Ambient on/off

Join the new world

 

☆[2cT] [LT-LV-RU]Pirmoji diena žaidime.Gidas naujokams ツ☆

Day 1,343, 04:43 Published in Lithuania Lithuania by gliookas IISveikas!

Šiandien paliksiu labai smagų straipsni, kuris, tikiuosi padės tau šiame visiškai nesuprantamame ePasaulyje pačią svarbiausią PIRMĄJĄ DIENĄ! Ką daryti iškart, kai prisiregistruoji? Ką spausti? Kokias misijas vykdyti? Pabandysiu paaiškinti labai akivaizdžiai.
PIRMOJI DIENA - ji pati sunkiausia.

Pats paprasčiausias greito augimo būdas - vykdyti misijas.Taigi, pirmoji misija, kuria tau reikia pabandyti įvykdyti - Join the Rebuilding effort. Kad pavyktų, reikia įvykdyti šiuos reikalavimus:
- turėti 3 grūdų fermas
- 1 įmonę gaminančią maistą.

Tai, tikriausiai, pati paprasčiausia misija. Ateityje tu labai mylėsi adminus. Jie buvo tokie geri, kad davė tau jau visas įmones. Tau tereikia pereiti į My Land ir visas jas pamatysi. Jos išsidėsčiusios eilute, 4 vienetai, o tau tereikia jas atstatyti.Atstatomos jos paprastai: paspausk ant jų 🙂 Paspaudei? Tu nuostabus! 🙂 Paspausk misijos paveiksliuką kairėje ekrano pusėje dabar. Paspaudei? Tu labai gabus. Tavo misija įvykdyta! Turėjai gauti 20 litų bei 2 patirties (exp) taškus.Turejai gauti ir 1 auksinį (gold) ir pereiti į antrą lygį (lvl).Atėjo laikas dirbti! Aš pamokinsiu kaip. Pradžiai paspausk My Land.Paspausk iš eilės visas įmones, kurias tu jau atkūrei. Jas tu matai oranžiniai išskirtame paveiksliuke aukščiau. Skaitosi padirbai. Taip tu įvykdei The daily Bread misijos sąlygas, tau beliko paspausti jos paveiksliuką. Paspaudei? 10 vienetų maisto (q1) ir 2 patirties taškai (exp) jau tavo.

Dabar reikia susirasti darbą. Už jį tau pinigus mokės! Pats pirmas paveiksliukas My Land yra darbo birža (išskyrėme jį žalia spalva). Tau reikia jį paspausti ir darbo rinka atvers savo duris tau. Pasirink patį pirmą pasiūlymą nuo viršaus, tai bus didžiausias atlyginimas. Nepamiršk dirbti kiekvieną dieną, kad tavo pinigų kiekis nuolat augtų. Dirbti jau moki (jeigu pasimetei, tai My Land pats pirmas paveiksliukas, jį reikia paspausti).

Dabar reikia pasitreniruoti, kad tavo jėga augtu. My Land vietoje yra Training Grounds (mes jį paveiksliuke išskyrėme melynai). Spausk drąsiai. Jau? O tu greitas. Jautiesi stipresnis?


Įvykdykime dar porą misijų.
Vienai iš jų, We are all warriors jau viskas paruošta, tau tereikia mygtuką paspausti ir ji bus atlikta. 2 exp taškai ir 5 jėgos (str) gavai dovanų.
Sekančiai misijai, Offense is the best defense, reikia nusipirkti 1 q1 patį paprasčiausią ir pigiausią ginklą. Drąsiai spausk Market, po to Market place. Tada išsirink Weapons ir pasirink patį pirmą, q1.Nusipirk vieną ginklą ir spausk misijos mygtuką. Ji bus įvykdyta, o tu gausi 2 patirties (exp) taškus ir 1 q1 ginklą dovanų.Tu jau 3 lygio (lvl) ir gauni 1 gold dovanų.
Kad įvykdytum sekančią misiją, tau reikia pasikeiti profilio paveiksliuką. Tam tau reikia pereiti į profilio keitimo puslapį ir spausk browse, išsirink bet koki tau tinkamą paveiksliuką iš kompiuterio. Tada Your Password skiltyje įvesk savo slaptažodį ir spausk Make changes. Paspaudęs misijos mygtuką tu gausi 2 exp taškus.

