Гуртуймося! або перекваліфікація ЧФ РФ від Василя Малюка та Кирила Буданова.

Day 5,925, 14:35 Published in Ukraine Ukraine by Bogorodcnahu
Одразу кажу, що ця стаття вийшла з запізенням

Бажаю здоров'я, пані та панове!

От уже багато років палає вогонь війни, та проливається кров людська на страждаючій нашій з Вами е-Землі. Багато воїнів загинуло, і, нажаль, не тільки "е"...

Світла та вічна пам'ять їм! о7

Багато поранено, багато списів було затуплено, і аж допоки вчені бусурманські не задумали велике святотатство.

Задумали вони повторити чудо сина Божого: ходити по воді як по землі,та робити воду багряною, як кров.Багато років працювали вони над тим, будували дерев’яні та металеві знаряддя, заковували в них живих мерців та відправляли їх тонути у море. Багато горя приніс їхній грецький вогонь, що вони його відправляли крізь небо на землю людську.І не видно було тому ні краю, ні кінця, поки сміливці серед Людей не почали об’єднуватись, та давати відсіч вогню, залучивши самого Нептуна собі на допомогу.І живі, і мертві, і ненароджені доклалися до загального діла! І - спрацювало! Відсунули чудищ металевих бусурманських від рідних берегів, і морські малюки полювали та полюють на них до сього дня, прогризаючи їм їхні жестяні боки.Все це стало можливим тільки завдяки плідній співпраці і спілкуванню між людьми. І спілкуються спілкувались вони безпосередньо один з одним за допомогою рацій, телефонів, старлінків чи спільнот у вайбері discord/telegram.

Отож, і я прошу Вас долучитись до вже існуючої спільноти, так би мовити, допомогти стиснути наш кулак ще сильніше щоб ми разом з вами могли завдавати ворогу ще більшої шкоди!

Прямих посилань не буде, охочих прошу звертатись у приватні повідомлення.


P.S. Кажуть, коли іванам, іванушкам чи решті свиноподібним істотам прилітає в дупу незмащений ГУРівський віброніж, та або СлужБУобожівський дрин, то вони вигинаються догори дригом аби прокричати до місяця щось протяжне та нерозбірливе, яке закінчується на "...ЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫ"😃😃😃
Тож, няшка номеру:P.P.S.
Після досягнення мною ХХ-ої легенди я проведу роздачу танків на суму 500к сс серед учасників нашого каналу.


P.P.P.S Дякую товаришу Brotling за левовий вклад у написання цієї статті. Після отримання 50-и голосів він отримає щедрий гонорар тож прошу не скупитись на вот і репост.

"Я вже й сам добре усвідомив собі, що коли дві нації борються, то білі рукавички мусять бути скинені. За п'ять років на фронтах довелося розрубати в бою не один череп… але що можна піднести шаблю на ворога, який уже кинув зброю, що ворог лише мертвий перестає бути ворогом, з цим я погодився лиш тепер, на цьому клаптеві української землі, який треба було відстояти — або загинути."

Юрій Горліс-Горський - український військовий і громадський діяч, старшина Армії УНР, розвідник, письменник.

СЛАВА УКРАЇНІ!