Ambient on/off

Join the new world

 

[Apklausa] Pasitikėjimo anketos rezultatai. II dalis. [Sausis]

Day 1,896, 00:45 Published in Lithuania Serbia by Mindziuss
Atėjo laikas ir antrajai, prieš savaitę startavusiai, sausio mėnesio Pasitikėjimo anketos rezultatų daliai. Trumpai priminsiu, bendrąją informaciją apie šią pasitikėjimo anketą.

Pasitikėjimo anketą užpildė 117 piliečių, tačiau 1 iš jų buvo anuliuotas – neužpildyta nė trečdalio anketos. Atsižvelgiant į tai, kad paskutinio mėnesio Prezidento rinkimuose rinkėjų aktyvumas siekė 536, o Gruodžio mėnesio Seimo rinkimuose - 524. Tad galime daryti prielaidą, kad anketą užpildė beveik 22% aktyvių rinkėjų. Šioje anketoje apklaustiesiems teko atsakyti į 5 įvairius klausimus paliečiant aktualias temas ir įvertinti TOP5 partijas bei 39 eLietuvos piliečius.

Pirmąją dalį galite perskaityti čia:
Pasitikėjimo anketos rezultatai. I dalis. [Sausis]


Toliau nagrinėsime 116 užpildžiusių piliečių atsakymus ir atskirai išskirsime TOP 5 partijų ir TOP 3 karinių būrių (pagal kovotojų skaičių ir daromą žala) nuomonę apie kitas partijas bei piliečius. Žemiau dvejose diagramose matome, kiek ir kokių partijų bei karinių būrių atstovų dalyvavo apklausoje.

Visų partijos prezidentų bei karinių būrių vadų prašyta paskatinti partijos, MU narius užpildyti apklausą. Tradiciškai pradėkime nagrinėti nuo to, iš kurių partijų ir MU daugiausiai dalyvavo apklausoje dalyvavusių piliečių.LITHUANIAN SHADOWS (LS)

Lithaunian Shadows – tai stipriausias pagal daromą žalą karinys būrys eLietuvoje. Šioje apklausoje dalyvavo 33 LS nariai – t.y. daugiausiai apklaustųjų buvo buvo būtent iš šio būrio. Trečdalis esančių šiame būryje, tuo pačiu priklausė ir Lietuvos Tėvynės Sąjungai, 18,18% buvo nepartiniai ir 15,15% priklausė Lietuvių Nacionalistų Partijai. Lithaunian Shadows narių nuomone, patikimiausios partijos buvo šios:Išskita lyderė – Lietuvos Tėvynės Sąjunga (7 balai iš 10), tuo tarpu antrąją ir trečiąją vietas pasidalino Lietuvių Nacionalistų Partija ir Lietuvos Moderatų Sąjunga (abi po 6,0303 balo). Nepatikimiausios partijos anot būrio yra Solidarumas (4,45 balo) ir Lietuvos Laisvės Sąjunga (5,21 balo) Šio karinio būrio nuomone 5 patikimiausieji ir 5 nepatikimiausieji piliečiai eLietuvoje:Kaip matome, nepatikimiausiuoju LS būrio nariai laiko exSP Arkangelą, tuo tarpu patikimiausiais laiko savo būrio vadus D..C ir Giedrius-Wraith. Natūralu, kad to paties būrio ar net partijos nariai palaiko vieni kitus – tai atsispindi ir didžiojoje dalyje anketos.THE UNIT (TU)

The Unite – antras pagal daromą žalą eLietuvoje karinis būrys. Šioje apklausoje dalyvavo 20 The Unite būrio narių, iš kurių net 70% priklausė Lietuvos Moderatų Sąjungai bei 10% Lietuvos Laisvė Sąjungai.Kaip ir galima buvo tikėtis – patikimiausia partija – Lietuvos Moderatų Sąjunga (7,85 balo), kurioje ir yra 70% visų būrio narių. Tuo tarpu, nemėgiamiausia partija – Solidarumas (2,75 balo) vienareikšmiškai The Unit vertinama prasčiausiai.Patikimiausių sąraše, vėlgi, dominuoja LMS ir LLS nariai, tuo tarpu nepatikimiausiųjų – Arkangelas bei 1salakahs1. Šiame būryje aiškios simpatijos ir antipatijos, kurios puikiai atsispindi rezultatuose.LITHUANIAN ELITE OPERATIVES (LEO)

