Ambient on/off

Join the new world

 

Заява про злочин проти еУкраїни

Day 1,847, 08:53 Published in Ukraine Ukraine by uaporsche
Я, uaporsche, звертаюся до Народу еУкраїни з заявою про злочин проти Держави, скоєний Президентом sneikPro.

Формулювання звинувачення:

- Вчора, 09 грудня 2012 р., в 1.846-му дню від створення еСвіту, ввечері, був опублікований додаток до Тіамішорського договру між еРумунією та еУгорщинною, під назвою Сталева угода, щодо аренди еРумунією угорської колонії Буковина - регіон, який являється корінним для еУкраїни.

Публікація цієї статті співпала з недільним самітом очільників країн-членів ЕДЕНу. Після того, як було виявлено факт підписання цього договору, Президент еРумунії Valahian покинув саміт без жодних пояснень. Президент еУкраїни sneikPro сформулював протест проти таких дій еРумунії. Разом з тим, sneikPro не зробив посилання на статті 14 та 15, розділу четвертого, Договору про Братсво ЕДЕНу, які передбачають процедуру виключення країн-членів з альянсу (позбавлення статусу члена) шляхом голосування на саміті. еУкраїна не вимагала виключиння еРумунію з альянсу, обмежившись ультиматумом, який закликав обрати між еУкраїною та еРумунією.

- В першу годину з моменту публікації вищевказаного договору, окремими громадянами, держпосадовцями еУкраїни, зокрема заступником МЗС еУкраїни були написані шаути, мета яких була розпалити міжнаціональну ворожнечу:

Пости аналогічного характеру були також й від самого Міністра Закордонних Справ.


Примітка: повноваження Стіві в якoсті МЗС не підтверджені офіційно так як він є іноземним громадянином - заступником МЗС еБілорусії. (Офіційно призначений МЗС еУкраїни є бійцем ЕМС - Іван Прокопов.)

- Президент еУкраїни sneikPro, близько 23:15, (за Київським часом) направив офіційний лист верховному командиру ЕДЕНу наступного змісту:

Шановний пане ,

Після цього Договору (лінк додається) ми не можемо перебувати в одному альянсі з еРумунією.
Вони продали наші корінні регіони.
Командири всіх наших МЮ доручили мені покинути ЕДЕН та вступити в новий альянс без еРумунії або ж в ЕДЕН без еРумунії.
Вибачте, але я з ними погоджуюся.
Ми покидаємо ЕДЕН та будемо, наразі, нейтральною країною.

З найкращими побажаннями,
Президент еУкраїни.


-- Достовірно відомо, що в чаті Генерального-штабу еУкраїни, як через інші можливі канали зв”язку, з представниками всіх українських МЮ жодних консультацій на цю тему не проводилося. Разом з тим, в Генштабі, щодо цього питання висловився лише iLeks, вказавши в 22:45, що це є приводом для виходу з ЕДЕНу.

-- Слід також мати на увазі, що стаття 9 , частини другої, Угоди про Братсво в ЕДЕНі, передбачає, що рішення про вихід з альянсу ухвалює Конгрес країни, рішенням 50% + 1 голос від його складу. Щоправда, загальновизнаною практикою є підтверджувати таке рішення на загальнонаціональному референдумі. В випадку відсутності Конгресу, таке рішення могло бути прийняте виключно шляхом всенародного референдуму. Чинна редакція статутного документу ЕДЕНу ратифікована Конгресом еУкраїни та, відповідно, має силу закону.

Слід зазначити, що вихід країни з ЕДЕНу є рішенням остаточним та безповоротнім. Вихід з ЕДЕНу унеможливлює клопотання про надання випробувального терміну в альянсі протягом наступних 3-х місяців.

- Встановлено, що вже в 23:40 МінОборони еУкраїни Oplot_Kharkiv, в приватній розмові з штаб-квартирою ЕДЕНу, було повідомлено про факти відомі на ту мить:
1. Президент еРумунії ввів Конгрес своєї країни в оману вказавши, що Уряд еУкраїни згідний на оренду в угорців регіону Буковина.
2. Що еРумунія на межі громадянської війни, адже командири військових МЮ еРумунії оцінили цю угоду як таку, що є неприпустимою та висловили свою солідарність з еУкраїною.
http://prntscr.com/lrn4g

alphoDay 1,846, 13:42 One of the strongest Military Units of eRomania, The Homeland Falcons (Soimii Patriei), reserves the right to help eUkraine regain any core regions held abusively by eRomania in the following days if eRomanian Government chooses to hold some of the eUkrainian core regions against eUkraine's will. We will not accept betrayal at this level.
We few, we happy few, we band of Brothers.


