Звернення президента: 1768
![Ukraine](http://www.erepublik.net/images/flags_png/S/Ukraine.png)
Pan Xenonchik
Доброго вечора, націє. Перш за все хочу щиро подякувати вам за довіру, яку ви висловили підтримавши мене на виборах. 🙂
Організаційний відступ. Я буду писати в двох газетах. В президентській газеті будут публікуватися укази та інші офіційні документи. В цій - більш детальні роз"снення, звернення, тощо. Доречі, перший указ щодо кадрових ротацій в Кабінеті Міністрів вже вийшов. Склад Кабміну можете подивитися також там. Я бажаю оновленому уряду натхнення та сил в їх нелегкій праці.
Але в нас немає часу на емоції. Як вам всім відомо Польща захопила всі наші землі. Хоча це не є Апокаліпсисом, проте ситуація дуже скрутна і має негативні наслідки. Як для економіки держави, так і, що найголовніше, для морального становища нашого соціума. Кожному зрозуміло, що головна наша мета зараз - боротьба за визволення нашої держави. Я впевнений, багато хто з нас при аналізі великого завдання розбиває його на ряд менших і поступово виконує їх. Так зробимо і ми. І першим нашим завданням, як би це банально не звучало є визволення одного регіону. Нам потрібна перемога.
Диспозиції не в нашу користь - ми набагато слабкіші за поляків, їх альянс зараз дещо домінує над нашим.
Є декілька шляхів досягнення нашої мети.
1. Укласти угоду з поляками.
2. Прохати ЕДЕН про допомогу.
3. Купити дамаг у найманців.
4. Спробувати самим щось зробити.
1. Укласти угоду з поляками. Тобто ганебно капітулювати. Можу заявити зі всією відповідальністю, поки я президент еУкраїна не буде прогинатися під ворогами. Я не піду на національне приниження заради регіонів.
2. Прохати союзників про допомогу. Тут ситуація наступна. Я вже провів декілька перемовин з керівництвом ЕДЕНу, вони прохають трішки почекати. Звичайно їх можна зрозуміти - зараз ЕДЕН програє на багатьох напрямках і просто фізично не може дати нам дамагу. Проте нам від цього не краще, чи не так?
3. Купити дамаг у найманців. По-перше, не так і просто знайти таку велику купу дамагу, яка перебила би поляків. По-друге, це, як і пункт 2, мало що дасть нам в психологічному плані. Знову пришли великі дядки і все зробили за нас.
4. Спробувати самим щось зробити. Так, ми набагато слабкіші за поляків. Проте це не означає, що ми не здатні виграти 8 раундів в одній битві. Ми можемо це зробити, але все буде не так просто. Отже, порахуємо.
Одна базука, це 3 удари по 10К дамагу. Отже 1 базука - 30К дамагу.
34 базуки - 1 020 000 дамагу. Тобто більше міліону. 5 гравців, по 34 базуки у кожного - виграний нічний раунд. 10 гравців по 34 базуки у кожного + підтримка фудфайтом тих, у кого сила овер 8К - виграний денний раунд. Що я пропоную? Якщо коротко - то зібратися усім і вдарити базуками на повну.
Якщо більш детально, то виглядає все приблизно так.
1. Кожен, хто хоче прийняти участь в визволенні Батьківщини заповнює цю форму, в якій вказує поточну кількість базук.
2. Починаємо повстання ввечері.
3. Збираємося на єдиному ірц каналі.
4. Сидимо всю ніч(ну хто, скільки зможе), базуками і фудфайтом витягуємо раунди.
5. Витягуємо раунди тими базуччиками, які спали вночі і прокинулися зранку.
6. Це все робимо в комбінації з допомогою союзників і деякою допомогою найманців.
Тепер більш по суті. Багато, реально багато гравців справедливо скаржаться на нудьгу в іграшці. Зараз у нас є реальна можливість зробити щось по-справжньому цікаве, інтригуюче і фанове в цій грі. Давид проти Голіафа, еУкраїна проти Польшчі! Останній раз ми самі щось вирішували в битвах десь наприкінці весни минулого року в війні з Литвою. Після того за нас все вирішували союзники. Рулять союзники - є перемога, не рулять - програли. Самі ми нічого не вирішували. Зараз у нас є реальний шанс самим, самим, чорт його забирай, здобути свою свободу!
