Ambient on/off

Join the new world

 

[УКП] Інтерв'ю у кандидатів в президенти.

Day 1,962, 09:19 Published in Ukraine Ukraine by Volchica Polly


Доброї години!

Прес-служба Української Консервативної Партії напередодні виборів на посаду Президента еУкраїни взяла невеличке інтерв'ю у кандидатів на цю посаду.Отже, ними є:Cruk Shino — двічі у минулому Президент еУкраїни. Представник від National Front - NF.Zatey — Президент Ukrainian Anarchists, відповідно є представником від цієї партії.Izjaslav — представник від Ukrainian Conservative Party.okop2008 — Президент Social Democratic Organization та є представником від цієї партії.Flintston — Президент Reform party та є їх представником на виборах.

До всіх кандидатів звертались кореспонденти Прес-служби УКП, але на жаль через певні обставини Cruk Shino та Flintston таки не вийшли з нами на зв'язок.Перейдемо до питань та відповідей на них.

1.Чому ви вирішили балотуватись на пост Президента?

Zatey Маю достатньо вільного часу, маю своє бачення змін в еУкраїні на краще та бажання працювати.

Izjaslav Політрада УКП вирішила висунути мою кандидатуру на пост Президента еУкраїни, я погодився. Чому я вирішив? Думаю, я зможу гідно працювати на даній посаді та запропонувати достойну команду професіоналів та спеціалістів в своїх напрямах.

okop2008 Я пишу по-русски, говорю по-русски, хотя знаю украинский. Почему? Потому, что я проживаю в русскоговорящем регионе Украины и мои знания украинского языка больше книжные. Нет практики. В результате я мог бы ответить на украинском, но с большой кучей ошибок или сделать гугл-транслейт, который виден даже мне... Поэтому я решил не портить прекрасный язык своей корявостью, а отвечать так, чтобы было понятно всем... Итак, почему я решил баллотироваться на пост Президента. Потому, что я люблю Украину и считаю, что я мог бы принести еУкраине пользу. Большую, чем другие кандидаты. Нескромно? Да. Но это ведь игра и каждый может попробовать в ней что-то сделать. Хорошее. Для еУкраины.


2.Чому, на Вашу думку, партія висунула саме Вашу кандидатуру на чергові вибори?

Zatey Партія висунула мою кандидатуру за результатами голосів всередині партії.

Izjaslav Не знаю, припускаю, що вбачає в мені одного з найдосвідченіших гравців та представників партії.

okop2008 Потому, что вся моя партия на данный момент — это всего 4 человека, из которых 3 живых. И то, двое появились совсем недавно ))


3.Яку оцінку ви можете дати нинішньому стану справ в еУкраїні?

Zatey Усе іде по колу — конгрес-гроші-випил; однотонний стан справ, яка тут може бути оцінка...

Izjaslav На 4 з мінусом(за 5-бальною шкалою), не все так погано, але не все так добре, як насправді могло бути і при нинішніх умовах. Ми були і в гірших ситуаціях. Основне — щоб здобутки еУкраїни, а саме конгрес та бюджет, були використані на благо всієї держави, а не групи осіб.

okop2008 Что-то между ужасно и отвратительно.


4.Що б хотіли змінити на посаді Президента?

Zatey Гадаю, тут варто переглянути мою передвиборчу кампанію, основною метою є зміна ставлення громадян до влади. Хочу домогтись максимальної відкритості влади перед громадянами і внаслідок цього довіри з боку громадян, також заохотити населення до активної співпраці щодо ідей, нововведень, тощо.