Oplot_Kharkiv, в свою чергу, повідомив Штаб-квартиру, що передав цю інформацію Президенту, вказавши зокрема, що Президент “вважає еРумунію окупантом”.

Контактів з лідерами про-еденівської частини еРумунії не було наведено.

- Близько півночі, Президент sneikPro звернувся з Коммюніке щодо румунського питання. В цій статті, sneikPro надав громадянам завідомо неправдиву інформацію. По-перше, не було повідомлено, що написана формальна заява про вихід з ЕДЕНу. По-друге, не було повідомлено про вищеописану неоднозначну ситуацію в самій еРумунії. Цим самим, sneikPro ввів громадян в оману, з метою схилити їх до конктретної думки та розпалити міжнаціональну ворожнечу.Щоправда, в коментарях до цієї статті sneikPro частково визнав свою професійну непридатність, маючи намір скористатися цим як виправданням злочинної бездіяльності себе та свого Уряду.

- Це коммюніке було опубліковано до того, як штаб-квартира ЕДЕНу оголосила перші висновки, які засуджують дії еРумунії, опубліковані близько 01:00.

Разом з тим, СК ЕДЕНу написав Президенту окремо, що Штаб-квартира ЕДЕНу не давала та не дасть дозволу еРумунії на укладання цього договору з еУгорщинною, що униможливлює його, як такого.

Резолютивна частина:

На основі вказаних фактів наводяться наступні обґрунтовані висновки:

1. Не розбіравшися в ситуації, діючи на емоціях, Президент sneikPro та його команда з халатністю віднеслися до своїх службових обов”язків.

2. Заява про вихід з ЕДЕНу була зроблена sneikPro протиправно. Вказане посилання на рішення командирів МЮ еУкраїни - сфальшоване.

3. sneikPro не застосував всіх найвних в нього інструментів задля врегулювання конфлікту, не наполягав на голосуванні щодо виключення еРумунії з ЕДЕНу, натомість сам заявив про вихід еУкраїни з ЕДЕНу, чим самим, своїми діями та бездіяннями, посягнув на основи нац. безпеки та зрадив національні інтреси еУкраїни.

4. Президент еУкраїни sneikPro, як вище посадове лице, яке представляє Державу та виражає суверенну волю народу, забрав в Української нації, усього Українського народу, право на самовизначення.

5. sneikPro, як і інші вказані державні посадовці, маніпулював громадською думкою, не надавав громаді об”єктивної, всесторонньої інформації.

Виходячи з вищевказаного, Президент еУкраїни sneikPro, маючи намір одноосібно (або ж за попередньою змовою з групою лиць) розвалити багаторокову історію українського державотворення, неправомірно взявши на себе відповідальність перед Богом, власною совістю, попередніми, нинішнім та прийдешніми поколіннями прийнявши злочинні та незаконні рішення, чим самим порушив Присягу Президента еУкраїни.І нехай ця заява стане привідом для суду перед (е)Богом і людьми, а на виновних най спаде зневага Українського Народу. 

Comments

hfskin
hfskin Day 1,847, 09:06

чути звуки сокири у вишневому садку
це нуби
рубають
дрова

Valz
Valz Day 1,847, 09:11

ля-ля-ля.

Запитай у Віджила, як ми з Феніксу виходили, порушуючи всі можливі норми))) А зараз Снейк просто робить те, що треба було зробити 2-3 місяці тому. А, і накатай ще статейку з осудом того ембарго, який виставив Імам. Будь послідовним!

Pan Xenonchik
Pan Xenonchik Day 1,847, 09:15

Лол, отэто я ржу)
Ведь всего навсего нужно было сделать три вещи:
1. Не психавадь.
2. Спокойно обратиться к ЕДЕН ашкью.
3. Перетереть с теми румынами, которые против такого конченого поступка румынского правительства.

В итоге мы могли бы получить кучу дипломатических выгод.
Но нубота не смогла выполнить ни единого из очевидных пунктов.

Вот что бывает, когда правительство состоит из сопляков, которые ставят собственные сопли и психи выше всего.

Dead Forest
Dead Forest Day 1,847, 09:16

вершина непрофесіоналізму укр.уряду... шкода

Ostappikk Day 1,847, 09:18

Comment deleted

Pan Xenonchik
Pan Xenonchik Day 1,847, 09:19

Kozak Sasha, братишка, я тебе покушать принёс

Ostappikk
Ostappikk Day 1,847, 09:20

Де ти був коли румуни пряму агресію проти еУкраїни вели разом з хорватами ви тихо смоктали у них тоді боялись навіть щось сказати

Ostappikk
Ostappikk Day 1,847, 09:20

Хренончів звали в туклік

Pan Xenonchik
Pan Xenonchik Day 1,847, 09:20

я знал, что рано или поздно мы перейдем и на эту дрянь (с)

Frankin lV
Frankin lV Day 1,847, 09:20

ультиматум, ура : )

sankyou
sankyou Day 1,847, 09:26

В дипломатии если вас ударили, пардон, по морде - значит вас провоцируют, и "адекватной" реакцией должно быть не повестись на провокацию, а извлечь максимум выгоды из "извинений".

