نگاهی به آمار بزرگترین ارتش هوایی ایران

Day 4,678, 05:36 Published in Iran Iran by MiladBlack
دوستان واقعی ایران مجازی سلام
2 ماه ایونت با همه خوب و بدیاش تموم شد. تشکر می کنم از افرادی که تو این دو ماه تلاش شبانه روزی کردن تا ماکسیمم جنگ رو بین کشورا داشته باشیم تا همه فارم حداکثری داشته باشن. دست مریزاد می گم به دولتیا تو این 2 ماه که مثل پادگان شیفت وایمیستادن بالا سر جنگا. و همچنین سپاس گذار زحمات تک تک عزیزان زمینی و هوایی هستیم که دیوار پشت دیوار سکتور پشت سکتور فقط بکوب داشتن فیکس می کردن.
خوب از همه اینا بگذریم به پیشنهاد فرماندهی محترم ارتش، قرار بر این شد یه آماری از زحمات بچه های هوایی تو این مدت براتون منتشر کنم. آمار بر اساس اون بخشی از دیتایی که در دسترسم هستش لذا دوستان اگر پیشنهادی در دادن آمار از بحش های دیگه دارن با گوش جان در خدمتشونم و حتما به مقاله اضافه می کنم.
بعد از مقاله های یک ماه در آسمان ایران و یک ماه در آسمان حهان که نقش کلیدی ارتش پرشین گلف رو در جنگ های ایران و حهان نشون داد، آمار و اطلاعات جدید نشون می ده که این ارتش همچنان داره به مسیر خودش با قدرت ادامه می ده.
از طرف دیگه آمار وقتی قابل تحلیله که شما سنگ مقایسه هم داشته باشید. به همین خاطر من آمار رو با سایر ارتش های خودمون هم مقایسه می کنم.
خوب در درجه اول خدمتتون عارضم که ارتش پرشین گلف 107 عضو از کشورها و پارتی های مختلف داره که از این تعداد حدود 60 نفرشون عضو فعال و بیش از 40 نفر عضو با دمیج تاثیرگذاز داره. معیار اکتیو بودن رو دمیج داشتن در 1 ماه گذشته در نظر گرفتم. لذا می شه با افتخار گفت علی رغم اینکه سایر ارتش های اعضاشون چند برابر ماست اما در فعال بودن اعضا رتبه نخست رو در کشور داریم. این آمار با توجه به تعداد پایین پلیر در اکثر کشورها حتی در مقایسه با سایر ارتش های دنیا هم آمار خیلی خوبی محسوب می شه.ارتش پرشین گلف همچنین افتخار این رو داره که میزبان اکثریت خلبانان تاپ رنک ایران باشه. حضور این افراد باعث شده هم تاثیر ارتش در نقشه های جهانی بیشتر بشه هم از طرفی فضایی امن محیا بشه برا پلیرهای متوسط و ضعیف تا بتونن با ساپورت بازیکنان قوی تو جنگای تمرینی فارم کنن. از مجموع 11 کومودور و 32 گروپ کاپیتان تعداد 19 اکانت هم اکنون عضو این ارتش هستن.
البته نقش تجهیز و واحد پولی که ارتش برای تجهز اعضا استفاده می کنه بی تاثیر در جذب این سرمایه ها نبوده. برای آشنایی با واحد پولی و نحوه تجهیز ارتش می تونید می تونید در مقاله راهی به آسمان 2 بخونیدبعد از این صحبت ها می رسیم به نقش این ارتش در نبردهای کشورمون در ماه های گذشته. بر اساس دیمیج هوایی ماه آخر ایونت بر حسب درصد نمودار زیر بدست می یاد. همانطور که در نمودار هم مشخصه نیمی از دمیج هوایی کشور توسط پرشین گلف زده شده و سعی بر این هستش که این تاثیر هر ماه پر رنگتر بشه. لازم ب ذکره که دمیج این ارتش برای متحدینمون هم کم نبوده و در کل نقش مهمی در به اجرا درومدن پلن های متعدد اتحاد داشتیم.حرف از پلن و نقشه اتحاد شد، همونطور که بیشترتون می دونید هر ماه آمار دمیج ایرانی ها در جنگ های مهم و تاثیر گذار گرد آوری می شه و بصورت یک فایل اکسل در دسترس مجلس و مردم قرار داده می شه. ماه آخر فعلا آماده نیست اما اگر ماه قبل اون رو هم بر اساس ارتش ها بررسی کنیم برای 50 خلبان برتر کشور آمار زیر بدست می یاد:می بینید که ارتش پرشین گلف نقش بسیار پر رنگی در انجام اردرهای اصلی دولت بازی کرده . همواره فارغ از هر بحثی مثل یک سرباز سعی داشتیم اردر هرچی باشه بدون هیج اما و اگری به بهترین نحو برای ایران انجام بدیم. چون در هر حال نتیجه پیروزی، کامیابی همه اعضای ایران مجازیه.
حتی اگر این آمار رو برای هر چهار ماه برنامه حساب کنیم باز می بینیم که ارتش پرشین گلف همواره نیمی از دمیج هوایی رو به تنهایی ساپورت کرده و سعی بر اینه که این تاثیر همونطور که تو نمودار هم مشخصه هر ماه بیشنر از قبل بشهدر احترام به همه احزاب و ملیت ها هم می شه با بررسی مجدد 60 عضو فعال گروه به یک آمار جالب دیگه ای دست پیدا کرد.
همونطور که تو نمودار پایین مشخصه درسته بنیان گذاران این ارتش خصوصی از اعضای حزب رستاخیز بودن منتهی با فرا جناحی عمل کردن در ماه های گذشته و ممنوع بودن هرگونه رفتار حزبی و جناحی در گروه و احترام به همه افراد (حتی با ملیتی از کشورهای دشمن) تونستیم تفکیک حزبی ارتش رو ب جایی برسونیم که امروز شاهدیم بیش از 50% ارتش از سایر احزاب عضو شدن.سیاست ارتش همچنان برپایه تلاش برای موفقیت هر چه بیشتر کشور و پیشرفت تمامی اعضای ارتش هستش و امیدواریم بتونیم در رسیدن به این هدف با کمک همه عزیزان، ثابت قدم بمونیم.
و باز هم در پایان اینکه مراقب همدیگه باشید و فراموش نکنید اینا همش بازیه

نقطه تلاقی آسمان و دریا ... اونم نه هر دریایی ... خلیج همیشه فارس ... به امید سربلندی بیشتر
.
.

.
.

ارتش خلیج فارس
اولین ارتش هوایی ایران
🛫

.
.
.
سایت ارتش:
www.PGArmy.ir