Звернення президента: 1768

Day 1,599, 15:30 Published in Ukraine Ukraine by Pan Xenonchik

Доброго вечора, націє. Перш за все хочу щиро подякувати вам за довіру, яку ви висловили підтримавши мене на виборах. 🙂

Організаційний відступ.
Я буду писати в двох газетах. В президентській газеті будут публікуватися укази та інші офіційні документи. В цій - більш детальні роз"снення, звернення, тощо. Доречі, перший указ щодо кадрових ротацій в Кабінеті Міністрів вже вийшов. Склад Кабміну можете подивитися також там. Я бажаю оновленому уряду натхнення та сил в їх нелегкій праці.

Але в нас немає часу на емоції. Як вам всім відомо Польща захопила всі наші землі. Хоча це не є Апокаліпсисом, проте ситуація дуже скрутна і має негативні наслідки. Як для економіки держави, так і, що найголовніше, для морального становища нашого соціума. Кожному зрозуміло, що головна наша мета зараз - боротьба за визволення нашої держави. Я впевнений, багато хто з нас при аналізі великого завдання розбиває його на ряд менших і поступово виконує їх. Так зробимо і ми. І першим нашим завданням, як би це банально не звучало є визволення одного регіону. Нам потрібна перемога.
Диспозиції не в нашу користь - ми набагато слабкіші за поляків, їх альянс зараз дещо домінує над нашим.

Є декілька шляхів досягнення нашої мети.
1. Укласти угоду з поляками.
2. Прохати ЕДЕН про допомогу.
3. Купити дамаг у найманців.
4. Спробувати самим щось зробити.

1. Укласти угоду з поляками. Тобто ганебно капітулювати. Можу заявити зі всією відповідальністю, поки я президент еУкраїна не буде прогинатися під ворогами. Я не піду на національне приниження заради регіонів.
2. Прохати союзників про допомогу. Тут ситуація наступна. Я вже провів декілька перемовин з керівництвом ЕДЕНу, вони прохають трішки почекати. Звичайно їх можна зрозуміти - зараз ЕДЕН програє на багатьох напрямках і просто фізично не може дати нам дамагу. Проте нам від цього не краще, чи не так?
3. Купити дамаг у найманців. По-перше, не так і просто знайти таку велику купу дамагу, яка перебила би поляків. По-друге, це, як і пункт 2, мало що дасть нам в психологічному плані. Знову пришли великі дядки і все зробили за нас.
4. Спробувати самим щось зробити. Так, ми набагато слабкіші за поляків. Проте це не означає, що ми не здатні виграти 8 раундів в одній битві. Ми можемо це зробити, але все буде не так просто. Отже, порахуємо.
Одна базука, це 3 удари по 10К дамагу. Отже 1 базука - 30К дамагу.
34 базуки - 1 020 000 дамагу. Тобто більше міліону. 5 гравців, по 34 базуки у кожного - виграний нічний раунд. 10 гравців по 34 базуки у кожного + підтримка фудфайтом тих, у кого сила овер 8К - виграний денний раунд. Що я пропоную? Якщо коротко - то зібратися усім і вдарити базуками на повну.

Якщо більш детально, то виглядає все приблизно так.
1. Кожен, хто хоче прийняти участь в визволенні Батьківщини заповнює цю форму, в якій вказує поточну кількість базук.
2. Починаємо повстання ввечері.
3. Збираємося на єдиному ірц каналі.
4. Сидимо всю ніч(ну хто, скільки зможе), базуками і фудфайтом витягуємо раунди.
5. Витягуємо раунди тими базуччиками, які спали вночі і прокинулися зранку.
6. Це все робимо в комбінації з допомогою союзників і деякою допомогою найманців.

Тепер більш по суті. Багато, реально багато гравців справедливо скаржаться на нудьгу в іграшці. Зараз у нас є реальна можливість зробити щось по-справжньому цікаве, інтригуюче і фанове в цій грі. Давид проти Голіафа, еУкраїна проти Польшчі! Останній раз ми самі щось вирішували в битвах десь наприкінці весни минулого року в війні з Литвою. Після того за нас все вирішували союзники. Рулять союзники - є перемога, не рулять - програли. Самі ми нічого не вирішували. Зараз у нас є реальний шанс самим, самим, чорт його забирай, здобути свою свободу!

Це буде складно. Це буде дуже складно. Таку операцію не провести таємно, знайдуться пташки, які розкажуть полякам, що ми задумали і вони будуть нас стерегти.

Це буде перемога, заради якої треба буде принести жертву. Жертва складається з базук, які могли піти на чергову медальку та часів сну у ніч битви. Причому скоріш за все - щей на будній день. Я збираюся не спати всю ніч, а потім піти на роботу, а ти?
This is maddness. Madness? This is UKRAINE!

Зі свого боку я зроблю все, щоб наші старання не були даремні. Я вже почав говорити про цю битву з союзними країнами, почав пошук найманців для підстрахування. Проте все залежить виключно від нас. СПРАВЖНЯ свобода здобувається залізом, кров"ю та нервовими клітинами. Так робили наші пращури під Корсунем, Жовтими Водами, Крутами та Конотопом, так зробимо і ми. Хоча б тут.Коротше. Оголошується набір психів в бригаду смертників. Купуємо частини від базук(швидше, скоро пропаде можливість!), заповнюємо форму, та чекаємо удару.
Що буде? Буде чат вояків, в якому не буде емс, ра, фобосу, фасу, нпу, нг і так далі, а будуть лише українці. Де не буде сварок і політоти. Ви будете колотити по кнопкам, як скажені, ви спалите купу нервів, ви провтикаєте медальку, ви не виспитеся, ви напьєтеся енергетиків, отримаєте догану на роботі, ваша дівчина образиться і не даватиме вам тиждень, проте ви ЗАПАМ"ЯТАЄТЕ цей бій. Це будуть ваші найкращі миті в цій довбаній грі. Бо якщо грати тут не для цього - то взагалі немає сенсу грати. Ви хочете фану? Буде вам фан. Ви хочете драйву? Буде вам драйв. Ви хочете угару? Угару хоч лопатою греби!
Повторюю останній раз. Ніч на будній день. Крейзі юкрейніанс проти польских товстунів. Тільки мі і вони, ми і вони. Та заповнюй вже форму!

p.s. Вже подано заявок на 42 000 000 дамагу.