Ambient on/off

Join the new world

 

Авангардисти.

Day 2,073, 15:17 Published in Ukraine Ukraine by Kromoff
Іспанія. 1968.Чілі. 1970.Україна. 1990.Що об’єднує ці три світлини? - запитаєте ви. На них зображені студенти, які своєю соціально-громадською свідомістю зрозуміли, що прийшов час змін. Вони за них боролися і, рано чи пізно, здобули.

Це я веду до того, що університети завжди були оплотом авангардизму. І не тому, що їх там до того хтось підштовхував, ні, навіть навпаки. Просто там вони мали доступ до Правди, інших – закордонних – світоглядів, можливості гуртування та обміну думками.

Так було завжди. І тоді, коли Юрій Дрогобич (Котермак) був ректором Болонського Університету та вчителем Миколи Коперніка, чиї наукові твори сколихнули світ. І тоді, коли польська Солідарність прожектувала промінь світла у темряві соціалістичного блоку. Про авангардизм університетів знали і його намагалися придушувати. Завжди.

“Ерепка – про-РЖ гра”, - сказав раз класик і почалося... еУніверситет теж хотіли піддати суцільному контролю. Ймовірно, для поширення у наших стінах “расово-правильної” доктрини.Коли два місяці тому Зена наприкінці своєї каденцції опублікувала указ про надання еУніверситету субсидії, вона вже була далека від внутрішних інтриг і виходила, мабуть, з найщиріших спонукань. Для цього від нас вимагалося дві речі: щомісячний фінзвіт та видання дипломів. Не більше.

Проте, вже з приходом п. Valeviko до президенського штурвала, почалися цікаві тендеції. Перша вимога була добавити до чату Вченої Ради представника Уряду. Спочатку він сам хотів там бути, але потім погодили добавлення МінКульта. І це при тому, що у нас вже був (та є) у складі дійсних членів Ради тодішній МінЕк, gudilka91. Ми були як на долоні. Пан Valeviko не упускав можливості прочистити нам мізки з приводу та без нього.

Не вдалося і вплинути на календарний план і лекторів – ми зберігли баланс та непристрасність.

Пан Pazelya не мав схильності до маній попередника, тому і не вмішувався у “самоврядність” еУніверу зафіксовану Статутом. Навіть, по можливлості, відгукувався на прохання. Все би добре, якби не...Завершуючи випуск молодшої групи ми опублікували лекцію-розмову з колишнім президентом Литви, де деякі студенти обмінювалися думками, – звична справа на будь-якій лекції.

Той влив кг/ам у коментарях представниками старої гвардії т.зв. патріотів важко визначити. І це при тому, що на лекції не прозвучало нічого особливого. У коментарях я доступно та люб’язно пояснив чому вони не праві у своїх закидах. У відповідь отримав традиційне ПНХ у коментарі та відро бруду (та брехні) у чатах.

Тому голосистому пану мабуть здавалося, що еУнівер – це такий собі чат МЗС чи МінКульту, де перше запрошуєш всіх бажаючих, а потім показово викидуєш їх з чату за будь який прояв власної думки. Або ж, що то – чат МЮ УСС, де на будь-який прояв дисонансу з офіційною владною політикою новачкам заявляють “у нас аполітичне МЮ”, але та “аполітичність” не розповсюджується чомусь на інших. Все як у кращих радянських традиціях. Молодці, комсомольці-ленінці.

У черговій статті з іспанцем деякі залізні леви продовжують бичитися...

Так ось, повторюся. До студентів еУніверу НІКОЛИ не буде застосована цензура при висловлені ними їх думки, світогляду, поглядів, переконань. Навіть, якщо вони будуть переконувати всіх, що небо – синє. Коперніка теж вважали упорком. Старовіри. Я не давав у безпідставну образу своїх підлеглих в МЗС і, тим паче, не дам своїх студентів.До психологічного додали ще й і фінансовий тиск: у статті з литовцем нам дали зрозуміти – більше держава фінансувати нас не буде. “Куском попрекнули”, - висловлюючись мовою звичною у використанні чималій кількості люду патріотичного табору.

Ті 10 тис. грн, що ми отримали двічі, були скеровані на стипендії випусникам двох груп, організацію тих випусних та проведення Дня Знань. (Навіть більше, еУнівер додав своїх, меценатських, 22 голд і пару сотень танків ку7 на ці цілі). Ні керівники еУніверу, ні викладачі жодної винагороди не отримували. Тобто, замість спасибі, нам віддяючують по-своєму...

