Hintergrund an/aus

[Partia Imperialna] Prosimy o Twój głos + lachony!!!

23 Tag 3,138, 22:42 Veröffentlicht in Poland Poland Politische Debatten und Analysen Politische Debatten und AnalysenPobudka!Wakacje, lato, upały. Ciężko się pozbierać. Zachęcam jednak do aktywności w wyborach. W wyborach do mehr »

[Partia Imperialna] Prosimy o Twój głos + lachony!!!

48 Tag 3,108, 05:33 Veröffentlicht in Poland Poland Politische Debatten und Analysen Politische Debatten und AnalysenWITAM!

Zaczynamy 😉Partia Imperialna ma zaszczyt przedstawić kolejne wydanie projektu Zdobądź dośmehr »

Amelinium od kuchni - jak komuś się chce to niech czyta

61 Tag 3,104, 23:05 Veröffentlicht in Poland Poland Kriegsanalyse Kriegsanalyse

Hej!

Witam Was wszystkich bardzo serdecznie. Dzisiaj kilka faktów na temat amelinium i o całym tym turnieju który mam nadzieję już niebawem zakończymy.

Tak. Po moim powrocie w tamtym tyg i wyciągnięciu od adminów nieco informacji na temat

mehr »

[PI] Głosuj na Partię Imperialną! Szansa także dla Ciebie!

28 Tag 3,078, 01:05 Veröffentlicht in Poland Poland Politische Debatten und Analysen Politische Debatten und AnalysenWitam!

Zapraszam wszystkich do oddania głosu na Partię Imperialną. Po raz kolejny wyciągamy rękę do osób bez medalu kongresmana i otwieramy listy dla nowych graczy. W tym miesią … mehr »

Kherson - skład rządu

31 Tag 3,059, 01:26 Veröffentlicht in Poland Poland Politische Debatten und Analysen Politische Debatten und Analysen

Hej!

W ostatnim arcie obiecałem klasykę dawnych wyborów czyli dwuczęściową prezentację. Czas więc krótko przedstawić skład rządu. Szykuje już solidną dawkę informacji na pierwszego rzecznika, który pójdzie w czwartek po ogłoszeniu wyników więc

mehr »