Ambient on/off

Join the new world

 

Проба пера [гайд для новачків]

Day 1,836, 02:22 Published in Ukraine Ukraine by Valeviko


У зв'язку з активізацією писемної діяльності серед новачків, хотілося б написати статтю з деякими порадами щодо цього ремесла. Отож:1. Оформлення. Як і в реальному світі, так і в eRepublik, гарно оформлена газета завжди приваблює читача. Основні моменти:
- шапка газети: картинка з логотипом завжди позитивно позначається на оформленні Вашої газети. Приклад - ОСЬ ТУТ.
- розділювачі тексту: стіна з тексту навряд чи заохотить когось прочитати Вашу статтю, тому для розділення абзаців можна використовувати спеціальні розділювачі тексту. Є можливість використовувати стандартний розділювач (передбачений редактором гри), а можна й свій індивідуальний, як ОСЬ ТУТ, наприклад.
- картинки: для розділення тексту можна використовувати картинки. Бажано не перенасичувати ними статтю. Вони мають бути влучними та відображати зміст написаного.
- фонова картинка: деякі автори використовують фонову картинку для написання тексту. Але тут треба бути обережним та не перестаратися, адже це може вплинути на читабельність і, погнавшись за оформленням, Ви втратите зміст2. Зміст. Зрозуміло, що яким би не було оформлення Вашої газети головним залишається її зміст та наповнення. Що потрібно враховувати:
- копіпаст: ніколи не копіюйте матеріалу з інтернету - це завжди дратує. Рідко можна знайти дійсно цікаві речі, які будуть пізнавальні для інших. Якщо є що проаналізувати - є сенс скопіювати частину тексту, з посиланням на оригінал, та висловити свою думку з цього приводу. Тоді це буде дійсно авторська річ, яка завжди цінується
- інтерв'ю: якщо Ви не знаєте про що написати - візьміть інтерв'ю в якоїсь неординарної особистості, державного діяча чи просто вмілого воїна. Завжди цікаво читати думки та ідеї розумних людей- огляди та гайди: якщо Ви вже розумієтесь на ігровій механіці та вважаєте що можете про це розказати - напишіть цікавий гайд для молоді. Як варіант можна розповісти про якісь події в житті eRepublik. Писати можна спробувати на будь-яку тематику - політика, військова справа, економіка тощо.
- пишучи пишіть: дивно читати статті, в яких 1-2 речення. Для чого вони тоді взагалі? Для цього є шаути (стіна). Якщо ж Ви все-таки вирішили писати статтю - робіть її змістовнішою ніж пару речень. З такою статтею Ви навряд чи потрапите в топ5 кращих статей. Особливо дратують заклики до чого-небудь без будь-якого аналізу або пропозицій. Щось на зразок "давайте українці, чого ви не б'єте? Разом ми сила". Повторюсь - такий зміст статті тільки дратує та смішить
- цензура: враховуйте той факт, що забороняється використовувати образи, нецензурну лексику, порно-картинки, спам та рекламу. Адміністрація залишає за собою право видати за це штрафний бал (Forfeit point), а також позбавити частини золота чи сили3. Критика. Як і в реальному житті будьте готові, що не всі позитивно сприймуть Ваші ідеї. Є певна категорія людей, які отримують задоволення (фан) від того, що тролять інших. Тому треба вчитись відрізняти здорову критику від "тролінгу". В першому випадку - варто дослухатись і, можливо, навіть дещо видозмінити інформацію яка подана в статті. Ми не завжди можемо бути праві і якщо нам допомагають визначити істину - треба тільки подякувати за це. В другому випадку - не варто "кормити тролів" і краще не звертати на них увагу взагалі, не вступайте в дебати з ними. Це для них - найбільша кара. Якщо Ви не впевнені що зможете адекватно реагувати на критику - краще взагалі не пишіть

4. Не забувайте зберігати. На даний момент грою не передбачено проміжного зберігання, тому не забувайте час від часу зберігати частину статті деінде (гугл-док, Word, блокнот чи ще десь) щоб не трапилось так, що Ви половину дня сиділи і писала - а вона після оновлення сторінки пропалаВ цілому це основні поради, про які хотілося б розповісти. Наче нічого не забув. І зрозумійте головне, писати - дано не кожному, тому якщо не впевнені що вийде - краще не пробуйте, а якщо спробували і переконались що це не ваше - краще не продовжуйте. Спробуйте проявити себе в іншій сфері еЖиття - політиці, військовій справі чи ще десь. Головне отримувати фан від гри.Медалька, це тільки символічна винагорода. Основна винагорода справжньої "акули пера" - сотні і тисячі писписників, які з завмиранням чекають виходу наступної Вашої статті.

Всім гарного дня!!Також дуже багато корисної інформації ви зможете отримати:

- в газеті Міністерства демографії - ТИСНІТЬ СЮДИ
- Бібліотеці молодого бійця - І СЮДИ ТЕЖДля шаутів:
Проба пера [гайд для новачків]
http://www.erepublik.com/en/article/-1-2166269/1/20
 

Comments

Plantago
Plantago Day 1,836, 02:31

Десь так.