І це при тому, що випусники як молодшої так і старшої групи – багато хто (75%) з них належать до т.зв. патіротичного табору – висловлювали лише позитивні враження. Ніхто не заявив і не міг заявити про якусь політичну заангажованість закладу або упереджене ставлення до студентів. Так у чому ж претензія?

Видиш, це особиста помста... Хоча ні, справа в іншому. Їх мучить те, що у нашому закладі молодь якраз має той промінь світла у темряві. І що головне – вони не можуть вселятипринципи студентам.Відсутністю державної фінансової “підтримки” нашу діяльність не спинити. Навіть з меншим ми здатні зробити більше. Вітаємо волонтерську допомогу. А щоб зберегти належний рівень стипендування розраховуємо на небайдужих олдфагів та простих гравців.

Не зважаючи на цей шалений тиск, останній оплот чесності та свободи у цій Плато забутій країні не впаде. Його неможливо затошити, забанити, побороти чи поставити на коліна. Він тримається на небайдужих людях.

Veritas Liberabit Vos!


Ъ

Своїх знайомих з котрими співпрацювали, випусників та просто пересічних членів мю/партій "патіротичного табору" прошу не ображатися на цю статтю, а підійти до неї розсудливо, по-філософськи. Знаю, і вам не все подобається у нинішній ситуації.
Бажаю всім, а особливо
тому голосистому пану, гарно провести решту літа!

Авангардисти.
http://www.erepublik.com/en/article/-1-2296033/1/20
 

Comments

shveyk Day 2,073, 15:32

Comment deleted

Kromoff
Kromoff Day 2,073, 15:38

ти там крісло не обпалив?)

shveyk
shveyk Day 2,074, 05:05

зарепортили. чого ще чекати від ліберастів - пі.. (нетрадиціоналів)))

carpet15
carpet15 Day 2,073, 15:32

Молодець, що прозрів)
на тих недолугих не звертайте уваги. просто робіть свою справу

Kromoff
Kromoff Day 2,073, 23:30

карпет, няш, ну ще ти мене похвали...

carpet15
carpet15 Day 2,073, 23:32

ну так я навмисно))
тепер тебе упорки до ліберастів зарахують :з

l u t o r
l u t o r Day 2,073, 15:42

voted

waldemardp
waldemardp Day 2,073, 15:49

ознайомився зі статтею.

Valz
Valz Day 2,073, 15:53

Щось я не розумію. У преза претензій не було, претензії були у дебілоїдів. Але фінансування позбавив президент, так? І цим показав, що є маріонеткою цих дебілоїдів?

Cruk Shino
Cruk Shino Day 2,073, 16:45

і які в тебе претензії?

Imperious Lionet
Imperious Lionet Day 2,074, 10:30

Тобто ти згідний з цією думкою.

Cruk Shino
Cruk Shino Day 2,073, 16:01

всі європейські університети - розсадники лівої маячні, малюнки підібрано дуже вдало.
якщо рж-діячів від освіти такий стан речей цілком влаштовує, то тут ми не зобов'язані цьому сприяти.
особисто мені сьогодні дуже соромно, що я якимось чином посприяв наданню державного статусу цьому закладу - буду виправлятися

waldemardp
waldemardp Day 2,073, 16:29

Прагнення до сильної руки та патріархальному устрій є ознака низького рівня освіти.

Cruk Shino
Cruk Shino Day 2,073, 16:44

тобто ти за матріархальний устрій?
"прагнення сильної руки" тим більше ДО - це така яскрава абстракція, що я її не можу цілком сприйняти

waldemardp
waldemardp Day 2,073, 16:56

Абстрактне мислення це одне із особливостей людського розуму, пов'язане з процесом мислення та узагальненням здійснених логічних операцій.
Шкода що ти не здатний до такої розумової діяльності (((

Cruk Shino
Cruk Shino Day 2,074, 00:05

я не психіатр слава богам і не маю заробляти гроші тим, щоб аналізувати хворобливі конструкції інших людей, наприклад я в упор не розумію, що таке "прагнення ДО сильної руки". А так, прагнення бачити у керма людей, які приймають рішення і несуть за них відповідальність (в першу чергу перед собою) замість тих, хто опікуються лише своїми зисками і політичною доцільністю - є цілком нормальним

Kromoff
Kromoff Day 2,073, 23:29

мене завжди смішило, коли люди діляться політично на лівих і правих. ті поняття були прийнятні у ХІХ ст. але не у нинішньому.
але якщо і йти тією термінологією, у нас в репі "праві" (за певнинми винятками) по обидві сторони барикад. тільки одні на для інших і навпаки рожою не вийшли. чи не так?

