Розбір польотів або 10 причин, чому не треба грати в єрепу

Day 4,369, 09:08 Published in Ukraine Ukraine by Kaizer.


Взагалі ця стаття повинна була бути опублікована напередодні виборів, але я вирішив що не хочу якимось чином вплинути на хід голосування і побачити що ж буде відбуватися під час самих виборів. Як виявилося, я не прогадав, і те що трапилося за останні 24 години, на мій погляд, остаточно вбило хоч якийсь просвіт в майбутньому еУкраїни, як країни в цілому.

Ця ж стаття буде в схожому розмовному стилі, що і попередня, але з нотками смішних мемів щоб хоч якось розбавити цю похмурість. За усі меми окрема подяка пану Axi0r..

Розділимо статтю умовно на 3 частини: Уточнення за минулий місяць, Вибори і Висновок з усього побаченого та прочитаного.


Деякі уточнення за жовтень

Зовсім недавно мені все ж спромоглися відкрити, я сподіваюся, всю правду що взагалі відбувається в еУкраїнській спільноті. Мені цікаво тільки чому ви не зробили цього раніше, коли, наприклад, я чітко питав що взагалі у нас відбувається і які шанси того чи того? Чому на всі мої запитання ви або відмовчувалися або розповідали яка опозиція погана і взагалі всі ті 30 чоловік це копірки Гріна. Навіщо треба було шукати в моїх пропозиціях розвитку подій вигоду для свого "табору" і опосередковано підтримувати їх? Чи це, бува, не використання? Навіщо треба було мені писати про підтримку на початку місяця, знаючи всі мої наміри і коли я питав, яка ж РЕАЛЬНА ситуація в країні, нічого толком не писати і звинувачувати у всьому протилежну сторону? Не можна було відразу написати що ми клали болт на все що говорять з іншого боку, ми будемо робити як самі вважатимемо за потрібне і ніякі компроміси нам не потрібні?

Будучи впевнений що я граю з тими ж людьми, з якими і раніше, начебто ситуація залишилася десь тією ж що і рік тому, я намагаюся дізнатися як можна об'єднати конфліктуючі табори хоча б на рівні представлення своєї країни в битвах, одним цілим. Я не міг собі уявити що гравці, які володіють половиною дамага країни, можуть бути абсолютно настільки "неадекватними" як мені описували. Ну хоч 1 ж повинен бути з ким можна нормально поговорити?

Я то думаю що мене в цьому питанні підтримують, так як проти ніхто не висловився, намагаюся якось знайти діалог з "опозицією" і виявляється що вони, "опозиція" самі намагаються знайти компроміс з так званим "Картелем". Серйозно? Навіть якщо, приміром Аксіор, намагається знайти якийсь профіт для нашої країни, що в цьому поганого? Так, не завжди їх реакція буває адекватною і дуже часто запальною, так, я не підтримую всіляку агітацію в інших партіях, але ви не думали що це все може бути просто реакція на ваші дії або точніше на вашу бездіяльність?

Мяв коли ти злишся що Аксіор веде з кимось кулуарні переговори, але в той же час сам переписуєшся у чатиках з румунами, типу, а чого ти чекаєш?Мені вже нічого просто сказати за пройдений місяць, все що я побачив і почув я чесно проаналізую у висновку.


Цікаві моменти виборів Президента


Коли я вже в 3й раз подумав що "ну ось, ну гірше вже 100% бути не може", я знову виявився неправий. Сьогодні вранці я був шокований деякими смсками в телеграмі з чату координації з Румунією, а саме:


Чесно кажучи, в той момент я ледь не поперхнувся чаєм, бо це перейшло через всі мої границі адекватності в цій грі. Хто не знає англа, переклад цитати нашого кандидата в Президенти - Мяу: "Я хочу попросити вашої допомоги, якщо хтось ще не проголосував (на виборах). Я прорумунський кандидат, що я і вказав у своїй статті раніше українським гравцям" І далі додано скрін голосів 75-74 на користь представника ФоА.

Для мене ця ситуація і її обгрунтування з боку Картелю виглядає десь так:


Як говорять: “Мем смішний, але ситуація страшна”..

Чесно кажучи, я намагаюся уявити що якби хтось зробив це рік тому, і я не бачу нічого як окрім цю людину відразу ж б звинуватили в "зраді" і ніхто з ним навіть говорити і не став.

