Ракією Проти Дратівливості

Day 4,162, 02:58 Published in Ukraine Japan by BastovanSurcinski
Шановні всі. Решта теж.

Ми всі сучасниками великих політичних сварок і нетерпіння. Країні треба єдності, народові треба порозуміння, любові. Пива. Горілки. Ракії.

Ракії...

Ракії!!!Ми всі повнісьтю розуміємо, що моя Українська не досконала. Пра русскій нє хачу гаваріть, ета єшьо хуже. Отже, треба мені допомогти, бо я одинесенький не витримаю на цій довгій дорозі вивчення мови. А як найкраще мову вивчити?

"Школа іноземних мов"

*На фото апаратура для виготовлення ракії

Запрошую всіх бажаючих на короткий курс Української мови й сербських лайок, проведення якого відбудеться в Неділю п'ятого Травня у Львові! (Або в суботу, якщо людям так краще.)

На курсі будемо вивчити нові слова й способи випивання ракії домашньої, бо це самий найкращий продукт моєї країни! Ракію я привезу з Сербії, сподіваюся, що хтось підготовить щось на закуску.

Пропоную піти кудись в природу, але мати на увазі якусь кав'ярню чи щось подібне недалеко якщо дощ нам зіпсує плани.Сподіваюся, що охочих буде й що ви, громадо, не дозволите мені пити сам. Про деталі, по моєму, найкраще домовимося через Телеграму, бо Діскорд мені не подобається анітрохи. Прошу бажаючих писати мені на Телеграмі, шукати БаштованСурчински (@BastovanSurcinski), я потім групу утворю. Про час і місце здибанки домовимося там, бо мені тут ваша порада потрібна. Давно я у Львові був і не пам'ятаю так добре.

Прошу добрих людей флудити канали Репки, Діскорда та Телеграми цією статею, щоб якомога більше людей побачили й, може, приєдналися.

Будьмо!