Ambient on/off

Join the new world

 

☆[2cT] Kandidatas į Prezidentus gliookas II ツ☆

Day 1,779, 08:34 Published in Lithuania Lithuania by gliookas II

Sveiki, brangūs tautiečiai!

Pagaliau šventė atėjo ir į Jūsų namus, pasveikinkite vieni kitus, nes į šalies Prezidento postą kandidatuoja gliookas II!!! Prisikeliu Išsikeliu iš Lietuvos Laisvės Sąjungos partijos sąrašų, su aktyviausių piliečių pritarimu. Kitų, norinčių paremti, partijų, tikriausiai nebus, nors labai tikiuosi...Kodėl dabar?
Šiuo metu šalis yra labai sudėtingoje padėtyje. Visą mėnesį galėjome džiaugtis išties aktyvaus, naujo, bet labai išmanau Prezidento veikla.
Buvo daroma visa tai, ko nuolat reikalaudavo piliečiai per visas kadencijas:
- karas (NE, jeigu tiksliau);
- „išsami“ pagalba sąjungininkams iš ABC (juk su švedais kariauti pradėjome gindami latvius);
- nauji karai, naujos teritorijos (kariavome su „naujais“ priešais: Vokietija ir Švedija);
- senų priešų pamokymas (buvo kariaujama ir su Baltarusija);
- karas su taktika ir strategija;
- sąjungininkų karinių išteklių išnaudojimas;
- gerų diplomatinių santykių palaikymas;
- aiškus ir pakankamas informavimas (svarbiausia, kad ne šiaip, o tada, kada reikia);
- mažiau populizmo;
- hiperaktyvūs KAM nurodymai;
- aktyvios ir dirbančios ministerijos;
- mažiau nesutarimų su Seimu.

Patikėkite, tautiečiai, tai labai daug. Tokį lygi pasiekti reikia labai pasistengti, kartelė užkelta labai aukštai. Pabrėžtina, kad visiškai nesistebiu, jog atsirado nemažai kritikuojančių valdžią, bet iš tiesu taip daryti reikia, kai joje nesi, taisyklė šioje vietoje paprasta: NEGAVAI – RĖK.

Nepaisant tokios sėkmingos valdžios, karine prasme esame jeigu ne užpakalyje, tai kažkur šalia, iš pirmo žvilgsnio. Teritorijų turime mažokai,latviai jų irgi neturi visų, estams sudėtinga... Turime laimę kariauti su švedais, baltarusiais, rusais. Vengrai mums nebepadeda, lenkai nesikiša (o galėtų!), kitos šalys turi savo bėdų. Problema?
PROBLEMA GALI ATSIRASTI!

Lenkai pažadėjo sekantį mėnesį pagalbos ir labai rimtos – tereikia neužfeilinti. Šį mėnesį jų CP atsisakė pulti Vokietiją arba Švediją, nes turi kažkokių susitarimų, bet tai nereiškia, kad ateinantį mėnesį jie mums nepadės. Jie padės, kaip visada, belieka susitarti, o tai reikia daryti tinkamai, mane supras visi, kas su lenkais bendravo!
Vengrus galima nukreipti ir paspausti – tereikia nesufeilinti. Šį mėnesį jie turėjo pulti švedus, bet, deja, jų kongresas sustreikavo ir palaikė savo teritorinius prioritetus svarbesniais negu mūsų saugumas.
Taip pat šį mėnesį labai buvo bendradarbiauta su slovėnais, serbais ir kitais mūsų svarbiais sąjungininkais, padėką kuriems buvome išreiškę čia: http://www.erepublik.com/en/article/-mofa-gratitude-to-our-friends-2122716/1/20
Sąjungininkai turėtų atsilaisvinti tik dalinai, todėl tereikia jų jėgas nukreipti savo pusėn, kol tokią galimybę turėsime.

Šiuo metu, yra labai daug sudėtingų situacijų, kada reikia priimti atsakomybę ir veikti ryžtingai!