Izjaslav Насамперед те, щоб ті, хто працюють у владі, відійшли від інтересів партій, партійних босів, а працювали на розвиток, добробут держави. Адже лякає та ситуація, коли одні люди відмовляються працювати в урядовій команді з іншими лише тому, насправді, що вони "не з наших". І коли такі люди, котрі можуть в скрутну хвилину допомогти державі, використовуючи свій досвід та професіоналізм, будуть спокійно дивитись, як держава котиться у прірву і нічим не зарадять, бо при владі не вони, чи "їхні люди", тобто політичне угрупування. еУкраїна — найвищий пріоритет, а потім вже Ваші "столітні" персональні "розбірки". І само собою має бути персональна відповідальність Президента за всі дії уряду, за вчинки і висловлювання кожного міністра. Що стосується роботи уряду як такої, тут лише можна покращити існуючі програми та дещо максимізувати ефективність від них. Про такі природні речі, як звітність, прозорість, я багато не говоритиму, це має бути в крові майбутнього Президента.

okop2008 1. Сделать игру привлекательной для молодых, новых еЖителей. Многие, поиграв неделю-месяц-два, уходят из игры, не найдя в ней того, что искали. А ищут, имхо, все примерно одного — фана, друзей и уважения к себе. Если я нубик 21 уровня – я ничем не хуже олдфага 51. Я могу что-то не знать, чего-то не уметь, но я могу этому научиться. Если те, кто дольше в игре будут стараться мне помочь. 2. Убрать из игры ботов. Нереально, да, но надо попытаться. Чтобы голоса реальных, живых людей не размывались сотнями ботов под управлением нескольких ботоводов. 3. Научиться жить по средствам. Да, мы бедная еСтрана (и не только Е) – поэтому те немногие средства, что у нас есть, должны идти на развитие реальных молодых игроков, а не на бонусы топ-менеджерам 4. Постараться, чтобы новый игрок всегда смог найти еУкраину на карте еМира.


5.Яким буде зовнішньополітичний курс еУкраїни, коли Ви станете президентом?

Zatey ЕДЕН підтримав еУкраїну у протистоянні за конгрес, якщо цей вияв спільних дій не буде поодиноким та надалі альянс буде підтримувати еУкраїну, то, гадаю, це для нас наразі найліпший варіант. І справа тут навіть не у братерстві чи у відношенні одних членів альянсу до інших, а саме у тому, наскільки великим буде дамаг за еУкраїну. Адже ми все ще під випилом. У випадку відмови ЕДЕНу співпрацювати для мене пріоритетним є альянс КУА.

Izjaslav Яке буде майбутнім знає лиш сам Бог, однозначно швидкого та необдуманого виходу з альянсу ЕДЕН не буде. Альянс більше поки потрібен нам, ніж ми йому. Потрібно зміцнювати стосунки з певними давніми справжніми країнами-союзниками, друзями всередині альянсу, щоб в разі розпаду альянсу у нас залишились міцні союз і зв’язки. Ймовірний вихід з альянсу теж ніхто не заперечує, але треба працювати перед тим обережно, напрацьовувати різноманітні зв’язки, щоб було, де "сіна підстелити, як будемо падати".

okop2008 Выход из ЕДЕНа. Этот союз не имеет будущего. Когда нам говорят, что мы никому не нужны - это ложь. Посмотрите на состав других союзов, которыми нас пугают. Там куча стран, слабей еУкраины. Скорей нас не возьмут туда не по причине «слабости», а по тому отношению к стране, которое сформировалось «благодаря» людям, представлявшим еУкраину в прошлом и, увы, настоящем. С ними, действительно, никто не хочет иметь дела.


6.Ваше ставлення до інших кандидатів?

Zatey Нейтральне.

Izjaslav Позитивне. Всіх знаю особисто, всі є достойні кандидатури.

okop2008 Уважительное, но к методам, которые они используют — резко негативное. Они, может быть, хорошие люди, но нельзя идти к светлой цели (а я надеюсь, что цель у всех одна — процветающая еУкраина), используя ложь, обман и прочие нечистоплотные методы.


7. Що б хотіли побажати, порадити громадянам еУкраїни?

Zatey Чітко визначити для себе ціль та мету у грі. Та й сили побільше, сила у грі руйнує країни.

