Ambient on/off

Join the new world

 

[Bonus] Savaitės spaudos apžvalga

Day 2,197, 14:28 Published in Lithuania Lithuania by Cezaris II
Šį kartą nusprendžiau išleisti beveik objektyvų straipsnį.

1. Praėjusios savaitės pabaigoje pasirodė LMS partijos mini ataskaitėlė apie tarybos nuveiktus darbus. Straipsnis: [http://tinyurl.com/nkhyjwk]
Straipsnis tikrai geras, kadangi po juo radau net 12 ,,o7” ženklų ! Partija aprašė visą veiklos mėnesį. Jis prasidėjo nuo įvairių pasitarimų, diskusijų. Draugai išsikovojo 9 vietas seime. Daugiau nei mano partija ( vos 7 ). LMS pirmininku tapo taip pat ir TU kadetai vadas - TheUnit Yack. Kaip vadas jis atsakingas. Davinius dalina laiku. Nebent švenčia. Būtų jis LLS partijos narys, tai pasveikinčiau jį cielu straipsniu. Na, matyt LMS HQ nepublikavo straipsnio su sveikinimu, nes aktyviai dirbo partijos labui. Ar ne, kentai ? Per mėnesį liberalai dar labiau išsiplėtė - 13 naujų narių. Duokit ir mano partijai nors porą žaidėjų. Jums ką, gaila? Taip pat LMS’iukai užsiminė, kad jie sieka atnaujinti savo atributiką. Tai turiu jiems genialų pasiūlymą:LLS HQ komentaras:2. Tą pačią dieną išvydau žaidėjo niteman straipsnį, pavadinimu ,, Naujo žaidėjo pasirinkimai arba kitaip LOL“. [http://tinyurl.com/o9hglyc] Straipsnio autorius drąsiai peikia ,,2 clikerius “ už tai, kad jie kasdien treniruojasi, dirba ir kartais pašaudo, t.y. už tai, ka jie stabiliai kelia eLietuvos ekonomiką. Taip pat jam nepatinka tai, jog didžioji dalis mūsų bendruomenės yra apatiška, jai nepatinka nei partijos nei karai tarp jų. Toliau, neseniai į žaidimą grįžęs niteman, rėžia dar vieną frazę: ,, Tokie žmonės tiesiog yra tinginiai [...]“. Kai jau ėmiau galvoti, jog žurnalistas ir toliau kaltins ,,didžiąją dalį bendruomenės“, aptikai ir vieną šviesos spindulį: ,, Tokie piliečiai nėra kažkas, bet geriau nei nieko“. Two clikeriai, Jūs esate geriau, nei niekas. Iš karto prisiminiau vieną iš dzenbudizmo mokymų: ,,Viskas yra niekas. Viskas yra absoliutas“. Jei viskas yra niekas, tai ir niekas yra absoliutas. Absoliutas - amžinas, nekintamas pasaulio pagrindas. 2 clickeriai, autorius dar neprarado vilties. Jis vis dar tiki jumis. Jis tiki, kad jūs pasikeisite. Taip, jūs galite. Šviesi mūsų bendruomenės ateitis ne už kalnų !Kuo toliau, tuo įdomiau. Tiesa? Štai dar vienas autoriaus pareiškimas: ,, […] problema, kad partijos pasidarė per daug asmeninės ir ideologija yra tiesiog nublankusi“. Matyt, autorius trokšta pjautynių, kurios buvo tarp fašizmo ir komunizmo: ,,Sutinku, kad šiame visiškai apribotame žaidime yra labai sunku laikytis savo iškeltos ideologijos, bet prieš kelis metus kai daugiausiai "pešėsi" Solidarumas ir Lietuvos Nacionalistų Partija buvo kažkoks tikslas, buvo tikslas įtakoti kitos partijos sprendimus“.