Kaip jau žinote, visi bandymai diplomatiškai susitarti su švedais žlugo, po to kai derybose, jie arba reikalavo pinigų iš mūsų (kartu su vokietukais) , arba teritorijų. Pabandysime susitarti gražiuoju su jais, galbūt, tai mums kainuos pigiau, negu plėšytis ir būtinai jus bausti. Kerštas ne visada yra geras argumentas.
Lygiai taip pat teks pasikalbėti kaip su Rusija, taip ir su Baltarusija. Jeigu ne - reikės valingo sprendimo ir kvalifikuotų veiksmų.


Kodėl gliookas II?
Kaip suprantu, atėjus kitam Prezidentui, kuris nedalyvavo užsienio politikos kūrime, pasikeistų viskas iš pagrindų:
* - žlugtų diplomatiniai santykiai;
** - keistųsi padėti ir ne faktas, kad į gerą pusę;
*** - keistųsi ministrų kabinetas iš pagrindų, kas priverstų sugaišti nemažai laiko prisitaikymui;
Ne faktas, kad tai būtų į naudą mūsų šaliai, kuri, išgyvena sunkų karinį laikotarpį.
Bet... . Tiksliau vėlgi, nenoriu pasakyti, kaip įprasta per rinkimus, kad viskas blogai, visi gaidžiai, o aš d'Artanjanas, oj ne. Bet yra daug darbų, kuriuos reikia sutvarkyti. O aš pradėsiu nuo svarbiausiųjų.

Mano pozicija – priešinga nei kitų žmonių, norinčių į CP dažniausiai. Žaidžiu šį žaidimėlį jau apie 3 metus. Esu dalyvavęs ir kariniame valdyme ir buvęs paprastu 2klikeriu. Esu dalyvavęs ekonomonėse šalies reformose. Esu buvęs ir CP, ir beveik visuose ministro kėdėse. Einu į rinkimus, nes žinau, kaip reikia išvairuoti iš situacijos, turiu daug patirties. Pats mėnesį laiko aktyviai dalyvavau Vyriausybės darbuose ir žinau, kaip ir kur reikia paspausti, kad sutvarkyti visas mūsų bėdas. Ketinu kurso nekeisti, ketinu palikti daugiau mažiau tą pačią Vyriausybę, kad pagaliau atsirastų stabilumo.

Dabartinis Prezidentas Pararam ir KAM ministras M'anvydas sutiko su manimi bendradarbiauti. Labai norėčiau jiems palikti Krašto apsaugos ministeriją, nes jie geriausiai žino, kaip šiuo metu reikia pasukti Lietuvos galybę, kad jėgos būtų išnaudotos optimaliausiai (juk žinote, kad darome daugiau inf. negu švedai, o pralaimime jiems, reiškia švaistome jėgas kituose frontuose).

Sieksime, kad Lietuva atgautų visas savo teritorijas, pradžiai, užbaigiant bent vieną karinį frontą.
Sieksime, kad Latvija atgautų visas savo teritorijas, siekiant užbaigti jos karą su Rusija.
Sieksime, kad suomiai arba liktų nubausti pagaliau, arba Estija pabaigtų beprasmišką karą su jais.


Taip pat turiu paminėti ir tai, kad šiuo metu finansinė Lietuvos padėtis nėra viena iš linksmesnių. LABAI daug išlaidų buvo per šį karą, nepasakysiu tiksliai, bet tankų išdalinome itin daug. Mokesčius jau pakėlėme, bet to nepakanka. Reikia optimizuoti išlaidas. Ir ne algose problema, o problema nemažo veikėjų kiekio socializmuose, mat siekiama viską kažkur kažkam nuolat išdalinti, nepaliekant mums patiems pakankamo kiekio. Labai gražiai atrodo tas milijonas, bet paskačiavus išlaidas, neilgai jų užtektų, įskaitant tai, kad gold'o kaina vis didėja. Ir štai, išaušo ta diena, apie kurią esu ne kartą minėjęs:
- Estija nebeturi pinigų
- Latvija tiek pridalino saviems, kad taip pat skundžiasi.
- Lietuva turi lėšų jau pavojingą kiekį, kada links skundų einame.Ką reikia daryti? OPTIMIZUOTI. Labai tikiuosi, kad pavyks apturėti skaičius, pokalbius su EM, susitarimus su karinėmis struktūromis dėl didesnės lėšų panaudojimo kontrolės bei protingo išleidimo.


