Ambient on/off

Join the new world

 

Казочка про Вовків і Зайців...

Day 1,920, 14:14 Published in Ukraine Ukraine by fanatOE
Преамбула

Почнемо з того, що, як ми всі знаємо, на днях знову будуть битви за конгрес. Ті з Вас, хто більш уважний і багато читає, в курсі що частина опозиції має наміри або ігнорувати ці бої, або взагалі бити проти еУкраїни. Їх можна звинувачувати в зраді, ідіотизмі, в чому хочете. Але на кожну дію є своя причина. От саме її я і хочу тут відобразити. Бо насправді вона набагато глибша, ніж багато хто вважає. Аналіз ситуації варто починати з політичної системи, в якій ми перебуваємо. Я довго коливався що це. Тоталітаризм чи демократія? Але якщо відкинути той факт, що влада зосереджена в одних руках, і прийняти до уваги, що за механікою гри всі гравці є рівними - то я б назвав це демократією...Хоча демократією викривленою(пізніше поясню чому).

Демократія - це коли два вовки і заяць вирішують кого їм з'їсти на обід. Б.Франклін.

Казочка

Мало того, що ця система організації влади ітак далеко не ідеальна, то ще й в еУкраїні вона трохи видозмінилась. Вона може більш-менш нормально працювати там де поляризація суспільства приблизно однакова і циклічно змінюється домінантна сторона. Можливо так колись було і в нас(я тих часів не бачив)...Якщо вовків і зайців є приблизно 10 на 10 - то не так-то просто вирішити ким пообідати. Але так вже історично склалось, що наші вовчики виявились самими хитрохвостими, і наклєпали собі залізних побратимів. Все б нічого, якби вони їх використовували лише в боях на наш ліс, а не в внутрішніх розборках. Ну, але як кажуть в народі "нє пойман - нє вор!!!". Презумцію невинності ніхто не відміняв. Ми з вами в театрі тіней, де бачимо за ширмою 20 силуетів вовків і тільки 10 зайців...Хто з них є справжнім, а хто груда металу - можем тільки здогадуватись. Ну і логічно, що зайці не хочуть брати участь у такій вакханалії, тому і стоять перед вибором "Яка загроза більша? Що гірше, щоб вороги продовжували утримувати ліс, чи стати обідом вовків?". Як наслідок знаходяться прихильники як однієї, так і другої позиції...Тому цілком логічно, що частина буде бити проти свого рідного лісу.

Отже в нас є політичний конфлікт. Як відомо, якщо не вирішувати політичний конфлікт, то він переросте в політичну кризу, а остання в РЖ закінчується революціями, переворотами і т.д. Тут можливий максимум – бойкот, але і це немало. Як не дивно не винні в цій ситуації ні одні, ні другі. Цілком нормальне бажання влади максимально укоренитися на займаній посаді, використовуючи всі механізми. І так само нормальне бажання опозиції зайняти цю владу, знову ж таки використовуючи всі доступні механізми. Біда тільки в тому, що нема політичної культури(це як спадок з РЖ, наслідуємо ВР) + не передбачені організаторами гри компенсаційні важелі. Ті хто в меншості - абсолютно ні на що не впливають. Це все свого часу не вилазило назовні, бо суспільство консолідувалось перед зовнішнім ворогом. Зараз же, за пів року окупації більшість підсвідомо сприймає себе вже не захисниками, а повстанцями(в кращому разі)...Пропав фактор ворога - от і поперло.

Вихід з ситуації
Не важливо як закінчаться бої за конгрес; буде опозиція бити за чи проти еУкраїни...Важливо одне. Що будем робити далі? Рано чи пізно сторони поміняються, а конфлікт залишиться. Владі потрібен мандат довіри від опозиційного виборця. Для отримання такого влада може запропонувати певні місця при владі опозиції(хоча я не дуже підтримую цей варіант. Або надати опозиції право ВЕТО на найбільш важливі рішення в зовнішній політиці, чи в тому самому розподілі казни. Опозиції потрібні контролюючі функції.

P.S. Стаття покликана на розводити срачі на тему ботоводства, хто більше упоротий, хто кому і що лиже і т.д. Хочеться викликати здорову дискусію, яка приведе до виховання в кожному такої риси, як повага до політичного опонента...Все ж таки всі тут еУкраїнці і всі хочуть добра нашій неньці і головне, бачити її на карті.
P.P.S. Закликаю все ж таки всіх бити за неньку. А там побачим, як себе поведе влада з казною
 

Comments

Taras Zasnovnyk
Taras Zasnovnyk Day 1,920, 14:44

На жаль, сенс гри для тих хто керує процесами полягає в отриманні і утриманні влади. Вони абсолютно не знають як нею розпорядитися, і найгірше - не прагнуть працювати у межах повноважень та обовязків наданих ігровою і надігровою механікою. Це банальне задоволення власного марнославства, і тут усі методи доцільні. Ми ніколи не розплутаєм цей клубок. Принаймні доки влада не перетвориться у топ-менеджмент. Я давно пропонував ввести платні посади, і забити на вибори взагалі))) Задонатив 100Є і сидиш місяць у міністрах, а за 300 у презах)))