Cruk Shino
Cruk Shino Day 2,074, 10:25

може для тебе то і новина, але люди поділяються: на правих і лівих, на конформістів і тих, хто не йде на "компроміси", на тих, хто відверто каже, що думає і тих, хто мислить виключно категоріями доцільності.
люди поділялися, поділяються і будуть поділятися

shveyk
shveyk Day 2,074, 05:04

а що, цей розсадник ліберастії ще з бюджету фінансується?

Taras Zasnovnyk
Taras Zasnovnyk Day 2,073, 16:19

чудово віддячили) загалом - навіщо державі університети, коли не вистачає робочих рук? ПТУ - за ним майбутнє!

Gold Dragon
Gold Dragon Day 2,073, 22:49

Вот. Готов трохи підтримати фінансово університет. Поки що не багато...
Яка у вас система підтримки?

uaporsche
uaporsche Day 2,085, 06:48

Через даний акаунт проходять всі трансакції. Вітатимемо допомогу.

Novojavorivsk
Novojavorivsk Day 2,073, 23:04

Чудово віддячили, ага.

Yurapb
Yurapb Day 2,073, 23:20

Вам дали гроші, дали статус державного, думали що Ви будете рекламувати владу, а Ви "тупые" почали вчити людей мислити і робити висновки, такого їм не треба, ось і нема фінансування ))

Bozhok Bohdan
Bozhok Bohdan Day 2,074, 00:41

ну ти унилий...

Valeviko
Valeviko Day 2,073, 23:34

Бла-бла-бла! Кромов, ти б не брехав людям, а казав так як є. Виклад статей та їх зміст чітко відображав конкретно твою позицію по відношенню до багатьох питань, про що я тобі особисто й заявив під час своєї каденції. Ти гарно вмієш подавати речі словами інших людей, прикриваючись тим, що "то ж не я казав, то думка студентів". На двох стільцях не всидиш. Цілком логічно що з введенням державного фінансування змінюється формат роботи і контроль - це одна з його складових. А ти хотів залишити все по-старому, зі своїми порядками та традиціями, і отримувати держ.фінансування. Та все б нічого, працюєте - працюйте, ніхто вам і слова б не казав. Єдине що від вас було необхідно - неупередженість в поглядах та об'єктивне висвітлення подій. Але цього ви, та що там "ви" - конкретно "ТИ", не хотів робити. Тому ситуація цілком логічно вирішилась. І не треба зараз шукати винних. Річ не в грошах, а у відношенні і в твоєму особистому ЧСВ. ІМХО

Kromoff
Kromoff Day 2,073, 23:43

а у президенських статтях/інтерв'ю ти не був такий красномовний. ростеш :3

п.с.: у підтвердження своїх слів я нав статті з думками студентів, ваших партійців. у тебе ж доводів немає. лише дєтскій лєпіт

Valeviko
Valeviko Day 2,073, 23:50

Мені ж тексти пишуть, ти що не знав?

Стосовно цих думок я тобі ще тоді досить розгорнуто відповів і чітко вказав, що я не має претензій до змісту, а маю претензію до формату викладення. Твоє рецензування досить красномовно показувало особисто твою позицію. Так, словами студентів, але твою... і це варто визнати! А такий орган як Університет, як на мене, не має права приймати чиюсь сторону. Нейтральність - показник класу в даному питанні.

Kromoff
Kromoff Day 2,073, 23:53

тобі що, слова іспанця не сподобалися? ну не моя вина, що нас мають трохи вище нижньої частини спини.

Valeviko
Valeviko Day 2,074, 00:11

Не знаю, Кромов, хто там тебе і твою команду "має нижче спини", але в більшої частини населення все ОК, в т.ч. і в мене.

gudilka91
gudilka91 Day 2,074, 04:18

Кромов. толку спілкуватись в коментарях немає. тут вони грають на публіку

Valeviko
Valeviko Day 2,074, 04:28

гуділка, а ти знаєш про що ми говорили з ним в приваті? як ні - то й мовчи!

gudilka91
gudilka91 Day 2,074, 04:45

тому і кажу, що про це в приваті треба розмовляти,а не в коментарях

Zmenko
Zmenko Day 2,074, 00:34

Заради цікавості вступлю в університет з новим набором, хочу на власні очі подивитися на його неупередженість.

