Колишнім еденоідам про феніксоідів

Day 981, 14:00 Published in Ukraine Ukraine by Olesxander
Голосуйте ліворуч, підписуйте праворуч, читайте знизу.

Дорогі українські громадяни!

Писав камент і трохи понесло. На написання цієї статті мене підбила дивна річ, яку я побачив у цій статті. Ось ця фраза:

Как всегда мы стоим перед выбором:

еРумыния (ЕДЕН)
еРоссия (ФЕНИКС)

Здивувало мене це тому, що за більш ніж 10 місяців гри, переді мною такий вибір ніколи не стояв. Я просто не розумію, як можна обрати еРумунію. При всій повазі, Румунія зовсім не цікава для мене країна, про яку я дуже мало знаю. Окрім цієї фрази, я бачив багато звинувачень у занадто теплих відносинах із румунами, незважаючи на окупацію Поділля. Наприклад:

“Но они всёравно продолжат кричать, что Румыны наши лучшие друзья...
Я их не понимаю.”
Michelle Freebird Day 980, 10:22

“Румыны никогда не были нам друзьями. Может напомните мне дружественные шаги с их стороны? ТО конгресса? Бредовые контракты? Преторианцы с украинскими паспортами? Неоднократный захват Подолья? Что там еще я забыл?
Может Сирко их и спровоцировал, но как я уже сказал не нужно быть терпилами, хотите вечно выслушивать чужие директивы о том кого нам стоит атаковать а кого нет? Вашу мать, а кого нам еще атаковать если не этих плиточников, на какой вы себя уровень ставите. Совсем самоуважения нет.
"Поколение рабов строит мир..." (с)”
Kryk Day 981, 03:16

І таке інше, дещо навіть стидно перепостити, не кажучи вже про правила. Не хочеться вішати ярлики, але ж треба якось розрізняти різні прошарки, назвемо їх румунофоби. Так ось, я давно же помітив, що румунофоби у більшості випадків використовують емоційні терміни на кшталт “друзі”, “вороги”, “любов” та “ненависть” та ін. Використовують, бо це дійсно зображує їх світосприйняття, перекладає думки на мову. Мабуть їх можна поділити на тих, кому у РЖ подобається Росія та тих, кому дії еРумунії у грі під час минулої окупації поділля завдали страждань.

Любителі Росії у РЖ це доволі жалюгідне видовище (зрозуміло мова іде про українців, росіянину любити Батьківщину цілком природньо і нормально). Також мова не йде про людей, що вражені економічними, науковими, культурними і будь-якими іншими досягненнями сусідки. Мова йде про людей, що впевнені, що все російське краще, і що сприймають будь-які дії, що не подобаються їй на особистий рахунок, все українське вважають вбогим і відповідно закомплексовані щодо своєї національності. Усе це вони тянуть до гри, рівняють еросійські інтереси до еукраїнських, вважають її ворогів ворогами особистими і країни в цілому. Яскравим прикладом, якщо хтось пам'ятає, може слугувати колишнє слоненя BaaJI1, що заявляв щось на кшталт “Да где вы бы были без России?!1 У вас есть интернет и еРепа только потому что ваши папы и мамы зарабатывали в России и привезли компьютер!!1»

Румунофоби, що породила сама Румунія своїми діями просто глибоко ображені на неї. Змінити думку їм також дуже важко, вона дуже міцно закарбована у особистість високим емоційним фоном під час виникнення. Вони ретельно добирають події, що підтверджують їх погляди, і пропускають мимо інші. Щоправда, це нормальна робота психіки, захист від когнітивного дисонансу. Звичайно ці групи можуть перетинатися.

Як бачите, знайти спільні точки для спілкування досить важко, близько до неможливого. Першим заважають комплекси із РЖ, і доки їх не буде поборено там, інгейм вони теж не зникнуть. Другим заважає вже прийнята раз і назавжди думка, вони просто не здатні сприймати аргументи, більш того трактувати їх можуть по-своєму. Своїх опонентів вони оцінюють спираючись на себе. Тобто відносини із тією ж Румунією це дружба або ворожнеча, взаємовигідне сусідство чи задовільне це незрозумілі терміни які не несуть сенсу.

Крім того дуже важко просто спілкуватися, ви мабуть помітили, що більшість “тролів” і просто хамів у румунофобів. Це знову ж таки через емоційний світогляд, який доходить аж до сексуального. Ви прекрасно знаєте улюблені «румынские подстилки», «прогнуться», «подлизать», «анальное рабство» та ін. З іншої сторони люди теж зриваються, існують і просто русофоби.

Чи можна домовитися чи перемогти? У чорно-білому світі все дуже просто — якщо ти не підтримуєш їх — ти любиш Румунію, а значить людина недостойна. Ти не боїшся сотні румунських паспортів (бо насправді, якщо вони не загрожують твоїй політичній силі, раціональних причин для страху просто нема, тим більше їх усе менше через об'єктивні причини) — ти румунолюб або і сам поляк. Сірко звичайно може бути любим героєм, бо це був просто екстаз бити там, де не сподобається румунам, не дивлячись на неможливість (неодноразово доведену на практиці), і повну витрату ресурсів і шляху їх поповнення. Цілком очевидно, що такі люди без раціонального мислення загроза для держави, що і було доведено. І навіть поточна ситуація не використовується на користь державі, наприклад для поставлення цілі перед народом, а використовується щоб дати можливість Феніксу врятувати принцесу, хоча вже місяць минув.

Крім того, увесь цей емоційний фон надає наснаги у внутрішньополітичній боротьбі, бо політичний суперник такий самий румун та поляк. Тому ми бачимо щоденний спам із будь-якого приводу із баннером більшим за текст. Тому буде по півтори сотні каментів, що протирічать один одному, тільки щоб відхилитися від теми, останнім каментом “перемогти”. Із священним ворогом для них будь-які засоби добрі та дозволені, деякі навіть вихваляються у статтях кількісними подробицями, про чорний PR нема сенсу і пригадувати. В той же час вихід статті із протилежного табору це подія, тихенько собі працюють на батьківщину і наївно думають що це хтось помітить.

Але це крайні випадки. Найбільш яскраві персонажі, яких найбільше помітно. Більшість складають ті, на яких вони розповсюджують свій вплив і есвітогляд, просто нормальні люди, що вважають ті ж самі шляхи корисними для країни.

Що можна робити?
1) Прийняти їх сторону. Принесе спокій у країну, покращення результатів через єдність, проте рішення будуть ті ж самі.
2) Боротися. Варіант найкращій для країни, але треба підняти дупу.
3) Залишити все як є. Звично і легко, країні гаплик, причому вже.

З повагою,
Olesxander

Повернутися на початок до кнопок голосування та підписки.