Taras Zasnovnyk
Taras Zasnovnyk Day 1,920, 14:46

я твій перший підписник - з почином)))

fanatOE
fanatOE Day 1,920, 14:47

Ха...подякував....сподіваюсь не останній...🙂

M A X I M U S Il
M A X I M U S Il Day 1,920, 19:30

v + s

carpet15
carpet15 Day 1,921, 00:27

v + s

vad27
vad27 Day 1,921, 00:35

V + S

T-TR
T-TR Day 1,921, 01:35

"Владі потрібен мандат довіри від опозиційного виборця." - "патриотам" не нужен, они нашли для этого другое решение, ты сам выше написал про "залізних побратимів" )) Ещё про анархистов ты забыл, мы тоже в этом "лесу", а у тебя только волки и зайцы. А так конечно Vote!

Pan Xenonchik
Pan Xenonchik Day 1,921, 01:38

Я соглашусь. Мне не нужно доверие людей, которые утверждают, что мы пилим государственные деньги при том, что у нас уже полгода нет конгресса. Это к примеру.

T-TR
T-TR Day 1,921, 01:44

Ха-ха, так тогда и ты людям не нужен с таким отношением и тебе не место во власти.

Taras Zasnovnyk
Taras Zasnovnyk Day 1,921, 01:50

неплохо оправдал отсутствие конгресса)
походу ето единственное что мешает?))

Pan Xenonchik
Pan Xenonchik Day 1,921, 01:50

Да, я не нужен слабоумным и не дружащим с логикой. Вот мы и достигли симбиоза. Офигенно же, да?

T-TR
T-TR Day 1,921, 01:58

Pan Xenonchik, всё ваше остроумие и логичность, существуют именно в контексте "залізних побратимів", а без них это ещё большой вопрос, кто тут с головой дружит ))

Pan Xenonchik
Pan Xenonchik Day 1,921, 02:00

Я по крайней мере в курсе того, что при отсутствие конгресса невозможно получить деньги с государственных счетов. И моей логики хватает, чтобы понимать, что невозможно пилить то, чего нет. А вот ваших мозгов не хватает даже на такой логический ход.

T-TR
T-TR Day 1,921, 02:04

Pan Xenonchik, ты снова мне навязываешь свои фантазии, я про конгресс и слова не сказал. Да и война сейчас у нас не за конгресс, а за партии, в которые кто-то лезет не видя берегов ))

Pan Xenonchik
Pan Xenonchik Day 1,921, 02:07

Ты не сказал. Но многие ваши постоянно говорят. Что свидетельствует о том, что большая часть оппозиции абсолютно не дружит с головой. Поэтому я просто в принципе не вижу точек соприкосновения.

SemVit
SemVit Day 1,921, 02:48

Хто казав, що ви "пилим государственные деньги"?)

Arctirus
Arctirus Day 1,921, 04:58

можно подумать, что без конгресса вы не придумали как с пользой использовать медальку президента. орги для отмыва ботоголда вы не считаете за злоупотребление властью? ну конечно это глупый и нелогичный вопрос, конечно не считаете )

fanatOE
fanatOE Day 1,921, 01:47

Потрібен їм цей мандат, але тільки в одному випадку. Якщо в них є хоч найменше бажання вирулити ситуацію в здорове русло. А так...звичайно той хто при владі плював на того хто внизу.

T-TR
T-TR Day 1,921, 01:50

Думаю у нас ними разное представление о "здоровом русле", кардинально разное. От этого и методы разные.

Pan Xenonchik
Pan Xenonchik Day 1,921, 01:51

Разное-разное. Все ваше представление заключается во фразе "Геть від влади потреотів".

Slayer85
Slayer85 Day 1,921, 02:12

Pan Xenonchik Разное-разное. Все ваше представление заключается во фразе "Геть від влади потреотів".


Особисто моє "представлення" - це "Геть від влади туклікерів та ботоводів"

Pan Xenonchik
Pan Xenonchik Day 1,921, 02:24

Слеер, и на этом все твои политические взгляды заканчиваются)

Arctirus
Arctirus Day 1,921, 05:03

ксеня, а у тебя политические взляды хоть начинались? )
твои полит взляды известны - я и мои друзяшки при власти, любой ценой.

T-TR Day 1,921, 01:58

Comment deleted

Pan Xenonchik
Pan Xenonchik Day 1,921, 01:36

Deal with it and cry me a river ; -)

jar.ko
jar.ko Day 1,921, 01:38

Гідна стаття про негідників, які заради свого ЧСВ збираються бити проти України прикриваючи це благими намірами

uaporschee
uaporschee Day 1,921, 02:03

Страна пол года под выпилом это означает что правительство не какое, это же правительство заТОшило партии и будет иметь большинство в парламенте. Объясните мне смысл парламента?