Lithuanian Elite Operatives – didžiausias būrys pagal narių ir kovotojų skaičių būrys eLietuvoje. Šioje apklausoje dalyvavo 13 LEO narių, kurių net 46,15% teigė esantys nepartiniai. Po 15,38% balsavusių priklausė Lietuvos Moderatų Sąjungai ir Lietuvių Nacionalistų Partijai.Valstybinio būrio LEO nuomone – patikimiausia partija eLietuvoje – Lietuvos Nacionalistų Partija (6,46 balo), o į nepatikimiausios titulą nublokšta Lietuvos Laisvės Sąjunga.Nepatikimiausias čia – Gliookas II. Tačiau ir šis būrys išreiškė didelį nepasitikėjimą tiek Arkangelu, tiek 1salakahs1 – buvusiais Seimo vadovais. Patikimiausi čia – iPSiArt ir DrMonte – eRepublik veteranai, ilgu darbu užsitarnavę pasitikėjimą iš šio būrio.SOLIDARUMAS (SOL)

Solidarumas – didžiausia pagal skaičių eLietuvos partija, kurioje prie anketos paleidimą, Sausio 16-ą dieną buvo 225 nariai. Šioje apklausoje dalyvavo pakankamai nedidelė jų dalis – 16 piliečių. Šios partijos nariai vienodai rinkosi Lithuanian Shadows (25%), Lietuvos Kariuomenės (25%) bei Lietuvos Karo Akademijos (25%) karinius būrius.Kaip ir buvo galima tikėtis, savi-savus laiko patikimiausiais. Tai atsispindi ir likusiose partijose. Patikimiausieji čia – pati Solidarumo partija (8,5 balo), geriausieji draugai – Lietuvos Nacionalistų partija (7,875 balo), didžiausi priešai – Lietuvos Laisvės Sąjunga (4,375 balo).Vėlgi – patimiausi – savieji. Patikimiausia partiete bei eLietuvos piliete laikoma Funnyte, tuo tarpu į nepatikimiausiųjų sąrašą visur “populiarūs” Arkangelas ir 1salakahs1 nepateko – jų vietą užėmė Gliookas II, bei LMS narys martuxxx.LIETUVOS LAISVĖS SĄJUNGA (LLS)

Lietuvos Laisvės Sąjunga – antra pagal dydį eLietuvos partija, kurioje Sausio 16-ąją buvo 143 nariai, iš kurių 14 užpildė šią anketą. LLS nariai mielai rinkosi –COBRA- būry, kuriame buvo 57,14% balsavusiųjų. 21,43% iš LLS rinkosi Lithuanian Shadows būrį, 14,29% - The Unit.Ir vėlgi patikimiausieji – jie patys – Lietuvos Laisvės Sąjunga (9,43 balo). Būtu naivu, net keista, tikėtis, kad partija pati savo veiklos nepalaikytų. Geriausi draugai – moderatai (8,57 balo), o didžiausieji priešai, žinoma Solidarumas (2,36 balo).Vėlgi geriausieji, patikimiausieji yra tos pačios partijos bei draugiškos atstovai, tuo tarpu nemėgstamiausieji – tik Solidarumo nariai. Juk natūralu balsuoti už savus bei prieš priešus.LIETUVIŲ NACIONALISTŲ PARTIJA (LNP)

Lietuvių Nacionalistų Partija – trečiąjį reitingą turinti partija, savo rate turinti 134 narius. Šioje apklausoje dalyvavo 17 jos narių, iš kurių 41,18% rinkosi Lietuvos Kariuomenės būrį, o 29,41% - Lithuanian Shadows.Nekeista, kad pati Lietuvos Nacionalistų Partija save įvertino palankiausiai (8,82 balo). Kiek nustebino, kad po savęs, palankiausiai vertino Lietuvos Tėvynės Sąjungą, o Solidarumui skyrė trečiąją vietą ir 5,41 balo. Apie nepatikimiausią partiją nėra nė kalbos – šią poziciją užėmė Lietuvos Laisvės Sąjunga su 3,7 balo.Patikimiausieji čia – visi LNP nariai, o nepatikimiausiuoju paskirtas Solidarumo narys Arkangelas. Už jo rikiavosi buvęs kandidatas į LK vadus – MoGoM ir senas priešas Gliookas II. Rezultatai nestebina.LIETUVOS MODERATŲ SĄJUNGA (LMS)

