[Amazing journey] Аналіз карти

Day 5,844, 04:34 Published in Ukraine Ukraine by Yuriy Matsula

Стаття-мінімальний гай для тих, хто вперше (або ні) дочекався івенту з картою на дн репки

Отже, в чому суть івенту

Починаючи з вівторка, 5845 дня (тобто 21 листопада, 10:00) ви можете відкривати на карті міста.

Міста відкриваються по одному, ви їх можете поставити в чергу (не більше трьох регіонів в черзі), але в чергу можна додати тільки ті міста, які є сусідами вже відкритих вами. Наприклад, якщо у вас відкритий Париж - можна в чергу буде поставити Лондон, Берлін і Рим. На відкриття кожного міста витрачається певний час - 1,2,4,8 або 12 годин (час на кожне місто можна побачити, клікнувши на нього). Перший регіон можна почати відкривати вже у вівторок, о 10 за Києвом.

Можна прискорити відкривання міст за сс - за умови, що (1) ви маєте до них доступ (тобто сусіднє відкрите місто), (2) місто, яке хочете відкрити за сс, стоїть першим в черзі.

Закінчити формування черги можна буде в понеділок, 4 грудня (5458 дня), до 9:59 - після того часу нові в чергу неможливо буде додати. Загалом для відкриття всіх міст потрібно 350 годин, а для постановки в чергу у вас є 336 годин - тому вам доведеться або докупити пару міст, або ж планувати відкриття так, щоб поставити останніми в чергу пару міст на 8 або 12 годин.

До середи, 5 грудня, 9:59 треба забрати всі призи, які забудете забрати - згоряють. Для забирання призів треба назбирати певну кількість набраного кілометражу (просто політати в грі між регіонами) і amazing coins, які будуть в тижневій лінійці. Кілометраж і кількість amazing coins поки невідомі, але минулого року потрібно було налітати приблизно 150кк кілометрів. Для перельоту раджу маршрут Castila y Leon (Іспанія) - Wellington (Нова Зеландія) - 19 953 км, 4 квитка к5. Половина призів - безкоштовна, для половини призів (extra rewards) треба буде придбати пак.

Серед призів цього року

- постійний будиночок на 320 хп у Maiduguri
- 686 голд
- 297 батонів
- 1248 цукерок
- 384 стінгери
- 74 аннігілятори (150кк)
- 250 великих бомб (5кк)
- 928 годин овертайму
- 10 регіонів з +16 регеном на 16 днів
- 50 соляри
- тимчасових хаток (на 16 днів) на 8022 хп

ну і купка різних бустерів - ранг, інфлуенс на битву, дамаг, акселератори удару, розмір деплою, 2 скіни (авіа і грунт), 2 можливості відкріпити танк чи літак за країну

Карта з призами

[img]https://platools.pyfjs.com/static/map2023.html[/img]

Гуглтабличка з призами

Поради

-Обовʼязково візьміть постійний будиночок у Maiduguri
- Почивайте так, щоб у вас було місто, з якого можна розпочати йти в різні боки
- Формуйте чергу так, аби на ніч у вас стояли міста на 4-8-12 годин, щоб не втрачати час і не обривалось відкриття міст
- На час, коли у вас точно є онлайн, ставте регіони на 1-2 години
- Не поспішайте одразу забирати всі призи - врахуйте те, що у вас відчутно збільшиться регенерація хп, тому вам потрібні будуть будиночки та соляра