А зараз навіть намагаються виправдати дії Мява, серйозно? Я навіть не розумію, як в єрепі бути проКандидатом якоїсь країни? Скоро у нас з'являться проЧилійскі кандидати, які захочуть запросити гравців з Чилі? Може нам відразу виділити по 1 партії для якихось країн? Або диктатором когось поставити? АЛО люди, прокиньтеся, опам'ятайтеся. Ви загралися, ви конкретно загралися.


Далі ми можемо побачити як гравці "Картеля" приймають громадянство тих же румунів:


Цікавий факт, що коли Антоніна йшла з гри - він залишив аккаунт на руки Мява. Після того як я почав активно грати, Мяв з Антоніною запропонували мені пограти на Кайзері. Я весь цей час не хотів і не бачив сенсу в тому щоб міняти паролі тощо. Один Раз Мяв виставив з цього аккаунта закон, нічого не сказавши мені, але я не надав цьому як такого значення, зараз він першим з аккаунта Кайзера прийняв людину, який повинен був допомогти йому на виборах. Я спеціально до останнього моменту не голосував. Цікаво ж, Мяу, чому ти голос з цього аккаунта теж не віддав за себе? Капелька совісті залишилася чи як? Також цікаво, з інших акаунтів теж так приймали громадянство або люди самовільно це робили?


Все це залишається на совісті самого Мява і Картеля.. Але навіть якщо ми візьмемо, наприклад, ситуацію, яка була 1.5 роки тому: Володимир і Грін удвох, не маючи будь-якої військової потужності за спиною, іноді брали владу в свої руки і намагалися то чи "насолити" чи зробити щось по-своєму. Тоді я чітко стояв на спільних, наших, принципах і не підтримував дій НФ і КО, повністю був за проАстерійскій курс і це мало свою причину, яку можна було нормально аргументувати. Хлопці це ж зовсім 2 різні речі, абсолютно різні…


Висновок

Що ж, можемо трохи підвести підсумок і уявити що ж чекає еУкраїну в найближчому майбутньому. Що ми бачимо зараз?

Одна група гравців утворилася через дії (або бездіяльність) іншої групи гравців, але яка намагається знайти спільні рішення, намагається йти на діалог, намагається хоч якось збалансувати ситуацію. І що я бачу з іншого боку? Закритий чатик де нібито вирішується все "майбутнє країни" (в який я не потрапив, виявляється, після перевірки), повна байдужість до майбутнього країни і до знаходження з протилежною частиною країни хоч якогось діалогу, принцип стояти тільки на своєму, а саме всіма силами кинути Україну під випил КОДу щоб були аргументи нібито приєднатися до Астерії і типу "об'єднати країну".. Хлопці.. Вам не здається що ви загралися? Я не хочу нікого судити, ви вкладаєте в це свої гроші, але навіщо тоді намагатися кликати когось пограти або створювати якісь ілюзії? навіщо тоді потрібна була ця жахлива подвійна гра на початку місяця? Чому про це не можна було написати з самого початку щоб я розумів що всі, абсолютно всі мої дії будуть рівні "0".. Навіщо треба було "підтримувати мої ідеї", знаючи головну ідею - об'єднаність і спільне рішення. Навіщо? Просто щоб використовувати мою активність, використовувати активність Тараса і потім розгорнути всі дії в ту сторону, яку вам "зручно і потрібно"?

Я не хочу грати в якісь баталії і війни між таборами, не хочу відновлювати якусь справедливість або щось тому подібне.. Для мене ніколи це не мало сенсу, тут мене тримали лише люди і загальна мета.. На жаль ні того ні іншого немає і не буде тому залишатися і дорікати вам своєю присутністю і діями просто немає сенсу..

Але тоді давайте скажемо всім гравцям правду, чисту правду, з якою будуть згодні всі. І не будемо когось "звинувачувати" що він робить щось не на користь країни якщо ніхто цього ніяк абсолютно не бажає.

Якщо ви шукаєте в цій грі спільне, об'єднане суспільство, або ж ви хочете створити його, створити країну, яка буде бити разом проти спільних ворогів на полі бою, яка буде розділяти спільні цінності, нехай не без внутрішніх срачів, але на зовнішньому рівні буде діяти непохитно і спільно - ви не в тій грі і тут цього, принаймні, в найближчий рік не відбудеться.

