Ambient on/off

Join the new world

 

[УКП] Департамент зовнішніх відносин

Day 2,361, 13:49 Published in Ukraine Chile by Carpathian Jiraiya


Доброго дня колеги, на разі в українському політичному житті ерепки всі трохи заспокоїлись, взяли своєрідну паузу в очікуванні від президента еУкраїни нової політики, тому хочу представити вам партійний департамент зовнішніх відносин, те чим він живе і що робить.Нині, ДЗВ Української консервативної партії налічує 6 працівників, із яких, один керівник це Dimfsik та 5 не менш важливих функціонерів. Звісно це не межа чи увесь можливий штат, департамент чекає на нових працівників, які мають в першу чергу бажання не просто клікати в грі, а ще й весело проводити час. Знання чужорідних мов вітається, а якщо ви ще й окрім (до прикладу) володіння угорською 🙂 легко знаходите спільне із співбесідником то вам обов’язково саме в цей департамент. Тут такі кадри ціняться й конче необхідні. Адже першочерговими завданнями перед ДЗВ стоять: розвиток дружніх стосунків з іншими партіями як в еУкраїні так і закордоном, проведення спільних акцій, так званих еднів, випуск спільних матеріалів в газеті, вікторин і все на що вистачить сил та креативності. Головне аби було цікаво та весело. До прикладу чи часто вам випадає можливість поспілкуватись із громадянами Німеччини, Швейцарії та Болгарії? Гадаю, не кожного дня, а тут хоч протягом всієї доби, до речі, з партіями цих країн УКП якраз і має налагоджені стосунки, з іншими ж робота також йде але як і всюди потрібен час та побільше активних колег.

Звісно така робота окрім цікавих знайомств та самовдосконалення приносить користь для партії та еУкраїни, особливо тоді коли наша партія у руля. Адже вже будуть напрацювання та певні шляхи порозуміння по багатьом питанням, що виникають у грі. До речі, якщо розповідати про відносини з ком’юніті інших країн варто зазначити, що за словами працівників ДЗВ зараз найскладніше порозумітись із росіянами, напевно через події в РЖ, а загалом з представниками не германської та не слов’янської мовних груп. Проте це не означає, що з ними у нас як у статусі з вконтакте «все складно», співпраця триває і набуває нових форм.

Щодо діяльності загалом еУкраїни на міжнародній арені то на думку Dimfsik, за попередню президентську каденцію де УКП разом з ПОУ сформували уряд та керували країною, не був використаний увесь потенціал, можна було ще більше розширити коло наших іноземних партнерів і не обмежуватись суто діловими відносинами, а з поляками хотілось більш дружніх взаємностей. Проте не варто применшувати користі від налагодження стосунків з румунами та дотримання проСіріус курсу. Це забрало багато сил та часу, а як всім відомо активних дипломатів нашій країні бракує, проте диванних стратегів вдосталь.

В еСвіті, зараз цікаво і напружено, адже одні країни ловлять фан воюючи на більшості материках, інші ж намагаються утриматись зі всіх сил на власних історичних клаптиках карти, а такі як Ірландія мирно без шуму напевно попивають в пабі ель. І за всім цим приємно спостерігати, а головне брати участь. Навіть якщо й не завжди еУкраїна має користь але завжди є шанс отримати її, а це вже залежить від того як ви граєте, і що важливо для вас.

Долучайтесь до партійних справ, робіть життя цікавішим і головне з користю витрачайте час.

Щиро ваша Прес-служба УКП


Всі помилки авторські та захищені еЗаконом "Про авторство"
«Срібна Земля». №8. день 2 361.

