Референдум, ТВ, критика Республіканської партії

Day 4,281, 11:40 Published in Ukraine Ukraine by A T A M A N

Стаття ділиться на 3 частини - Власні мемуари, Стосовно референдуму, Думка з приводу ТВ
"Прийшли об'єднувати, об'єдналка зламалась" - саме така думка переслідувала мене потягом усіх цих срачів між картелем і НФ.

Власні мемуари

Колись я навіть вступив в Реформаторську Партію. В той час актив був невеликий, така ініціатива мені сподобалась. Сам був в глухому тукліку, тож просто підтримував однопартійців голосом і надокучав питаннями після річного неактиву.
Реформатори були більш ніж просто активні, на фоні тодішнього становища суспільства. Пропонувались зміни, згуртовані та продумані. Самі реформатори - це були не просто хлопці, що ловлять зірки з неба, в понятті "реформа" і сказано про шлях, який і приведе їх до цілей.
Але час плинув, реформатори об'єднуються з консервативною партією, обіцяють об'єднати всю Україну. Демократичні збори членів cправа і трансгендерні няшки зліва. Здавалося, що може бути краще для рядового українського націоналіста.
От вони і об'єднались(чи, вірінше, казати - ми), розповіли нам казочку про лібералів і консерв, і які ці "неочікувані" зміни, у партій ж зовсім різний вектор, чи не так. Центрист-республіканець - це дещо середнє між правими та лівими, "центр на*, третя сила!"
"УКРАЇНІ ПОТРІБНА ПРАВА КОНСЕРВАТИВНА ПАРТІЯ, ЩОБ ЧИНИТИ ОПІР КЛЯТИМ ЛІБЕРАЛАМ(111)" © лідер Одеського штабу ВО "Свобода" П. Кириленко


Сучасну політику Республіканців можна жартома порівняти з націоналістами в Україні, котрі боряться за права громадян української держави, наші національні гідності, тим часом, коли шабат дозволяє - записують відео для своїх фейсбук акаунтів де називають Ківалова "гаспадіном".
А тепер повертаємось до гри.
Чи не так, Республіканці, саме ті, хто мав чіткий план дій забули про шлях самурая, яким до цього йшли реформатори. У реформаторів була дружня атмосфера, було видно що це команда чітких дій, і так було у Республіканців, поки ПП був Скоропадський.
Новим шляхом була обрана диктатура і лише цього місяця 134 ProphetxN7 згадав про референдуми і зменшення податків. Слава Ісу!
Тепло й благодать сходять на землю Галичини,

на наші теплі приходи, на наші церкви,

криті сріблом та авіаційним дюралюмінієм.

Спаситель стоїть поміж наших овець,

в руках у нього — коров'ячий дзвоник,

і він грає нам наше греко-католицьке ска.

Стосовно референдуму

А навіщо нам, власне, Верховна Рада? Коли мова йде про референдум ми усі розуміємо, що це пряма і найнеобхідніша форма демократії (ну, окрім самоврядування і рад, само собою). Лише через рік існування такої партії як Республіканська ввели в е-українську політику таке поняття як референдум.
Отже, тепер, до чого я вів протягом усією статті, тепер покажу на цифрах яку демократію пропонують нам Республіканці:
*коли я писав статтю, у мене в замітках було вказано, що проголосувало більше 70 гравців, достовірну інформацію я хотів подивитись в момент редагування сатті, щоб було видно лише поточні дані.*
В рефернендумі брали участь 61 українець (що не зовсім точно до може голосувати хто завгодно, але 1 раз(за це хвалю)), в Верховнцій Реді 40 депутатів, які, наскільки мені відомо йшли туди виявляти інтереси громадян, а не просто кнопкодавити як скаже Презинет Партії. Тобто проголосували на 20 гравців більше, ніж могли проголосувати в Раді, враховуючи СР.
61 голос це навіть не 40% від того, хто голосував на виборах в Раду чи СР.

Якщо діло дійшло до того що дісний референдум нелегітимний я прононую наступне:
Так як механікою гри ми не відмінимо Верховну Раду, як би цього не хотіли - я пропоную, для початку створити для неї чат. І не просто чатик де один раз на місяць зайдуть 3 представника з 5 партій, а дієвий чат ВР, який буде контролюватись виборцями. Діскорд дозволяє таке зробити. Ми надамо депутатам право переписки в тому чаті, усі інші зможуть читати і коментувати це в загальноігровому чаті. Таку версію прямої демократії в наших умовах легше реалізувати, і розмова депутата й рядового гравця буде налагоджена, усім цим неробам буде соромно сратись і крити одне одного нубами і упорками.


Думка з приводу ТВ

Цю частину статті я виділю для тих хто проти ТВ і тих кому ТВ необхідні. Щоб прийти до компромісу.
Українські ТВ необхідні для пакового населення, з казни для цього лобіюються гроші, і це правильно, цю сторону я підтримую.
Але і про безпакове населення не потрібно забувати. Нам потрібне відновлення старої програми, де гравцям роздавались ферми. Погодьтеся, вигідніше, коли 2клікер не лише щодня працює, але і приділяє час на власне виробництво, це дає додатковий заробіток з податку.(Просити уряд Угорщини пильнути нас - зашквар)
Пишіть з цього приводу в коментарі. Побудуємо демократичне суспільство власною дискусією.