Це буде складно. Це буде дуже складно. Таку операцію не провести таємно, знайдуться пташки, які розкажуть полякам, що ми задумали і вони будуть нас стерегти.
Це буде перемога, заради якої треба буде принести жертву. Жертва складається з базук, які могли піти на чергову медальку та часів сну у ніч битви. Причому скоріш за все - щей на будній день. Я збираюся не спати всю ніч, а потім піти на роботу, а ти?
This is maddness. Madness? This is UKRAINE!
Зі свого боку я зроблю все, щоб наші старання не були даремні. Я вже почав говорити про цю битву з союзними країнами, почав пошук найманців для підстрахування. Проте все залежить виключно від нас. СПРАВЖНЯ свобода здобувається залізом, кров"ю та нервовими клітинами. Так робили наші пращури під Корсунем, Жовтими Водами, Крутами та Конотопом, так зробимо і ми. Хоча б тут.
Коротше. Оголошується набір психів в бригаду смертників. Купуємо частини від базук(швидше, скоро пропаде можливість!), заповнюємо форму, та чекаємо удару.
Що буде? Буде чат вояків, в якому не буде емс, ра, фобосу, фасу, нпу, нг і так далі, а будуть лише українці. Де не буде сварок і політоти. Ви будете колотити по кнопкам, як скажені, ви спалите купу нервів, ви провтикаєте медальку, ви не виспитеся, ви напьєтеся енергетиків, отримаєте догану на роботі, ваша дівчина образиться і не даватиме вам тиждень, проте ви ЗАПАМ"ЯТАЄТЕ цей бій. Це будуть ваші найкращі миті в цій довбаній грі. Бо якщо грати тут не для цього - то взагалі немає сенсу грати. Ви хочете фану? Буде вам фан. Ви хочете драйву? Буде вам драйв. Ви хочете угару? Угару хоч лопатою греби!
Повторюю останній раз. Ніч на будній день. Крейзі юкрейніанс проти польских товстунів. Тільки мі і вони, ми і вони. Та заповнюй вже форму!
p.s. Вже подано заявок на 42 000 000 дамагу.
Comments
voted first
voted
Votadlo )
Корсунем, Жовтими Водами, Крутами та Конотопом - там не було базук)
по статті - романтизм та балобольство, але я вотну, все можливо якщо захотіти
"все можливо якщо захотіти "
В точку. Тому романтизм - так, балабольство - ні. І взагалі це вже від вас залежить зараз! 🙂
[removed]
+ Архангели
коли рушився Рейх - діти з гітлерюгенда були послані на захист Берліна. що з того вийшло історії відомо.
це так, просто асоціації, нічого більше...
А взагалі краще знати гірку, жорстоку правду про те в якій ми дупі, ніж солодке вищенаписане пафосне лицемірство. І тобі як нікому іншому це відомо, як і те що причиною є далеко не поляки і навіть не Еден.
Шукаймо тараканів у своїх головах...
коли рушився Рейх - діти з гітлерюгенда були послані на захист Берліна. що з того вийшло історії відомо.
____
Дуже навіть точно, брак кадрів очевидний і не тільки "по ту сторону барикад". Після ксенона буде явно перспективний нуб висунутий, або старпро, або віджил, який має амбіції) Головне щою рух був, хоя якісь, не застої
Так так зливаем базуки в трубу. А як прийде час еденом визволяти україна знов незможе демагу видати і знов будуть "рішати союзники".
Voted
"А взагалі краще знати гірку, жорстоку правду про те в якій ми дупі"
Гірка, жорстока правда полягає в тому, що ми під випилом. Твоє діло - хникати. Моє - шукати вихід з ситуації.
тарас, не стогни. ксенон справді заводну статейку запиляв. вчися
http://clip2net.com/s/1Mslf Бити за україну чи ні? Ось в чому питання!
