Один в полі - воїн.

Day 4,373, 05:41 Published in Ukraine Ukraine by myth.


Доброго часу доби відкрившим цю статтю.

Якщо ви не забули, то скоро івенти і всюдисущий витягувач бабла з гравців Плато, готує для нас чергові ніштяки. Із попередніх років ми приблизно можемо уявити, що буде.

Освіжити свою пам`ять по ніштяках з попереднього року ви можете у цій статті

Але стаття зовсім не про прев`ю до івентів а про наше сьогодення.

Погнали.Більш-менш активний громадянин еУкраїни знає, що події останніх місяців заставили деяких гравців по іншому поглянути на розподіл сил в Україні. Усім відомо, що останні місяці державна політика проводилася представниками тієї сили, яка йменується зараз як "Картель"

Картель - умовна назва частини еУкраїнської спільноти, котра на словах декларує рівність усіх перед державою а на ділі працює лише на своїх людей використовуючи усі можливості гри. Дуже гостро або ж взагалі не сприймає критику від чого їх п`ята точка спалахує швидше ніж Усейн Болт пробігає 100 метрів.

Якщо простими словами, картель дуже довго тримає владу оскільки сама ідея поступитися президентським чи міністерським кріслами для них - смертний вирок.

Дякуючи святому носку Доббі у частини гравців все ж включилася голова і вони почали активно працювати проти політики, де кошти по програмі можуть просто не видатися, бо ти не розділяєш їх поглядів. Де вирішення важливих питань проводиться не на загалі, а у закритому чаті незрозуміло де.

Але пропоную розібратися попорядку.Особисто для мене є три фактори, чому все зараз є як є. Кажу одразу це думка моя і лише моя без підрозділів і партій. Лише як я це бачу як гравець.

По-перше

Де бабло ?

Хто активно грає - той знає, що Міністерство Фінансів наприкінці кадеції видає фінансовий звіт про те куди держава протринькала наші податки. Дякуючи виробникам продукції і особам, що фармлять на момент написання статті у нашій скарбниці більше 9 мільйонів ігрових тугриків і 3200 голди. Так ось, була каденція ось цього гаврика по закінченні якої ми не дорахувалися грошей зі скарбниці.

Ще раз, десь поділася частина грошей зі скарбниці. Ноги виросли певне.

Детальніше про це все можна прочитати тут і ось тут

Скажу одразу що гроші, яких невистачало для у казні - повернуто декількома гравцями зовсім не пов`язаними з правлячою на тей момент командою. Грубо кажучи лівий чувак просто вкинув що невистачало і все.
Але більше всього мене шокувало не крадіжка з казни, таке бувало і не раз в грі, а реакція на це з боку представників т.з. Картелю. Вони заявили, що "Гроші ж повернуто, все ж тепер норм"

Для них нормально, що при кінці каденції вони не можуть сказати де поділися гроші, доступ до яких був лише у них.По друге

Крива зовнішня політика

Наша країна наразі балансує між двома дуже серйозними таборами які ворогують ще з початку гри, та що вже там, навіть мамонти знали що Сербія і Румунія - братушкі і протистоїть їм всім ненавистав Хорватія, Угорщина і Колін..

Наразі ситуація така що колись сильних Альянс - Астерія нагнулася що б вставити флешку а розігнутися не може і в нашій країні є особи, що думають, що Україна зможе допомогти запускаючи криворукі і неорганізовані АС то на Кіпр то на Францію.

На секунду ми програли ці дві битви через те, що при першій атаці на Кіпр ми, якщо мені не зраджує пам`ять мали диктатуру, а при другому нападі на Францію ми згоріли лиш через те, що була недостатня координація і деякі гравці, включаючи мене не розуміли сенсу цієї атаки і запитували АНАФІГА?

Наразі дякуючи старанням Картелю ми профукали останні толкові зв`язки з представниками різних альянсів і спокійно тримаємо нейтралітет готуючись до івентів

По третє

Вибори

Вибори стали вишенькою на тортику і останньою краплиною у стакані.