HutsulUA
HutsulUA Day 1,921, 02:10

Йдіть об'єднуйтесь,хоч щось зробіть заради цієї віртуальної еМатері!

uaporschee
uaporschee Day 1,921, 02:24

віртуальної еМатері!

вот к чему приводит передоз упорином

Pan Xenonchik
Pan Xenonchik Day 1,921, 02:25

Бодя, мы при Снейке получили конгресс?)

uaporschee
uaporschee Day 1,921, 03:35

Ксеня, Снейк был ошибкой, не большей чем вы, но ошибкой. Только у одних есть мужество признать свои фэйлы и уйти в ту клик, а вот у других нет.

Pan Xenonchik
Pan Xenonchik Day 1,921, 03:45

Бодя, а с чего ты взял, что следующий президент-либераст будет лучше Снейка?

uaporschee
uaporschee Day 1,921, 04:25

Я за Снейка не голосовал.

Arctirus
Arctirus Day 1,921, 05:01

ага, как всегда снейк пошел. ну хоть тогда раскажите каких вы успехов добились, сравнивая с снейком. что? молчание? почему я не слышу ничего в ответ? ))

SemVit
SemVit Day 1,921, 02:36

Це вчора ЕМС шаути кидали бити проти еУкраїни/не бити за неї?)

Pan Xenonchik
Pan Xenonchik Day 1,921, 04:27

скриншот, пожалуйста

Arctirus
Arctirus Day 1,921, 05:00

мы джентльмены же, доверяем друг другу на слово. или плати тогда, за работу отмотать шауты и заскринить.

HutsulUA
HutsulUA Day 1,921, 05:19

ЛОЛ.
Затягування битви ти називаєш зрадою? Вона і так була виграшною!Час закінчення затягувався навмисне зі стратегічних міркувань!Після було НЕ від мадяр і молдаван...і наше мадярам)

SemVit
SemVit Day 1,921, 05:24

Зрада? Де? Хто? Коли? Затягувався з міркувань, щоб отримати конгрес і ЕМСня могла вивести гроші?) Були бійці ЕМС та й не тільки, які активно били проти еУкраїни) Скріншотів вже не зроблю так, що можеш важати мене балаболом)

uaporschee Day 1,921, 04:25

Comment deleted

Arctirus
Arctirus Day 1,921, 05:02

ты читать умеешь, или деже не читал? попробуй в начале прочитать статью, а потом уже кидать тупенькие коменты.

ulmo-ulmo
ulmo-ulmo Day 1,921, 01:44

v + s гарна стаття

Warrior Of Fortune
Warrior Of Fortune Day 1,921, 01:54

ну-ну. очередная попытка рассказать новичкам, что одни играют честно а другие нет. это ложь изначально.
сколько бы не появлялось статей подобного толка суть это не поменяет. НИКОГДА не бывает, чтобы одни были плохими а другие хорошими. не стоит верить в чудеса...

P.P.S. Закликаю все ж таки всіх бити за неньку. А там побачим, як себе поведе влада з казною

автор ты нуб. если тебе в твою голову втемяшили идиотскую мысль, что конгресс нужен для пиляния казны, то тебе грош цена. и твоим друзьям тоже.
вы что вообще ничего в игре не понимаете, кроме как мысли, что власть крадет деньги. в какой-то степени из-за таких как вы и существует противостояние.
хотя если все плохие, а только ты один хороший, то все может быть)))

в общем -2 голда.

Lindsey Stirling
Lindsey Stirling Day 1,921, 02:00

Навіть нічого додати.
Вот на цей комент, аж ніяк не на статтю.

fanatOE
fanatOE Day 1,921, 02:01

Від клейма нубства не відрікаюсь...Ситуацію описав так, як бачу. Поки що в мене є набір знань, який змушує її сприймати саме так(можливо це все дуже суб'єктивно)....

в общем -2 голда. - "нуб" - це той, хто поки що чогось не знає, "дурак" - той хто і не хоче знати...я поки що вчусь, а далі побачимо чи варті чогось були ті два голда.

Warrior Of Fortune
Warrior Of Fortune Day 1,921, 02:21

ну то что ты адекватно понимаешь критику заслуживает уважения.
учись, разбирайся в игре и попробуй понять, что не бывает такого, чтобы половина игроков была хорошими а вторая плохими. Это ЛОЖЬ.

Arctirus
Arctirus Day 1,921, 05:06

не обращай на него внимание. именно этот персонаж как раз из тех кто воровал из казны. и именно этот персонаж как раз и ботовод )
забавно читать как он тут строит из себя дартаньяна. а на самом деле это его уже 3й акаунт. от такой вот чесный и благородный человек )

andrijk
andrijk Day 1,921, 02:09

По суті згідний.
Але по факту, говорити що вам не потрібен майже мільйон гривень - то можеш нубам розказувати.

Pan Xenonchik
Pan Xenonchik Day 1,921, 02:23

а вам же он не нужен, верно?)

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.