Єдиний вічнодіючий закон перемоги у РВ - дрейн дамагу противника у більш важливих для них битвах. Зараз я такого не бачу, і тому лише телепень не розуміє що вони будуть у власному РВ зливати стільки скільки потрібно аби брати раунди, адже в них теж є чувачки з базуками, медалхантери і мегатанки... в 6 разів більше.
Попустись трохи у своїх потугах зкорчити красиву рожицу при поганій грі, ти тепер бухгалтер))
Гірка, жорстока правда полягає в тому, що ми під випилом. Твоє діло - хникати. Моє - шукати вихід з ситуації.
_________
Ваш агіт апарат тупить і замовчує, але це природньо і правильно для вас і для будь якої анти- сили. Тарасій хоч і додік в внутрішньому средовищі але він повністю витягнув країну з-під турків, кітті розгрібла наслідки, форест просрав всі полімери.
На особистості мені пофіг, але від результату не втікти, був би інший типаж мислення у фореста та чітко визначені амбіції - було б все інакше... безвихідних ситуацій не буває, знаю по РЛ
Pan Xenonchik
Гірка, жорстока правда полягає в тому, що ми під випилом. Твоє діло - хникати. Моє - шукати вихід з ситуації.
Ким ти був минулий місяць? І що ти зробив аби гірка правда не трапилась?)
Хникати?)) Насправді просто набридло спостерігати ці градації абсурду. Тому й хочеться цинічно писати те що й так всі розуміють, але зберігають дибільну субординацію)
Статейка заводная, вотнул. Но не более того 🙂
Хотя мож еще и передумаю.
А що, натхненно написано, місцями зачіпає. Я готовий, хоч і дамаг у мене слабенький. Для армії важливо налагодити постачання. СРСР отримав серйозні втрати лише через те що було, точніше місцями його взагалі не було, не грамотне постачання армії, боєзапас, харч. тут аналогічно, треба серйозно підготувати операцію в вузькому колі довірених осіб. Також було б добре пошарпати поляків дезінформацією, нехай вони кілька ночей не посплять, а потім спокійно зненацька шарахнути .
Ги, я так зрозумів що ідея цієї статті народилась під впливом фільму про жидів-збоченців, які підло вбивали воїнів Рейху?
рекомендую переглянути "Титанік")))
Також було б добре пошарпати поляків дезінформацією, нехай вони кілька ночей не посплять, а потім спокійно зненацька шарахнути .
______________________________
Мечты-мечты. Это немного другая игра.
o7
"Ги, я так зрозумів що ідея цієї статті народилась під впливом фільму про жидів-збоченців, які підло вбивали воїнів Рейху?"
Ти просто пізно зареєструвався в цій грі і не пам"ятаєш з якої з статей Тихенка взята фотографія хД
Вообще то эту пикчу начал юзать ВипХантер или Ментем, на теренах Украины по крайней мере
http://www.erepublik.com/it/article/-mo-1-1087744/1/20
Вип форсить отряд головорезов начал...
>>> віджил, який має амбіції
Оно мне сейчас вообще не сдалось ни разу.
Hail VIPhunter
I have a plan braća južni Rusi:
- you have to make a peace with Poland and get the Taurida back.
- attack Konstantinopolj.
- nail a shield to the Konstantinopolj gates.
- win!
P.S. welcome to ONE
"Доброго вечора, націє. Перш за все хочу щиро подякувати вам за довіру, яку ви висловили підтримавши мене на виборах. "
_________________
радует что ты с самоиронией к этому относишься )
"Коротше. Оголошується набір психів в бригаду смертників. Купуємо частини від базук(швидше, скоро пропаде можливість!)"
_________________
а вот это уже неудачная шутка. мало того что в статье ни слова нет о том что государство хоть каким то образом собирается компенсировать дамаг, так ещё и такой лол.