LLS HQ komentaras:3. Dimention, LLS HQ narys, straipsnyje ,, Dėl valstybinių stipendijų naujokams“ [http://tinyurl.com/lno9xg7] pasiūlė dalinti vienkartines Valstybines stipendijas naujokams. Straipsnis buvo parašytas tam, kad būtų iškelta gan svarbi problema. Štai, ką rašo straipsnio autorius: ,, Nes paskolos yra tam, kad prisidurt kiek truksta prie sekančio upgrade per akciją. Jos tik šiek tiek pagreitina jėgos kėlimąsi, bet naujokui paskolą vistiek teks gražint. Tuo tarpu stipendija procesą pagreitintų žymiai, ir naujokui nereiktų sukt galvos, kaip gražint goldą“. Grafomanas pasiūlė 10% nepanaudotų lėšų iš dar nepatvirtinto biudžeto, kas sudarytų apie 20k litų ~ 100g, skirti naujokams, kad per akciją jis galėtų užsikelt vieną TG nuo Q1 iki Q4. Taip pat LKA vadas pasiūlė stipendijų dalybas mažesniam naujokų skaičiui, bet didesniais kiekiais. Kadangi dauguma vistiek miršta, būtų lengviau surasti vieną ar kelis naujokus per mėnesį vertus stipendijos, o didesnės stipendijos gerokai labiau pasijaustų jiems. Atrinkti stipendijų vertus naujokus pasiūlė patikėti kariniams būriams. Straipsnio pabaigoje autorius vėl iškėlė šiuos klausimus, kad įvyktų bent diskusija. Komentarus nustojau skaityti ties pirmais žaidėjo Migasss sakiniais:Na taip, partiją, kuriai atstovauju irgi galima suprasti. Ne tik partiją, bet ir patį straipsnio autorių. LLS partijoje labai daug jaunų žaidėjų, patys HQ yra dar pakankamai jauni, todėl jiems stipendijų skirimas yra be galo aktualus. Taip pat galima suprasti ir Migasss, kuris senų seniausiai užsikėlė visus TG. Gi reikia senjorams pensijų. Be jos gi nesijauti seniu. O kol negauni pašalpų, ir belieka rašyti: ,,O mūsų laikais, dar kai buvau jaunas...“.

LLS HQ komentaras:4. Kiek vėliau pasirodė LLS naujoko morphx straipsnis, pavadinimu ,,eLietuvos biudžetas. Įvairi pagalba naujokams eLietuvoje“. [http://tinyurl.com/lp2qszc ] Pirmoje straipsnio dalyje žaidėjas pateikė eLietuvos biudžeto patvirtinimo chronologiją bei pristatė trečią biudžeto siūlymą. Taip pat išdėstė savo nuomonę, Valstybinių stipendijų naujokams, klausimu: ,,Manau, jog eLietuvos biudžetas galėtų būti pritaikytas nors ir minimaliai naujokų paramai organizuoti, arba skiriant lėšų remti tiems, kurie užsiima naujokų apmokymu ir parama, paskolomis“. Komentaruose įžvelgiau įvairius ,,veteranų“ puolimus naujo žaidėjo pusėn. Na, ir juos galim suprasti. Jau minėjau kodėl. Visomis keturiomis pritariu paskutiniam morphx straipsnio sakiniui: ,, O paramos niekada nebus per daug“. Nematau prasmės dar kažką komentuoti būtent šia tema. Laikas viską parodys.

5. Ciobiskis straipsnyje ,,LLS PP prisistatymas” [http://tinyurl.com/meorjqx] padėkojo visiems savo fanams ir fanėms iš LLS partijos. Taip pat pristatė 2 pagrindines taisykles, kurių turi laikytis LLS partijos nariai:

1. Partijos pirmininkas visada teisus;
2. Jei partijos pirmininkas neteisus - žiūrėti į pirmą punktą.


Atsisakau komentuoti šį vado įsakymą, kadangi bijau bausmės.6. Falling Bridge, irgi LLS HQ narys, pristatė kelis faktus apie LLS naujokų programą. [http://tinyurl.com/mdg97ej] ,,Kartojimas - mokslų motina“. Taigi:

- LLS naujokų programoje dalyvauja keturi jauni eLietuvos piliečiai. Du iš jų jau įveikė ketvirtadalį visos programos.
- Programos dalyviams padeda du LLS HQ paskirti mentoriai.
- Programos dalyviai yra išleidę po vieną straipsnį - keli iš jų susilaukė daug kritikos eLietuvos viešojoje erdvėje.
- Be pagalbos e-gyvenimo klausimais, per šį laikotarpį dalyviams išdalinta davinių už daugiau nei 3000 LT.