Lietuvos Moderatų Sąjunga – ketvirtoji pagal piliečių skaičių eLietuvoje, turėjusi 124 narius. Moderatai mielai reiškė savo nuomonę – balsavo 20 LMS narių.Patikimiausi – žinoma, jie patys (8,75 balo). Tuo tarpu po jų seka, Lietuvos Tėvynės Sąjunga, kuri pasitikėjimu aplenkia Lietuvos Laisvės Sąjungą. Na o priešai čia irgi vienodai visiškai aiškūs – Solidarumo partija (2,9 balo).Geriausiai vertinamas čia – ePrezidentas – pararam. Po jo seka kiti LMS nariai – EmuSV, M’anvydas, MoGoM, bei LLS narys – Udra. Kaip nekeista, nepatikimiausiais patapo Solidarumo nariai.LIETUVOS TĖVYNĖS SĄJUNGA (LTS)

Lietuvos Tėvynės Sąjunga - penktoji pagal piliečių skaičių eLietuvoje, turėjusi 120 narių. Ši partija mielai rinkosi Lithuanian Shadows būrį (50%) bei Lietuvos Karo Akademiją (22,73%). Apklausoje iš viso dalyvavo 22 partijos nariai.Patikimiausieji – Lietuvos Tėvynės Sąjunga (9 balai), o po savęs rikiavo Lietuvos Moderatų Sąjungą (6,05 balo), Lietuvos Laisvės Sąjungą (5,27 balo), nuo kurių nedaug atsiliko Lietuvių Nacionalistų Partija (5,23 balo). Labiausiai nepasitikima Solidarumo partija (3,45 balo).Patikimiausi patys partiečiai, bei kažkas išskirtinio – mėgstamiausio LTS būrio vadas D..C bei emigravęs lietuvis, veteranas iPSiArt. Nemėgstamiausiųjų tarpe – tiek Solidarumo, tiek Lietuvos Nacionalistų Partijos, tiek Lietuvos Laisvės Sąjungos nariai.NEPARTINIAI/KITŲ PARTIJŲ ATSTOVAI

Likusieji balsavusieji – 3 kitų partijų atstovai ir 24 nepartiniai. Labiausiai rinkosi Lithuanian Shadows (29,63%) ir Lithuanian Elite Operatives (22,22%) būrius.Likusiųjų balsavusiųjų nuomone – patikimiausi – Lietuvos Nacionalistų Partija (5,67 balo), nepatikimiausi – Lietuvos Laisvės Sąjunga (3,67 balo). Antrąją vietą užėmė moderatai (5,19 balo), trečiąją - Lietuvos Tėvynės Sąjunga (5,11 balo) ir ketvirtąją - Solidarumas (4,67 balo).Nepartiniai ir kitų partijų nariai galvojo, kad Funnyte – patikimiausia mūsų tarpe. Kiek nustebino, kad 5 numeriu tarp patikimiausiųjų – LK vadas – Arius Nesakysiu – kuris ankščiau niekur nefigūravo. Nepatikimiausias – Hyperis Pacas bei Gliookas II, kurie ant kulnų lipo Arkangelas, pantera7 ir 1salakahs1.Na tai šiokia tokia apžvalga. Šiame straipsnyje tampa aiškus ir taip logiškas dalykas – juk savi savus ir palaiko. Tad nuo kito mėnesio teks pasigalvoti naujovių, kaip čia įdomaus pateikus ir išanalizavus duomenis.

Jeigu kyla klausimų dėl anketos rezultatų – prašome kreiptis.Iki kito susitikimo!
 

Comments

BlMBA
BlMBA Day 1,896, 01:17

v

Shmuel97
Shmuel97 Day 1,896, 01:20

vistiek nsm tos apklausos.. bent 100 koks prabalsuotu gal dar kazkas pasirodytu.. o db kai esi is LTS prispamini savo spam chate ir uzpildo.. kad ten kur nors kitur numeti net kiti net nepasiziuri.

TheUnit MoGoM
TheUnit MoGoM Day 1,896, 02:41

"Patikimiausi čia – iPSiArt ir DrMonte – eRepublik veteranai, ilgu darbu užsitarnavę pasitikėjimą iš šio būrio."

