Hintergrund an/aus

egov4you.info - top soldiers - Q7 hit!

15 Tag 1,938, 11:22 Veröffentlicht in Poland Poland Kriegsanalyse Kriegsanalyse


'Top Soldiers of Poland - Top100 HitQ7 - Top100 Strength'
http://egov4you.info/country/citizens/35

data updated on eDay 1937 at 22:00 mehr »

egov4you.info - zmiana CS/zmiana MU

19 Tag 1,910, 23:25 Veröffentlicht in Poland Poland Gesellschaftliches Zusammenspiel und Unterhaltung Gesellschaftliches Zusammenspiel und UnterhaltungWitajcie. Krótko i na temat. To na co czekaliście od jakiegoś czasu. W dniu dzisiejszym oddajemy w Wasze ręce panel do zmiany MU i CS.

Jak to działa?

[img]http://i.imgur.com/[/img] … mehr »

egov4you.info - garść informacji + top soldiers TWO + top units TWO

39 Tag 1,901, 01:43 Veröffentlicht in Poland Poland Gesellschaftliches Zusammenspiel und Unterhaltung Gesellschaftliches Zusammenspiel und UnterhaltungWitajcie.

Od dwóch tygodni nie wykonujemy updatów na egov4you.info. Czym to jest spowodowane? Przede wszystkim konfiguracją admińsko platońskich blokad. Kolejne wprowadzane nowinki … mehr »

Opowiadanie dla wytrwałych + zaproszenie na konkursy z goldziorem

43 Tag 1,890, 03:41 Veröffentlicht in Poland Poland Gesellschaftliches Zusammenspiel und Unterhaltung Gesellschaftliches Zusammenspiel und Unterhaltung

Dzisiaj mam dla Was zaproszenie na jutrzejsze konkursy. Może trochę w starodawnym stylu ale tekst powstał dość dawno i postanowiliśmy go odkurzyć. Autorem jest Thorgoth, a niezbędne modyfikacje wprowadzili wspólnie Palhessi i HannibalBarkas za co

mehr »

GROM vs Eden - 4 urodziny GROMu!

213 Tag 1,882, 04:33 Veröffentlicht in Poland Poland Gesellschaftliches Zusammenspiel und Unterhaltung Gesellschaftliches Zusammenspiel und UnterhaltungJednostka Wojskowa GROM przygotowana jest do prowadzenia szerokiej gamy operacji specjalnych: działań ratunkowych, akcji bezpośrednich, działań antyterrorystycznych, oraz kontrterrorystycznych … mehr »