BB? Tiek žadėjai...
Kitas, labai svarbus dalykas yra pono Migo straipsnio efektas. Labai padžiugino mane, kad pagaliau buvo imtasi BB. Bet turiu pripažinti, kad efektas menkas. Straipsnis ilgas, labai iškritikuotas įvairių žmonių, kaip eRep, taip ir ne eRep bendruomenės. Reikia trumpesnio, aiškesnio, daugiau lozungų ir ŽAIDIMO. Žaidimo, turiu omenyje, kad žmonės nori žaisti, jie čia ir turi ateiti žaisti, RL Seimo rinkimų propagandos kulminacijoje straipsnis vertinamas skeptiškai.

Jeigu busiu išrinktas, NM ministru taps danisltu, kuris apsiima naujokų priežiūrą surengti, atnaujinti straipsnius ir prisidėti prie BB.

Mano nuomone reikia išnaudoti ir šį straipsnį ir parašyti dar kitą, tobulesnį. Labai norėčiau pagaliau įgyvendinti tą BB idėja, kurią jau du kartus bandžiau, bet dėl laiko stokos, arba dėl kitų žmonių motyvacijos visiškai pavyko sužlugdyti. Pabandysiu ir vėl, surinkti darbo grupę, pasiskirstyti darbus ir pradėti bent kažką veikti ta linkme. Potencilas nemažas, tereikia imtis. Va, tarkime, Hyperis Pacas dešimtą SB medalį gavo, stipriai spamindamas travulyje. Reiškias galime, kada norime??? Tai va...Bet dar svarbiau, tuos naujus asmenis išlaikyti žaidime. Esu puikios nuomonės apie LKA. Pats ėmiausi analogiško darbo ir labai daug pastangų ir lėšų dedu į naujokų pritraukimus į žaidimą, MU, įvairias partijas bei politinę, žurnalistinė ar kitokią veiklą. Labai norėčiau, kad ir LKA, ir TU, ir LS, ir LEO, ir COBRA, ir GV imtųsi naujokus pritraukinėti aktyviau į karinius būrius, sudarydami sąlygas naujokams pigiai ir greitai tobulėti. Taip, tikimasi, daugiau asmenų užsilaikys žaidime.


O dabar trumpai
Daug čia visko prirašiau. Bet labai tikiuosi, kad viską pasversite, palyginsit ir priimsite tinkamą sprendimą. Trumpai pakartosiu tai, ką žadu:
- stabilų karinis kursą į išvadavimą;
- stabilų užsienio politikos kursą;
- stabilų vidaus reikalų kursą;
- finansinės situacijos persvarstymą ir optimizacijos darbus;
- BB bandymą


Tiek šįkart. Apie mane dar galite rasti informacijos miestietės interviu: http://www.erepublik.com/en/article/-pa-intis-quot-moni-nem-gstu-bet-su-domesniais-bendrauju-quot--2128423/1/20

Ir sėkmingų visiems Jums rinkimų, taip sakant 🙂Su meile ir neapsakoma pagarba (meluoju),
Penkiskart eLietuvos Prezidentas
gliookas IIP.S. Goldyvote?

 

Comments

Asirgitawe
Asirgitawe Day 1,779, 08:38

o7

Browlis
Browlis Day 1,779, 08:40

Aš balsuosiu už Gliooką II, o Tu? 🙂

Nukainotas
Nukainotas Day 1,779, 08:45

O aš balsuosiu už Tautį. Gliookui nors ir užtenka proto, bet jo metodai ir motyvai labai abejotini, gliookas jau seniai prarado didelės tautos dalies pasitikėjimą.

LS HQ
LS HQ Day 1,779, 08:47

tai, kad gliukai tu esi valdzioje. galiu turi daugiau nei pararam kaip urm.🙂 Duok kitiems zmonems pasireikst. As asmeniskai noriu nauju veidu...arba bent jau neatsibodusiu senu:D

man tai kazkaip idomu pas jus rinkimai ir pas mus rinkimai. ka tik is rinkiminio posedzio stabo grizau. ir vel rinkimai:D eikit jus su tais rinkimais visi kazkur:) Ten dirbi cia vel dirbt:D arba balsuokit uz mane in real, bet ne siuose rinkimuose:D.

