Ambient on/off

Join the new world

 

Кој верува, нека верува... кој не здравје

Day 1,826, 15:05 Published in Republic of Macedonia (FYROM) United Arab Emirates by LuCy MK
Здраво на сите по долго време пауза...

Неодамна земав акаунт кој е во голем минус 80k и стварно немам начин како сама да го решам тој проблем иако се одлучив да го земам и покрај минусот во кој што беше влезен претходниот сопственик. Инаку може некој од вас ме знае може некој не, јас имав акаунт одамна ArenaMK ( некои ме знаат како Lucy ), но ме банираа, ма да тоа сега не е важно и повеќето ме знаат како чесна
личност која не лаже и не се занимава со измами... така да ако некој ја осетил оваа ситуација, го молам да ми помогне колку толку, не барам многу, секоја донација е добредојдена, меѓутоа кој не сака да донира или не верува го молам ниту да коментира ниту пак да пробува да ги убеди другите дека сум направила фотошоп или незнам што бидејќи ама баш врска немам од тоа... кој
сака и пасворд и меил ќе му дадам за да провери дали лажам или не...


Ве молам за разбирање, здравје да излезам од овој минус јас лично на сите ќе ви вратам колку што сте ми дале... ви благодарам однапред...

Поздрав драги еМакедонци...
Ваша Lucy MK ( ArenaMK )
Еве доказ дека има доста луѓе на играва што ми помогнаа и тоа никогаш нема да им го заборавам, се надевам дека уште некој ќе ми помогне за да можам да излезам од оваа ситуација и потоа на секој што ми пратил ќе му вратам ако треба и тродупло...

Ви благодарам најмногу за помошта...


 

Comments

mandanata
mandanata Day 1,826, 15:09

И јас ви ти помогнал но видиме мене
http://www.erepublik.com/en/article/-mandanata-1-2152124/1/20
Читај статија 😕

S P L I N T E R
S P L I N T E R Day 1,826, 15:10

Da imav ke ti pomozev ....jas sum mnogu polos od tebe http://prntscr.com/k4ipa isto taka ako ima nekoj mozi i mene da mi prati vi blagodaram odnapred!

LuCy MK
LuCy MK Day 1,826, 15:11

okej fala vi za podrshkata sepak 🙂

dimzaaa
dimzaaa Day 1,826, 15:16

да не ме сфатиш погрешно ама слика од цицки многу ќе ти помогнеме

Antic Macedonia
Antic Macedonia Day 1,826, 15:19

saglasen sam sas dimzaa!!!

TheTrooper69
TheTrooper69 Day 1,826, 15:19

голем долг си наследила...ахххх

dimzaaa
dimzaaa Day 1,826, 15:20

помогне***

AL Soldier95
AL Soldier95 Day 1,826, 15:21

topless slika i za 1 den gi sobiras !!!!

Mr.Santino
Mr.Santino Day 1,826, 15:21

da fatev CH ke ti dades 2-3 altani 😒

LuCy MK
LuCy MK Day 1,826, 15:22

da da vazhi ! xP

AL Soldier95
AL Soldier95 Day 1,826, 15:25

slusaj mi sovet :😁 i internacional ke otides + 80 k ahhahah

LuCy MK
LuCy MK Day 1,826, 15:27

hahahaha ako de kazhav jas sekoja pomosh e dobrodojdena ...

smekerot
smekerot Day 1,826, 15:33

За nipples јас ќе дадам 10.000 мкд

Dragonce
Dragonce Day 1,826, 15:45

Dimzaaa ti si bolen
Hahahahah

LuCy MK
LuCy MK Day 1,826, 16:05

od bolen pobolen e on ama aj ... xP

TheTrooper69
TheTrooper69 Day 1,826, 16:10

замисли сеа ко ќе ја стаам на коштаплерс зидот статијава, а ти ја надоградиш статијава со некоја си слика...сиромави ќе останиме.

LuCy MK
LuCy MK Day 1,826, 16:11

hahahahhaha mentalni ste

Tet0ec
Tet0ec Day 1,826, 16:28

http://www.youtube.com/watch?v=bLpROhIg9eA

Nipples Nipples... huuhhhhh... Nipples Nipples haaaahhhh...