Izjaslav Не важливо кого ви підтримуєте на виборах, головне — прийдіть на вибори та виконайте свій громадянський обов’язок. І працюйте та воюйте на благо еУкраїни, незалежно від того, хто там при тій піксельній владі.

okop2008 Помнить, что это всего лишь игра. Здесь Вы можете быть таким, какой Вы есть. Но не забывайте, что вокруг Вас другие — Ваша личная свобода заканчивается там, где начинается свобода других. Уважайте друг друга. И в игре, и в реальной жизни. Я прекрасно понимаю, что за меня проголосуют в лучшем случае 2-3 человека. Ботов у меня нет ))) Но свое мнение мне удалось высказать, может, кому-то оно окажется близким.Дякуємо за увагу, а також за зроблену працю співробітниками Департаменту Прес-служби УКП.

Успіху на виборах та чесної перемоги!

Передвиборче опитування громадян від Соціологічної служби УКП.

 

Comments

L1GhTUA
L1GhTUA Day 1,962, 09:50

v

Nestor 23
Nestor 23 Day 1,962, 10:08

Дуже цікава і пізнавальна стаття.
Дякую автору за проведену роботу!

Oleksandr
Oleksandr Day 1,962, 10:08

Окоп няша :3
Вот только из ЕДЕНа не надо выходить.

M A X I M U S Il
M A X I M U S Il Day 1,962, 10:11

Так, непогана Програма)

NeKrO264
NeKrO264 Day 1,962, 10:56

Ізя більш няшний

Mahno88
Mahno88 Day 1,962, 10:09

Вот))

M A X I M U S Il
M A X I M U S Il Day 1,962, 10:10

Воте

Ostappikk
Ostappikk Day 1,962, 10:38

нема за кого голосувати, всім кандидатам подобається те що є.....ужс нах

Kozak Yura
Kozak Yura Day 1,962, 11:12

Вот !)

Mushynskyy
Mushynskyy Day 1,962, 11:29

V

Zolocity
Zolocity Day 1,962, 11:41

v

imamradyk
imamradyk Day 1,962, 12:00

"Я могу что-то не знать, чего-то не уметь, но я могу этому научиться." хех... якщо ти теля не здатне звязати 2 слів українською, не можеш в силу своїх розумових вад вивчити мову титульної нації, що ти можеш тут навчитися. Лаять?

waldemardp
waldemardp Day 1,962, 13:00

іди овець паси, кугут.

Kazim4uk
Kazim4uk Day 1,963, 10:36

а ти що будеш робити тупа вівця ?

waldemardp
waldemardp Day 1,963, 17:14

а тебе вичинять буду ))))

Volchica Polly
Volchica Polly Day 1,962, 13:19

Ех.. діти, діти..

imamradyk
imamradyk Day 1,962, 13:21

ех, дівчата, дівчата)

Taras Zasnovnyk
Taras Zasnovnyk Day 1,962, 14:59

він принаймні на тій мові котру знає зміг корректно та зважено висловитись, а ти ганьбиш її скверною та матом регулярно. дарма що самий старий тут...

imamradyk Day 1,962, 21:55

Comment deleted

Askold7
Askold7 Day 1,963, 00:32

хай воно(із знанням раісского язига) балотується в прези раіссі.

Taras Zasnovnyk
Taras Zasnovnyk Day 1,963, 00:58

Імам, різниця у тому що я , роблячи помилки, не повчаю інших як і якою мовою висловлюватись.
про сихівську куріпку - ти про себе надто високої думки))) ну а щодо "зачіпити" то ти звісно загнув , легка іронія і безневинні жарти...

Basaev Day 1,963, 05:50

Comment deleted

Askold7 Day 1,963, 05:55

Comment deleted

Basaev
Basaev Day 1,963, 06:32

Askold7 - побольше бы таких как ты в Украине )) вы реально веселите )
Завистливое , злостное , сидит у монитора и брюхжит слюной истекая .
Как Как Как , ай ай я же Украинец они па русски говорят . о боже нада 10000000 комментариев написать по этому поводу ,
Нада нервничать нада кипеть и оскорблять !
Ведь это и есть Патриотизм , ооооооЯ УМИРАЮ ОТ СМЕХА )))))) ПИШИТЕЕЕЕЕЕЕ ЕЩЕЕЕЕЕЕЕЕЕ )))))

Askold7
Askold7 Day 1,963, 06:48

бася,тобі коли немає що відповісти,хоча б не пиши дурниць,хоча від тебе очікувати чогось розумного не варто.