Taip pat parašė keletą pastebėjimų. Trumpai:


TAIP, programa yra sukurta taip, kad jos dalyviai atstovautų LLS, o ne kitų partijų interesams;
NE, šios programos dalyviai nėra mulčiai - to mes patys stengiamės išvengti, naudodami tam tikrus patikros būdus;
TAIP, LLS remia programos dalyvių pastangas kuriant straipsnius ir reiškiantis eLietuvos viešojoje erdvėje, nes vienas iš keliamų reikalavimų naujokams - parašyti po kelis straipsnius per mėnesį;
NE, LLS HQ nesinaudoja programos dalyviais, kaip ruporais LLS įdėjoms skleisti. Netgi atvirkščiai - skatiname naujokus kurti savo straipsnius savarankiškai ir stengiamės nelįsti į jų laikraščių veiklą.

Taip pat ,,Krentantis Tiltas“ primena Jums:

,,Jūsų konstruktyvūs komentarai ir pastebėjimai - visada laukiami“. Tas pats galioja ir mano laikraščiui. Visada lauksiu konstruktyvių komentarų ir pastebėjimų. Be jūsų įžvalgų nebus tobulėjimo.Ačiū Tautis_LT už gražius žodžius. Tu mus įkvėpi !

7. Neseniai URM darbuotojas (setzok) pateikė interviu su eUK CP, straipsnyje ,, [URM] Interviu su vampyru“. [http://tinyurl.com/l8qtds7]Ekscelencija teigia, jog mes, lietuviai, esame ryžtingi žmonės. Be to, jis gerbia mūsų šalies vadovybės strategijas ir prabilo apie tai, jog dabartinė valdžia linki eLietuvai gero. Pasirodo, JK prezidentas nemoka gaminti. Taip pat sužinojome, jog prezidentas mėgsta alų. Setzok, praleidai puikią progą pareklamuoti lietuvišką alų. Smagiai susiskaitė.

8. Kiek vėliau pasirodė Etmono Radvilo ,,[Sąjūdis] Interviu su Konteineriu“. [http://tinyurl.com/of6rp5u ] Vyko pažintinis interviu su aktyviu naujoku, Kultūros Ministerijos darbuotoju, LNA karinio būrio nariu ir ,,Sąjūdžio“ partijos Generaliniu Sekretoriumi- Konteineriu. KM darbuotojas teigia, kad nori įgyvendinti kelis projektui bei su partija pasiekti išsvajotąjį top partijų penketuką. Žaidėjas teigia, jog kitose partijose jis nesusirado vietos, o ,,Sąjūdyje‘‘ jis pasiliko dėl to, kad šioje partijoje mato tam tikras perspektyvas. Konteineris neslėpė savo susižavėjimo KM vadu Inglishas bei Migasss. Sąjūdietis pasirinko KM,o ne URM ar KAM būtent dėl to, kad jam prastai su gramatika. Pirmenybę teikia ne partijos, o ministerijos reikalams. Interviu pabaigoje jis teigia, jog šiuo metu visos top 5 partijos kariauja tarpusavyje. Manome, kad daug kam kilo nepatogumų skaitant interviu. Na, Sąjūdžio vadas teisinosi laiko stoka. (Meluoja, meluoja.) Būtent daugiau laisvo laiko ,,Sąjūdžio“ lyderiui ir linkiu.

