Світова війна може нам не так довго надавати можливості для зросту.

Хочу пояснити, що в своїх ранніх статтях я казав, що краще хай ведуть модуль військових вчень (буде давати лише половину експи і досвіду атаки, в порівнянні з нормальною війною), бо тренувальні війни розслабляють і ми можемо втратити пильність

2. Зниження мінімальної зарплатні з 2 до 1 гривні теж було мною підтримано. Я розумію складність нашої ситуації (якщо не говорити про чорний ринок, то хліб коштує 1.23, це мінімальні ціни що я бачив). З і ншого боку, це буде стимулювати новачків до більш активних дій.

Державні підприємства нададуть роботу, що буде надавати більшу зарплатню, аніж 1 гривня (як запевняють ряд особ в уряді). А тут новачки зажди зможуть безкоштовно отримати їжу та здоров’я.

З іншого боку, ми зробили ще більш привабливим Поділля - інвестиційну мекку України.

3. Я проголосував за виділення 1900 грн на міністерство оборони, бо вважаю, потужна армія - потужна Україна. Саме рівень розвитку армії в кінці кінців показує рівень розвитку держави. Самі розробники побудували ггру таким чином, щоб постійно розпалювались війни, бо їм це вигідно. Ми це повинні розуміти.

Я особисто довіряю міністру оборони, і мені би було достатньо і 5 хвилин його пояснень. Його перебивали, тому ми обговорювали це питання годину з зайвим, і припинили тільки через пізній час. Можна сказати що це традиція - в нас, в реальній Україні, і Конституція вночі приймалася.

4. Я проголосував проти збільшення ввізного мита та зміну податків на білети - http://www.erepublik.com/en/Ukraine/law/11108. Це було рішення, що чи не вперше розколо конгрес. Я проголосував проти (хоча в мене на разі дійсно нема якісних економічних радників), через падіння поппиту на білети в будь-якому випадку через введення громадянства, недостатні можливості українських фірм по виробленню білетів, відустність нафти на території України (ресурс для вироблення білетів), тощо.

Але звісно головною причиною була відсутність професійного обговорення цього рішення серед конгресменів.

5. Податки на залізо та зброю, логічно, були повернені (мій голос був "за") на старий рівень, а імпортне обмеження було піднято знову до небес. Це вписується в мою позицією захиста місцевого виробника і інвестиційної привабливості Поділля.

В одному з наступних повідомлень я викладу те, як я бачу ідеологію "Об’єднаної України", тобто, по-сути свої позиції в політиці.

Також підписуйтесь на мою газету - вона не буде суто ігрового характеру, але саме серез нею я організовую зустрічі з виборцями та друзями в реалі. Звичайно це Київ, 16.00, субота, Маріїнський парк. Буду радий Вас бачити