Щодо поточної каденції МінФіну

Day 4,371, 10:15 Published in Ukraine Hungary by Bank Of Ukraine


Вітаю, шановні друзі 🙂

Одразу до головного в фінансах: збирайте голд на івенти до дня ерепки.
Поточний фінансовий звіт за цей місяць буде найближчими днями.

Загалом, хотілося б вказати загальні моменти щодо роботи Міністерства Фінансів на наступний місяць.

З старих програм:
1. Програма кредитів започаткована Губкою, яку я сильно лобіював, зрозуміло буде продовжена і люди продовжать отримувати ці кредити. Видача буде відбуватись по часу подачі заявки. Так розумію наступними кредити мають отримати Пуз, Перунич, Андрій Акоп'ян, Батяр.
2. Якщо є ще бажаючі отримати подібні кредити, то така змога буде. Умови можуть бути трошки інші. Зараз приймати заявки нема сенсу, бо грошей не виведено й на попередні кредити. Згодом буде форма, якщо хочете прийняти участь, уже шукайте поручителів. Видача буде здійснюватись після того як отримають усі по попередніх програмах.
3. Компенсація рангів та хаток у цьому місяці буде. Гравці що отримували кредит, виплати по цих програмах будуть отримувати після тих гравців які кредитів не отримували.

З нових програм:
1. Буде програма підтримки гравцям що розганяють епіки по вівторках.
2. Буде програма виплат за корисність дамагу. Загальна ідея якась така: вбивства в ТВ де Україна має виграти мінус вбивства де має програти. За цю кількість ви отримаєте гроші(одне вбивство буде коштувати мало, але за місяць настріляне має бути норм). Виплати точно будуть по авіа. По грунту для гравців з низькою силою точно не буде, щоб заохочувати таких їх качати авіа. По гравцях з хорошою силою напевне буде, але 100% не гарантую.
Загалом тут треба спочатку щоб я зібрав статистику і тоді вже буду думати скільки можна платити за 1 вбивство і як це має виглядати. Заповнень чи скрінів ніяких не треба буде, збирати інформацію по кількості вбитих вами ворогів України я буду самостійно. Просто бийте там де Україна має виграти, особливо в авіа.
Цілі програми загалом зводяться до:
а) покращити якість українського дамагу й направити його на користь державі, відповідно підвищивши стабільність ТВ та можливо дозволить збільшити кількість ТВ;
б) покращити координацію українських гравців.
3. Можливо буде програма підтримки наших Титанів з хорошою силою, щоб прискорити їхній шлях до легенди. Програма буде націлена допомогти цим людям брати БХ в д4 з їхнім дамагом меншим за 100кк, та компенсовуватиме їм БХ якщо їх перебиватимуть.
4. Можливо буде програма хом'якування до івентів. Якщо будуть вільні гроші на руках. Себто, на державні гроші закупляться танки та хліб і коли на день репки ціни підскочать, ресурси продаватимуться українцям дешевше ніж на ринку. Але тут вже певне часу не вистачить на таке з цими повільними виводами...
5. Якщо стілення медальок набуде якихось неприємних форм, можливо буде програма компенсації стілів.
6. Можливо будуть ще які програми, пропонуйте якщо хочете які програми ви б хотіли бачити...
Загалом, тут ще треба бачити скільки буде "вільних" коштів враховуючи постійні виводи на програми.

Окрім програм - будуть статті. В першу чергу про Чорну П'ятницю і як максимально використати івент. Буде про те як краще тратити голд та інші ресурси. Які заводи і де ставити.
Також я буду надавати бажаючим індивідуальні консультації, якщо такі комусь будуть потрібні.Поки головна стратегія одна - накопичувати золото.
Міняйте СС на золото кожен день, якщо маєте змогу.
Більше часу уділяйте медалькам.
Піднімайте успішні РВ по світу(за це дають 5 золота). Дізнатись про те де можна підняти успішне РВ ви можете на сайті ерепбоксу або запитавши бота в діскорді ФОА-Соколу, виглядає це отак:

Якщо маєте вільне місце на складі - закуповуйтесь хлібом, ціни під час івенту сильно підвищаться. Чи вам пригодиться, чи перепродати дорого зможете.

Ваш Міністр Фінансів Mike Dreams.
Слава Україні!