Якщо ж ви шукаєте постійні срач, внутрішні війни, якщо вам цікаво “какашкометаніє” в національному шауті, вам цікаві ТО партій або зливання інформації уряду іншої країни. Будь ласка - вам сюди, вам тут будуть раді, тільки оберіть якусь зі сторін. Але тоді не нарікайте що в результаті ваша країна буде в абсолютному ла*ні, а в остаточному підсумку дії якоїсь зі сторін набриднуть якомусь із Альянсів і еУкраїна потоне в тривалому і безпросвітньому випилі, без союзників, вже просто кидаючись "ти винен, ні ти винен" в коментарях і шаутах.

Я розумію Аксіора, з яким вчинили так само як і зараз вчинили зі мною. Я розумію Антона, власника цього аккаунта, який кинув гру десь через 3 місяці після того як намагався зробити те ж що і я зараз. Я розумію Дітро, який продав акк і пішов звідси. Я розумію чому пішов Морті. Питання, як довго буде тривати все це? Поки не підуть останні активні і адекватні люди? Поки не залишаться 2 людини, які будуть сратись між собою? Ви не замислювалися про це?

Я жалкую що я в черговий раз вліз у це болото, але я не думав що все настільки “запущєно”. Я не знаю що у вас сталося з ботом але це вплинуло на всіх кардинально і практично всі з ким я спілкувався рік тому, зараз абсолютно інші люди і мені просто сумно від цього. Я шкодую що взагалі повернувся і взяв в цьому всьому будь-яку участь. Коли мене попросили пограти активно знову, я розраховував що буду грати з тими ж людьми, яких я знав рік, два, шість років тому але я виявився неправий.. Якби я знав наскільки погано йдуть справи до того як піти в КабМін, я б з упевненістю помахав ручкою ерепі ще тоді, але доводиться це робити тільки зараз, в черговий раз нарешті закрити і видалити все що було пов'язано з цією браузеркою, запечатати надійно в "коробочку" і викинути від себе подалі в море. Я думав що гірше ніж рік тому вже не буде в нашому суспільстві, але я не думав що я настільки знову ж можу помилятися.. Особливо те що стосується оточення, з яким я провів свої активні роки і для якого на жаль зараз я став чимось на зразок "зрадника".. Мені важко дивитися на те у що перетворилася Республіканська Партія, яка створювалася зовсім з іншими ідеями і цінностями..

У мене лише 1 прохання до тих адекватних гравців, з якими я грав протягом цих 6 років і які ще залишилися тут. MortuusSpongia, Nazar Sivukha, Raccoon Voha - будь ласка, не лізьте в це все, не пробуйте щось зробити в цьому болоті, всі ваші дії будуть дорівнювати в результаті нулю.. Ну а тим адекватним гравцям, з ким я мав честь познайомитися за цей місяць, терпіння вам на майбутнє. Не намагайтеся підлаштуватися під когось, якщо вони не намагаються йти на контакт, грайте в свою гру і отримуйте від цього фан.

І все ж, мені дуже прикро за тебе, Андрію. Коли ти писав що "радий що не вліз в це все".. Але в той же час, ти вліз в інше.. Коли ти писав, що виконуєш тільки накази, я не думав що це буквально саме так. Коли мені пишуть що "він виправився після того то", Тобі дійсно подобається таке ставлення з "верхівки"? Прикро що, свого часу, ти не взяв в свої руки всю цю ситуацію, хто знає що б зараз тоді було.. Просто знай що я не тримаю ніякої "образи" на тебе, сподіваюся це взаємно, і ти знаєш що для мене ти до сих пір хороший друг, незважаючи на все що відбулося в цьому місяці.. Просто подумай що дійсно для тебе важливо в цій грі і не бійся змінювати щось, якщо вважаєш що так буде краще..

Занадто багато тексту я понаписував за цей тиждень, занадто багато роздумів було, срачів і тому подібного. Пора вже викинути це все з голови, а вам лише побажати успіху в ваших баталіях, тому що мабуть місяць гряде складний і важкий для еУкраїнского ком'юніті, хоча куди ще важче мені важко уявити, а ще раз дивуватися у мене абсолютно ніякого бажання немає.

Що ж, це була моя остання стаття за 6 з чимось років, я дозволив собі бути трохи відвертим і сподіваюся що нікого своїми словами я не образив і не зачепив так як це не було моєю метою при написанні статті.

Ну і наостанок вам Няшка, а точніше мила і красива лисичка. Любіть тварин і не зациклюйтеся на грі! Перед вами реальний і відкритий світ, в якому можна зробити куди більше справ ніж тут!