Для шаутів:
[УКП] Департамент зовнішніх відносин
http://www.erepublik.com/uk/article/-1-2398243/1/20
 

Comments

Ya Krivoy UA
Ya Krivoy UA Day 2,361, 13:58

Увидел кто руководитель - перестал дальше читать:)

Carpathian Jiraiya
Carpathian Jiraiya Day 2,361, 14:15

Загалом інформація в першу чергу розрахована на партійця УКП та на людину котрій цікаво, як в інших справи. Ні до перших, ні до других тебе Іван віднести не можу. все рівно "дякую", що постійно першим намагаєшся коментувати наші новини, фальсифікувати вибори, прикриватись нашою роботою та партією... ти "молодчинка",, взагалі без твого особистого прикладу важко пояснити новачкам хто такі ватники важко...

Ya Krivoy UA
Ya Krivoy UA Day 2,361, 14:34

Глянув на ник кто мне ответил дальше не читал.
Много чести было бы для неизвестного автора.

Maxymillian97
Maxymillian97 Day 2,362, 16:39

ах Кривий не поважаєш ти молодь нашу...

G R I F A N
G R I F A N Day 2,361, 22:17

ну, не знаю... краще б вже в МЗС пішли департаментом.

Carpathian Jiraiya
Carpathian Jiraiya Day 2,361, 23:09

теж варіант, тут трохи натаскаються, а потім всі туди. Проте в кожного свій фан.

Dimfsik
Dimfsik Day 2,362, 01:32

МЗС просто займається суто діловими відносинами і нього не вистачає часу на інше,
а наш Департамент налагодженням дружніх відносин
тобто випуск спільних статтей проводження різних акцій

Gabriel R. Mandarino
Gabriel R. Mandarino Day 2,362, 12:09

Ukrainians Happy day of victory

Western Ukrainians, stop behaving like the whores of NATO and not follow the Nazi extremists who have taken an illegal coup.

Remember the eternal glory of the Ukranian people who overcame the Nazis, and not become Nazis.

The Nazis killed millions of Ukrainians, not allow to continue doing so now, as in Odessa, where a group of Nazis to serve the current and illegal government, murderer dozens of people taking shelter in a union building.

If you are putting on their knees before USA, Ukraine will be devastated by the economic catastrophe, and lose their political sovereignty as many other peoples subjugated by the Yankees. Ask the Latin, we know very well the Yankees, and are only imperialist garbage.

Long live Ukraine, and the Yankees and the Nazis go screw (are the same)

Izjaslav
Izjaslav Day 2,362, 14:40

Stop watching "Russia today".

Gabriel R. Mandarino
Gabriel R. Mandarino Day 2,362, 14:57

Stop polishing the boots of NATO and watching the BBC

Izjaslav
Izjaslav Day 2,362, 15:57

argentino nubo & victim of russian propagand wiil teach me(ukrainian man) what i should do in my own country? We don't need your, USA, EU or any other advice & help to fight against russian terrorists in MY OWN country. Go to ukrainian diaspora in Argentina & ask for apology,

miracleV
miracleV Day 2,362, 16:15

Thx a lot, all the 45 millions of Ukrainians were waiting for wise advice of random_argentina_guy. We understand how much better informed about Ukraine you are, sitting there in your country rather than being here in Kyiv.
And as a little word of advice back - blunt your teeth. Russian masters don't like when it scracthes.

Gabriel R. Mandarino
Gabriel R. Mandarino Day 2,362, 16:34

So sorry for the true people of Ukraine, who is being repressed, harassed and murdered by fascists.

We are well informed, we own news agencies, and know very well the actions of the U.S. and the Brits, much better than you.

And I tell you two@Izjaslav @miracleV, if you want to be used as a battering ram by the U.S. in its dispute with Russia and China, if you like to be a colony of the Yankees and German bankers, it is their problem, not mine.

I'd rather die standing than live on your knees. But if you are like to be the lackeys of the U.S., it Enjoy it.

Maxymillian97
Maxymillian97 Day 2,362, 16:42

Gabriel R. Mandarino , Tell me one thing, Crimea is...???

Izjaslav
Izjaslav Day 2,363, 06:02

Gabriel R. Mandarino, ПНХ argentino nubo-xyйlo

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.