Omega razer
Omega razer Day 1,826, 16:34

Jas sum brat -272 703 momentalno,daj pomognimi?🙂

WhiteAngels
WhiteAngels Day 1,826, 16:49

WB Lucy i da ti ja bacam levata cicka 😉

IronLionMK
IronLionMK Day 1,826, 16:57

Prativ kolku sto mozev 🙂

LuCy MK
LuCy MK Day 1,826, 17:10

fala

Angelique.A
Angelique.A Day 1,827, 03:10

hahahahahhaha

MikiArhangel
MikiArhangel Day 1,827, 03:21

Утрински цицки?

The D0ct0r
The D0ct0r Day 1,827, 04:26

Ne dava cicki a? Na suvo treba da i platime..... 😉

Tenkovi biva, ili samo pari primas?

LuCy MK
LuCy MK Day 1,827, 05:47

bilo shto .. ne se bira vo vakva situacija

Macedonian lion best
Macedonian lion best Day 1,827, 14:53

o7

cicko kumplug
cicko kumplug Day 1,827, 16:23

Lucy MK oslobodi go magacinot za da ti pratam nesto

Aleksandra Dimanovska
Aleksandra Dimanovska Day 1,827, 16:34

ne me bendisuva edinicata ama pomognav klku mozev

Tuco el Macedonio
Tuco el Macedonio Day 1,827, 17:20

Ako stais slika so cicki, ti prakam 10 golda so imam i plus ke napravam multi profili samo za poveke pari ako treba i ke kupam gold 😉

LuCy MK
LuCy MK Day 1,827, 18:31

fala vi na site do sega... a ti tuco idi izlechi se pa pishi mi posle okii xP

Anakin Skywalker MKD
Anakin Skywalker MKD Day 1,827, 19:06

o7

😁))

Stev4o
Stev4o Day 1,828, 05:31

kako go pravat dolgot?

Draknar
Draknar Day 1,828, 05:46

Братче јас ти пратив 420 мкд. толку имам моментално

PhilipMKD
PhilipMKD Day 1,828, 06:20

цициња и имаш 2 голд 😁)

Anakin Skywalker MKD
Anakin Skywalker MKD Day 1,828, 08:10

Aman be vie so tie cicinja i zarem ne ste videle cicinja ebago i site znaete kako izgledaat taka okrugli i nezni na dopir 😁)))

Koj saka ke mu postiram eve licno ovde edna mlada dadicka i na nejze i se gledaat i cicinja i toa dole,neli znaete na sto mislam,da ne kazam sega javno,zatoa sto i deca ja igraat igrata 😁)))

A problemot e toa sto i tie deca porasnaa epten mnogu brzo i znaat sto se toa cicinja 😁)))

LuCy MK
LuCy MK Day 1,828, 09:00

vo pravo si anakin mnogu brzo rastat deneshnive deca no toa e toa... koj ne videl ke bara tuka... malce li zhenski ima fatete si po edna i ete vi cicinja ))))

Antic Macedonia
Antic Macedonia Day 1,828, 09:23

lucyy cicenca i 5 gold imas..............

Anakin Skywalker MKD
Anakin Skywalker MKD Day 1,828, 09:36

@ Antic Macedonia

Eee druze abe ti epten si bil skromen covek koj sto ne bara mnogu :DDDDD

TranoMKD
TranoMKD Day 1,828, 10:07

a zosto sve vo minus po 15687985658494 MKD nesto Plato matit ili .... ?

NeoPsychedelic
NeoPsychedelic Day 1,828, 11:28

Zaradi obrabotivanje na gold od multi acc plato kaznuva vo minus mkd zavisi kolku gold si ukral, za sreka ne go odzima acc davaa vtora sansa no koj go ebe,

TreFko
TreFko Day 1,828, 17:11

dimzaaaaaaaaaaaa xD

MikiArhangel
MikiArhangel Day 1,829, 15:44

Уште нема цицки?

LuCy MK
LuCy MK Day 1,830, 02:10

chekaj ti PPP

TheWickY
TheWickY Day 1,830, 07:32

Нема цицки нема донација
ПРЦ

LuCy MK
LuCy MK Day 1,830, 15:53

pa od tebe ako chekam znam deka ke bidne ( ako se lazham ) ama ke barash i tiiii

RomantichaR
RomantichaR Day 1,830, 16:14

a cicki? BTW ide neso gold na tvoja smetka..MKD nemam..

Antic Macedonia
Antic Macedonia Day 1,830, 16:16

Anakin Skywalker

ja sum najskromen na erepov xD

angelkooo
angelkooo Day 1,831, 08:22

Successfully transferred 30 item(s) to LuCy MK.

LuCy MK
LuCy MK Day 1,831, 13:21

falaaa na siteee

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.