Ambient on/off

Join the new world

 

Уживаме летово во Кушадаси (награден натпревар) - ЗАВРШЕНО #1

Day 1,676, 05:56 Published in Republic of Macedonia (FYROM) Republic of Macedonia (FYROM) by BraveMKD

Здраво живо пријатели 0/// јас да ве замолам за една услуга...

Страницата crnobelo.com организира натпревар во кој победникот оди на 10 дена одмор во Кушадаси - Турција, моментално јас сум прв, па би ве замолил да гласате за мојата слика !

Значи иде нешто овака, прво LIKE на страната па потоа ГЛАСАЈ на сликата и треба да напише гласањето е успешно. Ако ви го пишува ова значи сте глсале успешно, понекогаш треба да притиснеш и Play Game колку да се регистрира гласот, и не е игра после и немора да ја играете.
ЕВЕ ГО ЛИНКОТ
Гласате за Димитар Мишев

Напомена: од една ИП адреса еден глас, значи од еден компјутер по еден глас, никако од лажни профили и од исти компјутер !!!За секој што ке гласа и ќе ми пуште PrtSc(принт скриин) дека гласањето е успешно и бројот на глас ќе добие 15 Q6 тенка !!!


[EN] Click Here

[EN] For all who Vote on facebook for me, and PrtSC me picture that the vote is successful, will get 15 Q6 tanks !!!

поздрав
BraveMKD
--- ЗА ШАУТ ---

http://www.erepublik.com/en/article/-1-2065618/1/20
Уживаме летово во Кушадаси (15 Q6 за глас на фб) [BraveMKD]

-- 10 Q6 тенка за ШАУТ, 15 Q6 за глас на фб --


2000 Q6 поделени до сеа... (1688,1689,1690,1691)
добиј и ти 25 тенка 😉

фала на сите што издвоија време да гласаат и ми помогнаа да го освојам 1-то место 🙂 \o/
Tnx to all who Vote 🙂

 

Comments

Kevin09
Kevin09 Day 1,676, 05:57

prf 🙂 so srekja

Skitko
Skitko Day 1,676, 06:20

v8s5
o/////

BraveMKD
BraveMKD Day 1,676, 06:46

http://prntscr.com/aydo9 @MacedonianKvoda

MacedonianKvoda Karan Ajga
MacedonianKvoda Karan Ajga Day 1,676, 07:00

pratenoМожеш да ми најдеш 10 лајка за фотографија ???
ке ти пратам 40 q6 тенка..
гледај ако можеш некако,замоли пријатели или слично..
благодарам чекам одговор....

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=3536813984694&set=p.3536813984694&type=1&ref=notif&notif_t=like&theater

Stef40
Stef40 Day 1,688, 00:33

Брат, искрено накапа со сликава .. на вотерс клубот 30 пати твојата нарачка ми се убацува .. сигурно таа слика е убедливо прва

BraveMKD
BraveMKD Day 1,688, 08:51

😃 нее само 2 пати пошто ако нарачам 100 гласа ни пола не стигаат затоа 😉

Gukii
Gukii Day 1,688, 09:15

иии ке се скијаш

BraveMKD
BraveMKD Day 1,688, 09:28

да отидеме па шо биде тоа 😃

sematika VS seki
sematika VS seki Day 1,688, 09:38

veke imam glasano ,devojkata ti me zamili mi bese koleska na fax moze si bil i ti 🙂

BraveMKD
BraveMKD Day 1,688, 09:54

😃 OK fla vi... prateni se tenkovite

BraveMKD
BraveMKD Day 1,688, 09:57

Кој може нека собере гласови од другари / другарки само од еден комјутер еден глас да е... нека ми пише ке пратам тенкови !!!

MKLion
MKLion Day 1,688, 10:00

http://prntscr.com/bka3y

Oliver Hristovski
Oliver Hristovski Day 1,688, 10:28

1665 GLAS

DGKukusev
DGKukusev Day 1,688, 10:40

S79 V594 + SHAUT + ADD

DGKukusev
DGKukusev Day 1,688, 10:43

I NAJVAZNOTO IMAS LIKE ZA FOTOGRAFIJATA

BraveMKD
BraveMKD Day 1,688, 11:43

пратено на сите 😉

Ivan Bot
Ivan Bot Day 1,688, 11:53

1680 od mene
so srekja o/

BraveMKD
BraveMKD Day 1,688, 12:14

фала O///

viljus1
viljus1 Day 1,688, 12:16

http://prntscr.com/bki2w
eve use eden od drug kom i drug profil

maafakadude
maafakadude Day 1,688, 12:17

e kak da ne 100 raboti treba da napravam me mrzi...

viljus1
viljus1 Day 1,688, 12:17

posle uste eden ke ti pustam

BraveMKD
BraveMKD Day 1,688, 12:25

OK tuka sum pisi

viljus1
viljus1 Day 1,688, 12:32

za vtoriot glas nema nisto?

BraveMKD
BraveMKD Day 1,688, 12:45

регулирано се 😉

sando88
sando88 Day 1,688, 13:12

608/96

BraveMKD
BraveMKD Day 1,688, 13:18

Glasaj na facebook, kako sto e pokazano na slikata 😉

kenangomutan jr
kenangomutan jr Day 1,689, 07:32

613/99

Emperor Gaozu
Emperor Gaozu Day 1,689, 08:43

гласано. Dimitar Mishev има 1800 поени. убав провод.

BraveMKD
BraveMKD Day 1,689, 09:11

пратено другар 😉

Cosworth 99
Cosworth 99 Day 1,689, 14:16

vote 619 sub 101 i shout imas... pozz

Ivo4
Ivo4 Day 1,689, 14:38

s102 + LIKE

Ivo4
Ivo4 Day 1,689, 14:43

1845

gocedel
gocedel Day 1,689, 16:25

v623 s105 i napraven shout

TheTrooper69
TheTrooper69 Day 1,689, 16:36

Гласано и среќно.

BraveMKD
BraveMKD Day 1,689, 16:42

o// фала ви добри луѓе:)))

risto bombata
risto bombata Day 1,689, 16:52

imas glas od voters klub a od ovde shout o/

BraveMKD
BraveMKD Day 1,689, 16:56

prakam tenkovi O/

iPocahontas
iPocahontas Day 1,689, 16:57

http://prntscr.com/bmt0c glasano ide i shout o7

toni.osan
toni.osan Day 1,689, 23:02

http://prntscr.com/bn76q iam glasano od prethodno o7

Xherrz.
Xherrz. Day 1,690, 00:02

vote, sub 113, voted on facebook(cant send prntscr from crnobelo)

Arhelaj 1
Arhelaj 1 Day 1,690, 00:23

http://prntscr.com/bna4g
glasano

kral4eto
kral4eto Day 1,690, 00:51

Shout + http://prntscr.com/bnb3l

Alorkokombi
Alorkokombi Day 1,690, 01:04

http://prntscr.com/bnbjz
+SHOUT

Pedza MKD
Pedza MKD Day 1,690, 02:42

imam glasano od fb + shout

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.