Славянский Союз - быть или не быть?

Day 689, 05:32 Published in Ukraine Ireland by Armanych

Переклад статті UncleDeD
http://www2.erepublik.com/en/article/-1-974740/1/all

Ідея слов'янського союзу з'явилася і активно обговорювалася ще тоді, коли в грі не було більше 80% нинішнього населення Росії - місяців зо 6 тому, якщо не раніше. Обговорювалася ця ідея щосили і під час мого президентства і пізніше, проте ніяких конкретних кроків все не було і не було (були сербсько-російські неформальні угоди, але остаточно до розуму ми їх не довели).

Зараз переговори поновилися, але ніякої конкретики все ще немає. Деякі особи в Україні та Сербії, з якими я розмовляв, говорять прямо: "Дайте нам хоч якусь основу, угода, від якої ми будемо виходити і надалі редагувати". Як людина, яка займається цим питанням вже давно, спробую подібну основу запропонувати.

Назва альянсу: Слов'янський Союз.
Члени-організатори: Росія, Сербія, Україна.
Основні принципи альянсу: "Слов'янський Союз" - комплексний альянс, спрямований на розвиток тісної співпраці між країнами-учасницями у всіх сферах діяльності: військової, економічної, соціальної. Це не військовий чат, де кілька людей вирішують, на кого напасть - ні!

У військовій сфері завданнями Альянсу є координування воєнної політики країн-учасниць та захист інтересів кожної країни і Альянсу в цілому. В економічній - інтеграція економік, регулювання ринків та потоків експорту-імпорту, створення різного виду резервів та координація допомоги. У соціальній - медіа-проект (про нього трохи нижче) і IT-співробітництво (в питаннях збору статистики та ін).
В "Слов'янському Союзі" кожна країна має 1 голос у вирішенні будь-якого питання, рішення приймаються більшістю голосів. Для вступу нової країни до Альянсу необхідно згоди всіх діючих членів Альянсу.

Структура Альянсу
Керівним органом є "Рада Альянсу", до якого входить по 1 представнику від кожної країни. Раді підпорядковані комісії, в кожну з яких країни-учасники направляють по 1-2 людини.

Що стосується медіа-проекта:
Не так давно закінчилася 3 світова війна в еРеспубліке, і на її основі можна зробити ряд висновків. Один з них полягає в тому, що на медіа-просторі ворога організовуються диверсії. Значно знизити шкоду від них допоможе "медіа-проект". Суть проекту полягає в тому, що в спец.коміссіі альянсу кожна країна може виставити по 1 статті (зрозуміло, урядової) раз на 2 дні, а у воєнний час - по 2 разів на день. У певний момент дня список статей "закривається" і передається у військову комісію, члени якої поміщають цей список в текст наказу по армії своєї країни. Таким чином, армія кожної країни буде зобов'язана голосувати за ці статті, чим буде досягатися певна інформаційна безпека і "французький медіа-провал" (коли іспанці забили їм весь топ статей під час війни) не повториться.