TheUnit H. Pacas
TheUnit H. Pacas Day 1,779, 08:51

"Va, tarkime, Hyperis Pacas dešimtą SB medalį gavo, stipriai spamindamas travulyje."
SB ir ne tik traviane, buvo daugybe zaidimu:D Dabar kai pakeite energijos gavima naujokai lengvai pasiekia 20 lygi, bet nepasilieka, galima jiems nors ir RL aukso kalna zadeti:) nu vienzo einu spaminti:D

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,779, 08:53

Manau kad zinant kitus kandidatus net nekyla klausimai uz ka balsuoti reikia, kad ir kokia isankstine nuomone turit apie si kandidata. Pilnai palaikau si kandidata, kaip ir dauguma LMS partijos, tik kad PP pas mus truputi ne i tema, tai del to oficialiai iskeltas kitas kandidatas.

ValdemarButor
ValdemarButor Day 1,779, 08:56

A Vote for Gliokas from Baltarusija \o

Evil Rudolph
Evil Rudolph Day 1,779, 08:57

Giedriau, tu tik pašnibždėk, mes gi ne ekstrasensai...

Shmuel97
Shmuel97 Day 1,779, 08:57

gliokai darbo neturi RL kad vel lendi i CP?

Nukainotas
Nukainotas Day 1,779, 08:59

„A Vote for Gliokas from Baltarusija \o “
Va va...

pantera7
pantera7 Day 1,779, 08:59

Va. aš irgi palaikau šį kandidatą, nes kai nori - Gliookas dirba, o dabar noro kaip tik ir turi (:

Giedriau, aš irgi iš rinkimų kaip tik, milijonus biuleenių išdalinau, ryt vėl į mokymus eisiu pas juos.. o kur kandidatuoji in RL?(;

gliookas II
gliookas II Day 1,779, 09:05

aha, ir as is RL rinkimu apylinkes komisijos 😉

Merkai, turiu laiko tiesiog ir noro daug. O ir situacija idomi, galimybiu daug

Iskroviklis
Iskroviklis Day 1,779, 09:05

Kas kas bet tik ne Gliokas CP

Migasss
Migasss Day 1,779, 09:06

Dieve, apsaugok Lietuvą nuo Gliooko.

iJokimas
iJokimas Day 1,779, 09:09

Pararam +1

Baneris
Baneris Day 1,779, 09:10

LMS remia šį kandidatą ir pliusas Pararam!

Vaicius
Vaicius Day 1,779, 09:17

Tauti, apsaugok Lietuvą nuo gliūko!

Aveun.
Aveun. Day 1,779, 09:18

Manau balsuosiu uz tave 🙂

simust2
simust2 Day 1,779, 09:20

Какие тебе 6-й срок?) НА ПЕНСИЮ ДАВАЙ!

ChemicalBro
ChemicalBro Day 1,779, 09:21

Dieve, apsaugok Lietuvą nuo Gliooko.

danisltu
danisltu Day 1,779, 09:35

Mano balsa jau turi. Kodel manau kad Gliookas yra tinkamas kandidatas ? Jis yra patyres, daug kartu buvo prezidentu, manau susitvarkys su siuo karu geriau, nei kiti kandidatai.

Raguotas Akmuo
Raguotas Akmuo Day 1,779, 09:43

Turi mano balsa 😉

Pacukass
Pacukass Day 1,779, 10:07

Nieko prieš neturiu, bet kaip žaidimą suprantančiam kaip pramogą, 7 mėnesiai no-life'o per daug, nemanai?

Lurk
Lurk Day 1,779, 10:32

labai jau daug naudoji zodi "stabilus", o zinant paskutines tendencijas tavo buvimo valdzioje( kai porai dienu praejus dingsti kaip i vandeni ir visus pasiunti ant 2 raidziu) nematau as to stabilumo is taves : )

Kalnu Karabachas Day 1,779, 10:47

Comment deleted

Kk1boRg...
Kk1boRg... Day 1,779, 10:52

V

Hawt Monkey
Hawt Monkey Day 1,779, 11:05

koks tolkas uz si lenka balsuoti?