Askold7
Askold7 Day 1,963, 00:34

okop2008 типовий риганал,розумово відсталий,що немає в голові кебети,щоб оволодіти мовою країни в котрій живе.

Volchica Polly
Volchica Polly Day 1,963, 00:48

Краще вже так, ніж як "Азіров".

Askold7
Askold7 Day 1,963, 05:51

Та ні,азіров(бракує йому в голові) не може але намагається.От людина котра може а не хоче-це вже погано,це шовінізм.

Basaev
Basaev Day 1,963, 05:52

не позорся ! кто ты такой чтобы человеку указывать на какой мове ему говорить ?
Он играет в игру , а ты живешь тут .

захочет будет на японском говорить , тебе вот лично ЧТО ?
Скажи каким ты вообще Боком тут примостился , что тебя волнует как он и на каком говорит ??
Играй себе и не бузи .

Askold7
Askold7 Day 1,963, 06:08

школото басаєв,я граю за еУкраїну а воно претендує на посаду преза еУкраїни.Тобі селюче гуззкагугнящій це не зрозуміти,ти ж асимільований какл(Асиміляція (лат. assimilatio)— дія за значенням робити когось, що-небудь подібним до себе, перетворювати на свій лад. Втрата власної мови, культури і самосвідомості представниками народу).


.

Basaev
Basaev Day 1,963, 06:17

Askold7 во первых , я не к тебе обращался , а во вторых , я живу в городе Кременчуге .
и далеко не селюче .
так что не суди людей по себе . и вообще не пиши мне , с тобой некто не говорил и не собирался .
Знай свое место

Basaev
Basaev Day 1,963, 06:18

Пойди утопись , мне стыдно даже с тобой говорить .
иди найди себе собеседника по своему уровню развития .

Basaev
Basaev Day 1,963, 06:23

Askold7 школото басаєв,я граю за еУкраїну а воно претендує на посаду преза еУкраїни.

Ну пусть претендует ! тебя это раздражает ?? ты завидуешь ?
Или считаешь что он ИГРАЯ В ИГРУ - должен играть так как хочешь ТЫ ??
Не много на себя берешь ? Парень ХОЧЕТ - Говорит , Хочет НЕ говорит . это его личное дело . куда ему балатировать

Askold7
Askold7 Day 1,963, 06:25

бася,мені байдуже,де ти живеш,ти розмовляєш селюцьким язигом і це факт.
В тому й справа,що ти свого місця якраз не знаєш.Це ти бася лізеш із своїм риганальним,селючим язигом куди не слід.Селюче бася,ви риганально язикаті,в своїх ригионах ботайте цим селюцьким язигом і не лізьте на загально державний рівень.

Basaev
Basaev Day 1,963, 06:27

Ты очень смешон , пиши еще , мне очень интересно )
Еще 20 раз напиши Селюк Селюк Селюк . )

Ты убог , новичок в игре , создал партию , высунул себя на Президента Страны .

А ты от этого желчью изливаешься ..

После того как ты написал что ( Я играю за Украину а он на президента балатуеться ) - я понял что ты за человек )))

Завидуй молча , у него есть Будущее в этой игре . он словит свой фан .
а ты так и останешься бешеным цепным псом , по команде заливая говном комментарии 🙂

Basaev
Basaev Day 1,963, 06:28

А Чего вы вотаете ? Он Завидует ОКОПУ .. пишет что вот несправедлива жизнь , что новичок уже и партию ПП и на Преза высунулся , а он играет бюедный и нечего не может ))
А вы вотаете 🙂

Москали Москали Москали )) ахахахахаххаха )
Господи ДЕТИ 🙂)

Askold7
Askold7 Day 1,963, 06:37

бася,більшого паяца аніж ти в ерепі важко знайти.
Щоб було,коли б українець угорського походження створив партію та писав угорською? та тобі селюче б сідалеще порвало,ти б тут волав як несамовитий.
селюче,мені немає чого заздрити цьому шовіністу.