Tai kad iPSiart nebetas ipsis, kuris zaide anksciau, tai koks cia veteranas...?

Ir kodel LNP nera statistikos patikimiausiu ir nepatikimiausiu?

Udra
Udra Day 1,896, 02:42

Prie LNP ir nepartinių lentelės turbūt netos sukeltos, nes aprašymas neatitinka jų, peržvelk. Beto puikus darbas.

Brisiaus Galas
Brisiaus Galas Day 1,896, 03:04

Money_boy pavogė LNP lentelę... Gėda Simui 😞

Funnyte
Funnyte Day 1,896, 03:07

Įdomu, ypač - ką palaiko nieko nepalaikantys LTS.🙂 Kad pašalint "savi palaiko savus" įtaką, galvoju, būtų galima pateikt tuos penketukus atmetus žmones, kurie yra iš tos pačios partijos.

iPSiArt
iPSiArt Day 1,896, 03:14

Puikus darbas

Ačiū visiems, kurie manimi pasitikėjo, bandysiu ir ateityje Jūsų lūkesčius pateisinti...

MogoM, tas teisybė kad nebe tas Ipsis nuo 2011 vasaros...Tik kas gali pvz. galvą guldyti kad MogoM yra tas pats MogoM, kuris paliko Erep 2011 rudenį...? Elgesys tai pasikeitė... O kaip sakė vienas iš Erep autoritetingų žaidėjų "kas antras čia žaidžia ne su savo acc" (turima omeny senesni žaidėjai), tik ne visi sugeba apie tai atvirai prisipažinti... Įrodyti/patikrinti dar sunkiau... Tai belieka viena išeitis - vertinti žmogų pagal jo indėlį į žaidimą, darbus, elgesį ir etc., labai nesukant galvos dėl tokių sunkiai įrodomų dalykų kiek kartų acc pakeitė savo savininką, ar netgi kiek asmenų žaidžia po tuo pačiu acc...

RytisM
RytisM Day 1,896, 04:14

turbut niekada nesuprasiu kodel vadinasi pasitikejimo anketa

pantera7
pantera7 Day 1,896, 04:42

poroje vietų lentelės ne tos įdėtos, o šiaip smagu visaip buvo paskaityti ir pasižiūrėti.. (:

Akviliutte
Akviliutte Day 1,896, 06:36

Saunu, dziaugiuosi, kad manes niekur nera ((((: galiu ramiai gyventi

ZygaLTU
ZygaLTU Day 1,896, 08:18

Mhm, su lentelėm sunkiai, dar viena klaidelė:

Šios partijos nariai vienodai rinkosi Lithuanian Shadows, Lietuvos Kariuomenės bei Lietuvos Karo Akademijos karinius būrius (po 25% SOL narių).

Či gal formuluotės problema tik, bet man tai 25+25+25 tai 75. Ne kabinėjuos, bet tai įdomu ir ką kiti pasirinko : )

Šiaip vote.

TcTarget
TcTarget Day 1,896, 08:42

Paskutinės lentelės kartojasi - vienodos.

Mindziuss
Mindziuss Day 1,896, 10:33

Dėkui už išsakytas pastabas - viskas suruošta vakar, o išspausdinau šiandien ryte ir net neperžvelgiau lentelių - skubėjau.

Merkasz -> balsavo iš viso 117 (užskaityta 116), t.y. daugiau nei penktadalis aktyvo (tie kurie balsavo Seimo/Prezidento rinkimuose). Dėl spaminimo - kviečiu visus būrius, partijas spaminti savo chatuos'e kad daugiau žmonių užpildytu. Tik prašau tai daryti sąžiningai - lai balsuoja kaip nori - pamatysim tikrus rezultatus.

MoGoM -> mano žiniomis, dabartinis iPSiArt ankščiau buvo žinomas kaip Vilnietisas, kuris žaidė čiut ilgiau 🙂 Bet kuriuo atveju, manau galėtume jį vadinti veteranu, ar klystu?

ZygaLTU -> nelabai supratau, kur ten formuluotės klaida, bet pakeičiau 😉

Taip pat laukiu dar jūsų pasiūlymų, ko atsisakyti, ką pridėti ar pan 🙂 Visuomet reikia tobulėti 🙂

neriustLT
neriustLT Day 1,896, 12:34

vote

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.