LLS HQ komentaras:9. Išvydome ir ilgai lauktą ZygaLTU straipsnį ,, [CP] Informacija po ilgo laiko“. [http://tinyurl.com/q2e3o5q] Prezidentas savo neaktyvumą žiniasklaidoje motyvavo tuo, jog atsirado RL problemų. Be galo džiaugiuos, kad prezidentas turi RL (kas yra keista, sprendžaint iš jo CP medalių kiekio) ir bent kartą per mėnesį primena apie save. Pranešė, jog Estijos prašymu puolam eSuomiją. Kol kas suomiai gauna į kaulus. Imam Laplandiją !10. Boruzele LNP partijos vardu pasveikino iPSiArt su gimtadieniu. [http://tinyurl.com/q532vna] Man ypač patiko štai šie sveikinimo žodžiai (matosi, kad boruzele stengėsi) : ,, Nerasim nė vieno, kuris taip argumentuotai pateiktų savo nuomonę ir atsikirstų į komentarus, išvengdamas piktų replikų. iPSiArt galima pavadinti enciklopedija žaidime. Jo išsamus, detalus paaiškinimas bet kokiu klausimu ne tik išsprendžia kilusią dilemą, bet ir suteikia begale informacijos ginčo tema‘‘. iPSiArt, kadangi tu jau didelis, ir moki skaityti ,tai žiūrėk: Jaučiu pareigą pastebėti, jog Tavo migloti kaltinimai (pvz. : http://imageshack.com/a/img855/4953/wi8b.jpg ) tam tikroms interesų grupėms bei žaidėjams, kad ir naujokams, tikrai neišsprendžia dilemų arba sukuria dilemas, kurių iš tikrųjų nėra. Ačiū, bet Tavimi, kaip enciklopedija nesinaudosiu. Su gimtadieniu !!!11. Jau ne kartą minėtas Falling Bridge straipsnyje ,, ‼ LLS ‼ Priešrinkiminė informacija“ [http://tinyurl.com/p68ewtz] pristatė laisviausios eLietuvos partijos kandidatus į seimą. Jais tapo:

LiurLiur;
Ciobiskis;
Mantas St;
Falling Bridge;
MorphXP;
Gliookas II;
WolfLT;
JonaSsSsSsSsSsSsS


Na, matote, jog į Seimą kandidatuoja tiek naujokai, tiek ir ,,senjorai“ ar ,,vilkai“. Mes tolerantiški ! Be to, sveikinu visus visus su jau įvykusia pasauline tolerancijos diena.12. Daugelio gerbiamas žurnalistas Freshass išleido atsisveikinimo straipsnį. [http://tinyurl.com/nfs7v3p] Pasirodo, jis palieka erepublik chatus, partijas, ministerijas, tačiau two clickins ir kiek rečiau publikuos straipsnius. Šis straipsnis tikrai pravesrstų Naujokų Ministerijai, kadangi jame pasakojama apie sėkmingus ,,Baby Boom“. Taip pat pasakojama, kaip jis elgėsi po to, kai mėlyname ekrane išvydo taip nelauktą ir netikėtą užraša ,,permament banned“. Taip pat rašė apie darbą įvairiose ministerijose. Pabaigai, paskutinieji Freshass sakiniai:

,,Visada būna pradžia, būna ir pabaiga. Šiuo metu praradau žaidimo malonumą. O kai taip nutinka, reikia imtis arba naujų darbų arba viską mesti ir pailsėti. Pasirenku antrąjį variantą. Tiesiog pavargau. Išeinu iš visų pokalbių kambarių, iš visų ministerijų, partijos, pasitraukiu į pogrindį ir tiesiog atsiribosiu nuo aktyvesnės veiklos. Žurnalistika? Čia vienintelė sritis, kurioje lieku. Negaliu taip paprastai visko mesti, kai tiek nebedaug lieka. Ir toliau sulauksite mano straipsnių, tiesa, gal ne taip dažnai kaip pastaruoju metu. Netariu viso gero. Tariu tiesiog iki pasimatymo!“.
______________________________________________________________________________________________

Na ir pabaigai įmetu rinkiminį eilėraštį:

Skamba trimitai ir gaudžia varpai,
pirmam sniegui krentant sklinda gandai:
pokyčiai artėja, jų nieks neišvengs -
naują Seimą rinksim, kol arkliai tvartuos žvengs.

Mesk plūgą, partieti, pamiršk ir akėčias,
Žiemą nereik žemės art, nereik grūdų sėti.
Eisma į Seimą, rinkt ir balsuoti,
Tikėkim, kad medalio nepamirš Plato duoti!Su meile

 

Comments

EmuSV
EmuSV Day 2,197, 14:36

Logotipas epic 😃

Etmonas Radvilas
Etmonas Radvilas Day 2,197, 14:46

vote, geras straipsnis.

Migasss
Migasss Day 2,197, 14:55

Jeigu keliat kitų žmonių tekstą, kelkit visą, o ne nukarpytą.