Коротко опишу ситуацію. Кандидат у президенти від Картелю та деякі з українських гравців видають громадянство іноземцям, що б ті проголосували за нього на виборах. Я всі роки у грі я такого не бачив у нас в країні.Все еУкраїнське суспільство просто прибалділо від цієї наглості.

Але знову лунають слова від провладної, на тей час, сторони що вибачень з ухмилкою достатньо для закінчення виборчих перегонів. Але наскільки вони помилялися думаючи що все закінчилося...Того ж вечору, коли ми дізналися, що кандидат у президенти зве іноземців за гроші проголосувати у наших виборах в ангарах підрозділу соколиних ми зібралися обговорити цю ситуацію бо вже ось ця безкарність дістала до ручки та і скільки можна вже думати, що немає методів боротьби з особами котрі думають що вони тут Боги.

Зійшлися на тому, що одного із крилатих вистачить, що б показати декому із т.з. Картелю, що досить робити х-ню. Про що була і видана стаття командира крилатих. Додати більше нічого.

Нажаль, крім військового модулю, доступно пояснити небожителям що дубіна є не лише у них - неможливо. Цей метод, по аналогії з армією - дуже дієвий. Тимбільше, що декілька ударів в голову дуже сильно тверезить і заставляє замислитися про правильність своїх дій.

І закрутилося...

Виявляється, саме крепке що у них є в арсеналі то слова і язик.

Мене одного вистачає, що б в українських битвах не давати спокійного життя трьом з чотирьох сімейства кривоходячих. А четвертий просто в битви не заходить в силу слабкості сонячного сплетіння.

Так сталося, що мої дії по публічному попуску з олімпу на холодну земельку дав свої плоди. Тей, що обпльовує екран, коли пише грізне повідомлення вже не фармить в Україні, а успішно робить це закордоном, маючи мінімальний профіт з цього. Ухаха.

Дякуючи друзям ми маємо потужну фічу, котра знає хто де зайшов у битви і коли краде медалі. Тому від нас неможливо сховатися в інших битвах бо я дістану вас Усюди.

А зараз до вашої уваги хіт парад перемог одного над чотирма противниками.

Насолоджуйтеся.

Першим отримав чоботом і пішов за кордон фармити ось цей багатослівний:

Обережно, може рябити в очах від кількості скрінів.


Другою мішенню став капітан за...па. Котрий, на мою думку прибалдів більше всіх граючись з акаунта президента у власні забавки.І треба віддати належне, на відміну від першого - цей хоч трішки огризається. Хоча тут різниця у силі наших акаунтів залишає лише один метод боротьби зі мною - стіл при бустерах на останніх секундах, хоча я можу і пильнувати звичайно, тоді бустер і акселератор, який він увімкнув - вилітає у трубу.

Але далі приходить їх тамошній біг дедді, повелитель рукава і любитель вставити свої 5 копійок бо думає що його думка важлива. Цього я найбільше обожнюю, бо він спалив стільки вже бустерів що мені вже навіть його і шкода.

Взагалі дії цього сапіенса мені не зрозумілі, а якщо за компанію прийшов то ходь сюди. Його поведінку можна описати ось так:

А якщо, ще досі виникають питання у плоских то поясню низовому братству чому це все:

Ці гравці отримують те, про що просили вже дуже довгий час. Вони отримують перш за все за свій довгий язик та за свої дії, що вже досягли крещендо і змахують на дурості.

Так ось, по майбутним нашим діям.

Допоки я у цій грі - 4 всі відомі особи не матимуть спокійного і безметежного фарму у цій забавці. Дякуючи 5 місячному шаленому фарму і івентам, що пройшли і будуть, є можливості і засоби не давати спокійно заходити у битви цим хлопцям та особам, що при можливості захочуть доєднатися до нашої гри.

Також хочу подякувати моєму другові, що показує мені у яких битвах ці четверо ховаються.

Дякую за увагу (Боже як я заманався вставляти ці скріни), гарного фарму та очікуйте нових звершень.

Для шаутів

Один в полі - воїн.
https://www.erepublik.com/uk/article/-1344-2707368