Арк, это игра. Кто ловит фан от медалек, пусть продолжает их ловить. И как обычно ныть от скуки. Я предлагаю фан иного рода. Я предлагаю отбить регион самим без тотальной зависимости от больших дядек. Я наелся на дебатах риторики Засновныка о том что тут всем на всем пофиг и никому ничего не нужно. Кому ничего не нужно, тех мы не дергаем. Все добровольно.
Кто же хочет взять и увековечить(увековечить в ереп-смысле канеш) свое имя как солдата сразившего польского гиганта - вон форма, заполняй, готовь базуки. Копи/покупай, дело твое, сколько будет, столько и будет.
+
гаряче серце має цей президент, локшина, що з вуст л'ється, так і парує.
лохів шукає ботообранець ваш, а сам свої базуки нещодавно відстріляв за еЧехію, аби тільки словакам підісрати
запитайте, чому цей пан витратив більш, ніж 3 млн дамагу в той час, коли країні був конче потрібен цей дамаг (Damage 3,219,304 for Czech Rep. Achieved while trying to defend Southern Bohemia against Slovakia on day 1,589)
Вітаю з перемогою, Ксенончик! Бажаю еУкраїні знов отримати незалежність після вдалого імпічменту цього дуже активного, але брехливого політика.
вотед
Тільки фан може розворушити болото. Вірити, що хтось вирішить наші проблеми за нас не варто. Але нічні раунди це тільки частина битви. Далі потрібні десанти і щоб у поляків були пріорітетніші битви.
ксен,
а тем у кого дамаг без базуки больше, чемс базукой тоже закупаться? или без этого можно? 🙂
Идея - ок.
Засновнык - лох печальный.
ВиаЙПиХунтер - неадекватный школьник.
Крук и Хирасе - непонятно вообще к чему вспомнили того школьника.
Арманыч - упоролся в отыгрыше венгерской карты в Украине в этой игре.
Зигги - решил лишний раз почухать своё ЧСВ, но опять же, всё собственными руками.
Дуб - дерево.
Смерть - неизбежна.
Якщо заглянути на 2 кроки вперед вже видно розчарування крейзі юкрейніанс за програні раунди, даєш людям наркотик, попереджай про ломку
Перемога повинна бути підготована, злив повинен бути виправданий, а крейзі у нас завжди багато
Все як завжди..Той хто хоче досягти мети – шукає можливості, хто не хоче - причини...
о7
Блін, шо ж за фігня? От ми сидимо без регіонів - хникаємо... З"являється план, яким способом можна хоч спробувати визволити регіон - знову хникаємо.....
слово план багатозначне, поки плану військової кампанії не видно : )
Атака на еСловакию ничему не научила? Захотелось получить еще одну порцию люлей? ))
удачьки - не отдам свои 2кк)
facepalm. Підтримую слова Арманича про твою КХ і про лохів.
Товарищ президент, надеюсь, вы принесете много фана.
У Вас уже ничетак получается.
Веселите ещё!
Краще тепер підтримати союзників в пріоритетних битвах ніж наразі зливати дамаг в трубу. Зараз маю 102 базуки і 125 батончиків, і готовий злити все для визволення України, проте ще не час. Нехай стабілізується ситуація в ТЕДЕНІ, тоді можна буде і говорити про визволення регіонів. Також слід зауважити, що полякам нічого незаважає знову оголосити нам НЕ і забрати визволений регіон, як в дитини цукерку.
Вотаю за ідею!
АЛЕ питання - а чи зможемо ми втримати цей регіон хоча б 2 дні?
оу,
а хто поділиться базуками? їх залєжи не вічні, а на нові тре голд, багато.
якщо НЕ з поляками закриється то зможемо вистояти і більше, саме головне не урвати то що не зможемо винести
вотед)
Ну припустимо що навіть погодиться потрібна кількість народу, зберуться, злиються і навіть якимось чином виграють - ціною сотні-другої голду. Ми потримаєм один регіон півдня) ура! велика перемога! а понту, якщо на наступний же день ми його втратим і ресурсів відвоювати знов вже не буде.
Можна спробувати домовитися про допомогу Аргентини та Бразилії в нічних раундах.