Zatey
Zatey Day 1,847, 09:29

В итоге мы могли бы получить кучу дипломатических выгод.

Ахах, епічна фраза))

Pan Xenonchik
Pan Xenonchik Day 1,847, 09:29

"и "адекватной" реакцией должно быть не повестись на провокацию, а извлечь максимум выгоды из "извинений". "

Единственная трезвая голова у анархистов по ходу)

Pan Xenonchik
Pan Xenonchik Day 1,847, 09:30

"Ахах, епічна фраза)) "

Мальчик, спроси у своего сопартийца, что можно было бы получить, если бы вы не были ололошным нубьем)

Cruk Shino
Cruk Shino Day 1,847, 09:30

схоже тут треба віковий ценз вводити, нема 20-и - пшов гратися в хелоукіті та дивитися онімє

Ostappikk
Ostappikk Day 1,847, 09:32

Ксенончик знає він разом зі своєю командою щось отримав а от еУкраїна руїни на рік чи більше під випилом постійним

Zatey
Zatey Day 1,847, 09:32

Pan Xenonchik, а я тебе спитаю

Ostappikk
Ostappikk Day 1,847, 09:33

от румин набігло, коли ж ви звідси підете до своїх хозяїв як колись коє хто пішов до рашки

imamradyk
imamradyk Day 1,847, 09:34

тут на "папередників" не спреш)

Pan Xenonchik
Pan Xenonchik Day 1,847, 09:35

"Pan Xenonchik, а я тебе спитаю "

А я тебе говорю - румыны сейчас выставили себя полными идиотами с этим договором. В особенности перед половиной своей страны. И если бы ваши дурачки в правительстве не психовали, а норм переговорили, то сейчас бы румынского преза уже импичили бы. А так как ваши снейкостиви упоролись, то у румын теперь нет иного выхода, как стоять на своем до конца. А так можно было бы выторговать у них все, вплоть до серьезной атаки венгров

XcaliburKhUa
XcaliburKhUa Day 1,847, 09:37

Те кто еще не читал, не тратте собственного времени )

Burkotun
Burkotun Day 1,847, 09:38

V

vovad
vovad Day 1,847, 09:39

"ГЕТЬ ФЕЙЛОВЛАДУ СНЕЙКА І СТІВІ!!! ГАНЬБА!!!!!!111"

thaddaus
thaddaus Day 1,847, 09:39

start by not insult us anymore and Ro population will help you
dont make mistakes like our Gov did

Viacheslav Ukr
Viacheslav Ukr Day 1,847, 09:40

Андрій, при всій повазі до тебе, мені здається ти сильно роздув проблему. Ніхто нікуди не виходив, рішення щодо румун ЕДЕНом ще чітко не сформовано, Україна чекає на це. І звичайно, що виходити з ЕДЕН (якщо таке станеться) ми будемо тільки після референдуму.

Panda v6.1
Panda v6.1 Day 1,847, 09:42

неужели есть люди которые верят в етот бред?!?)

Strate777
Strate777 Day 1,847, 09:43

Охх, куча лишних слов же. Можно было в 2 абзаца уместить всю статью.

Dead Forest
Dead Forest Day 1,847, 09:46

Viacheslav Ukr

не мели дурниць... є факт - заява президента... по закритих каналах... але "закриті" ті канали не для всіх...

Cruk Shino
Cruk Shino Day 1,847, 09:46

скажу так, що мені строго *** на те що наприймають ці стві-снейкі та інші ноунейми на їх референдуми та іншу активність, що її спонукає пубертатний гормональний дисбаланс. з румунами, як то з паном thaddaus з FAR ми воювали пліч-о-пліч не один рік. і жодне нубло, жодне неповнолітнє цуценя не зможе змінити цього факту

Hail EDEN!
Hail Brotherhood!

andrijk
andrijk Day 1,847, 09:46

Стаття туфта і провокація.
sneikPro три дні при владі, а звинувачень на три сторінки.
Де ж ти був останні три місяці, розумнику? Де твої заяви про злочини Імама?

GreyN UA
GreyN UA Day 1,847, 09:49

Що мені подобається у патріоЦів, це вміння перекручувати факти і притягувати їх за вуха. Як сказала одна розумна людина

Таке враження, що патріоЦи грають в ерепу на окремому сервері, а в своїх статтях описують все, що там трапляється. (с)

А так, як і більшість статтей патріотиЦного табору вона брехлива і носить популістичний характер для нубів, які не орієнтуються в грі.

