[Bilgilendirme 1] Süreç Hakkında

6 days ago Published in Turkey Turkey by jrfikibokk

Değerli Arkadaşlarım,

Başkanlığı çok heyecanlı bir dönemde aldım. Malumunuz Bulgaristan, Central Anatolia ile bölgemize giriş yapmış bulunmakta. Süreçte silineceğiz.

Bundan sonraki kaçınılmaz sondan kurtulmak vakit alacağı için artık keyif alma zamanımız geldi.

Ne yapacağız?

1. Bulgarların mümkün olduğunda TW'lerini bozacağız. Bu sayede hem keyiflerini kaçıracağız hem de odağı bu sayede kendi üzerimizden baskıyı da alacağımızı düşünüyorum.

2. Gold kasmak isteyenler de olacaktır mutlaka. TR cephelerinin dışında Bulgar'ın herhangi bir cephesinde Bulgarlardan sh ya da bh çalan olursa onları da ödüllendireceğiz. Bu şekilde de yine amacımız aynı. Bize dert olanlara azap olacağız.

Bh ya da sh çalan arkadaşlardan ricam çaldıktan sonra ekran alıntılarını benimle paylaşması. Sizlere de teşvik olması açısından 3k cc olarak ödeme yapacağız. Ödemeler haftalık olarak yapılacaktır.

Bu şekilde en azından hem sizleri desteklemek hem de oyuna eğlence katmak açısından böyle bir yol izleyeceğiz.

3. Bu şekilde takılmak için tek MU'da toplanmak ve ortak bir avatar takıp cephelerde yer almak muazzam olacaktır. Tasarımcı arkadaşları da bekliyoruz. MU'da toplanamasak da ben avatarın öncelikli olarak tasarlanması ve cephelerde böyle gezilmesi kanaatindeyim.

Edit: Eklemeyi unutmuşum Kıbrıslı kankimslerim de bu ekibe dahil. Dahil olmak isteyenleri de aramızda görmek isteriz.

Bilgilendirme şimdilik bu kadar.

Saygılarımla

jrfikibokk