Lari0x
Lari0x Day 1,779, 11:28

Прагаласаваць за gliookas і росквіту Беларусі!

Dvorf
Dvorf Day 1,779, 11:32

o as parduodu savo balsa ne uz tuscius zodzius, o uz auksa. pasiulymai i pm.

Rytu aukstaitis
Rytu aukstaitis Day 1,779, 12:27

Demotyvacija.lt vertas rašinėlis.Jau pradžia išduoda,kad iš kuklumo kandidatas tikrai niekada nenumirs. : )

spamas
spamas Day 1,779, 12:44

nu ka prie pararam viena kart jau baltarusams lietuva pakiso, dabar antra kart pakis. mokinkites biznieriai kaip gold reik daryt 😁

Profkas
Profkas Day 1,779, 13:00

Sveikinu jus (dalį komentatorių) tapusiais juoda mase kuri tik ima kas bloga ir stumia ant kitų žmonių patys net nepamąstę kaip yra iš tikrųjų. Kitaip tariant, pasidavėt priešininkų propagandai.

Pridurkas
Pridurkas Day 1,779, 13:23

balsa turi

Kolukio Princas
Kolukio Princas Day 1,779, 20:45

Not again (facepalm)

Rupijus
Rupijus Day 1,779, 21:49

"gaidziai ir D' Artanjanas"... DD

swlk
swlk Day 1,779, 23:18

jei nežinočiau kad čia gliookas, tai po tokios agitacijos balsuočiau 😃

UgiBugiVugi
UgiBugiVugi Day 1,780, 01:25

Ne.

havajai
havajai Day 1,780, 01:35

Gerbiamas kandidate dažnai pasitaiko kad jūsų cobriukai dėl bh plakasi tarpusavyje,nors Lietuva pirmauja 60 ir daugiau proc.Jūs jau jiems tėviškai paaiškinkite,kad bendras reikalas kartais būna svarbiau nei virtualus pinigėlis.

havajai
havajai Day 1,780, 01:40

Nieko asmeniško,- čia daugelio iš mūsų bėda.Visgi jei pavyktų tuos procesus nukreipti reikiama linkme mūsų valstybė labai daug laimėtų.Sėkmės.

Magnus Dux
Magnus Dux Day 1,780, 02:06

Norėtųsi išgist gliooko kaip URM ministro ataskaitą apie šios kadencijos diplomatinius laimėjimus (:

spamas
spamas Day 1,780, 02:19

kam ta ataskaita 😃 islaisvino baltarusija nuo LT va ir pasiekimai

BlMBA
BlMBA Day 1,780, 02:44

o kokie kiti kabineto nariai? Ar jie tokie nereiksmingi, kad neverta pamineti?

truperisltu
truperisltu Day 1,780, 03:35

sėkmės rinkimuose gliookai !

TheUnit GaaN
TheUnit GaaN Day 1,780, 05:33

vote

Kakeris
Kakeris Day 1,780, 06:59

gliookas valgo šliosą

Finway
Finway Day 1,780, 08:21

GliGli \o/

vyygis
vyygis Day 1,780, 11:56

UŽ gliookas II!

iPSiArt
iPSiArt Day 1,780, 23:39

Straipsnis ugningas ,tik nereikia skiesti, ok.? Jei nebus išrinktas CP turintis patirtie sdiplomatijoje žlugs netgi diplomatiniai santykiai, mus ištrins o gal Erepą panaikins dar? Diplomatinė patirtis kaip ir kitokia yra susikuriama darbu, ką sėkmingai įrodė ir Migasss ir Žyga.

O vat dėl gliooko darbo turiu rimtų abejonių. Paskutinį kartą būnant CPužsienio politikoje buvo gerai, bet bet dingo naujokams skirtas milijonas kurį nukniso draugelis iš LLS kuris taip ir neatsirado ir LNP gold.

gliookas II
gliookas II Day 1,780, 23:57

> ir LNP gold.

atsiprasau...kaaaaA???

vabdeniss
vabdeniss Day 1,781, 00:22

nu va 🙂 bent jau nesigina kad milijona "s pacanamy" priglaude 🙂

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.