І ще одна цитата

НГ - це діагноз мозку (с)

Nicu Maels
Nicu Maels Day 1,847, 09:52

FAIL eden

Zolocity
Zolocity Day 1,847, 09:53

Автор випий яду, що це за гімно-стаття? Що ти зробив під час перебування на посту МЗС ? Цікаві статті писав, так молодець. Краще розкажіть як Данделло, ваш побратим спер з казни 80 000 гривень і виїхав в Грецію, побудував там заводи і живе в тукліку.

HutsulUA
HutsulUA Day 1,847, 09:55

thaddaus Day 1,847, 09:39
Our two countries run by idiots)

Viacheslav Ukr
Viacheslav Ukr Day 1,847, 09:58

Dead Forest, вибач, але дурницею я вважаю байку про те, що румунський президент надурив конгресменів. Зазвичай логічним ходом далі є імпічмент такого президенту, або, як мінімум, офіційна заява конгресу з вибаченнями та пропозиціями щодо вирішення конфлікту.

Franko Ivan
Franko Ivan Day 1,847, 09:59

далі буде.....

11merlin11
11merlin11 Day 1,847, 10:01

В дипломатии если вас ударили, пардон, по морде - значит вас провоцируют, и "адекватной" реакцией должно быть не повестись на провокацию, а извлечь максимум выгоды из "извинений". Х2

SkiF UA
SkiF UA Day 1,847, 10:03

"Командири всіх наших МЮ доручили мені покинути ЕДЕН та вступити в новий альянс без еРумунії або ж в ЕДЕН без еРумунії.
Вибачте, але я з ними погоджуюся.
Ми покидаємо ЕДЕН та будемо, наразі, нейтральною країною."
==============
ахахаха, всі командири МЮ йому доручили)))

Dead Forest
Dead Forest Day 1,847, 10:03

Viacheslav Ukr

Румунський през рідкісний дурень. Почитай його статтю-комент до тієї угоди. Там сказано і про те що він "поставив до відома ЕДЕН" напередодні підписання угоди. І про те що Верховний Секретар ЕДЕНу українець, і просто веде анти румунську політику. Справа в тому що в Румунії як і в Україні на хвилі тотального вигрібання ЕДЕНу прийшли до влади нуби, які готові заради бонусів до будь-яких вчинків...

Dead Forest
Dead Forest Day 1,847, 10:06

Viacheslav Ukr

Як і тут нова румунська влада "бореться" з стереотипами, едено-сентименталізмом і в першу чергу з "старим" поколінням політиків. Вони також кажуть що "старі" затошили Ромунію і не дають їй розвиватися. І теж прагнуть вийти з ЕДЕН та спільно з мадярами, штукатурами, болгарами, москалями використовувати НАШІ корінні регіони.

Just Dan
Just Dan Day 1,847, 10:08

Кромов, ти нубо-дипломат. Де ти був коли Імам був презом? Води ллєш багато, а щось ефекту не помітно. Ви, поцреоти, всі одна шайка брехунів-попильщиків.

Viacheslav Ukr
Viacheslav Ukr Day 1,847, 10:09

Dead Forest, читав, так я й кажу, що казкарі вони рідкісні:)

Zolocity
Zolocity Day 1,847, 10:11

Що ти зробив під час перебування на посту МЗС ? Цікаві статті писав, так молодець. Краще розкажіть як Данделло, ваш побратим спер з казни 80 000 гривень і виїхав в Грецію, побудував там заводи і живе в тукліку.

Zolocity
Zolocity Day 1,847, 10:13

Чи розкажіть як ви під час президенства Данделло рятували акаунт один за кошт казни держави...

ihor1991
ihor1991 Day 1,847, 10:13

отто дибілізм, я б подивився як ви "поговорили б" посрадись биі нУкраїна зно в дупі була б.
отож помовчіть поки що, остаточні исновки робити зарано...

mTrishin
mTrishin Day 1,847, 10:15

Кромов высрал кирпич, гляди скоро стену от венгров достроим!

ihor1991
ihor1991 Day 1,847, 10:18

ну правда думки дуже дибільні!!, "міжнародний конфлікт і т.д"
ти соєю статтею міжнаціональний влаштовуєш, але чогось про це не подумав....

ihor1991
ihor1991 Day 1,847, 10:21

"(е)Богом"
взагалі дах поїхав..

Ivan Prokopov
Ivan Prokopov Day 1,847, 10:27

І я там є,лол

Doctor  Faust
Doctor Faust Day 1,847, 10:27

Вальз, нагадай, як до Віджила ми вступали до Феніксу. Згадай, хлопче, про референдум Мака.

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.