توضیح مختصر در رابطه با اتفاقات فعلی -B4B

Day 4,161, 06:51 Published in Iran Iran by Bulletz4Breakfast
چند تا نکته برای افرادی که‌آگاه نیستن میخوام بگم :
با توافقی که با کشور های صربستان ، رومانی و‌اسپانیا داشتیم قرار بود هر سه کشور در آخر دوره مالیات های ایران رو‌به کشور بازگردونن.
اسپانیا و صربستان به طور متداول از دونیت برای خروج پول خزانشون استفاده میکنن و سیستمشون مثله ایران هستش که اتوماتیک دونیت که تموم میشه یه نماینده دیگه دونیت میزنه به طور معمول .
پس ترجیحشون این بود که به جای دونیت به ارگ ایران به طور مستقیم به شخص سی پی دونیت بزنن ‌.
اولین دفعه ۴ آپریل به تمام این سه کشور مسیج داده شد و اسپانیا روز ۶ آپریل پول رو فرستاد .
با توجه به اینکه‌ به کشور های صرب و رومانی هم مسیج داده شده بود منتظر جواب این دوستان بودیم و روزانه مسیج میدادیم بهشون .
۳ روز پیش صربستان گفت کلا استیضاح رئیس جمهور در جریان هست و سی پی بعدی پول رو میده که استیضاح رای نیاورد تا اینکه دیروز پول رو فرستادن ، دولت رومانی هم بعد از هماهنگی هاشون با گروه نظامی کشورشون و تایید اینکه ماه قبل همچین قراری بوده پول رو فرستاد .
دولت استرالیا هم طبق قرار قبلی بدهی های قبلیش رو به ارگ ایران دونیت کرد. دولت هلند هم طبق این ۶ ماه اخیر که به من مسیج میدن برای بازگشت مالیات گفتن چیزی در حدود ۳۰۰‌کا سی سی بازگشت مالیات دارن که میخوان بفرستن به ایران .
در روز دوم ریاست جمهوریم تاپیک بودجه برای آکادمی و تن خواه رو زدم و بعد از گذشت چند روز دیدم با اینکه رئیس مجلس حضور فعالی تو بازی داره بودجه ای دریافت نشد در همین حین در مجلس به دلیل "نداشتن دسترسی دولتمرد" از دادن بودجه ی درخواستی برای "تن خواه و آکادمی" خودداری کردن که کاملا بی دلیل و غیر قانونی بود. در نتیجه تصمیم بر این شد برای پر کردن خلاء بودجه ی آکادمی از هلند بخوایم پول رو مستقیم برای من ارسال کنه تا این طرح ملی بخاطر مناقشات حزبی که دوستان دارند روی زمین نمونه و به کارش ادامه بده .دوستان عکسی رو به عنوان سند دارند جار میزنند که طی اون حتی نماینده دولت هلند از من پرسید که چرا ؟ که در جواب اشاره کردم که ریاست مجلس ۲ روز‌و نیم‌ هست که نیست و‌ آکادمی نمیتونه بدون تجهیز و بودجه ادامه بده . دوستان در مجلس بعد از ارائه این عکس اشاره داشتند دولت هیچگونه مشکلی در گرفتن بودجه نداشته و همیشه بودجه رو دریافت کرده بدون مشکل !! خب سوالی که اینجا مطرح هست اینه که چرا به یک دلیل واهی بودجه ی تن خواه و آکادمی به تاخییر افتاد؟!
نداشتن دسترسی دولتمردی آیا باعث میشه مجلس جلوی یک طرح ملی سنگ اندازی کنه ؟
بیاین بخشی از صحبت های ریاست مجلس رو در مورد دلیلشون ببینید :
"و من هیچ مسئولیتی در قبال شخصی که هنوز برای مجلس به عنوان رئیس جمهور شناسایی نشده نداشتم"
این حرف رو کسی میزنند که در چهارچوب بازی پستی که در اون ابقا شدن حتی وجود خارجی نداره و چون بنده در مجلس در اون زمان بجای اینکه لیبل دولتمرد داشته باشم لیبل "پیشکسوت" داشتم حاضر نشدند باهام همکاری کنند.
آیا دلیل بوجود اومدن مجلس و فروم چیزی جز اینه که کشور در مسیر درست حرکت کنه ؟
بحثی که پیش میاد اینه که چرا ماه پیش از جیب دادم ،دوستان گرامی در مجلس لیبل ها یی مثل پنهان کاری رو به دولت برچسب زدن در صورتی که در دوره ی گذشته ، ده روز ابتدایی رو به عنوان دیکتاتور کشور روی کار بودم و مبلغی نزدیک به ۴۰۰ هزار ریال کم و بیش به دلیل وجود دیکتاتوری برای خزانه تراشیده شده برای همین ترجیح دادم ماه قبل رو از جیب بدم چون احساس مسئولیت میکردم در قبال هزینه اضافی تراشیده شده.
در آخر یک تعدادی از دوستان قوه ی تخیل فعالی دارن و علاقه دارند بشینند و داستان پردازی کنند و به داستانشون شاخ و برگ بدن ، اونها قطعا مخاطب حرف های من نبودند ، چون وقتی کسی خواب عادی باشد، شما او را صدا کنید، بیدار می‌شود، هرچقدر این خواب عمیق‌تر باشد، صدای بلندتری را می‌طلبد و گاهی نیاز است، که آب به‌صورت او بپاشید، سیلی بزنید، فریاد بزنید، شاید بالاخره فرد خواب‌آلود بیدار شود، اما اگر کسی خودش را به خواب زده باشد، به این صداها و فریادها و آب‌ها توجهی نخواهد کرد. این حکایت این روزهای بعضی آدم‌هایی که صبح به‌ظاهر بیدار شده‌اند، اما همچنان در خواب راه می‌روند و حرف می‌زنند و تهمت و افترا می‌بندند.
حالا اگه کسی سوالی داره یا بخشی از این مسائل براش ایهامی داره میتونه بپرسه تو کامنت ها جواب میدم.