Sustinet imperium
Sustinet imperium Day 2,197, 15:15

Moki rašyt tokius straipsnius, taip pat moki ironiškai pašiept kitus ir įterpt partijos reklamas beveik nepastebimai, šis straipsnis kompensavo LLS partijos reklaminį, kuris buvo visiškas fiasko. Mano nuomonė čia.

o7

Ciobiskis
Ciobiskis Day 2,198, 23:08

Saunuoli!!! o7

gliookas II
gliookas II Day 2,198, 23:32

ilgas bais, bet patiko

pantera7
pantera7 Day 2,198, 23:50

Matyt mokykloje ne tik suolus trynta, bet ir teksto analizės pamokose būta.. 😉

Jei dažniau ir po trumpiau būtų, tai būtų paprasčiau, bet ir taip gerai, nors tobulybei nėr ribų...

iPSiArt
iPSiArt Day 2,198, 02:17

" Šį kartą nusprendžiau išleisti beveik objektyvų straipsnį."

Jo, beveik. Tik užmiršai paminėti apie failinį Falling Bridge trololo... Suprantu, kad ten fail buvo, bet jei jau darai spaudos apžvalgą, tai padaryk iki galo.

Ai, tiesa, straipsnis tik beveik objektyvus... Kaip ir tik truputį nėščia mergina...

pantera7
pantera7 Day 2,198, 02:42

Ipsi, nejaugi niekas daugiau neužkliuvo, tik tai ko nėra? tada sveikinu autorių(:

Čia ir daugiau straipsnio nebuvo apžvelgta kaip pastebėjai, ar nepastebėjai.. 😉

iPSiArt
iPSiArt Day 2,198, 02:57

Pastebėjau , pantera7. Bet nesinori labai išsiplėsti, o jei pasiūlysiu straipsnį pervadinti į "LLS spaudoje apžvalga" - po to vėl kažkam butthurtas gali pareit, kad užsiimu "miglotais kaltinimais"... O variantui "LLS spaudoje" tik FB ir tetrūksta.

pantera7
pantera7 Day 2,198, 06:18

Kam tas toks netikslus absoliutinimas, kad čia tik LLS spaudos apžvalga.. (:

Juk ir tavo gimtadienio straipsnis aptartas ir prezidento straipsnis, o čia iš karto vėl į partiją tik 😉

Kaip tik juk paprastai mėgsti naujokus, pasidžiaugi jų darbais, kokį gerą žodį pasakai.. Nors galvoju, šiuo atvėju neišsakymas nieko daugiau blogesnio ir yra tas "geras žodis" 🙂

iPSiArt
iPSiArt Day 2,198, 13:52

Nu tai, pantera7, tuose gausiuose puslapiuose informacijos apie kupinus giliamintiškumo, prasmės bei minčių šviesos LLS lyderio, naujojo LKA vado (o7), IQ švyturio, nusipelnusio Seimo nario, akademiko, populiaraus liaudies artisto ir jo bendražygių pasisakymus ir įžvalgas, tos kelios eilutės apie mano ir CP niekingas personas yra bereikalingas laiko ir dėmesio švaistymas... Mes, nevertieji, pajutome gilią depresiją dėl nuosavo menkumo ir nusižeminę prašome neskirti, mums, nevertiesiems, tiek savo maloningo dėmesiaus... o7

Cezaris II
Cezaris II Day 2,198, 15:13

Štiš ! štiš !

pantera7
pantera7 Day 2,199, 01:19

viską supratau.. be suabsoliutinimu nelabai ką ir pasakyti daugiau gali.. arba tik LLS aukštinimas, arba kitos visos niekingos personos... tik tiek ir sugebėjai išskaityti. kam tiek tos pompastikos ir ironijos (:

pvz. aš taip visai negalvoju ir visai Žygimanto nelaikau niekinga persona ar ten dar kažkuo į tą pusę, kaip tau gal atrodo. Dirba žmogus tai ir tik pasidžiaugti galima....

iPSiArt
iPSiArt Day 2,199, 04:18

pantera7, ar tikrai tu apie Žygą teisybę rašai...?

Gal prisiminkim?: http://www.erepublik.com/en/article/-2ct-pasaka-apie-kar-yg--2153924/1/20

Atrodo paskutinę savaitę nieko daugiau nedarau, tik LLS nariams primenu kad tai, ką jie patys deklaruoja (anksčiau ar vėliau) ir patys po to daro - yra absoliučiai vienas kitam prieštaraujantys dalykai...

http://kotomatrix.ru/images/lolz/2008/11/12/4l.jpg

Nežinau kodėl. Bet kaltas dėl to nesijaučiu... Tiesiog linkiu vieną kartą subręsti būti tokiais, kokiais apsiskelbiate esantys...