Doctor  Faust
Doctor Faust Day 2,074, 00:37

Тебе ще КПІ не задрав? )))

Zmenko
Zmenko Day 2,074, 00:38

Ну, за період літа я навіть встиг трохи скучити за ним. Трохи))

HutsulUA
HutsulUA Day 2,074, 01:13

"Коли я ознайомився з партіями марксистів, соціалістів, лібералів та демократів, то за спиною кожної з них я побачив хитрий писок жида."- Іван Якович Франко

Reaper_SK-SD
Reaper_SK-SD Day 2,074, 02:23

Наприклад, за партією націонал-соціалістів Німеччини - хитрий писок жида Гітлера : )

Cruk Shino
Cruk Shino Day 2,074, 06:07

Адольф - жид? )) не зарано для казок?

Mr. Snowpard
Mr. Snowpard Day 2,075, 05:12

Крук а ти не знав ???)) аааа я забув ,що жиди жидів прикривають)))

Izjaslav
Izjaslav Day 2,074, 04:30

Жиди стоять за всіма й усюди навіть за найправішими із правих)
Про жидів вони заговорили...)

Reaper_SK-SD
Reaper_SK-SD Day 2,074, 02:20

Стипендії в РЖ - це дурня, а тут тим більше : )
Якби був відповідальним за фінансування, то лише за сам факт витрати бюджетних коштів на стипендії позбавив би еУніверситет грошей : - )

Vernydub
Vernydub Day 2,074, 03:05

Андрій, ну погодься, що обсирати свою країну при іноземцях це як мінімум тупо.
На зовнішній арені треба завжди показувати єдність, навіть якщо насправді ви готові повбивати одне одного. Я вже десь наводив цей приклад, але Болгарія періоду виходу з ЕДЕНу це блискучий зразок еНації. Незважаючи на те, що гравці розділились на 2 табори стосовно "виходити з ЕДЕНу-не виходити з ЕДЕНу", але коли вже дійшли до рішення, то всі його прийняли як належне і не розводили ниття.

Michelle Freebird
Michelle Freebird Day 2,074, 04:07

это не тупо и говорить правду не стыдно. хорошо ещё знать как её говорить. Да и пароболь же не у литовцев, или кого там, а наоброт в любой стране есть оппозиция и так они видят, что еУкраина не совсем потеряна. Вобщем любой человеу которого есть мозг может адекватно воспринимать альтернативное мнение, а не начинать его заглушать и обкладывать.

hfskin
hfskin Day 2,074, 03:32

мда

Michelle Freebird
Michelle Freebird Day 2,074, 04:04

Voted!

Им просто ненужно, чтоб люди думали, есть боты и хорошо, а тут понимаешь, своя якась думка.

Laurentiu L
Laurentiu L Day 2,074, 04:46

Автор, почему на последней фотке у активистов и на мусорке затёрта символика Во Свобода? Ты их не уважаешь, или наоборот покрываешь?

Kromoff
Kromoff Day 2,074, 08:24

Коментаторе, ти бачиш фото у такому ж виді, у якому я її скачав.

Pan Xenonchik
Pan Xenonchik Day 2,074, 05:53

По сути:
1. Один из студентов обгадил еУкраину перед иностранцами.
2. Несколько человек выразили по этому поводу возмущение.
3. Вобщем, ВСЕ.
4. Кромов пишет пафосную статью, как будто к нему в РЛ домой вломились Крук и Имам и сломали ему руки.

Вобщем, Кромов остался Кромовым - напыщенным, пафосным, любящим финтифлюшки и абсолютно бестолковым.

Кстати, эта статья, это же УЛЬТИМАТУМ, да?)

dr ZLO
dr ZLO Day 2,074, 07:50

ололо-трололо я водітєль НЛО.

1.Студент висловив свою думку.
2.Кромов ясно пояснив для тугих, що виганяти його за це не збирається. 3.Парочка долб***** просто обсир**** Кромова за те що у його студентів "неправильний" світогляд.
4.Ксенон пише пафосний комент.

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.