Basaev
Basaev Day 1,963, 06:39

А Еще я Гражданство поменять хочу !!!!
Я Кто ?? Предатель??))))
Я хочу в НАРИСОВАННОМ мире , иметь гражданство ДРУГОЙ страны !

Напиши мне 1000 сообщений какой я хороший патриот и что я должен сделать )))

Askold7
Askold7 Day 1,963, 06:44

селюче,ти прочитай спочатку,що таке патріотизм а потім відкривай свій гуззкагугнящій рот.

Kazim4uk
Kazim4uk Day 1,963, 10:44

Basaev А Еще я Гражданство поменять хочу !!!!
Я Кто ?? Предатель??))))

зміни громадянство,на одного дурника менше буде в нас)

Basaev
Basaev Day 1,963, 05:45

На себя и свое окружение погляди , а потом будешь людям советы давать.

Ты по жизни кайфолом ? если видишь что у кого то что то есть , или кому-то просто хорошо -- ты тут как тут ломать все спешишь ?
Мне бы не приятно было бы на твоем месте .
Быть Президентом при том что все игроки тебя не уважают и не упускают возможности высказаться в твой адрес.

это так тебе совет , посмотри на ситуацию со стороны .

Askold7
Askold7 Day 1,963, 06:11

селюче а яке у мене оточення? Почитай вимоги,щоб потрапити в наше МЮ.От таке у мене "оточення" бася.

Askold7
Askold7 Day 1,963, 06:17

колму селюче "карашо"? шовіністам "гуззкагугнящім"?.
а ти спробуй бути на моєму місці,подивись з боку на цю ситуацію.
Подивись,як усілякі шовіністи,хами ігнорують те,що вони живуть в Україні,плюють на те,що раісскій язиг вже з 1992 року є НЕ ОБОВ'ЯЗКОВИМ для вивчення в Україні.Ти та тобі подібні раісскі шовіністи й надалі нищите все Українське та перетворюєте Україну в малоросію.

Basaev
Basaev Day 1,963, 06:20

Послушай меня , я когда хочу говорю на украинском , когда хочу на русском .
Я тут ИГРАЮ ! и не обязан подстраиваться под таких как ты .

на словах мы все патриоты , вот слов мало .
Сидя тут рассказывая кому на каком говорить - всегда легче .
Чем сделать что то .

Не Суди и не будешь судим .

Ясно излагаю ?
Не надо тут в Игнтернет ИГРЕ хвастаться у кого Патриотизма больше

Выключи монитор , выйди на улицу и делом займись , для начала работу найди .

Askold7
Askold7 Day 1,963, 06:28

селюче,ти ЗОБОВ'ЯЗАНИЙ підлаштовуватись,тьи грааєш за еУкраїну.Коли не хочеш-вали туди,де твій селючий є державним- в раіссю.
Із вовками жити — по-вовчому вити,затям собі селюче.

Basaev
Basaev Day 1,963, 06:30

Аскольде - я ложил на тебя и на твою игру ))) я нечего не должен )
Тем более тебе ))
Я ИГРАЮ )) а ты Живешь тут , - улови разницу . пока тебе Пукан не разорвало в конец )))

Askold7
Askold7 Day 1,963, 06:41

асимільована бася,тобі бракує в голові,щоб робити хоча б якісь висновновки.

Basaev
Basaev Day 1,963, 09:42

просто не трогай меня , я не кого не трогаю первый , и не оскорбляй русскоязычных украинцев .
Он имеет право . ты тоже .
Создай партию , стань ПП , выступи в Президенты . - ты имеешь право на это

Kazim4uk
Kazim4uk Day 1,963, 10:40

басаєв па масковскі заговорив?)))
українця з себе вдавав а насправді московит)

Askold7 Day 1,963, 13:19

Comment deleted

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.