Hintergrund an/aus

***Partia Revolucionare***

18 Tag 2,207, 13:33 Veröffentlicht in Albania Albania Politische Debatten und Analysen Politische Debatten und Analysen

Partia Revolucionare rikthehet ne arenen politike kesaj here e riorganizuar .
DO te tentojme te riaktivizoemi cdo dit e me teper .
Kemi besimin e plote qe do te arrijm ta rikthejm kete EMER atje ku e ka vendin dhe jo ta perbaltim duke e lene ne

mehr »

Faleminderit!

26 Tag 2,129, 14:39 Veröffentlicht in Albania Albania Politische Debatten und Analysen Politische Debatten und Analysen

Faleminderit te gjithe atyre qe jane ne Partine Revolucionare nje pershendetje e vecante u takon atyre qe me votuan mua per kryetar ne PR.
Faleminderit gjithashtu te gjithe eshqiptareve te cilet ndihmojne ne zhvillimin e komunitetit tone.

mehr »

Partia Revolucionare

34 Tag 2,125, 05:52 Veröffentlicht in Albania Albania Politische Debatten und Analysen Politische Debatten und Analysen

Anetar te nderuar te Partis Revolucionare.
Kemi nisur nje rrugetim goxha te gjate sebashku . Qe nga themelimi i kesaj partie e deri ne keto dit te arta te saj .
Per muaj me rradhe kemi qene forca e dyte ne kongres.
Dhe tashme krijuam nje

mehr »

Ministria e Imigracionit

16 Tag 2,122, 06:49 Veröffentlicht in Albania Albania Gesellschaftliches Zusammenspiel und Unterhaltung Gesellschaftliches Zusammenspiel und UnterhaltungeShqiptar te eShqiperis Krenare .

Pershendetje Trima , sot ju bej thirrje te bashkoeni me eShqiperin dhe te mos rrini neper bote .

Une e kuptoj shum mire qe ju rrini per perfitime personale sepse … mehr »

Thirrja ime eshte nji, "Ja Vdekje Ja Liri "

12 Tag 2,105, 12:55 Veröffentlicht in Albania Albania Die ersten Schritte bei eRepublik Die ersten Schritte bei eRepublik

Anullatos largohu me te mire
Lere Shqiperin e Lire
Se te kuq te bej me boje
Cerciz Topulli me thone
Jam ne Juge
Jam ne Veri
Jam Toske,Geg'e Malesi
Jam ne Lugin,Kumanov,Prevez e Ulqin
Jam kudo qe flitet Shqip
Ndaj largohu sa me pare
Jam

mehr »