The IceMan3
The IceMan3 Day 1,836, 02:32

V

Jack84
Jack84 Day 1,836, 03:07

Дякую за поради 😵 Можливо дещо використовуватиму, коли писатиму з компа, а не з мобільного

Cordelio
Cordelio Day 1,836, 03:53

v

Sleep is for the weak
Sleep is for the weak Day 1,836, 03:54

v

imamradyk
imamradyk Day 1,836, 03:57

v

Apostol_87
Apostol_87 Day 1,836, 04:34

V

Mumbassador
Mumbassador Day 1,836, 04:51

в

Full of Zen
Full of Zen Day 1,836, 05:03

vote

JoDange
JoDange Day 1,836, 05:13

В

LordMolF
LordMolF Day 1,836, 05:34

V

voluniaka
voluniaka Day 1,836, 06:45

v

IEVGENIY II
IEVGENIY II Day 1,836, 07:00

V

IEVGENIY II
IEVGENIY II Day 1,836, 07:08

> розділювачі тексту: стіна з тексту навряд чи заохотить когось прочитати Вашу статтю, тому для розділення абзаців бажано використовувати спеціальні розділювачі тексту. <

Читацьке IMHO:

- для доброго читання ті різні розділювачі дуже рідко потрібні.
Важливо відділяти параграфи звичайним порожнім рядком.

- значну за обсягом статтю необхідно продумано розділяти на частини із підзаголовками (виділяти їх шрифтом).

Якщо до цього в статті є кілька образків, то нічого більше і не треба.

Valeviko
Valeviko Day 1,836, 07:37

Добре, без претензій на зміст давайте почитаємо цю статтю - http://www.erepublik.com/en/article/-1-2166075/1/20
Дочитаєте до кінця? А тепер давайте уявимо там декілька розділювачів тексту. Зовсім же ж інша картина буде, та ще й повиділяти різним шрифтом, та ще й курсивом заголовки, як казав Ленко.
От вам і різниця.
А використання розділювачів - за бажанням, та й інші прийоми також. Це просто рекомендація.

Anna Kotana
Anna Kotana Day 1,836, 08:37

V

0leksa Dovbush
0leksa Dovbush Day 1,836, 09:20

вы лучше обьясните им как делать сноски в статьях , картинки вставлять и так далее

Viacheslav Ukr
Viacheslav Ukr Day 1,836, 09:24

v

IEVGENIY II
IEVGENIY II Day 1,836, 12:04

@ Valeviko Day 1,836, 07:37

Так отож!

Не в позділювачах щаста, адже там навіть на параграфи (абзаци) як слід не поділено (((
Важко читати.

rainy_wolf
rainy_wolf Day 1,836, 13:42

Важливий момент -- автооновлення сторінок. Захопившись написанням статті, і натиснувши кнопку "Опублікувати", ви можете побачити, що стаття зникла. Години кропіткої роботи!!
Тому, періодично під час написання і по завершенню, натискайте Ctrl + A, Ctrl + C (вибрати все, копіювати)
Також, можете зберегти статтю собі кудись, оскільки якщо вона не сподобається певній особі, а потім модератору, її витруть.

rainy_wolf
rainy_wolf Day 1,836, 13:50

Також забороняється використовувати в статтях (та й коментах, шаутах) образи, матюки, порнушку, спам, рекламу. За це можуть дати штрафне очко (Forfeit point), що ніяк недобре, а також відібрати трохи голда чи сили

imamradyk
imamradyk Day 1,836, 14:14

слушні зауваження бажано внести в статтю

Olexandr82
Olexandr82 Day 1,836, 14:46

в

carpet15
carpet15 Day 1,836, 18:13

v

Valeviko
Valeviko Day 1,836, 23:37

Всі зауваження та побажання враховані. Статтю підправив.
Дякую.

andry olok
andry olok Day 1,837, 04:01

а з автооновлюванням то реально запара.....одного разу довелось заново стіну тексту переписувати)))

andry olok
andry olok Day 1,837, 04:02

і як на мене зараз нереально отримати медальку ММ без усіляких скриптів)....півтори року тому було легше але її мало кілька чоловік в країні (менше пяти десь) а зараз це взагалі дно))

Valeviko
Valeviko Day 1,837, 04:56

Ця стаття в мене вже друга. Першу забув зберегти і вона пропала, тому мусив сидіти і писати ще раз. Отож, краще вчіться на чужих помилках.

ulmo-ulmo
ulmo-ulmo Day 1,837, 05:33

Можна заглянути ще http://www.erepublik.com/en/article/-1-1912869/1/20

Jack84
Jack84 Day 1,837, 07:02

сиділи і писала

И?

Valeviko
Valeviko Day 1,837, 07:32

не зрозумів

Stas Ultras
Stas Ultras Day 1,837, 12:53

Як фотку вставляти?

Astr0n0m
Astr0n0m Day 1,837, 15:13

V

Paleozavr
Paleozavr Day 1,838, 01:35

Нам би налагодити якусь взаємодопомогу з медальками ММ, на відміну від БХ, конкуренція тут необов'язкова.

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.