Ir nepūsti miglos, kad šitą straipsnį naujokas rašo... Kam tos pasakos?

pantera7
pantera7 Day 2,199, 06:33

Juozai, bet tai jei prisimeni metų ar kokio ten senumo straipsnį, tai siūlau paskaityti ir mano paskutinį rašytą straipsnį... tai dėl objektyvumo ir co. (:

o šiaip tikrai turi geresnių dalykų gyvenime nei ten atsiminti tokius senus dalykus ir metus ar ten kiek - pusę metų kai aktyviai nežaidžiu laikyti pyktį ant kažko (:
Nei man jis ką konkrečiai blogo padarė, ar jei kada ką pasakė, ko aš neatsimenu, tai tuo labiau ne priežastis...

O jei tau žaidimas yra toks svarbus, kad ten viską taip atsimeni, tai nereikia galvoti, kad ir visiems kitiems taip pat yra (:

Falling Bridge
Falling Bridge Day 2,198, 05:51

Mano meile, kai rasiu laiko pasižadu parengti savaitės spaudos apžvalgą, kurioje TAVĘS ir LNP bus tiek, kad negalėsi prikibti prie jokių "užsimiršimų paminėti". Visą tavo pozityvą tiek "kitatikių", tiek naujokų atžvilgiu jame parodysime, gerai? O kad ne taip ilgu būtų laukti, imk dar vieną kauliuką, praėjusį kartą juk patiko.

iPSiArt
iPSiArt Day 2,198, 06:11

O varge, FB, vis negali apsiraminti?

Geras patarimas - idant išvengti HQ narių ubagavimo po kitas partijas, siūlau iš nuo LLS į Seimą išrinktų narių surinkti na pvz. po 1 gold - po pusmečio jau susidarys šiokia tokia suma bent 1 treniruoklio upgrade'ui per 1 lygį 1 žmogui...

p.s. gal bandelės?

dimention
dimention Day 2,198, 13:29

ipsi, neprovokuok partiju karu! 😃

iPSiArt
iPSiArt Day 2,198, 13:44

dimention, ar aš galėčiau...? Juk LLS pasisako prieš bet kuriuos karus, ir jų simbolis yra taikos balandis...

Nors sako tai - besidergiantys ir parazitus platinantys paukščiai (http://zebra.15min.lt/lt/laikas_sau/sveikata/pavasaris-su-pauksciais-grizta-ir-ligos-259119.html ir http://www.ve.lt/naujienos/lietuva/vakaru-lietuva/zmoniu-galvos-skausmas---okupantai-balandziai-777896/ - čia kad beatnikas neverktų, kad rašau mažai kuo grįstus teiginius), jūs mane įkvepiate taikai...

P.S. ar dabar jau gerai parašiau?

Radioktyvus Day 2,198, 03:55

Comment deleted

Falling Bridge
Falling Bridge Day 2,198, 05:51

o7 labai nais

Cezaris II
Cezaris II Day 2,198, 07:52

Dėkui visiems !


peace

Funnyte
Funnyte Day 2,198, 08:20

o7

nanuks
nanuks Day 2,198, 11:40

<...>Taip pat LKA vadas pasiūlė <...>

sveikinu naująjį vadą o7

Cezaris II
Cezaris II Day 2,198, 12:44

čia su avansu jį taip 😃

nanuks
nanuks Day 2,199, 00:43

btv žiūrėdamas ektrasenso išmokai ? 😁

Cezaris II
Cezaris II Day 2,199, 01:41

pokštas geras. bet nežiūriu tv : (

Tautis_LT
Tautis_LT Day 2,198, 12:06

ilgokas straipsnis, bet įdomus. Ir kad jau įkvepiu, tai pirmyn, nesustokit - ir toliau kokybiškai ir be pykčių 😉

p.s. apie naujokus ne vien Migas nepatenkintas buvo ir tikrai buvo konstruktyvesnių komentarų, bet kaip suprantu jūsų tikslas buvo nuslyst paviršium, na ką gi, tebunie. Galiu suprast- juk jums labai aktuali tema, negi iš savęs duoną atimsi 🙂

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.