Atėjo laikas pirmam pakariavimui! Patartina pirmiausiai perskaityti patarimus karui. Pirmam karui tau reikia tanko. Tu jį gali nusipirkti turguje, kur prieš tai pirkai ginklą. Išsirink šį kartą q5, t.y. brangiausią. Vieno tau pakaks. Pagrindiniame puslapyje išsirink tinkamą mūšį ir Fight raudono mygtuko pagalbą nužudyk priešus. Tai tavo sveikata bus maža (mažesnė negu 20hp), spausk mygtuką


Nespausk mygtuko, kuris tau siūlys pasigydyti už 0,5 aukso. Pataupyk, už auksą sveikatą atsistatinėja tik itin patyrę kariai, kurie prieš tai pasinaudojo sveikatos atstatymu maistu!

Kai tu nudėsi kelis priešus, turėtum gauti pirmą karinį laipsnį Private ir maisto batonėli (energy bar), kuris gydo sveikatą. Jis vienas tave pagydys iki 100hp. Labai naudingas daiktas, ar ne? Pasinaudok juo, kai tavo sveikata bus mažesnė negu 20hp.
Tu pasiekei 4 lvl ir gavai 1 gold dovanų.
Sekanti tavo misija - A future Hero. Tau tereikia nudėti kare 5 priešus ir ji bus įvykdyta, kai paspausi misijos mygtuką. Dovanų gausi 2 exp ir batonėlį (EB).Tu pasiekei 5 lvl ir gauni dovanų 1 gold .
Pirmąją tavo dieną galime laikyti užbaigta. 🙂 Tiesa, tam, kad labiau suprastum žaidimo eigą, tau bus naudinga pasiskaityti žiniasklaidą. Ją gali rasti pasinaudojęs paspaudęs Community –> News.

Perėję čia, tu gali skaityti TOP-20 šalies spaudos straipsnių. O galbūt tu nori juos skaityti pagal tematiką arba žvilgtelti į užsienio spaudą?Mėlynai išskyrėme specialius mygtukus, kad galėtum rasti tai ko nori, o oranžine spalva išskyrėme mygtukus, kurie tau padės pasirinkti temą.
Pagrindiniame eRepublik puslapyje tu gali rasti kitą būdą, kaip skaityti. News categories po mūšių sarašu mygtukai tau padės.
ANTROJI DIENA

Diena keičiasi 10.00 Lietuvos laiku.
Pirmiausia tau reikia dirbti. Dirbk ir savo įmonėse ir ten, kur įsidarbinai už pinigus. Taip tu gausi ne tik pinigų, bet ir minimum 100 q1 bandelių sveikatos atstatymui, kurią praradai dirbdamas ir kariaudamas.

Neužmiršk treniruotis. Dar atsimeni kur ir kaip tai jau darei? Neužmiršk paspausti Daily Tasks pagrindiniame puslapyje. Padirbęs ir pasitreniravęs gausi papildomą nediduką apdovanojimą.Taigi, pasiekei jau 6 lvl ir gauni 1 gold dovanų.
Atėjo laikas pakariauti. Juk to mes čia ir susirinkome, ar ne? 🙂 Taigi, turguje (marketpalce) nusipirk 2 q5 tankus, tie kurie penkti ir brangiausi. Pasirinkęs karą atakuok. Greitai pasieksi naują karinį laipsnį Private*. Dovanų gausi EB batonėlį.Taip pat pasieksi 7 lvl ir gausi dar viena gold dovanų.Toliau kariaudamas, tu įgysi naują karinį laipsnį (rank) Private** ir taip toliau augdamas ir gaudamas naują EB batonėlį.Taip tu pereisi dar 2 lvl ir gausi 2 gold dovanų.

Taip prabėgo dar viena tavo eRepublik gyvenimo diena. Neužmiršk skaityti spaudą ir periodiška žvilgčioti į ePasaulio žemėlapį.


STRAIPSNIS RUSŲ KALBA
STRAIPSNIS LATVIŲ KALBA

Su meile ir neapsakoma pagarba (meluoju),
Trečiąkart eLietuvos Prezidentas
gliookas II
P.S. Goldyvote?

UŽ VILKAI!
UŽ ANTRĄ PUNKTĄ!
o7!
PFIU. 

Comments

Audriuz
Audriuz Day 1,343, 06:09

Take number 2?

Lorencs
Lorencs Day 1,343, 06:13

Voted!
o/

gliookas II
gliookas II Day 1,343, 07:36

ir kartosime kas savaite, susitaikykit ir votinkit

Taip pat pridejau linkus i kitas populiaresnias versijas LV ir RU kalbomis, manau bus smagiau, jeigu kam nors prireiks

aiwaraz
aiwaraz Day 1,343, 08:34

ne tik plagiatorius bet ir spameris

wandrip
wandrip Day 1,343, 13:48

voted

Manncius
Manncius Day 1,344, 03:23

Sudinas gidas....

warrax45
warrax45 Day 1,345, 00:01

aciu!

epelsinas
epelsinas Day 1,352, 05:12

daug sakityti

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.